Počet přihlášených: 435
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Skupina 4 | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Adamcová | Milena | Sněhový obláček | 5 km | Z50p | ano | |
Adamczyk | Agata | Bogatynia | běh OPEN | ženy | ano | |
Adamczyk | Martyna | Bogatynia | běh OPEN | ženy | ano | |
Amrichová | Jana | Jablonné v Podještědí | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Amrichová | Kateřina | Jablonné v Podještědí | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Anna | Szajerka | Bogatynia | běh OPEN | ženy | ne | |
Aulová | Lenka | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Balogová | Lucie | DD Krompach | dětský závod | žákyně 1600 m | ||
Barková | Kateřina | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Barková | Tereza | Liberec | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Bártlová | Ester | Jablonec nad Nisou | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Bártlová | Klára | Jablonec nad Nisou | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Bašová | Blanka | Dycky Most | 10 km | Z50-59 | Ženy | ano |
Bečvarovská | Petra | Liberec 30 | 5 km | Z40-49 | ano | |
Bělocká | Jana | MattoniFreeRun Liberec | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Bernátová | Beáta | Musictime | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Bielawa | Ewa | Bogatynia | 5 km | Z39 | ano | |
Bielawa | Maja | Bogatynia | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Bílá | Monika | Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Bílá | Valerie | Liberec | dětský závod | školačky 400 m | ||
Bitmanová | Ywona | Cvikov | 5 km | Z50p | ano | |
Bláhová | Pavla | KSM HRÁDEK | 5 km | Z40-49 | ano | |
Blažejová | Terezie | dětský závod | přípravka holky 800 m | |||
Blažková | Iva | Dolní Sedlo | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Bretšnajdrová | Lucie | dětský závod | přípravka holky 800 m | |||
Brodská | Ema | Liberec | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Brozova | Zuzana | OK Chrastava | běh OPEN | ženy | ano | |
Brožová | Iva | Turnov | běh OPEN | ženy | ano | |
Brožová | Markéta | Turnov | 5 km | Z39 | ano | |
Brychová | Petra | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Bukáčková | Veronika | Varnsdorf | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Caletková | Iva | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Coufalová | Linda | Liberec | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Coufalová | Markéta | Liberec | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Čemusová | Tereza | Frýdlant | 5 km | Z39 | ||
Čepeláková | Gabriela | Slovan Varnsdorf | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Čepeláková | Michaela | AC Rumburk | dětský závod | žákyně 1600 m | ||
Černá | Lenka | Koudelka team | běh OPEN | ženy | ano | |
Červená | Zuzana | Mattoni Freerun JBC | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Červinková | Hana | RunBo team | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Čílová | Veronika | Liberec | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Čmelíková | Jolana | Mattoni Free Run | 10 km | Z50-59 | Ženy | ano |
Čmuchálková | Petra | Hrádek nad Nisou | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Čurejová | Mirka | Klášter Hradiště nad Jizerou | běh OPEN | ženy | ano | |
Daďourková | Helena | Liberec | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Daďourková | Lena | Liberec | dětský závod | školačky 400 m | ||
Daďourková | Nela | Liberec | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Danielová | Vladislava | běh OPEN | ženy | ano | ||
Daňková | Aneta | Multisport team | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Daňková | Daniela | Multisport Team | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Daňková | Daniela | Multisport Team | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Daňková | Denisa | Multisport team | dětský závod | dorostenky 1600 m | ||
Daňková | Nikol | Multisport Team | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Daňková | Nikol | Multisport Team | běh OPEN | ženy | ano | |
Divácká | Jana | Vratislavice nad Nisou | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Dohnalová | Monika | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Dolejšová | Michaela | Oldřichov v Hájích | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Dolejšová | Natálie | Oldřichov v Hájích | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Donátová | Rozálie | dětský závod | školačky 400 m | |||
Donátová | Simona | běh OPEN | ženy | ano | ||
Drbohlavova | Zuzana | Drbani Jbc | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Droznová | Zdeňka | Liberec | 5 km | Z50p | ano | |
Dubová | Markéta | Fanklub Vojtíšek | běh OPEN | ženy | ano | |
Durdisová | Eva | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Durdisová | Kristýna | Liberec | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Dusilová | Hedvika | Šneci v běhu | 10 km | Z50-59 | Ženy | ano |
Dvořáková | Lenka | Bootcamp Team | 5 km | Z39 | ano | |
Dvořáková | Nela | Liberec | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Dvořáková | Rozálie | Stráž nad Nisou | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Dvořáková | Štěpánka | Stráž nad Nisou | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Ehrlichová | Alena | Česká Lípa | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Ehrlichová | Hana | Stružnice | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Farkašovská | Lucie | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Farkašovská | Štěpánka | Liberec | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Farská | Markéta | Biatlon Liberec | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Fialová | Gabriela | Liberec | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Fialová | Marcela | Liberec | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Fialová | Sára | BK Semily | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Fibikarová | Anna | Liberec | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Fijalková | Eliška | Chotyně | dětský závod | školačky 400 m | ||
Filipová | Eliška | Hrádek nad Nisou | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Fišerová | Adriana | Liberec | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Forštová | Kristýna | FK Slovan | dětský závod | školačky 400 m | ||
Fritschová | Michaela | Sportteam Hrádek | 5 km | Z39 | ne | |
Froňková | Elen | Liberec | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Funkova | Anička | OK Chrastava | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Funkova | Markéta | OK Chrastava | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Futó | Tereza | Sport team Hrádek | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Gittlerová | Jana | Biatlon Liberec | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Gittlerová | Jitka | Biatlon Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Gregorová | Barbora | Liberec | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Gregorová | Lenka | Liberec | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Hádková | Kristýna | Big'O'Band | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Hakenová | Jana | RunBoTeamLiberec | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Hakenová | Jana | RunBo Team Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Hanzlova | Michaela | Liberec | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Hanzlova | Monika | Liberec | 5 km | Z39 | ||
Hartmanova | Radka | Gladiator race team | 5 km | Z50p | ano | |
Havlíčková | Petra | Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Hečková | Romana | 5 km | Z40-49 | ano | ||
Hečlová | Marie | Liberec | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Hessová | Klára | Chrastava | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Hilpertová | Andrea | Frýdštejn | běh OPEN | ženy | ano | |
Hlaváčková | Ilona | Chotyně | běh OPEN | ženy | ano | |
Hlaváčková | Ilona | Chotyně | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Cendelínová | Hanka | KSM Hrádek | 5 km | Z39 | ano | |
Hodaňová | Gabriela | Liberec | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Hodaňová | Hana | Liberec | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Hoffmannová | Klára | RunBo Team Liberec | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Hokeová | Ivana | Rumburk | běh OPEN | ženy | ano | |
Hokeová | Kateřina | Rumburk | běh OPEN | ženy | ano | |
Holcová | Emily | FK Rynoltice | dětský závod | školačky 400 m | ||
Holcová | Emily | FK Rynoltice | běh OPEN | ženy | ano | |
Honzíková | Lucie | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Horinková | Jana | Jaňula team Hrádek nad Nisou | běh OPEN | ženy | ano | |
Hornová | Gabriela | dětský závod | batolata holky 50 m | |||
Hornová | Sofie | dětský závod | předšk. - holky 100 m | |||
Horvathova | Ella | Hradek nad Nisou | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Houserová | Radka | RunBoTeamLiberec | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Housová | Denisa | 5 km | Z39 | ano | ||
Hozáková | Eva | Klášter Hradiště nad Jizerou | běh OPEN | ženy | ano | |
Hozáková | Martina | Sindy | běh OPEN | ženy | ano | |
Hozáková | Michala | Hlavice | 5 km | Z39 | ano | |
Hozdecká | Pavlína | Turnov | 5 km | Z39 | ano | |
Hradcová | Zuzana | OK Chrastava | 5 km | Z39 | ano | |
Hradcová | Žofie | OK Chrastava | běh OPEN | ženy | ano | |
Hrnčířová | Kateřina | Liberec 5 | 5 km | Z39 | ano | |
Hroudová | Adela | Multisportteam | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Hroudová | Elena | Multisportteam | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Hříbalová | Róza | Frozen Angels | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Hyšková | Kristýna | Liberec | dětský závod | školačky 400 m | ||
Chládková | Petra | Solec | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Chlupáčová | Zlata | Big'O'Band | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Chocholová | Lenka | Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Choja | Ania | Bogatynia | 5 km | Z39 | ano | |
Chovancová | Martina | Hrádek nad Nisou | 5 km | Z39 | ano | |
Chromá | Gabriela | dětský závod | batolata holky 50 m | |||
Ivaničová | Michaela | Sokol Velké Hamry | 5 km | Z39 | ano | |
Jahodová | Adéla | TJ Liaz Jablonec nad Nisou | dětský závod | školačky 400 m | ||
Nešetřilová | Drahomíra | Drylock | 5 km | Z40-49 | ano | |
Janečková | Sára | SPORTTEAM Hrádek nad Nisou | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Jankovcová | Jitka | Missi - Run | 5 km | Z40-49 | ano | |
Jarošová | Jana | KSM Hrádek | 5 km | Z40-49 | ano | |
Jarošová | Simona | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Jehličková | Andrea | Liberec 1 | 5 km | Z39 | ano | |
Jelenová | Jarmila | Dolní Podluží | 5 km | Z40-49 | ano | |
Jelínková | Hana | Frýdlant | 5 km | Z40-49 | ano | |
Jelínková | Natálie | Frýdlant | dětský závod | žákyně 1600 m | ||
Jelínková | Nikola | Frýdlant | dětský závod | dorostenky 1600 m | ||
Ježková | Antonie | Chotyně | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Ježková | Bára | Chotyně | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Jindrová | Karolína | Multisport Team | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Jindřichová | Valerie | Rumburk | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Jindřichová | Veronika | Rumburk | 5 km | Z39 | ano | |
Jínová | Vladimíra | BK Varnsdorf | 5 km | Z50p | ano | |
Jirásková | Věra | 5 km | Z40-49 | ano | ||
Jiruvova | Nikola | 5 km | Z40-49 | ano | ||
Jiruvova | Tereza | dětský závod | žákyně 1600 m | |||
Juklíčková | Jitka | Liberec | 5 km | Z50p | ano | |
Kabelková | Alena | Hrádek nad Nisou | 5 km | Z40-49 | ano | |
Kadlečková | Dita | Vlastiboř | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Kadlečková | Petra | Vlastiboř | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Kalašová | Jana | Hrádek nad Nisou | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Kančiová | Patrície | DD Krompach | dětský závod | školačky 400 m | ||
Kančiová | Petra | DD Krompach | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Karalová | Eva | Hrádek nad Nisou | 5 km | Z39 | ano | |
Karalová | Lilien | Hrádek nad Nisou | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Svobodová | Kristýna | dětský závod | předšk. - holky 100 m | |||
Kančiová | Natálie | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ano | ||
Karpiskova | Anna | dětský závod | školáčci - holky 200 m | |||
Karpiskova | Anna | běh OPEN | ženy | ano | ||
Karpiskova | Lucie | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | |||
Kazdová | Petra | Liberec | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Klímová | Lenka | Jiřetín pod Bukovou | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Knillová | Tereza | Praha | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Kockova | Helena | Haratice | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Kučerová | Marie | 5 km | Z39 | ano | ||
Kohoutová | Barbora | Team CykloTrener | 5 km | Z39 | ano | |
Koktová | Barbora | Frýdlant | dětský závod | školačky 400 m | ||
Koktová | Hana | Frýdlant | 5 km | Z40-49 | ano | |
Kolářová | Julie | Rumburk | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Kopecká | Karolina | Liberec | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Kordíková | Monika | 5 km | Z39 | ano | ||
Korytářová | Dominika | Frýdlant | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Korytářová | Romana | 10 km | Z39 | Ženy | ano | |
Košková | Barbora | Ac Slovan Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Košková | Ella | dětský závod | předšk. - holky 100 m | |||
Košková | Jana | běh OPEN | ženy | ano | ||
Košková | Leona | Ac Slovan Liberec | dětský závod | žákyně 1600 m | ||
Košková | Martina | KORA | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Kožená | Libuše | Turnov | běh OPEN | ženy | ano | |
Krpatová | Klára | Liberec | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Krutská | Kateřina | Liberec | 5 km | Z40-49 | ano | |
Křemenová | Natálie | 5 km | Z39 | ano | ||
Křenková Geislerová | Blanka | LOK-o Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Křížová | Lucie | Strážské běhny | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Kšírová | Jana | Praha | běh OPEN | ženy | ano | |
Kubicová | Denisa | Hrádek nad Nisou | běh OPEN | ženy | ano | |
Kubicová | Šárka | Hrádek nad Nisou | běh OPEN | ženy | ano | |
Šulcová | Michaela | Liberec | dětský závod | batolata holky 50 m | ano | |
Kudrnová | Anna | Vratislavice nad Nisou | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Kundriková | Simona | Jablonné v Podještědí | běh OPEN | ženy | ano | |
Kuzmová | Natálka | běh OPEN | ženy | ano | ||
Kyhosova | Ela | Hrádek nad Nisou | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Kyhosova | Sara | Hrádek nad Nisou | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Lajtkepová | Berenika | Biatlon Liberec | dětský závod | žákyně 1600 m | ||
Laštůvková | Adélka | Šluknov | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Laštůvková | Iveta | Šluknov | 5 km | Z40-49 | ano | |
Latislavova | Eli | Běháme s radostí | dětský závod | dorostenky 1600 m | ||
Latislavová | Eva | Běháme s radostí | 5 km | Z40-49 | ano | |
Laušmanová | Beáta | Bílej tygřík Liberec | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Lederová | Aneta | SKI Janov Bedřichov | dětský závod | školačky 400 m | ||
Lederová | Markéta | Loučná | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Lehmannová | Anna | KB Liberec | 5 km | Z39 | ne | |
Lodinská | Lenka | Rumburk | běh OPEN | ženy | ano | |
Lodinská | Nikol | Rumburk | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Lodinská | Nikol | Rumburk | běh OPEN | ženy | ano | |
Loudova | Marketa | Stráž nad Nisou | dětský závod | |||
Lukešová | Barbora | Liberec | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Macounová | Drahomíra | Rumburk | 5 km | Z40-49 | ano | |
Machová | Adéla | dětský závod | předšk. - holky 100 m | |||
Machová | Alice | dětský závod | školáčci - holky 200 m | |||
Machová | Eva | Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Malá | Eliška | dětský závod | školáčci - holky 200 m | |||
Malá | Josefína | dětský závod | batolata holky 50 m | |||
Malcová | Andrea | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Mališová | Michala | Stráž podRalskem | 5 km | Z39 | ano | |
Manhartová | Elen | Multisport Team | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Manhartová | Eva | Hrádek nad Nisou | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Mansfeldová | Terezie | Mníšek | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Mansfeldová | Viktorie | Mníšek | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Marhulova | Pavla | Jablonec nad nisou | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Mariánková | radka | běh OPEN | ženy | ano | ||
Markova | Julinka | Liberec | dětský závod | žákyně 1600 m | ||
Maršíková | Štěpánka | Liberec 1 | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Maršíková | Štěpánka Lili | Liberec 1 | dětský závod | školačky 400 m | ||
Martincová | Tereza | KSM Hrádek nad Nisou | dětský závod | dorostenky 1600 m | ||
Matoušková | Maya | Liberec | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Matoušková | Nikola | Jiříkov | 5 km | Z39 | ano | |
Matyášová | Andrea | Liberec | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Matyášová | Markéta | Liberec | dětský závod | žákyně 1600 m | ||
Maudrová | Denisa | Česká Lípa | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Mečířová | Ella | dětský závod | batolata holky 50 m | |||
Meislová | Tereza | Iron fighters | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Meglerová | Luisa | Jablonec nad Nisou | dětský závod | žákyně 1600 m | ||
Vyhnalová | Jana | 5 km | Z39 | ano | ||
Mihočková | Martina | Běžím pro radost | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Mihulková | Jiřina | Liberec | 10 km | Z60p | Ženy | ano |
Moravcová | Adéla | Grabštejn | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Moravcová | Koleta | Horní Kruty, Kolín | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Nešetřilová | Kateřina | Drylock | dětský závod | žákyně 1600 m | ||
Muschalik | Victoria | Chrastava | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Musilová | Karolína | Multisport Team | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Mydlilová | Jana | Praha 7 | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Mýtová | Laura | Turnov | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Mýtová | Šarlota | Turnov | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Nedeliaková | Andrea | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano | |
Nejedlá | Tereza | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Němcová | Andrea | OK Chrastava | 5 km | Z39 | ano | |
Němcová | Beáta | OK Chrastava | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Němcová | Nikola | TJ Lokomotiva | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Němcová | Nikola | TJ Lokomotiva | běh OPEN | ženy | ano | |
Nemergutova | Nikola | Hrádek nad Nisou | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Nevečeřalová | Apolenka | Hrádek nad Nisou | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Volavková | Vendula | TJ Autotrend | 5 km | Z39 | ||
Nevyhoštěná | Hana | Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Nezbedová | Aneta | Nezbedníci | běh OPEN | ženy | ano | |
Nezbedová | Eliška | Nezbedníci | běh OPEN | ženy | ano | |
Nguyenová | Štěpánka | DD Krompach | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Nimrichterova | Eliška | AC Slovan Liberec | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Nováková | Soňa | Jablonecké Mattonky | 5 km | Z40-49 | ano | |
Nováková | Veronika | Šluknov | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Novotna | Adriana | Chvaletice | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Obajdinová | Liliana | Hesu | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Odnohová | Daniela | Kosmorunners | 5 km | Z40-49 | ano | |
Okénková | Kristýna | Atletika Jablonné v Podještědí | dětský závod | žákyně 1600 m | ||
Ondruchová | Adéla | Svijany | závod smíšených dvojic na 5 km | |||
Ouhrabková | Eliška | Liberec | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Ouhrabková | Helena | Liberec | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Ouhrabková | Petra | Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Pacltova | Lucie | Jablonné v Podještědí | 5 km | Z39 | ano | |
Pacltova | Sára | Jablonné v Podještědí | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Paldusová | Pavla | Adams Family | 5 km | Z39 | ano | |
Pasecká | Iva | Jablonec n,N, | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Pasecká | Iva | Jablonec n,N, | 10 km | Z50-59 | Ženy | ano |
Pavlasová | Eliška | Mattoni Free Run Liberec | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Pavlasová | Martina | Mattoni Free Run | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Pavlasová | Tereza | xxx | dětský závod | dorostenky 1600 m | ||
Pelouchová | Kristýna | Jablonec nad Nisou | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Pěnkavová | Lenka | Strážský běhny | 5 km | Z40-49 | ano | |
Pešková | Lenka | 10 km | Z39 | Ženy | ano | |
Peter | Nikoleta | Jablonec | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Petráčková | Jolana | Chotyně | běh OPEN | ženy | ano | |
Petráčková | Lucka | Jablonec nad Nisou | běh OPEN | ženy | ano | |
Pflégrová | Eliška | Jítrava | dětský závod | školačky 400 m | ||
Poláčková | Šárka | ZŠ Lidická Hrádek nad Nisou | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Polzerová | Petra | Hejnice | 5 km | Z40-49 | ano | |
Preislerová | Karolína | SportRaces Team | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Procházková | Janka | DD Krompach | dětský závod | juniorky 3200 m | ||
Prokophová | Kateřina | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Prokopová | Magdaléna | město | dětský závod | školačky 400 m | ||
Prokopová | Natálie | město | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Prošková | Marie | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Racková | Jana | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Rácová | Eva | DD Krompach | dětský závod | školačky 400 m | ||
Rácová | Nataša | DD Krompach | dětský závod | školačky 400 m | ||
Račáková | Eva | Rokytnice nad Jizerou | 5 km | Z39 | ano | |
Radová | Zuzana | AC Rumburk | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Redlichová | Adéla | Česká Lípa | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Rejmanová | Miluše | běh OPEN | ženy | ano | ||
Röslerová | Kateřina | Osecna | 5 km | Z40-49 | ano | |
Rozborová | Andrea | Varnsdorf | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Rozborová | Jitka | Varnsdorf | 10 km | Z50-59 | Ženy | ano |
Ružičková | Katrin | DD Krompach | dětský závod | školačky 400 m | ||
Rydarikova | Adela | Frydlant | dětský závod | žákyně 1600 m | ||
Rychetská | Jana | KSM HRÁDEK | běh OPEN | ženy | ano | |
Ryšavá | Hanička | Sloup v Čechách | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Ryšavá | Vendulka | AC Česká Lípa | dětský závod | juniorky 3200 m | ||
Samšiňáková | Anna | PK Nisa Liberec | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Samšiňáková | Anna | PK Nisa Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Samšiňáková | Markéta | Liberec | 5 km | Z40-49 | ano | |
Schnierer | Kateřina | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Schnierer | Liliana | Liberec | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Simonová | Lenka | SK Alzheimers | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Skálová | Jitka | Nový Bor | 5 km | Z40-49 | ano | |
Skálová | Kateřina | AC Rumburk | 5 km | Z39 | ano | |
Skramuska | Marketa | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Skramuska | Tonička | Liberec | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Slavíková | Veronika | Benešov u Semil | 5 km | Z39 | ano | |
Smolná | Anežka | Liberec | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Soldánová | Petra | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Sonntágová | Ema | Oldřichov v Hájích | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Součková | Simona | DD Krompach | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Soukalová | Helena | Hovorčovice | 5 km | Z40-49 | ano | |
Soukalová | Victoria | Hovorčovice | dětský závod | dorostenky 1600 m | ||
Sršňová | Ema | Multisport Team | dětský závod | batolata holky 50 m | ||
Stezkova | Eliška | Liberec | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Stočesová | Ilona | Stočovi | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Stránská | Zlata | Mnichovo Hradiště | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Strassová | Michala | Liberec | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Strenzlová | Soňa | Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Knýřová | Jitka | SK MAXTRI Liberec | 10 km | Z50-59 | Ženy | ano |
Strnádková | Radka | 5 km | Z39 | ano | ||
Suchardová | Jitka | Varnsdorf | běh OPEN | ženy | ano | |
Svědíková | Petra | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Svobodová | Kateřina | běh OPEN | ženy | ano | ||
Svobodová | Klára | Pajp team | 5 km | Z39 | ano | |
Svobodová | Petra | Báječné ženy v běhu LBC | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Szczotka | Olga | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | |||
Šarochová | Lucie | Šarochovi | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Šarochová | Romana | ŠAROCHOVI | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Šaurová | Adélka | dětský závod | batolata holky 50 m | |||
Šebelková | Markéta | 5 km | Z40-49 | ano | ||
Šilhánová | Anna | AC Turnov | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Šimková | Nikola | běh OPEN | ženy | ano | ||
Šimonová | Magdalena | Liberec | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Šírová | Veronika | Liberec | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Škarohlídová | Lucie | Stráž nad Nisou | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Škarvanová | Veronika | Jablonec nad Nisou | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Šlaisova | Renata | Báječné ženy v behu | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Šlamborová | Lucie | Atletika Jablonné | 5 km | Z39 | ano | |
Šlamborová | Lucie | Atletika Jablonné | dětský závod | žákyně 1600 m | ||
Šléglová | Andrea | RunBo Team Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Šlechtová | Adéla | Stráž nad Nisou | dětský závod | juniorky 3200 m | ||
Šourková | Antonie Stella | Sportovní klub Kristýna, z.s. | dětský závod | školačky 400 m | ||
Šourková | Danielle Julie | Sportovní klub Kristýna, z.s. | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Špínová | Monika | Radvánovice | 5 km | Z40-49 | ano | |
Šťastná | Martina | Turnov | 5 km | Z40-49 | ano | |
Šťastná | Veronika | Děčín | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Šťastná | Vlasta | Děčín | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Štrinclová | Adéla | Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Štrinclová | Kateřina | Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Štrosová | Anna | dětský závod | batolata holky 50 m | |||
Štrosová | Ella | dětský závod | předšk. - holky 100 m | |||
Štrosová | Nikola | dětský závod | batolata holky 50 m | |||
Ticha | Monika | běh OPEN | ženy | ano | ||
Tichá | Tereza | Pavoučci Liberec | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Tomášová | Hana | Sobákov | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Uhlířová | Zuzana | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Ulrichová | Nikola | Grabštejn | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Vachtlová | Lenka | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | |||
Vachulova | Eliška | Hradek nad Nisou | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Prokopová | Magdaléna | Hradek | běh OPEN | ženy | ||
Vastlová | Šárka | Jablonné v Podještědí | běh OPEN | ženy | ano | |
Vekrbauerová | Nikol | Vratislavice nad Nisou | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Veselá | Karolina | Hrádek nad NIsou | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Veselá | Nina | dětský závod | předšk. - holky 100 m | |||
Viková | Petra | 5 km | Z39 | ano | ||
Vilímová | Andrea | Raspenava | běh OPEN | ženy | ano | |
Vinklárková | Denisa | Hrádek nad Nisou | běh OPEN | ženy | ano | |
Vinklárková | Kateřina | Hrádek nad Nisou | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Vinklárková | Mia Alexandra | Hrádek nad Nisou | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Vinklárková | Nikola | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | |||
Vítková | Adriana | Chrastava | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Vojáčková | Pavla | Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Vojáčková | Vanesa | Liberec | dětský závod | školačky 400 m | ||
Vojáčková | Viktorie | Liberec | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Vojteková | Michaela | RunBo Team Liberec | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Vojtíšková | Aneta | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Vojtíšková | Milena | Liberec | 5 km | Z40-49 | ano | |
Holbová | Valentýna | TJ Desná | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ano | |
Vondrková | Tereza | 5 km | Z39 | ano | ||
Štruplová | Kateřina | 5 km | Z39 | ano | ||
Vytinová | Monika | Sychrov | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Wajer | Maria | Bogatynia | 5 km | Z39 | ano | |
Walczak | Paulina | Bogatynia | 5 km | Z39 | ano | |
Wieczorek | Marta | Bogatynia | 5 km | Z39 | ano | |
Zalabáková | Petra | Frýdlant | 5 km | Z40-49 | ano | |
Závětová | Lucie | dětský závod | dorostenky 1600 m | |||
Závětová | Marija | Frydlant | 10 km | Z40-49 | Ženy | ano |
Zelenková | Aneta | Liberec | 5 km | Z39 | ano | |
Zelenková | Hana | Hrádek nad Nisou | 10 km | Z50-59 | Ženy | ano |
Zelenková | Ivana | Liberec | 10 km | Z50-59 | Ženy | ano |
Zelenková | Josefína | Pražský Pepícj | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Zemanová | Adéla | Hrádek nad Nisou | dětský závod | školačky 400 m | ||
Zemanová | Pavlína | Chotyně | běh OPEN | ženy | ano | |
Zemenčíková | Laura | Frýdlant | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Zerzubova | Sára | Liberec | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Zůčková | Hana | Dolní Suchá | běh OPEN | ženy | ano | |
Zůčková | Karolína | Dolní Suchá | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Zůčková | Nikola | Dolní Suchá | běh OPEN | ženy | ano | |
Žáková | Olga | ALPIN CLUB AŠ | 10 km | Z39 | Ženy | ano |
Žurková | Deniska | Liberec | dětský závod | školáčci - holky 200 m | ||
Žurková | Evička | Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Žurková | Stanislava | Liberec | běh OPEN | ženy | ano | |
Daňková | Viktorie | dětský závod | školáčci - holky 200 m | |||
Filounková | Eliška | TTC HRÁDEK NAD NISOU Z.S | dětský závod | školačky 400 m | ||
Kalašová | Barbora | Hrádek nad Nisou | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ||
Ortová | Pavlína | TTC HRÁDEK NAD NISOU Z.S | dětský závod | přípravka holky 800 m | ||
Šimáčková | Agáta | 10 km | Z39 | Ženy | ne | |
Štruplová | Nela | dětský závod | předšk. - holky 100 m | ano | ||
Šulíková | Kateřina | 5 km | Z39 | ne | ||
Taibrová | Monika | 5 km | Z50p | ne | ||
Vaněčková | Viktorie | dětský závod | školáčci - holky 200 m | |||
Kořínková | Lucie | dětský závod | žákyně 1600 m |