Startovní listina Běh Trojzemím

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 800

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Adamcová Milena Sněhový obláček5 kmZ50pano
Adamczyk Agata Bogatyniaběh OPENženyano
Adamczyk Martyna Bogatyniaběh OPENženyano
Adamec Josef Sněhový obláček5 kmM50pano
Adrian Szajerka Bogatyniaběh OPENmužine
Albrecht Petr Maxtri Liberec5 kmM50pano
Amrichová Jana Jablonné v Podještědí 10 kmZ39ano
Amrichová Kateřina Jablonné v Podještědí 10 kmZ39ano
Andrle Aleš Liberec10 kmM40-49ano
Andrle Jakub Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Anna Szajerka Bogatyniaběh OPENženyne
Aulová Lenka Liberec5 kmZ39ano
Balogová Lucie DD Krompachdětský závodžákyně 1600 m
Banszel Jakub Liberec 5 kmM39ano
Baran Lukáš Liberec5 kmM39ano
Barková Kateřina Liberec5 kmZ39ano
Barková Tereza Liberecdětský závodškoláčci - holky 200 m
Bártl Sebastien Jablonec nad Nisoudětský závodškoláčci - kluci 200 m
Bártlová Ester Jablonec nad Nisoudětský závodpředšk. - holky 100 m
Bártlová Klára Jablonec nad Nisou10 kmZ39ano
Bartoníček Petr Bělá pod Bezdězem10 kmM39ano
Bartoš Erik 10 kmM39ne
Bartoš Martin Nové Město pod Smrkem5 kmM40-49ano
Bartůněk Karel SK Alzheimerszávod smíšených dvojic na 5 kmano
Bašová Blanka Dycky Most10 kmZ50-59ano
Bašta Jan 10 kmM39ne
Bečvarovská Petra Liberec 305 kmZ40-49ano
Bělocká Jana MattoniFreeRun Liberec10 kmZ40-49ano
Bernátová Beáta Musictimedětský závodbatolata holky 50 m
Bielawa Dawid Bogatyniadětský závodškoláci 400 m
Bielawa Ewa Bogatynia5 kmZ39ne
Bielawa Maja Bogatyniadětský závodbatolata holky 50 m
Bielawa Marcin Bogatynia10 kmM39ne
Bílá Monika Liberecběh OPENženyano
Bílá Valerie Liberecdětský závodškolačky 400 m
Bitmanová Ywona Cvikov10 kmZ50-59ne
Bittner Adam Liberecdětský závodbatolata kluci 50 m
Bláhová Pavla KSM HRÁDEK5 kmZ40-49ne
Blažková Iva Dolní Sedlo10 kmZ40-49ano
Boor Ondřej Liberec10 kmM39ano
Brabec Martin Česká Lípa10 kmM39ano
Bretšnajdr Aleš dětský závoddorostenci 1600 m
Bretšnajdrová Lucie dětský závodpřípravka holky 800 m
Brodská Ema Liberecdětský závodbatolata holky 50 m
Brodský Max Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Broulík Radek Křižanydětský závodškoláčci - kluci 200 m
Brozova Zuzana OK Chrastavaběh OPENženyano
Brož Dominik Turnov5 kmM39ano
Brožík William dětský závodbatolata kluci 50 m
Brožová Iva Turnovběh OPENženyano
Brožová Markéta Turnov5 kmZ39ano
Brychová Petra Liberec5 kmZ39ano
Bujok Matěj Hrádek nad Nisoudětský závodpředšk. - kluci 100 m
Bujok Ondřej Hrádek nad Nisoudětský závodpředšk. - kluci 100 m
Bukáček Jan Varnsdorfdětský závodbatolata kluci 50 m
Bukáčková Veronika Varnsdorfdětský závodškoláčci - holky 200 m
Bulan Boris Hradek nad Nisoudětský závodpředšk. - kluci 100 m
CALETKA KRYŠTOF TJ Dukla Liberecdětský závodpřípravka kluci 800 m
Caletková Iva Liberec5 kmZ39ano
Cikacz Zbigniew Bratkow5 kmM40-49ano
Císař Michal Máslovice10 kmM39ne
Coufalová Linda Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Čadek Oliver Radimovicedětský závodškoláčci - kluci 200 m
Čemusová Tereza Frýdlant5 kmZ39
Čepeláková Gabriela Slovan Varnsdorfdětský závodpřípravka holky 800 m
Čepeláková Michaela AC Rumburkdětský závodžákyně 1600 m
Černá Lenka Koudelka teamběh OPENženyano
Červená Zuzana Mattoni Freerun JBCzávod smíšených dvojic na 5 kmano
Červený Roman Liberec dětský závodpřípravka kluci 800 m
Červinková Hana RunBo teamzávod smíšených dvojic na 5 kmano
Číla Martin Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmano
Čílová Veronika Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmano
Čížek Jan AC Slovan Liberec5 kmM39ano
Čmelíková Jolana Mattoni Free Run10 kmZ50-59ano
Čmuchálek Luboš Hrádek nad Nisou10 kmM40-49ano
Čmuchálek Lukáš Hrádek nad Nisou10 kmM39ano
Čmuchálková Petra Hrádek nad Nisou10 kmZ40-49ano
Čulaga Michal Liberecběh OPENmužiano
Čurejová Mirka Klášter Hradiště nad Jizerouběh OPENženyne
Daďourková Helena Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmano
Daďourková Lena Liberecdětský závodškolačky 400 m
Daďourková Nela Liberecdětský závodpřípravka holky 800 m
Danicek Stanislav Varnsdorf10 kmM50-59ano
Daniel Derfl Chotynědětský závodškoláci 400 m
Daniel Roman běh OPENmužiano
Danielová Vladislava běh OPENženyano
Dankanič Daniel Liberec10 kmM39ano
Daňková Aneta Multisport team dětský závodpředšk. - holky 100 m
Daňková Daniela Multisport Teamdětský závodpřípravka holky 800 m
Daňková Daniela Multisport Teamběh OPENženyano
Daňková Denisa Multisport team dětský závoddorostenky 1600 m
Daňková Nikol Multisport Teamdětský závodškoláčci - holky 200 m
Daňková Nikol Multisport Teamběh OPENženyano
Dědeček Jan Hruboskalský canicross10 kmM39ne
Derfl Jakub Chotynědětský závodpředšk. - kluci 100 m
Derfl Jakub Chotynědětský závodpředšk. - kluci 100 m
Dittrich Aleš 5 kmM39ano
Divácká Jana Vratislavice nad Nisou10 kmZ39ano
Dlabola Matěj Liberecdětský závodbatolata kluci 50 m
Dohnalová Monika Liberec5 kmZ39ano
Dolejšová Michaela Oldřichov v Hájíchdětský závodbatolata holky 50 m
Dolejšová Natálie Oldřichov v Hájíchdětský závodpředšk. - holky 100 m
Donát Jan běh OPENmužiano
Donát Kryštof dětský závodžáci 1600 m
Donátová Rozálie dětský závodškolačky 400 m
Donátová Simona běh OPENženyano
Doubek Adam Hrádek nad Nisoudětský závodškoláci 400 m
Doubek Daniel Hrádek nad Nisouběh OPENmužiano
Drbohlav Bohumil Drbani Jbc10 kmM50-59ne
Drbohlavova Zuzana Drbani Jbc10 kmZ39ne
Drbola Jan AC Turnovdětský závoddorostenci 1600 m
Droznová Zdeňka Liberec5 kmZ50pano
Dubová Markéta Fanklub Vojtíšekběh OPENženyano
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Durdisová Eva Liberec5 kmZ39ano
Durdisová Kristýna Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Dusil Vladimír Penzion Krásná5 kmM40-49ano
Dusilová Hedvika Šneci v běhu10 kmZ50-59ano
Dvořáková Karolína Liberec5 kmZ39ne
Dvořáková Lenka Bootcamp Team5 kmZ39ano
Dvořáková Nela Liberecdětský závodbatolata holky 50 m
Dvořáková Rozálie Stráž nad Nisoudětský závodškoláčci - holky 200 m
Dvořáková Štěpánka Stráž nad Nisoudětský závodbatolata holky 50 m
Dvořan Jiří Triatlon Hrádek nad Nisoudětský závodbatolata kluci 50 m
Dvořan Stanislav Triatlon Hrádek nad Nisou10 kmM39ano
Ehrlichová Alena Česká Lípa10 kmZ40-49ano
Ehrlichová Hana Stružnice10 kmZ39ano
Emr Vilém Liberecdětský závodbatolata kluci 50 m
Farkašovská Lucie Liberec5 kmZ39ano
Farkašovská Štěpánka Liberecdětský závodbatolata holky 50 m
Farská Markéta Biatlon Liberec10 kmZ39ano
Fetr Ondrej dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Fiala Oskar BK Semilydětský závodškoláci 400 m
Fiala Tomáš BK Semily5 kmM40-49ano
Fiala Vladimír Liberecběh OPENmužiano
Fialová Gabriela Liberec10 kmZ40-49ano
Fialová Marcela Liberec10 kmZ40-49ano
Fialová Monika běhám srdcem10 kmZ40-49ano
Fialová Sára BK Semilydětský závodškoláčci - holky 200 m
Fibikarová Anna Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Fijalková Eliška Chotynědětský závodškolačky 400 m
Filip Jan Liberec5 kmM39ano
Filip Tomáš Hrádek nad Nisoudětský závodpředšk. - kluci 100 m
Filipová Eliška Hrádek nad Nisoudětský závodbatolata holky 50 m
Fišerová Adriana Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Fokt Josef Peppa pig5 kmM39ano
Folprecht Pavel KSM HRÁDEK10 kmM40-49ano
Folprecht Richard Hrádek nad Nisoudětský závodbatolata kluci 50 m
Forman Otto SK ZŠ Jablonné v Podještědí10 kmM50-59ano
Forštová Kristýna FK Slovandětský závodškolačky 400 m
Fráňa Tomáš Mattoni Freerun JBCzávod smíšených dvojic na 5 kmano
Friese Petr Varnsdorf10 kmM50-59ne
Friese Tomáš Varnsdorf5 kmM39ne
Fritschová Michaela Sportteam Hrádekběh OPENženyano
Froňková Elen Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Funkova Anička OK Chrastavadětský závodbatolata holky 50 m
Funkova Markéta OK Chrastava dětský závodškoláčci - holky 200 m
Futó Lukáš 5 kmM39ano
Futó Michal Sport team Hrádekzávod smíšených dvojic na 5 kmano
Futó Tereza Sport team Hrádekzávod smíšených dvojic na 5 kmano
Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec10 kmM39ano
Gittlerová Jana Biatlon Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmano
Gittlerová Jitka Biatlon Liberec5 kmZ39ano
Gregor Jan Liberec10 kmM39ne
Gregor Matěj Liberecdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Gregorová Barbora Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Gregorová Lenka Liberec10 kmZ39ano
Habel Miroslav RunBo Team Liberec5 kmM50pano
Hádková Kristýna Big'O'Bandzávod smíšených dvojic na 5 kmano
Haken Filip FBC LIBERECdětský závoddorostenci 1600 m
Haken Jan RunBoTeamLiberecdětský závodpřípravka kluci 800 m
Haken Milan 5 kmM40-49ano
Hakenová Jana RunBoTeamLiberec závod smíšených dvojic na 5 kmano
Hakenová Jana RunBo Team Liberecběh OPENženyano
Hála Pavel Rumburk10 kmM39ne
Hanzl Martin Liberec10 kmM39ano
Hanzlova Michaela Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Hanzlova Monika Liberec5 kmZ39
Harasimovič Vladimír Jablonec n.N.5 kmM40-49ano
Hartig Michaela 5 kmZ39ne
Hartmanova Radka Gladiator race team5 kmZ50pne
Havlíček Václav Liberecběh OPENmužiano
Havlíček Viktor Liberecdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Havlíček Vojtěch Liberecdětský závodbatolata kluci 50 m
Havlíčková Petra Liberecběh OPENženyano
Hečlová Marie Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmne
Heller Jakub Mladá Boleslav10 kmM39ano
Herejk Kryštof North Grupeto5 kmM39ano
Hess Marcel Varnsdorf 10 kmM39ano
Hessová Klára Chrastavadětský závodbatolata holky 50 m
Hilpert Oliver Sokol Frýdštejndětský závodškoláci 400 m
Hilpert Viktor Sokol Frýdštejndětský závodškoláčci - kluci 200 m
Hilpertová Andrea Frýdštejnběh OPENženyano
Hlaváček Jiří SK Hoštice10 kmM40-49ano
Hlaváček Ondřej Chotyněběh OPENmužiano
Hlaváček Petr Chotyněběh OPENmužiano
Hlaváček Vojtěch Chotynězávod smíšených dvojic na 5 kmano
Hlaváčková Ilona Chotynězávod smíšených dvojic na 5 kmano
Hlavatý Matyáš Šimonovicedětský závodpředšk. - kluci 100 m
Hobrlantová Lucie KSM Hrádek5 kmZ39ano
Hodaňová Gabriela Liberecdětský závodškoláčci - holky 200 m
Hodaňová Hana Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Hoffmannová Klára RunBo Team Liberec 10 kmZ39ano
Hofman Jaroslav AC Rumburk10 kmM40-49ne
Hokeová Ivana Rumburkběh OPENženyano
Hokeová Kateřina Rumburkběh OPENženyano
Holcová Emily FK Rynolticedětský závodškolačky 400 m
Holcová Emily FK Rynolticeběh OPENženyne
Holec Pavel FK Rynolticeběh OPENmužine
Holec Pavel FK Rynolticezávod smíšených dvojic na 5 kmne
Holec Robert FK Rynolticedětský závodškoláčci - kluci 200 m
Holec Robert FK Rynolticeběh OPENmužine
Holeček Milan Liberec5 kmM40-49ano
Honzíková Lucie Liberec5 kmZ39ano
Horinka Josef Jaňula team Hrádek nad Nisou běh OPENmužiano
Horinková Jana Jaňula team Hrádek nad Nisou běh OPENženyano
Hornová Gabriela dětský závodbatolata holky 50 m
Hornová Sofie dětský závodpředšk. - holky 100 m
Horvathova Ella Hradek nad Nisoudětský závodbatolata holky 50 m
Houserová Radka RunBoTeamLiberec10 kmZ40-49ano
Housová Denisa 5 kmZ39ano
Hozáková Eva Klášter Hradiště nad Jizerouběh OPENženyne
Hozáková Martina Sindyběh OPENženyano
Hozáková Michala Hlavice5 kmZ39ano
Hozdecká Pavlína Turnov5 kmZ39ano
Hradcová Zuzana OK Chrastava5 kmZ39ano
Hradcová Žofie OK Chrastavaběh OPENženyano
Hradec Pavel OOB TJ Turnov10 kmM39ano
Hrdlička Jan Hrob dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Hrdlička Libor Hrob 10 kmM40-49ano
Hriagyel Jiří Shaft stavby Praha s.r.o.10 kmM40-49ano
Hrnčířová Kateřina Liberec 55 kmZ39ne
Hrouda Pavel Multisportteamdětský závodškoláci 400 m
Hrouda Šimon Multisportteamdětský závodbatolata kluci 50 m
Hroudová Adela Multisportteamdětský závodpředšk. - holky 100 m
Hroudová Elena Multisportteamdětský závodškoláčci - holky 200 m
Hříbalová Róza Frozen Angelsdětský závodbatolata holky 50 m
Humburger Martin Jablonec nad Nisoudětský závodbatolata kluci 50 m
Hyška Vojtěch Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Hyšková Kristýna Liberecdětský závodškolačky 400 m
Chládková Petra Solec10 kmZ40-49ano
Chlupáčová Zlata Big'O'Bandzávod smíšených dvojic na 5 kmano
Chocholová Lenka Liberecběh OPENženyano
Chocholová Šarlotka Liberecdětský závodškoláčci - holky 200 m
Choja Ania Bogatynia5 kmZ39ne
Chovancová Martina Hrádek nad Nisou 5 kmZ39ano
Ivaničová Michaela Sokol Velké Hamry5 kmZ39ano
Jahoda Vlastimil TJ Liaz Jablonec nad Nisoudětský závodpřípravka kluci 800 m
Jahodová Adéla TJ Liaz Jablonec nad Nisoudětský závodškolačky 400 m
Jakubec Adam Běháme s radostí Varnsdorfdětský závodbatolata kluci 50 m
Janeček Denis SPORTTEAM Hrádek nad Nisou 5 kmM39ano
Janeček Denis SPORTTEAM Hrádek nad Nisou dětský závodpřípravka kluci 800 m
Janeček Václav KSM HRÁDEK5 kmM40-49ano
Janečková Sára SPORTTEAM Hrádek nad Nisou dětský závodpřípravka holky 800 m
Jankovcová Jitka Missi - Run5 kmZ40-49ano
Jarošová Jana KSM Hrádek5 kmZ40-49ano
Jarošová Simona Liberec5 kmZ39ano
Javůrek Kryštof Stráž nad Nisou dětský závodbatolata kluci 50 m
Jehličková Andrea Liberec 15 kmZ39ano
Jelenová Jarmila Dolní Podluží5 kmZ40-49ano
Jelínek Damián Frýdlantdětský závodškoláci 400 m
Jelínek Michal Liberec dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Jelínková Hana Frýdlant5 kmZ40-49ano
Jelínková Natálie Frýdlantdětský závodžákyně 1600 m
Jelínková Nikola Frýdlantdětský závoddorostenky 1600 m
Ježková Antonie Chotynědětský závodpřípravka holky 800 m
Ježková Bára Chotynědětský závodpřípravka holky 800 m
Jindra Ladislav Multisport Team5 kmM39ano
Jindrová Karolína Multisport Teamdětský závodškoláčci - holky 200 m
Jindřich Matyáš Rumburkdětský závodbatolata kluci 50 m
Jindřichová Valerie Rumburkdětský závodškoláčci - holky 200 m
Jindřichová Veronika Rumburk5 kmZ39ano
Jínová Vladimíra BK Varnsdorf5 kmZ50pano
Jiránek Adam Adams Familydětský závodbatolata kluci 50 m
Jiránek Martin Adams Family5 kmM39ano
Jirásek Radim 5 kmM40-49ano
Jirásková Věra 5 kmZ40-49ano
Jiruv Ondřej dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Jiruv Petr 10 kmM40-49ano
Jiruvova Nikola 5 kmZ40-49ano
Jiruvova Tereza dětský závodžákyně 1600 m
Juklíčková Jitka Liberec5 kmZ50pano
Jurek Ondřej dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Jůza David Freedlant10 kmM39ano
Kabelka Aleš Hrádek nad Nisou10 kmM40-49ano
Kabelková Alena Hrádek nad Nisou5 kmZ40-49ano
Kacper Szajerka Bogatyniadětský závodpřípravka kluci 800 m
Kačerovský Jan Mladá Boleslav10 kmM40-49ano
Kadleček Viktor Vlastibořdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Kadlečková Dita Vlastibořdětský závodškoláčci - holky 200 m
Kadlečková Petra Vlastiboř10 kmZ39ne
Kalašová Jana Hrádek nad Nisou10 kmZ39ano
Kalfeřt Martin 10 kmM39ano
Kalousek Premysl 5 kmM39ano
Kančiová Patrície DD Krompachdětský závodškolačky 400 m
Kančiová Petra DD Krompachdětský závodpřípravka holky 800 m
Kapras Jaroslav Hrádek nad Nisou5 kmM39ano
Karalová Eva Hrádek nad Nisou 5 kmZ39ano
Karalová Lilien Hrádek nad Nisou dětský závodbatolata holky 50 m
Karko Jan AC Česká Lípa5 kmM39ano
Karpisek Adam dětský závodškoláci 400 m
Karpisek Adam běh OPENmužiano
Karpisek Jan dětský závodbatolata kluci 50 m
Karpiskova Anna dětský závodškoláčci - holky 200 m
Karpiskova Anna běh OPENženyano
Karpiskova Lucie běh OPENženyano
Kazda Filip Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmano
Kazdová Petra Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmano
Kéda Martin Radvánovice10 kmM40-49ano
Kidalowski Kacper Bogatynia5 kmM39ano
Kidalowski Szymon Bogatyniaběh OPENmužiano
Klásek Pavel Lužičtí vrchaři10 kmM39ano
Klásek Tomáš Lužičtí vrchaři10 kmM39ano
Klímová Lenka Jiřetín pod Bukovou10 kmZ39ano
Klindera Boris Solecdětský závodbatolata kluci 50 m
Kmecík Stanislav Liberec10 kmM39ano
Kmecík Vojtěch Liberecdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Knillová Tereza Praha10 kmZ39ano
Kocka Lukáš Haratice10 kmM39ano
Kockova Helena Haratice10 kmZ39ano
Kodydek Tomáš Svídnický extrém team10 kmM40-49ano
Kohoutová Barbora Team CykloTrener5 kmZ39ano
Kokta Martin Frýdlant10 kmM39ano
Kokta Martin Frýdlantdětský závodpřípravka kluci 800 m
Koktová Barbora Frýdlantdětský závodškolačky 400 m
Koktová Hana Frýdlant5 kmZ40-49ano
Kolář Jan Odolena Voda5 kmM39ano
Kolář Jiří Rumburk5 kmM39ano
Kolář Jiří Rumburkdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Kolář Vladimír RunBo5 kmM40-49ano
Kolářová Alexandra North Grupeto5 kmZ39ano
Kolářová Julie Rumburkdětský závodpředšk. - holky 100 m
Kong King TJ Kongoběh OPENmužiano
Kopecká Karolina Liberec10 kmZ39ne
Kopecký Matěj Chrastavadětský závodškoláčci - kluci 200 m
Kopecký Mikuláš Chrastavadětský závodbatolata kluci 50 m
Kordíková Monika 5 kmZ39ano
Korytářová Dominika Frýdlant10 kmZ39ano
Korytářová Romana 10 kmZ39ano
Košek Štěpán dětský závodškoláci 400 m
Košíková Šárka Lakyběh OPENženyne
Košková Barbora Ac Slovan Liberec5 kmZ39ano
Košková Ella dětský závodpředšk. - holky 100 m
Košková Jana běh OPENženyano
Košková Leona Ac Slovan Liberecdětský závodžákyně 1600 m
Košková Martina KORA10 kmZ40-49ano
kot piotr bogatynia10 kmM40-49ne
Kotek Aleš Liberec 10 kmM40-49ano
Kouďa Ondřej Liberecdětský závodškoláci 400 m
Kovařík Jakub Proseč pod Ještědem dětský závodškoláci 400 m
Kožená Libuše Turnovběh OPENženyano
Krákorová Sabina UNLIMITED CZECH TEAM5 kmZ39ne
Kras Klaudiusz 10 kmM40-49ano
Krpatová Klára Liberec10 kmZ39ano
Krutská Kateřina Liberec5 kmZ40-49ano
Křemenová Natálie 5 kmZ39ano
Křenek Sebastian Křenícidětský závodbatolata kluci 50 m
Křenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec5 kmZ39ne
Křížová Lucie Strážské běhny 10 kmZ40-49ano
Kšírová Jana Prahaběh OPENženyano
Kubica Zdeněk Superchlív5 kmM40-49ano
Kubicová Denisa Hrádek nad Nisouběh OPENženyano
Kubicová Šárka Hrádek nad Nisou běh OPENženyano
Kučera Jiří Rumburk 10 kmM39ano
Kučera Jiří Sport Future Team 10 kmM39ano
Kučerová Sláva Liberecběh OPENženyano
Kudrna Vojtěch Vratislavice nad Nisoudětský závodškoláčci - kluci 200 m
Kudrnová Anna Vratislavice nad Nisoudětský závodbatolata holky 50 m
Kuchciak Robert Sieniawkaběh OPENmužiano
Kundriková Simona Jablonné v Podještědíběh OPENženyano
Kuzma Josef běh OPENmužiano
Kuzma Tobík dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Kuzmová Natálka běh OPENženyano
Kyhos Ondrej Hrádek nad Nisou5 kmM39ano
Kyhosova Ela Hrádek nad Nisoudětský závodbatolata holky 50 m
Kyhosova Sara Hrádek nad Nisoudětský závodškoláčci - holky 200 m
Lache Lucie 5 kmZ40-49ne
Lajtkep Kristián Rapid Liberecdětský závodškoláci 400 m
Lajtkep Petr AC Slovan Liberec10 kmM40-49ano
Lajtkep Petr Rapid Liberecdětský závodpřípravka kluci 800 m
Lajtkepová Berenika Biatlon Liberecdětský závodžákyně 1600 m
Lanc Ondřej Proseč pod Ještědem dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Laštůvková Adélka Šluknovdětský závodpřípravka holky 800 m
Laštůvková Iveta Šluknov5 kmZ40-49ano
Latislavova Eli Běháme s radostí dětský závoddorostenky 1600 m
Latislavová Eva Běháme s radostí 5 kmZ40-49ano
Laušman Jakub Bílej tygřík Liberecdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Laušmanová Beáta Bílej tygřík Liberecdětský závodbatolata holky 50 m
Leder Marek Loučnádětský závodškoláčci - kluci 200 m
Leder Zdeněk SKI Janov Bedřichov10 kmM40-49ano
Lederová Aneta SKI Janov Bedřichovdětský závodškolačky 400 m
Lederová Markéta Loučná10 kmZ40-49ano
Lehmannová Anna KB Liberec 5 kmZ39ne
Linke Libor 5 kmM40-49ano
Lipták Adam 10 kmM39ano
Lodinská Lenka Rumburkběh OPENženyano
Lodinská Nikol Rumburkdětský závodpředšk. - holky 100 m
Lodinská Nikol Rumburkběh OPENženyano
Lodinský Šimon Rumburkdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Lodinský Šimon Rumburkběh OPENmužiano
Loudova Marketa Stráž nad Nisoudětský závod
Lukešová Barbora Liberec10 kmZ39ano
Macoun Jiří Mnichovo Hradištěběh OPENmužiano
Macounová Drahomíra Rumburk5 kmZ40-49ano
Machek Ivo KSM Hrádek10 kmM40-49ano
Machová Adéla dětský závodpředšk. - holky 100 m
Machová Alice dětský závodškoláčci - holky 200 m
Machová Eva Liberecběh OPENženyano
Makariv Štefan xxx10 kmM39ano
Makariv Štefan 10 kmM40-49ano
Malá Eliška dětský závodškoláčci - holky 200 m
Malá Josefína dětský závodbatolata holky 50 m
Malcová Andrea Liberec 5 kmZ39ano
Mališová Michala Stráž podRalskem5 kmZ39ano
Manhart Jakub Multisport Teamdětský závodpřípravka kluci 800 m
Manhart Jakub Hrádek nad Nisouzávod smíšených dvojic na 5 kmano
Manhartová Elen Multisport Teamdětský závodpředšk. - holky 100 m
Manhartová Eva Hrádek nad Nisouzávod smíšených dvojic na 5 kmne
Mansfeldová Terezie Mníšekdětský závodpředšk. - holky 100 m
Mansfeldová Viktorie Mníšekdětský závodškoláčci - holky 200 m
Maradona Diego Vratislavice5 kmM39ano
Marhul Martin Jablonec nad nisou10 kmM39ne
Marhulova Pavla Jablonec nad nisou 10 kmZ39ne
Mariánková radka běh OPENženyano
Markova Julinka Liberecdětský závodžákyně 1600 m
Maršíková Štěpánka Liberec 15 kmZ39ano
Maršíková Štěpánka Lili Liberec 1dětský závodškolačky 400 m
Martincová Tereza AC Slovan Liberecdětský závoddorostenky 1600 m
Martinová Tereza KSM Hrádek nad Nisou dětský závoddorostenky 1600 m
Matoušková Maya Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Matoušková Nikola Jiříkov5 kmZ39ano
Matyáš Oliver Liberecdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Matyášová Andrea Liberec10 kmZ39ne
Matyášová Markéta Liberecdětský závodžákyně 1600 m
Maudrová Denisa Česká Lípa10 kmZ39ano
Mayer Šimon Hrádek Nad Nisou10 kmM39ano
Mečíř Jakub dětský závodškoláci 400 m
Mečířová Ella dětský závodbatolata holky 50 m
Meislová Tereza Iron fighters10 kmZ39ano
Menglerová Luisa Jablonec nad Nisoudětský závodškoláčci - holky 200 m
Menglerová Sona Jablonec nad Nisou5 kmZ39ano
Mihočková Martina Běžím pro radost 10 kmZ40-49ano
Mihulková Jiřina Liberec 10 kmZ60pano
Mika Pavel KSM Hrádek5 kmM40-49ano
Minařík Petr RunBo Team5 kmM40-49ano
Miščuk Dimitrij Big'O'Bandzávod smíšených dvojic na 5 kmano
Mohr Aleš Chrastava10 kmM39ano
Mohr Matyáš dětský závodbatolata kluci 50 m
Moravcová Adéla Grabštejndětský závodškoláčci - holky 200 m
Moravcová Koleta Horní Kruty, Kolín10 kmZ39ano
Mrázek Matěj Albrechticedětský závodpředšk. - kluci 100 m
Mrázek Michal Albrechticezávod smíšených dvojic na 5 km
Mrazek Pavel Sportteam Hrádek10 kmM39ano
Mrázková Kristýnka Albrechticedětský závodškolačky 400 m
Mrázková Petra Albrechticezávod smíšených dvojic na 5 km
Muschalik Max Chrastavadětský závodškoláci 400 m
Muschalik Victoria Chrastavadětský závodškoláčci - holky 200 m
Musial Anton HSG Turbine Zittaudětský závodpřípravka kluci 800 m
Musil Daniel Multisport Teamdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Musil David Multisport Teamdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Musilová Karolína Multisport Teamdětský závodškoláčci - holky 200 m
Mydlilová Jana Praha 710 kmZ39ano
Mýtová Laura Turnovdětský závodbatolata holky 50 m
Mýtová Šarlota Turnovdětský závodpředšk. - holky 100 m
Nedeliaková Andrea 10 kmZ40-49ano
Nejedlá Tereza Liberec5 kmZ39ano
Nejedlo Antonín dětský závodbatolata kluci 50 m
Němcová Andrea OK Chrastava5 kmZ39ano
Němcová Beáta OK Chrastavadětský závodbatolata holky 50 m
Němcová Nikola TJ Lokomotivadětský závodpřípravka holky 800 m
Němcová Nikola TJ Lokomotivaběh OPENženyano
Němec Hynek Liberec5 kmM40-49ano
Němec Jan OK Chrastava10 kmM39ano
Němec Michal dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Němec Vítězslav Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmano
Nemergutova Nikola Hrádek nad Nisou 10 kmZ39ano
Nevečeřalová Apolenka Hrádek nad Nisoudětský závodpředšk. - holky 100 m
Nevečeřalová Teresa Ella Hrádek nad Nisoudětský závodškoláčci - holky 200 m
Nevyhoštěná Hana Liberecběh OPENženyano
Nezbeda Kryštof Nezbedníciběh OPENmužiano
Nezbeda Tomáš Nezbedníciběh OPENmužiano
Nezbeda Javůrek Pavel Nezbedníciběh OPENmužiano
Nezbedová Aneta Nezbedníciběh OPENženyano
Nezbedová Eliška Nezbedníciběh OPENženyano
Nguyenová Štěpánka DD Krompachdětský závodškoláčci - holky 200 m
Nimrichterova Eliška AC Slovan Liberecdětský závodpřípravka holky 800 m
Nováček Jozef Runbo Team Liberec10 kmM39ano
Novák Lukáš EPS running team5 kmM39ano
Nováková Soňa Jablonecké Mattonky5 kmZ40-49ano
Nováková Veronika Šluknovdětský závodpřípravka holky 800 m
Novotna Adriana Chvaleticedětský závodškoláčci - holky 200 m
Obajdinová Liliana Hesudětský závodškoláčci - holky 200 m
Odnoha David Kosmorunners10 kmM40-49ano
Odnohová Daniela Kosmorunners5 kmZ40-49ano
Okénková Kristýna Atletika Jablonné v Podještědí dětský závodžákyně 1600 m
Oragvelidze Giorgi Dynamo Batumi5 kmM39ano
Ouhrabková Eliška Liberecdětský závodškoláčci - holky 200 m
Ouhrabková Helena Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Ouhrabková Petra Liberecběh OPENženyano
Ozogán Florián Liberecdětský závodbatolata kluci 50 m
Ozogán Petr Chotyně10 kmM60pano
Paclt Vit Jablonné v Podještědídětský závodškoláčci - kluci 200 m
Pacltova Lucie Jablonné v Podještědí5 kmZ39ano
Pacltova Sára Jablonné v Podještědídětský závodpřípravka holky 800 m
Paldusová Pavla Adams Familyběh OPENženyano
Panacheda Leszek Bogatynia5 kmM50pano
Panoška Petr Liberec10 kmM39ano
Pasecká Iva Jablonec n,N,10 kmZ39ano
Pasecká Iva Jablonec n,N,10 kmZ50-59ano
Paulus Jiří Liberec5 kmM50pano
Pavlasová Eliška Mattoni Free Run Liberec10 kmZ39ano
Pavlasová Martina Mattoni Free Run10 kmZ40-49ano
Pavlasová Tereza xxxdětský závoddorostenky 1600 m
Pavlík Petr Frýdlant10 kmM39ano
Pelouch Adam Jablonec nad Nisoudětský závodškoláčci - kluci 200 m
Pelouch Filip Jablonec nad Nisoudětský závodškoláci 400 m
Pelouchová Kristýna Jablonec nad Nisoudětský závodbatolata holky 50 m
Pěnčík Dominik Frýdlant dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Pěnička Adam Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Pěnička David Liberecdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Pěnkavová Lenka Strážský běhny5 kmZ40-49ano
Pešková Lenka 5 kmZ39ano
Peter Nikoleta Jablonecdětský závodpřípravka holky 800 m
Peter Petr Jablonec nad Nisoudětský závodškoláci 400 m
Petr Ondřej Team CykloTrener10 kmM39ano
Petráček Pavel Liberec10 kmM40-49
Petráčková Jolana Chotyněběh OPENženyano
Petráčková Lucka Jablonec nad Nisouběh OPENženyano
Pflégr Štěpán dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Pflégrová Eliška Jítravadětský závodškolačky 400 m
Pihrt Tomáš Liberec5 kmM39ano
Pikart František závod smíšených dvojic na 5 kmano
Podlipný Matěj Hrádek nad Nisou5 kmM39ano
Poláček Matěj ZŠ Lidická Hrádek nad Nisoudětský závodškoláčci - kluci 200 m
Poláčková Šárka ZŠ Lidická Hrádek nad Nisoudětský závodpředšk. - holky 100 m
Polák Tomáš BK Varnsdorf5 kmM40-49ano
Polák Tomáš BK Varnsdorfběh OPENmužiano
Polma Jan Chotyněběh OPENmužiano
Polma Lukáš Chotynědětský závodpřípravka kluci 800 m
Polma Robert Liberec10 kmM40-49ano
Polzerovå Petra Hejnice5 kmZ40-49ano
Preislerová Karolína SportRaces Team10 kmZ39ano
Prchlík Tomáš Hradek Nad Nisou10 kmM39ano
Prchlík Vojtěch Hrádek nad Nisou10 kmM39ano
Procházka Jan Chrastavadětský závodškoláci 400 m
Procházková Janka DD Krompachdětský závodjuniorky 3200 m
Prokophová Kateřina Liberec5 kmZ39ano
Prokopová Magdaléna městodětský závodškolačky 400 m
Prokopová Natálie městodětský závodškoláčci - holky 200 m
Prošková Marie Liberec5 kmZ39ano
Ptáček Vladimír Foglové v běhu10 kmM40-49ano
Medvídek SK Stokorcový lesběh OPENmužiano
Pulda Štěpán Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmano
Racek Adam Liberec dětský závodpřípravka kluci 800 m
Racková Jana Liberec 5 kmZ39ano
Rácová Eva DD Krompachdětský závodškolačky 400 m
Rácová Nataša DD Krompachdětský závodškolačky 400 m
Račák Adam Rokytnice nad Jizerou 5 kmM40-49ne
Račák Denis Rokytnice nad Jizerou dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Račák Samuel Rokytnice nad Jizerou dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Račáková Eva Rokytnice nad Jizerou 5 kmZ39ne
Radová Zuzana AC Rumburk10 kmZ39ano
Ransdorf Jiří Usměvavý makak10 kmM60pano
Rapčan Ladislav Pajp tým5 kmM39ano
Redlichová Adéla Česká Lípa10 kmZ39ano
Regner Tomáš Biatlon Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmano
Rejmanová Miluše běh OPENženyano
Richter Lukáš DD Krompachdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Richter Nikolas DD Krompachdětský závodškoláci 400 m
Rösler Jakub SK Osečnádětský závodbatolata kluci 50 m
Rösler Jaroslav SK Osečná5 kmM40-49ano
Rösler Jindřich SK Osečnádětský závodžáci 1600 m
Röslerová Kateřina Osecna 5 kmZ40-49ano
Rozborová Andrea Varnsdorf10 kmZ39ano
Rozborová Jitka Varnsdorf10 kmZ50-59ano
Rozmarinova Dana Liberec5 kmZ39ne
Růžička Pavel Rumburk10 kmM40-49ano
Růžička Pavel Rumburkběh OPENmužiano
Ružičková Katrin DD Krompachdětský závodškolačky 400 m
Rydarikova Adela Frydlantdětský závodžákyně 1600 m
Rýgl Michal Turnov5 kmM40-49ano
Rýgl Richard RunBo Team Liberec10 kmM40-49ano
Rychtařík Dominik Chrastavadětský závodpřípravka kluci 800 m
Ryšavá Hanička Sloup v Čechách dětský závodbatolata holky 50 m
Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa dětský závodjuniorky 3200 m
Sábl Pavel Jablonec nad Nisoudětský závodškoláčci - kluci 200 m
Samšiňák Přemysl Liberec10 kmM40-49ano
Samšiňáková Anna PK Nisa Liberecdětský závodpřípravka holky 800 m
Samšiňáková Anna PK Nisa Liberecběh OPENženyano
Samšiňáková Markéta Liberec5 kmZ40-49ano
Sedláček Tomáš Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Sehnoutek Pavel Big'O'Bandzávod smíšených dvojic na 5 kmano
Semeradtová Žaneta Veatislavice nad Nisou10 kmZ39ano
Schnierer Kateřina Liberec5 kmZ39ano
Schnierer Liliana Liberecdětský závodškoláčci - holky 200 m
Schnierer Max Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Simm Nicolas Hrádek nad Nisoudětský závodžáci 1600 m
Simonová Lenka SK Alzheimerszávod smíšených dvojic na 5 kmano
Skála Jan AC Rumburk5 kmM39ano
Skalická Dominika Jablonecké Mattonky5 kmZ40-49ano
Skálová Jitka Nový Bor5 kmZ40-49ano
Skálová Kateřina AC Rumburk5 kmZ39ano
Skramuska Marketa Liberec5 kmZ39ano
Skramuska Tonička Liberecdětský závodškoláčci - holky 200 m
Skramusky Antonín Skramusky Liberec5 kmM39ano
Skřivánek Jakub Liberecdětský závodžáci 1600 m
Sladká Zuzana Hrádek nad Nisou10 kmZ39ano
Slavíková Veronika Benešov u Semil5 kmZ39ano
Smolná Anežka Liberec dětský závodbatolata holky 50 m
Smutný Nicolas Hrádek nad Nisoudětský závodpředšk. - kluci 100 m
Snoza Dominik Hrádek nad Nisoudětský závodškoláčci - kluci 200 m
Soldánová Petra Liberec5 kmZ39ano
Sonntág Václav Olřichov v Hájích dětský závodbatolata kluci 50 m
Sonntágová Ema Oldřichov v Hájíchdětský závodpředšk. - holky 100 m
Souček Štěpán dětský závodžáci 1600 m
Součková Simona DD Krompachdětský závodpřípravka holky 800 m
Soukalová Helena Hovorčovice5 kmZ40-49ano
Soukalová Victoria Hovorčovicedětský závoddorostenky 1600 m
Sršeň Jindřich Multisport Teamdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Sršeň Jindřich Multisport Teamběh OPENmužiano
Sršňová Ema Multisport Teamdětský závodbatolata holky 50 m
Stankulov Ludvík DD Krompachdětský závodžáci 1600 m
Staszczuk Sławomir Sieniawka5 kmM40-49ano
Stezka Jan Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Stezka Jan Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Stezka Martin Táta dvojčat10 kmM39ano
Stezkova Eliška Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Stočes František Stočovidětský závodškoláčci - kluci 200 m
Stočes Josef Stočovizávod smíšených dvojic na 5 kmano
Stočesová Ilona Stočovi závod smíšených dvojic na 5 kmano
Stránská Zlata Mnichovo Hradiště10 kmZ40-49ano
Stránský Matyáš Mnichovo Hradištědětský závodžáci 1600 m
Strassová Michala Liberec10 kmZ39ano
Strenzlová Soňa Liberecběh OPENženyano
Strnad Petr KSM HRÁDEK10 kmM50-59ano
Strnádková Radka 5 kmZ39ano
Suchardová Jitka Varnsdorfběh OPENženyano
Svědíková Petra Liberec5 kmZ39ano
Svoboda Jan 5 kmM39ano
Svoboda Marek Liberec5 kmM39ano
Svoboda Michal Báječné ženy v běhu LBC10 kmM40-49ano
Svoboda Tomáš Kolín5 kmM39ano
Svobodová Kateřina běh OPENženyano
Svobodová Klára Pajp team5 kmZ39ano
Svobodová Petra Báječné ženy v běhu LBC10 kmZ39ano
Synek Rosťa Herby servisdětský závodškoláci 400 m
Szajko Dušan DD Krompachdětský závodžáci 1600 m
Szczotka Olga závod smíšených dvojic na 5 kmano
Szczotka Pawel Bogatyniazávod smíšených dvojic na 5 kmano
Šarochová Lucie Šarochovizávod smíšených dvojic na 5 kmano
Šarochová Romana ŠAROCHOVIzávod smíšených dvojic na 5 kmano
Šaur Zdeněk Liberecběh OPENmužiano
Šaurová Adélka dětský závodbatolata holky 50 m
Šebelková Markéta 5 kmZ40-49ano
Šilhán Michal Jablonec nad Nisouběh OPENmužiano
Šilhánová Anna AC Turnovdětský závodpřípravka holky 800 m
Šimková Nikola běh OPENženyano
Šimonová Magdalena Liberec10 kmZ40-49ano
Šírová Veronika Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmano
Škarohlíd Marcel Stráž nad Nisou10 kmM40-49ano
Škarohlíd Marek Stráž nad Nisou dětský závodžáci 1600 m
Škarohlíd Marek Stráž nad Nisou5 kmM39ano
Škarohlíd Ondřej Martin Stráž nad Nisoudětský závodškoláčci - kluci 200 m
Škarohlíd Vítek Marcel Stráž nad Nisou5 kmM39ano
Škarohlíd Vítek Marcel Stráž nad Nisoudětský závodpřípravka kluci 800 m
Škarohlídová Lucie Stráž nad Nisou10 kmZ39ano
Škarvan Martin Jablonec nad Nisoudětský závodpředšk. - kluci 100 m
Škarvanová Veronika Jablonec nad Nisoudětský závodškoláčci - holky 200 m
Šlaisova Renata Báječné ženy v behu10 kmZ39ano
Šlambor Martin Atletika Jablonnédětský závodškoláci 400 m
Šlamborová Lucie Atletika Jablonné5 kmZ39ano
Šlamborová Lucie Atletika Jablonnédětský závodžákyně 1600 m
Šlégl Jan RunBo Team Liberec5 kmM40-49ano
Šlégl Jr. Jan RunBo Team Liberec5 kmM39ano
Šléglová Andrea RunBo Team Liberec5 kmZ39ano
Šlechtová Adéla Stráž nad Nisoudětský závodjuniorky 3200 m
Šourková Antonie Stella Sportovní klub Kristýna, z.s.dětský závodškolačky 400 m
Šourková Danielle Julie Sportovní klub Kristýna, z.s.dětský závodpřípravka holky 800 m
Špínová Monika Radvánovice 5 kmZ40-49ano
Šťastná Martina Turnov5 kmZ40-49ano
Šťastná Veronika Děčín10 kmZ39ano
Šťastná Vlasta Děčín10 kmZ40-49ano
Šťastný Zděnek Přední Lhota u Poděbrad10 kmM40-49ano
Štěrba David Liberecdětský závodžáci 1600 m
Štěrbová Anna Liberecdětský závoddorostenky 1600 m
Štrincl Josef Liberecběh OPENmužiano
Štrincl Josef Liberecběh OPENmužiano
Štrinclová Adéla Liberecběh OPENženyano
Štrinclová Kateřina Liberecběh OPENženyano
Štros Jakub běh OPENmužiano
Štrosová Anna dětský závodbatolata holky 50 m
Štrosová Ella dětský závodpředšk. - holky 100 m
Štrosová Nikola dětský závodbatolata holky 50 m
Šubrt Vojta Zastav a nepřežiješ!5 kmM39ano
Thiel Mirek 5 kmM50pano
Ticha Monika běh OPENženyano
Tichá Tereza Pavoučci Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Tichý Tomáš Pavoučci Liberecdětský závodbatolata kluci 50 m
Tománek Jan Šneči v běhu 10 kmM40-49ano
Tomanica Vojtěch OK Chrastava10 kmM40-49ano
Tomášová Hana Sobákov10 kmZ40-49ano
Trávníček Kryštof Liberecdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Uhlir Jakub Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Uhlíř Jan Liberecdětský závodbatolata kluci 50 m
Uhlířová Zuzana Liberec5 kmZ39ano
Ulrichová Nikola Grabštejndětský závodškoláčci - holky 200 m
Urbánková Michaela 5 kmZ39ne
Vachtlová Lenka závod smíšených dvojic na 5 kmano
Vachula Pavel Hradek nad Nisou10 kmM40-49ano
Vachulova Eliška Hradek nad Nisoudětský závodškoláčci - holky 200 m
Vachulova Eliška Hradekdětský závodškoláčci - holky 200 m
Valečko Marek Liberec10 kmM39ano
Váňo Josef SK Osečnázávod smíšených dvojic na 5 kmano
Ványo David DD Krompachdětský závodpřípravka kluci 800 m
Ványo Marek DD Krompachdětský závodškoláci 400 m
Vastlová Šárka Jablonné v Podještědí běh OPENženyano
Vávra Jaromír Sportteam Hrádek5 kmM40-49ano
Vávra Vítězslav Sportteam Hrádek5 kmM39ano
Vávrová Martina Sportteam Hrádek5 kmZ40-49ano
Vekrbauerová Nikol Vratislavice nad Nisoudětský závodškoláčci - holky 200 m
Vencl Martin Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Verner Matěj Hrádek nad Nisoudětský závodpředšk. - kluci 100 m
Veselá Karolina Hrádek nad NIsoudětský závodpřípravka holky 800 m
Veselý Nikolas Hrádek nad NIsoudětský závodškoláčci - kluci 200 m
Větrovsky Jakub Hrádek nad Nisou dětský závodškoláci 400 m
Větrovský Vojtěch Hrádek nad Nisou dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Veverka Jiří Liberec10 kmM39
Viková Petra 5 kmZ39ano
Vilímová Andrea Raspenava5 kmZ39ano
Vinklárek Jakub Hrádek nad Nisou - KSM Castingsdětský závodpřípravka kluci 800 m
Vinklárková Denisa Hrádek nad Nisouběh OPENženyano
Vinklárková Kateřina Hrádek nad Nisoudětský závodpřípravka holky 800 m
Vinklárková Mia Alexandra Hrádek nad Nisoudětský závodškoláčci - holky 200 m
Vinklárková Nikola závod smíšených dvojic na 5 kmano
Viščur Ladislav Varnsdorf10 kmM39ano
Vítek Jaroslav Chrastava5 kmM40-49ano
Vítková Adriana Chrastavadětský závodpřípravka holky 800 m
Vitouš Pavel Praha5 kmM39ano
Vodička Pavel BK Varnsdorf5 kmM39
Vochomůrka Jiří Pařezová chaloupka10 kmM39ano
Vojáčková Pavla Liberecběh OPENženyano
Vojáčková Vanesa Liberecdětský závodškolačky 400 m
Vojáčková Viktorie Liberecdětský závodškoláčci - holky 200 m
Vojtek Tomáš RunBo Team Liberec dětský závodžáci 1600 m
Vojteková Michaela RunBo Team Liberec 10 kmZ39ano
Vojtíšková Aneta Liberec5 kmZ39ano
Vojtíšková Milena Liberec5 kmZ40-49ano
Vokřínek Šimon Liberecdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Voldřich Ondřej Liberec10 kmM40-49ne
Vondra Matěj Rudníkdětský závodžáci 1600 m
Vondra Vaclav Rudníkzávod smíšených dvojic na 5 kmano
Vondráček Jiří závod smíšených dvojic na 5 kmano
Vondráček Josef Hrádek nad nisoudětský závodškoláci 400 m
Vondrková Tereza 5 kmZ39ano
Vondrová Denisa Rudníkzávod smíšených dvojic na 5 kmano
Vrchovský Tomáš Dolní Suchádětský závodpředšk. - kluci 100 m
Vyhnal Ondřej SWSL Lučanydětský závodškoláčci - kluci 200 m
Vyhnal Radim SWSL Lučanydětský závodpředšk. - kluci 100 m
Vytásek Jaroslav Senohraby10 kmM40-49ano
Vytásek Lukáš Senohrabydětský závodpřípravka kluci 800 m
Vytásek Ondřej Senohrabydětský závodžáci 1600 m
Vytinová Monika Sychrov10 kmZ39ano
Wajer Maria Bogatynia5 kmZ39ano
Walczak Paulina Bogatynia 5 kmZ39ano
Weber Jan Chrastavadětský závodškoláčci - kluci 200 m
Weber Vilém Chrastavadětský závodbatolata kluci 50 m
Wieczorek Maciek Bogatyniadětský závodškoláci 400 m
Wieczorek Marta Bogatynia5 kmZ39ano
Wieczorek Norbert Bogatynia5 kmM40-49ano
Wieczorek Zuzanna Bogatynia5 kmM39ano
Winkler Michal Liberec10 kmM39
Wolf Tomáš RunBozávod smíšených dvojic na 5 kmano
Zalabáková Petra Frýdlant 5 kmZ40-49ano
Závěta Ondra HC Frydlantdětský závodškoláci 400 m
Závětová Lucie dětský závoddorostenky 1600 m
Závětová Marija Frydlant10 kmZ40-49ano
Zavřel Jiří Mattonii FREE RUN Liberec10 kmM40-49ano
Zelenka Antonín Liberecběh OPENmužiano
Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK10 kmM39ano
Zelenka Jiří Liberecběh OPENmužiano
Zelenková Aneta Liberec5 kmZ39ano
Zelenková Hana Hrádek nad Nisou10 kmZ50-59ano
Zelenková Ivana Liberec10 kmZ50-59ano
Zelenková Josefína Pražský Pepícjdětský závodpředšk. - holky 100 m
Zemanová Adéla Hrádek nad Nisoudětský závodškolačky 400 m
Zemanová Pavlína Chotyněběh OPENženyano
Zemenčíková Laura Frýdlant dětský závodpředšk. - holky 100 m
Zerzubova Sára Liberec10 kmZ39ano
Zůček Michael Dolní Suchádětský závodpředšk. - kluci 100 m
Zůčková Hana Dolní Sucháběh OPENženyano
Zůčková Karolína Dolní Suchádětský závodpředšk. - holky 100 m
Zůčková Nikola Dolní Sucháběh OPENženyano
Žák Ladislav ALPIN CLUB AŠdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Žáková Johanka ALPIN CLUB AŠdětský závodbatolata holky 50 m
Žáková Olga ALPIN CLUB AŠ10 kmZ39ano
Žurek Mariusz RunBo Team Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmano
Žurková Deniska Liberecdětský závodškoláčci - holky 200 m
Žurková Evička Liberecběh OPENženyano
Žurková Stanislava Liberecběh OPENženyano