Průběžná Výsledková listina MČR v OCR Lanškroun 6. - 8. 5. 2022
6. 5. 2022

Sobota 12K FUN

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměOficiální časZtráta
1. Dominik LukášPOT ŠETŘÍ KREV #56#CZEM1.02:04:46.81Detail
2. Kurial Bronislav6624 Olomouc#33#CZEM2.02:16:40.31+00:11:53.49Detail
3. Cepek Jaroslav Srtg Kolín #255#CZEM3.02:19:12.09+00:14:25.27Detail
4. Bibrlová MarcelaProstějov#120#CZEF1.02:20:58.73+00:16:11.91Detail
5. Grmela Lukáš Prostějov#105#CZEM4.02:21:23.71+00:16:36.89Detail
6. Stebel Martin Svídnický extrém team #68#CZEM5.02:22:44.31+00:17:57.49Detail
7. Peterkova MilicaRýmařov #15#CZEF2.02:33:52.43+00:29:05.61Detail
8. Bucková JanaPiešťany#195#SVKF3.02:38:22.58+00:33:35.76Detail
9. Bucko MiroslavPiešťany#183#SVKM6.02:38:22.84+00:33:36.02Detail
10. Zárubová LeonaSTG Kutná Hora#114#CZEF4.02:52:49.00+00:48:02.18Detail
11. Šůstek Richard#theoldOCRdoks #117#CZEM7.03:13:55.17+01:09:08.35Detail
12. Souček FilipTeam Mystic#41#CZEM8.03:16:02.42+01:11:15.60Detail
13. Krňák MatějTeam Mystic#244#CZEM9.03:16:03.18+01:11:16.36Detail
14. Štěpán JanČáslav 213 VL.#248#CZEM10.03:17:20.34+01:12:33.52Detail
15. Paveláková MarcelaMP ZLÍN RUN#247#CZEF5.03:17:54.88+01:13:08.06Detail
16. Gabrhel PavelMP ZLÍN RUN#249#CZEM11.03:18:04.29+01:13:17.47Detail
17. Juhasz LadislavHranice#257#CZEM12.03:19:10.64+01:14:23.82Detail
18. Kowalczyk StanislavČáslav 213 VL.#241#CZEM13.03:19:19.58+01:14:32.76Detail
19. Horák MatějSTG Pardubice#263#CZEM14.03:19:19.76+01:14:32.94Detail
20. Štěpán JakubSTG Kutná Hora#103#CZEM15.03:19:25.77+01:14:38.95Detail
21. Kočica MartinCZeXxx#106#CZEM16.03:19:28.53+01:14:41.71Detail
22. Vilches VáclavZnojmo#252#CZEM17.03:19:29.92+01:14:43.10Detail
23. Nagy Zoltán DávidBudapest#43#HUNM18.03:19:34.46+01:14:47.64Detail
24. Lacina Josef#GLADIATORSTEAM#254#CZEM19.03:22:00.85+01:17:14.03Detail
25. Suchánková Veronika#GLADIATORSTEAM#264#CZEF6.03:22:01.43+01:17:14.61Detail
26. Ouředník VítLomnice nad Popelkou#265#CZEM20.03:24:38.69+01:19:51.87Detail
27. Čechurová Šárka#250#CZEF7.03:24:38.96+01:19:52.14Detail
28. Prantl JiříOCR Hunters#246#CZEM21.03:27:53.17+01:23:06.35Detail
29. Čížková LucieOCR Hunters#111#CZEF8.03:27:55.11+01:23:08.29Detail
30. Foltýn LukášSTG Zlín#112#CZEM22.03:28:16.93+01:23:30.11Detail
31. Fusek JosefSTG ZLÍN#97#CZEM23.03:28:17.14+01:23:30.32Detail
32. Šulák Radim STG Zlín #88#CZEM24.03:28:17.46+01:23:30.64Detail
33. SZEGEDI ZOLTANhungary#242#CZEM25.03:37:16.67+01:32:29.85Detail
34. Koszegi Szegediné ViktoriaHUNGARY#259#CZEF9.03:38:12.55+01:33:25.73Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo