Oficiální Výsledková listina Krumlovský vodácký maraton
8. 10. 2022

25 km Rožmberk n/Vltavou Kategorie SUP W

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměOficiální časZtráta
1. Kristýna Babiánková KVS Praha/ Tambo team#504#Czechia02:07:30.00Detail
2. Kateřina Kuchyňková KIBOKO#136#Czechia02:10:49.59+00:03:19.59Detail
3. Katarzyna Zarembik RTW Racibórz#172#Poland02:11:50.81+00:04:20.81Detail
4. Michaela Dvořáková Budesport České Budějovice#26#Czechia02:21:02.92+00:13:32.92Detail
5. Natalia Bartosiewicz SUP Pyrki#54#Poland02:22:36.60+00:15:06.60Detail
6. Iveta Šmidtová Kladno#131#Czechia02:22:58.82+00:15:28.82Detail
7. Kateřina Adamová Bude Sport#67#Czechia02:23:19.12+00:15:49.12Detail
8. Klára Novotná SK Vltava Český Krumlov#23#Czechia02:25:09.42+00:17:39.42Detail
9. Martina Dušková Bremová SK Vltava Český Krumlov#35#Czechia02:26:28.80+00:18:58.80Detail
10. Ludmila Šrámková Budesport ČB#92#Czechia02:27:30.38+00:20:00.38Detail
11. Lenka Brandtnerová CKC Turnov#117#Czechia02:31:03.04+00:23:33.04Detail
12. KATARZYNA FRĄCZEK SUP KULTURA KRAKÓW#127#Poland02:33:21.67+00:25:51.67Detail
13. Rasztotzky Eszter SUP Race Hungary SE#28#Hungary02:34:54.16+00:27:24.16Detail
14. Michaela Rigová Kiboko#147#Czechia02:35:29.86+00:27:59.86Detail
15. Miroslava Salovová Kiboko#160#Czechia02:38:01.30+00:30:31.30Detail
16. Radka Novotná BTG#13#Czechia02:42:26.29+00:34:56.29Detail
17. Hana Prochásková #tosigang#38#Czechia02:51:46.98+00:44:16.98Detail
18. JOANNA ZELIAŚ SUP KULTURA KRAKÓW#123#Poland02:52:28.81+00:44:58.81Detail
19. Kateřina Stachová Cigi team Trutnov#61#Czechia02:54:53.51+00:47:23.51Detail
20. Agnieszka Baros SUP Silesia#85#Poland02:56:30.71+00:49:00.71Detail
21. Jowita Bratek SUP Silesia#83#Poland02:56:54.38+00:49:24.38Detail
22. Irena Podlásková Lánská smečka#72#Czechia02:57:04.34+00:49:34.34Detail
23. Barbara Perek SUP Silesia#82#Poland03:00:42.54+00:53:12.54Detail
24. KAROLINA STRZELCZYK SUP KULTURA KRAKÓW#128#Poland03:17:59.02+01:10:29.02Detail
25. PAULINA KASPRZYK SUP KULTURA KRAKÓW#129#Poland03:18:14.35+01:10:44.35Detail
26. Viktoria Teisenhoffer SupraFel#103#Hungary03:55:52.07+01:48:22.07Detail
27. Hegedüs Babett SUPRAFEL#188#Hungary03:55:54.71+01:48:24.71Detail
28. KRISZTINA THAN SUPRAFEL HUNGARY#141#Hungary03:55:58.59+01:48:28.59Detail
29. Emília Papp Supi SUP#10#Hungary04:07:35.00+02:00:05.00Detail
30. Laura Borsányi Szupi Sup#15#Hungary05:16:12.98+03:08:42.98Detail
DNF Lenka Siková TAMBO team#8#CzechiaDetail
DNF Beáta Solti Kanyon DGSE#32#HungaryDetail
DNF Lenka Skřivanová Petrolindustry Trade s.r.o.#63#CzechiaDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo