Počet přihlášených: 404
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Skupina 4 | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Adamec | Josef | Sněhový obláček | 5 km | M50p | ano | |
Adrian | Szajerka | Bogatynia | běh OPEN | muži | ne | |
Albrecht | Petr | Maxtri Liberec | 5 km | M50p | ano | |
Andrle | Aleš | Liberec | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Andrle | Jakub | Liberec | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Banszel | Jakub | Liberec | 5 km | M39 | ano | |
Baran | Lukáš | Liberec | 5 km | M39 | ano | |
Bártl | Sebastien | Jablonec nad Nisou | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Bartoníček | Petr | Bělá pod Bezdězem | 10 km | M39 | Muži | ano |
Bartoš | Erik | 10 km | M39 | Muži | ano | |
Bartoš | Martin | Nové Město pod Smrkem | 5 km | M40-49 | ano | |
Bartůněk | Karel | SK Alzheimers | 5 km | M39 | ano | |
Bašta | Jan | 10 km | M39 | Muži | ano | |
Šebelka | Jakub | běh OPEN | muži | |||
Bielawa | Dawid | Bogatynia | dětský závod | školáci 400 m | ||
Bielawa | Marcin | Bogatynia | 10 km | M39 | Muži | ano |
Bittner | Adam | Liberec | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Boor | Ondřej | Liberec | 10 km | M39 | Muži | ano |
Brabec | Martin | Česká Lípa | 10 km | M39 | Muži | ano |
Bretšnajdr | Aleš | dětský závod | dorostenci 1600 m | |||
Brodský | Max | Liberec | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Broulík | Radek | Křižany | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Brož | Dominik | Turnov | 5 km | M39 | ano | |
Brožík | William | dětský závod | batolata kluci 50 m | |||
Bujok | Matěj | Hrádek nad Nisou | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Bujok | Ondřej | Hrádek nad Nisou | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Bukáček | Jan | Varnsdorf | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Bulan | Boris | Hradek nad Nisou | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
CALETKA | KRYŠTOF | TJ Dukla Liberec | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Cikacz | Zbigniew | Bratkow | 5 km | M40-49 | ano | |
Císař | Michal | Máslovice | 10 km | M39 | Muži | ano |
Čadek | Oliver | Radimovice | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Čermák | Lukas | SK Alzheimers | 5 km | M39 | ano | |
Černík | Martin | 5 km | M39 | ano | ||
Červený | Roman | Liberec | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Číla | Martin | Liberec | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Čížek | Jan | AC Slovan Liberec | 10 km | M39 | Muži | ne |
Čmuchálek | Luboš | Hrádek nad Nisou | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Čmuchálek | Lukáš | Hrádek nad Nisou | 10 km | M39 | Muži | ano |
Čulaga | Michal | Liberec | běh OPEN | muži | ano | |
Danicek | Stanislav | Varnsdorf | 10 km | M50-59 | Muži | ano |
Daniel | Derfl | Chotyně | dětský závod | školáci 400 m | ||
Daniel | Roman | běh OPEN | muži | ano | ||
Dankanič | Daniel | Liberec | 10 km | M39 | Muži | ano |
Dědeček | Jan | Hruboskalský canicross | 10 km | M39 | Muži | ne |
Dědeček | Jan | Svijany | 5 km | M39 | ||
Derfl | Jakub | Chotyně | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Dittrich | Aleš | 5 km | M39 | ano | ||
Dlabola | Matěj | Liberec | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Donát | Jan | běh OPEN | muži | ano | ||
Donát | Kryštof | dětský závod | žáci 1600 m | |||
Dostál | Frantisek | SK Alzheimers | 5 km | M39 | ano | |
Doubek | Adam | Hrádek nad Nisou | dětský závod | školáci 400 m | ||
Dratovník | Karel | SK Alzheimers | 5 km | M39 | ano | |
Drbohlav | Bohumil | Drbani Jbc | 10 km | M50-59 | Muži | ano |
Drbola | Jan | AC Turnov | dětský závod | dorostenci 1600 m | ||
Dumek | Ondřej | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Dumek | Václav | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Dusil | Vladimír | Penzion Krásná | 5 km | M40-49 | ano | |
Dvořan | Jiří | Triatlon Hrádek nad Nisou | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Dvořan | Stanislav | Triatlon Hrádek nad Nisou | 10 km | M39 | Muži | ano |
Emr | Vilém | Liberec | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Fetr | Ondrej | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | |||
Fiala | Oskar | BK Semily | dětský závod | školáci 400 m | ||
Fiala | Tomáš | BK Semily | 5 km | M40-49 | ano | |
Fiala | Vladimír | Liberec | běh OPEN | muži | ano | |
Filip | Jan | Liberec | 5 km | M39 | ano | |
Filip | Tomáš | Hrádek nad Nisou | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Fokt | Josef | Peppa pig | 5 km | M39 | ano | |
Folprecht | Pavel | KSM HRÁDEK | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Folprecht | Richard | Hrádek nad Nisou | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Forman | Otto | SK ZŠ Jablonné v Podještědí | 10 km | M50-59 | Muži | ano |
Fráňa | Tomáš | Mattoni Freerun JBC | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Francke | Michal | Žižkovský tygři | 5 km | M39 | ano | |
Friese | Petr | Varnsdorf | 10 km | M50-59 | Muži | ano |
Friese | Tomáš | Varnsdorf | 5 km | M39 | ano | |
Futó | Lukáš | 5 km | M39 | ano | ||
Futó | Michal | Sport team Hrádek | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Galáč | Vojtěch | AC Slovan Liberec | 10 km | M39 | Muži | ano |
Gregor | Jan | Liberec | 10 km | M39 | Muži | ano |
Gregor | Matěj | Liberec | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Habel | Miroslav | RunBo Team Liberec | 5 km | M50p | ano | |
Haken | Filip | FBC LIBEREC | dětský závod | dorostenci 1600 m | ||
Haken | Jan | RunBoTeamLiberec | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Haken | Milan | 5 km | M40-49 | ano | ||
Hála | Pavel | Rumburk | 10 km | M39 | Muži | ano |
Hanzl | Martin | Liberec | 10 km | M39 | Muži | ano |
Harasimovič | Vladimír | Jablonec n.N. | 5 km | M40-49 | ano | |
Havlíček | Václav | Liberec | běh OPEN | muži | ano | |
Havlíček | Viktor | Liberec | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Havlíček | Vojtěch | Liberec | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Hečko | Petr | Hrádek nad Nisou | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Hečko | Vítek | Hrádek nad Nisou | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Heller | Jakub | Mladá Boleslav | 10 km | M39 | Muži | ano |
Hess | Marcel | Varnsdorf | 10 km | M39 | Muži | ano |
Hilpert | Oliver | Sokol Frýdštejn | dětský závod | školáci 400 m | ||
Hilpert | Viktor | Sokol Frýdštejn | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Hlaváček | Jiří | SK Hoštice | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Hlaváček | Ondřej | Chotyně | běh OPEN | muži | ano | |
Hlaváček | Vojtěch | Chotyně | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Hlavatý | Matyáš | Šimonovice | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Hofman | Jaroslav | AC Rumburk | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Holec | Pavel | FK Rynoltice | běh OPEN | muži | ano | |
Holec | Pavel | FK Rynoltice | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Holec | Robert | FK Rynoltice | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Holec | Robert | FK Rynoltice | běh OPEN | muži | ano | |
Holeček | Milan | Liberec | 5 km | M40-49 | ano | |
Horák | Lukáš | SK Alzheimers | 5 km | M39 | ano | |
Horinka | Josef | Jaňula team Hrádek nad Nisou | běh OPEN | muži | ano | |
Hořák | Milan | SK Alzheimers | 5 km | M39 | ano | |
Hradec | Pavel | OOB TJ Turnov | 10 km | M39 | Muži | ano |
Hrdlička | Jan | Hrob | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Hrdlička | Libor | Hrob | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Hriagyel | Jiří | Shaft stavby Praha s.r.o. | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Hrouda | Pavel | Multisportteam | dětský závod | školáci 400 m | ||
Hrouda | Šimon | Multisportteam | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Humburger | Martin | Jablonec nad Nisou | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Hurt | Martin | SK Alzheimers | 5 km | M39 | ano | |
Hyška | Vojtěch | Liberec | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Nezbeda | Tomáš | Liberec | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Chudoba | Josef | SK Alzheimers | 5 km | M39 | ano | |
Jahoda | Vlastimil | TJ Liaz Jablonec nad Nisou | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Jakubec | Adam | Běháme s radostí Varnsdorf | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Janeček | Denis | SPORTTEAM Hrádek nad Nisou | 5 km | M39 | ano | |
Janeček | Denis | SPORTTEAM Hrádek nad Nisou | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Javůrek | Kryštof | Stráž nad Nisou | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Jelínek | Damián | Frýdlant | dětský závod | školáci 400 m | ||
Jelínek | Michal | Liberec | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Jindra | Ladislav | Multisport Team | 5 km | M39 | ano | |
Jindřich | Matyáš | Rumburk | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Jiránek | Adam | Adams Family | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Jiránek | Martin | Adams Family | 5 km | M39 | ano | |
Jirásek | Radim | 5 km | M40-49 | ano | ||
Jiruv | Ondřej | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | |||
Jiruv | Petr | 10 km | M40-49 | Muži | ano | |
Jurek | Ondřej | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | |||
Jůza | David | Freedlant | 10 km | M39 | Muži | ano |
Kabelka | Aleš | Hrádek nad Nisou | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Kacper | Szajerka | Bogatynia | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Kačerovský | Jan | Mladá Boleslav | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Kadleček | Viktor | Vlastiboř | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Kálal | Tomáš | Žižkovský tygři | 5 km | M39 | ano | |
Kalfeřt | Martin | 10 km | M39 | Muži | ano | |
Kalousek | Premysl | 5 km | M39 | ano | ||
Kaňka | Adam | Žižkovský tygři | 5 km | M39 | ano | |
Kapras | Jaroslav | Hrádek nad Nisou | 5 km | M39 | ano | |
Karko | Jan | AC Česká Lípa | 5 km | M39 | ano | |
Karpisek | Jan | dětský závod | batolata kluci 50 m | |||
Kazda | Filip | Liberec | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Kéda | Martin | Radvánovice | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Kidalowski | Kacper | Bogatynia | 5 km | M39 | ano | |
Kidalowski | Szymon | Bogatynia | běh OPEN | muži | ano | |
Klásek | Pavel | Lužičtí vrchaři | 10 km | M39 | Muži | ano |
Klásek | Tomáš | Lužičtí vrchaři | 10 km | M39 | Muži | ano |
Klindera | Boris | Solec | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Kmecík | Stanislav | Liberec | 10 km | M39 | Muži | ano |
Kmecík | Vojtěch | Liberec | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Kocka | Lukáš | Haratice | 10 km | M39 | Muži | ano |
Kokta | Martin | Frýdlant | 10 km | M39 | Muži | ano |
Kokta | Martin | Frýdlant | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Kolář | Jiří | Rumburk | 5 km | M39 | ano | |
Kolář | Jiří | Rumburk | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Kolář | Vladimír | RunBo | 5 km | M40-49 | ano | |
Dienelt | Jan | 5 km | M39 | ano | ||
Kong | King | TJ Kongo | běh OPEN | muži | ano | |
Hájek | Matyáš | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | |||
Kopecký | Mikuláš | Chrastava | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Košek | Štěpán | dětský závod | školáci 400 m | |||
Kot | Piotr | bogatynia | 10 km | M40-49 | Muži | ne |
Kotek | Aleš | Liberec | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Kouďa | Ondřej | Liberec | dětský závod | školáci 400 m | ||
Kovařík | Jakub | Proseč pod Ještědem | dětský závod | školáci 400 m | ||
Kras | Klaudiusz | 10 km | M40-49 | Muži | ano | |
Křenek | Sebastian | Křeníci | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Kubica | Zdeněk | Superchlív | 5 km | M40-49 | ano | |
Kučera | Jiří | Rumburk | 10 km | M39 | Muži | ano |
Kučera | Jiří | Sport Future Team | 10 km | M39 | Muži | ano |
Kudrna | Vojtěch | Vratislavice nad Nisou | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Kuchciak | Robert | Sieniawka | běh OPEN | muži | ano | |
Kuzma | Josef | běh OPEN | muži | ano | ||
Kuzma | Tobík | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | |||
Kyhos | Ondrej | Hrádek nad Nisou | 5 km | M39 | ano | |
Lajtkep | Kristián | Rapid Liberec | dětský závod | školáci 400 m | ||
Lajtkep | Petr | AC Slovan Liberec | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Lajtkep | Petr | Rapid Liberec | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Lanc | Ondřej | Proseč pod Ještědem | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Laušman | Jakub | Bílej tygřík Liberec | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Leder | Marek | Loučná | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Leder | Zdeněk | SKI Janov Bedřichov | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Linke | Libor | 5 km | M40-49 | ano | ||
Lipták | Adam | 10 km | M39 | Muži | ano | |
Lodinský | Šimon | Rumburk | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Lodinský | Šimon | Rumburk | běh OPEN | muži | ano | |
Macoun | Jiří | Mnichovo Hradiště | běh OPEN | muži | ano | |
Macháček | Jan | 5 km | M39 | ano | ||
Machek | Ivo | KSM Hrádek | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Makariv | Štefan | xxx | 10 km | M39 | Muži | ano |
Makariv | Štefan | 10 km | M40-49 | Muži | ano | |
Malík | Tomáš | Svijany | 5 km | M39 | ||
Manhart | Jakub | Multisport Team | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Manhart | Jakub | Hrádek nad Nisou | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Maradona | Diego | Vratislavice | 5 km | M39 | ano | |
Šebelka | Quido | AC Slovan Liberec | dětský závod | žáci 1600 m | ||
Martyš | Michal | KSM HRÁDEK | dětský závod | žáci 1600 m | ||
Ženich | Žižkovský tygři | 5 km | M39 | ano | ||
Matyáš | Oliver | Liberec | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Mayer | Šimon | Hrádek Nad Nisou | 10 km | M39 | Muži | ano |
Mečíř | Jakub | dětský závod | školáci 400 m | |||
Middelkoop | Caelan | dětský závod | přípravka kluci 800 m | |||
Mika | Pavel | KSM Hrádek | 5 km | M40-49 | ano | |
Minařík | Petr | RunBo Team | 5 km | M40-49 | ano | |
Miščuk | Dimitrij | Big'O'Band | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Mohr | Aleš | Chrastava | 5 km | M39 | ano | |
Mohr | Matyáš | dětský závod | batolata kluci 50 m | |||
Šteffen | Šimon | Drylock | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Mrazek | Pavel | Sportteam Hrádek | 10 km | M39 | Muži | ano |
Muschalik | Max | Chrastava | dětský závod | školáci 400 m | ||
Musial | Anton | HSG Turbine Zittau | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Musil | Daniel | Multisport Team | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Musil | David | Multisport Team | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Nejedlo | Antonín | dětský závod | batolata kluci 50 m | |||
Němec | Hynek | Liberec | 5 km | M40-49 | ano | |
Němec | Jan | OK Chrastava | 10 km | M39 | Muži | ano |
Němec | Michal | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | |||
Němec | Vítězslav | Liberec | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Nezbeda | Kryštof | Nezbedníci | běh OPEN | muži | ano | |
Nezbeda | Tomáš | Nezbedníci | běh OPEN | muži | ano | |
Nezbeda Javůrek | Pavel | Nezbedníci | běh OPEN | muži | ano | |
Nováček | Jozef | Runbo Team Liberec | 10 km | M39 | Muži | ano |
Novák | Lukáš | EPS running team | 5 km | M39 | ano | |
Odnoha | David | Kosmorunners | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Oragvelidze | Giorgi | Dynamo Batumi | 5 km | M39 | ano | |
Ozogán | Florián | Liberec | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Ozogán | Petr | Chotyně | 10 km | M60p | Muži | ano |
Paclt | Vit | Jablonné v Podještědí | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Panacheda | Leszek | Bogatynia | 5 km | M50p | ano | |
Panoška | Petr | Liberec | 10 km | M39 | Muži | ano |
Paulus | Jiří | Liberec | 5 km | M50p | ano | |
Pavlík | Petr | Frýdlant | 10 km | M39 | Muži | ano |
Pelák | Martin | SK Alzheimers | 5 km | M39 | ano | |
Pelouch | Adam | Jablonec nad Nisou | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Pelouch | Filip | Jablonec nad Nisou | dětský závod | školáci 400 m | ||
Pěnčík | Dominik | Frýdlant | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Pěnička | Adam | Liberec | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Pěnička | David | Liberec | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Peter | Petr | Jablonec nad Nisou | dětský závod | školáci 400 m | ||
Petr | Ondřej | Team CykloTrener | 10 km | M39 | Muži | ano |
Petráček | Pavel | Liberec | 10 km | M40-49 | Muži | |
Pflégr | Štěpán | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | |||
Pihrt | Tomáš | Liberec | 5 km | M39 | ano | |
Pikart | František | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | |||
Plechatý | Jakub | Svijany | závod smíšených dvojic na 5 km | |||
Podlipný | Matěj | Hrádek nad Nisou | 5 km | M39 | ano | |
Poláček | Matěj | ZŠ Lidická Hrádek nad Nisou | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Polák | Tomáš | BK Varnsdorf | 5 km | M40-49 | ano | |
Polák | Tomáš | BK Varnsdorf | běh OPEN | muži | ano | |
Horvát | Julius | Čelenka | 5 km | M39 | ||
Polma | Jan | Chotyně | běh OPEN | muži | ano | |
Polma | Lukáš | Chotyně | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Polma | Robert | Liberec | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Potocký | Petr | SK Alzheimers | 5 km | M39 | ano | |
Prchlík | Tomáš | Hradek Nad Nisou | 10 km | M39 | Muži | ano |
Prchlík | Vojtěch | Hrádek nad Nisou | 10 km | M39 | Muži | ano |
Procházka | Jan | Chrastava | dětský závod | školáci 400 m | ||
Ptáček | Vladimír | Foglové v běhu | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Pú | Medvídek | SK Stokorcový les | běh OPEN | muži | ano | |
Pulda | Štěpán | Liberec | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Racek | Adam | Liberec | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Račák | Adam | Rokytnice nad Jizerou | 5 km | M40-49 | ano | |
Račák | Denis | Rokytnice nad Jizerou | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Račák | Samuel | Rokytnice nad Jizerou | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Ransdorf | Jiří | Usměvavý makak | 10 km | M60p | Muži | ano |
Rapčan | Ladislav | Pajp tým | 5 km | M39 | ano | |
Regner | Tomáš | Biatlon Liberec | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Richter | Lukáš | DD Krompach | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Richter | Nikolas | DD Krompach | dětský závod | školáci 400 m | ||
Rösler | Jakub | SK Osečná | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Rösler | Jaroslav | SK Osečná | 5 km | M40-49 | ano | |
Rösler | Jindřich | SK Osečná | dětský závod | žáci 1600 m | ||
Růžička | Pavel | Rumburk | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Růžička | Pavel | Rumburk | běh OPEN | muži | ano | |
Rýgl | Michal | Turnov | 5 km | M40-49 | ano | |
Rýgl | Richard | RunBo Team Liberec | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Rychtařík | Dominik | Chrastava | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Sábl | Pavel | Jablonec nad Nisou | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Sajdl | Martin | Žižkovský tygři | 5 km | M39 | ano | |
Samšiňák | Přemysl | Liberec | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Sedláček | Tomáš | Liberec | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Sehnoutek | Pavel | Big'O'Band | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Shuh | Eduard | dětský závod | školáci 400 m | |||
Schlechter | Vojtěch | Žižkovský tygři | 5 km | M39 | ano | |
Schnierer | Max | Liberec | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Simm | Nicolas | Hrádek nad Nisou | dětský závod | žáci 1600 m | ||
Skála | Jan | AC Rumburk | 5 km | M39 | ano | |
Gtiler | Vladislav | 5 km | M50p | ano | ||
Skramusky | Antonín Skramusky | Liberec | 5 km | M39 | ano | |
Skřivánek | Jakub | Liberec | dětský závod | žáci 1600 m | ||
Slavata | Tomáš | 10 km | M39 | Muži | ||
Smutný | Nicolas | Hrádek nad Nisou | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Snoza | Dominik | Hrádek nad Nisou | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Sonntág | Václav | Olřichov v Hájích | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Souček | Štěpán | dětský závod | žáci 1600 m | |||
Sršeň | Jindřich | Multisport Team | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Sršeň | Jindřich | Multisport Team | běh OPEN | muži | ano | |
Stankulov | Ludvík | DD Krompach | dětský závod | žáci 1600 m | ||
Staszczuk | Sławomir | Sieniawka | 5 km | M40-49 | ano | |
Stezka | Jan | Liberec | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Stezka | Jan | Liberec | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Stezka | Martin | Táta dvojčat | 10 km | M39 | Muži | ano |
Stočes | František | Stočovi | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Stočes | Josef | Stočovi | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Stránský | Matyáš | Mnichovo Hradiště | dětský závod | žáci 1600 m | ||
Svoboda | Jan | 5 km | M39 | ano | ||
Svoboda | Marek | Liberec | 5 km | M39 | ano | |
Svoboda | Michal | Báječné ženy v běhu LBC | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Svoboda | Tomáš | Kolín | 5 km | M39 | ano | |
Synek | Rosťa | Herby servis | dětský závod | školáci 400 m | ||
Szajko | Dušan | DD Krompach | dětský závod | žáci 1600 m | ||
Szczotka | Pawel | Bogatynia | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Šaur | Zdeněk | Liberec | běh OPEN | muži | ano | |
Šilhán | Michal | Jablonec nad Nisou | běh OPEN | muži | ano | |
Škarohlíd | Marcel | Stráž nad Nisou | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Škarohlíd | Marek | Stráž nad Nisou | dětský závod | žáci 1600 m | ||
Škarohlíd | Marek | Stráž nad Nisou | 5 km | M39 | ano | |
Škarohlíd | Ondřej Martin | Stráž nad Nisou | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Škarohlíd | Vítek Marcel | Stráž nad Nisou | 5 km | M39 | ano | |
Škarohlíd | Vítek Marcel | Stráž nad Nisou | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Škarvan | Martin | Jablonec nad Nisou | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Šlambor | Martin | Atletika Jablonné | dětský závod | školáci 400 m | ||
Šlégl | Jan | RunBo Team Liberec | 5 km | M40-49 | ano | |
Šlégl Jr. | Jan | RunBo Team Liberec | 5 km | M39 | ano | |
Štajner | Jakub | Žižkovský tygři | 5 km | M39 | ano | |
Šťastný | Zděnek | Přední Lhota u Poděbrad | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Vochomůrka | Kryštof | dětský závod | školáci 400 m | |||
Vochomůrka | Adam | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | |||
Štrincl | Josef | Liberec | běh OPEN | muži | ano | |
Štrincl | Josef | Liberec | běh OPEN | muži | ano | |
Štros | Jakub | běh OPEN | muži | ano | ||
Šubrt | Vojta | Zastav a nepřežiješ! | 5 km | M39 | ano | |
Švarc | Petr | Žižkovský tygři | 5 km | M50p | ano | |
Thiel | Mirek | 5 km | M50p | ano | ||
Tichý | Tomáš | Pavoučci Liberec | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Tománek | Jan | Šneči v běhu | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Tomanica | Vojtěch | OK Chrastava | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Tomčo | Tomáš | Svijany | 5 km | M39 | ||
Trávníček | Kryštof | Liberec | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Trojan | Tomáš | SK Alzheimers | 5 km | M40-49 | ano | |
Uhlir | Jakub | Liberec | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Uhlíř | Jan | Liberec | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Vachula | Pavel | Hradek nad Nisou | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Valečko | Marek | Liberec | 10 km | M39 | Muži | ano |
Váňo | Josef | SK Osečná | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Ványo | David | DD Krompach | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Ványo | Marek | DD Krompach | dětský závod | školáci 400 m | ||
Vávra | Jaromír | Sportteam Hrádek | 5 km | M40-49 | ano | |
Vávra | Vítězslav | Sportteam Hrádek | 5 km | M39 | ano | |
Hujer | Ondřej | Sportteam Hrádek | 5 km | M40-49 | ano | |
Vencl | Martin | Liberec | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Verner | Matěj | Hrádek nad Nisou | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Veselý | Nikolas | Hrádek nad NIsou | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Větrovsky | Jakub | Hrádek nad Nisou | dětský závod | školáci 400 m | ||
Větrovský | Vojtěch | Hrádek nad Nisou | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Veverka | Jiří | Liberec | 10 km | M39 | Muži | |
Vinklárek | Jakub | Hrádek nad Nisou - KSM Castings | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Viščur | Ladislav | Varnsdorf | 10 km | M39 | Muži | ano |
Vítek | Jaroslav | Chrastava | 5 km | M40-49 | ano | |
Vitouš | Pavel | Praha | 5 km | M39 | ano | |
Vodička | Pavel | BK Varnsdorf | 5 km | M39 | ||
Vochomůrka | Jiří | Pařezová chaloupka | 10 km | M39 | Muži | ano |
Vojtek | Tomáš | RunBo Team Liberec | dětský závod | žáci 1600 m | ||
Vokřínek | Šimon | Liberec | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Voldřich | Ondřej | Liberec | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Holba | Eliáš | TJ Desná | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Vondráček | Jiří | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | |||
Vondráček | Josef | Hrádek nad nisou | dětský závod | školáci 400 m | ||
Votoček | Adam | 5 km | M39 | |||
Vrchovský | Tomáš | Dolní Suchá | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Vyhnal | Ondřej | SWSL Lučany | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Vyhnal | Radim | SWSL Lučany | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Vytásek | Jaroslav | Senohraby | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Vytásek | Lukáš | Senohraby | dětský závod | přípravka kluci 800 m | ||
Vytásek | Ondřej | Senohraby | dětský závod | žáci 1600 m | ||
Weber | Jan | Chrastava | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | ||
Weber | Vilém | Chrastava | dětský závod | batolata kluci 50 m | ||
Wieczorek | Maciek | Bogatynia | dětský závod | školáci 400 m | ||
Wieczorek | Norbert | Bogatynia | 5 km | M40-49 | ano | |
Wieczorek | Zuzanna | Bogatynia | 5 km | M39 | ano | |
Winkler | Michal | Liberec | 10 km | M39 | Muži | |
Wolf | Tomáš | RunBo | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Závěta | Ondra | HC Frydlant | dětský závod | školáci 400 m | ||
Zavřel | Jiří | Mattonii FREE RUN Liberec | 10 km | M40-49 | Muži | ano |
Zelenka | Antonín | Liberec | běh OPEN | muži | ano | |
Zelenka | Jaroslav | KSM HRÁDEK | 10 km | M39 | Muži | ano |
Zelenka | Jiří | Liberec | běh OPEN | muži | ano | |
Zůček | Michael | Dolní Suchá | dětský závod | předšk. - kluci 100 m | ||
Žurek | Mariusz | RunBo Team Liberec | závod smíšených dvojic na 5 km | ano | ||
Bulín | Ondřej | dětský závod | školáčci - kluci 200 m | |||
Holba | Tomáš | TJ Desná | 10 km | M40-49 | Muži | |
Loula | Jan | Endorfin Factory | 5 km | M39 | ano | |
Nevyhoštěný | Vladimír | 5 km | M39 | ne | ||
Patka | Ondřej | MOLS Team | 10 km | M40-49 | Muži | ne |
Tarant | Tomáš | TTC HRÁDEK NAD NISOU Z.S | dětský závod | žáci 1600 m | ||
Vlček | Viktor | TTC HRÁDEK NAD NISOU Z.S | dětský závod | žáci 1600 m | ||
Zeman | David | 10 km | M39 | Muži | ne |