Startovní listina Běh Trojzemím

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 245

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Adamczyk Agata Bogatyniaběh OPENženyano
Adamczyk Martyna Bogatyniaběh OPENženyano
Baran Lukáš Liberec5 kmM39ano
Barková Kateřina Liberec5 kmZ39ne
Barková Tereza Liberecdětský závodškoláčci - holky 200 m
Bártl Sebastien Jablonec nad Nisoudětský závodškoláčci - kluci 200 m
Bártlová Ester Jablonec nad Nisoudětský závodpředšk. - holky 100 m
Bártlová Klára Jablonec nad Nisou10 kmZ39ano
Bartůněk Karel SK Alzheimers5 kmM39ano
Bělocká Jana MattoniFreeRun Liberec10 kmZ40-49ano
Bílá Monika Liberecběh OPENženyano
Bílá Valerie Liberecdětský závodškolačky 400 m
Bretšnajdr Aleš dětský závoddorostenci 1600 m
Bretšnajdrová Lucie dětský závodpřípravka holky 800 m
Brož Dominik Turnov5 kmM39ano
Brožová Iva Turnovběh OPENženyano
Brožová Markéta Turnov5 kmZ39ano
Bujok Matěj Hrádek nad Nisoudětský závodpředšk. - kluci 100 m
Bujok Ondřej Hrádek nad Nisoudětský závodpředšk. - kluci 100 m
Bulan Jiří IronTime test5 kmM39ne
Čepeláková Gabriela Slovan Varnsdorfdětský závodpřípravka holky 800 m
Čepeláková Michaela AC Rumburkdětský závodžákyně 1600 m
Číla Martin Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmano
Čílová Veronika Libereczávod smíšených dvojic na 5 kmano
Čížek Jan AC Slovan Liberec5 kmM39ano
Čmelíková Jolana Mattoni Free Run10 kmZ50-59ano
Čmuchálek Luboš Hrádek nad Nisou10 kmM40-49ano
Čmuchálková Petra Hrádek nad Nisou10 kmZ40-49ano
Daňková Daniela Multisport Teamdětský závodpřípravka holky 800 m
Daňková Nikol Multisport Teamdětský závodškoláčci - holky 200 m
Dlabola Matěj Liberecdětský závodbatolata kluci 50 m
Dohnalová Monika Liberec5 kmZ39ano
Donát Jan běh OPENmužine
Donát Kryštof dětský závodžáci 1600 m
Donátová Rozálie dětský závodškolačky 400 m
Donátová Simona běh OPENženyne
Doubek Adam Hrádek nad Nisoudětský závodškoláci 400 m
Doubek Daniel Hrádek nad Nisouběh OPENmužiano
Drbola Jan AC Turnovdětský závoddorostenci 1600 m
Durdisová Eva Liberec5 kmZ39ano
Durdisová Kristýna Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Dvořáková Lenka Bootcamp Team5 kmZ39ano
Dvořáková Rozálie Stráž nad Nisoudětský závodškoláčci - holky 200 m
Dvořáková Štěpánka Stráž nad Nisoudětský závodbatolata holky 50 m
Ehrlichová Alena Česká Lípa10 kmZ40-49ano
Farkašovská Lucie Liberec5 kmZ39ano
Farkašovská Štěpánka Liberecdětský závodbatolata holky 50 m
Fetr Ondrej dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Fiala Oskar BK Semilydětský závodškoláci 400 m
Fiala Tomáš BK Semily5 kmM40-49ne
Fialová Marcela Liberec10 kmZ40-49ano
Fialová Sára BK Semilydětský závodškoláčci - holky 200 m
Fijalková Eliška Chotynědětský závodškolačky 400 m
Filip Jan Liberec5 kmM39ne
Filip Tomáš Hrádek nad Nisoudětský závodpředšk. - kluci 100 m
Filipová Eliška Hrádek nad Nisoudětský závodbatolata holky 50 m
Fišerová Adriana Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Forštová Kristýna FK Slovandětský závodškolačky 400 m
Fritschová Michaela Sportteam Hrádekběh OPENženyano
Froňková Elen Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Haken Filip FBC LIBERECdětský závoddorostenci 1600 m
Haken Jan RunBoTeamLiberecdětský závodpřípravka kluci 800 m
Haken Milan 5 kmM40-49ano
Hakenová Jana RunBoTeamLiberec5 kmZ39ano
Harasimovič Vladimír Jablonec n.N.5 kmM40-49ne
Hornová Gabriela dětský závodbatolata holky 50 m
Hornová Sofie dětský závodpředšk. - holky 100 m
Horvathova Ella Hradek nad Nisoudětský závodbatolata holky 50 m
Houserová Radka RunBoTeamLiberec5 kmZ40-49ano
Hozdecká Pavlína Turnov5 kmZ39ano
Hradcová Zuzana OK Chrastava5 kmZ39ano
Hradcová Žofie OK Chrastavaběh OPENženyano
Hradec Pavel OOB TJ Turnov10 kmM39ano
Hriagyel Jiří Shaft stavby Praha s.r.o.10 kmM40-49ne
Ivaničová Michaela Sokol Velké Hamry5 kmZ39ano
Jahoda Vlastimil TJ Liaz Jablonec nad Nisoudětský závodpřípravka kluci 800 m
Jahodová Adéla TJ Liaz Jablonec nad Nisoudětský závodškolačky 400 m
Janeček Denis SPORTTEAM Hrádek nad Nisou 5 kmM39ne
Janeček Denis SPORTTEAM Hrádek nad Nisou dětský závodpřípravka kluci 800 m
Janečková Sára SPORTTEAM Hrádek nad Nisou dětský závodpřípravka holky 800 m
Jankovcová Jitka Missi - Run5 kmZ40-49ano
Jindra Ladislav Multisport Team5 kmM39ne
Jindrová Karolína Multisport Teamdětský závodškoláčci - holky 200 m
Jiránek Adam Liberecdětský závodbatolata kluci 50 m
Jiránek Martin Liberec5 kmM39ano
Jiruv Ondřej dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Jiruv Petr 10 kmM40-49ano
Jiruvova Nikola 5 kmZ40-49ano
Jiruvova Tereza dětský závodžákyně 1600 m
Jůza David Freedlant10 kmM39ano
Kalašová Jana Hrádek nad Nisou10 kmZ39ne
Kapras Jaroslav Hrádek nad Nisou5 kmM39ano
Kéda Martin Radvánovice10 kmM40-49ano
Klásek Pavel Lužičtí vrchaři10 kmM39ano
Klásek Tomáš Lužičtí vrchaři10 kmM39ano
Kmecík Stanislav Liberec10 kmM39ano
Kmecík Vojtěch Liberecdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Kodydek Tomáš Svídnický extrém team10 kmM40-49ano
Kohoutová Barbora Team CykloTrener5 kmZ39ne
Kohoutová Barbora Team CykloTrener5 kmZ39ano
Kokta Martin Frýdlant10 kmM39ano
Kokta Martin Frýdlantdětský závodpřípravka kluci 800 m
Koktová Barbora Frýdlantdětský závodškolačky 400 m
Koktová Hana Frýdlant5 kmZ40-49ano
Kolář Jan Odolena Voda5 kmM39ano
Kolář Jiří Rumburk5 kmM39ano
Kolář Jiří Rumburkdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Kolářová Julie Rumburkdětský závodpředšk. - holky 100 m
Kong King TJ Kongoběh OPENmužine
Kopecký Matěj Chrastavadětský závodškoláčci - kluci 200 m
Kopecký Mikuláš Chrastavadětský závodbatolata kluci 50 m
Kordíková Monika 5 kmZ39ano
Košek Štěpán dětský závodškoláci 400 m
Košková Barbora Ac Slovan Liberec5 kmZ39ano
Košková Ella dětský závodpředšk. - holky 100 m
Košková Jana běh OPENženyano
Košková Jana běh OPENženyne
Košková Leona Ac Slovan Liberecdětský závodžákyně 1600 m
Košková Martina KORA10 kmZ40-49ano
Kouďa Ondřej Liberecdětský závodškoláci 400 m
Kožená Libuše Turnovběh OPENženyne
Krákorová Sabina UNLIMITED CZECH TEAM5 kmZ39ne
Krutská Kateřina Liberec5 kmZ40-49ano
Křemenová Natálie 5 kmZ39ano
Křížová Lucie Strážské běhny 10 kmZ40-49ano
Kšírová Jana Prahaběh OPENženyano
Kubica Zdeněk Superchlív5 kmM40-49ano
Kubicová Šárka Hrádek nad Nisou běh OPENženyano
Kundriková Simona Jablonné v Podještědíběh OPENženyano
Kuzma Josef běh OPENmužiano
Kuzma Tobík dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Kuzmová Natálka běh OPENženyano
Lache Lucie 5 kmZ40-49ne
Laštůvková Adélka Šluknovdětský závodpřípravka holky 800 m
Laštůvková Iveta Šluknov5 kmZ40-49ano
Latislavova Eli Běháme s radostí dětský závoddorostenky 1600 m
Latislavová Eva Běháme s radostí 5 kmZ40-49ano
Linke Libor 5 kmM40-49ano
Manhart Jakub Multisport Teamdětský závodpřípravka kluci 800 m
Manhartová Elen Multisport Teamdětský závodpředšk. - holky 100 m
Maršíková Štěpánka Liberec 15 kmZ39ne
Maršíková Štěpánka Lili Liberec 1dětský závodškolačky 400 m
Martinová Tereza KSM Hrádek nad Nisou dětský závoddorostenky 1600 m
Martinová Tereza KSM Hrádek nad Nisou běh OPENženyano
Matoušková Maya Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Matoušková Nikola Jiříkov5 kmZ39ano
Mayer Šimon Hrádek Nad Nisou10 kmM39ano
Menglerová Luisa Jablonec nad Nisoudětský závodškoláčci - holky 200 m
Menglerová Sona Jablonec nad Nisou5 kmZ39ano
Mihočková Martina Běžím pro radost 10 kmZ40-49ano
Mihulková Jiřina Liberec 10 kmZ60pano
Mohr Aleš Chrastava10 kmM39ano
Mohr Matyáš dětský závodbatolata kluci 50 m
Mrazek Pavel Sportteam Hrádek10 kmM39ano
Muschalik Max Chrastavadětský závodškoláci 400 m
Muschalik Victoria Chrastavadětský závodškoláčci - holky 200 m
Musial Anton HSG Turbine Zittaudětský závodpřípravka kluci 800 m
Mýtová Laura Turnovdětský závodbatolata holky 50 m
Mýtová Šarlota Turnovdětský závodpředšk. - holky 100 m
Nejedlá Tereza Liberec5 kmZ39ano
Nemergutova Nikola Hrádek nad Nisou 10 kmZ39ne
Nezbeda Kryštof Nezbedníciběh OPENmužiano
Nezbeda Tomáš Nezbedníciběh OPENmužiano
Nezbeda Javůrek Pavel Nezbedníciběh OPENmužiano
Nezbedová Aneta Nezbedníciběh OPENženyano
Nezbedová Eliška Nezbedníciběh OPENženyano
Ouhrabková Eliška Liberecdětský závodškoláčci - holky 200 m
Ouhrabková Helena Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Ouhrabková Petra Liberecběh OPENženyano
Pacltova Lucie Jablonné v Podještědí5 kmZ39ano
Pacltova Sára Jablonné v Podještědídětský závodpřípravka holky 800 m
Paulus Jiří Liberec5 kmM50pano
Pěnička Adam Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Pěnička David Liberecdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Peter Nikoleta Jablonecdětský závodpřípravka holky 800 m
Peter Petr Jablonec nad Nisoudětský závodškoláci 400 m
Petr Ondřej Team CykloTrener10 kmM39ano
Petráčková Jolana Chotyněběh OPENženyano
Pihrt Tomáš Liberec5 kmM39ano
Poláček Matěj ZŠ Lidická Hrádek nad Nisoudětský závodškoláčci - kluci 200 m
Poláčková Šárka ZŠ Lidická Hrádek nad Nisoudětský závodpředšk. - holky 100 m
Polma Jan Chotyněběh OPENmužiano
Polma Lukáš Chotynědětský závodpřípravka kluci 800 m
Medvídek SK Stokorcový lesběh OPENmužiano
Rejmanová Miluše běh OPENženyano
Rychtařík Dominik Chrastavadětský závodpřípravka kluci 800 m
Samšiňák Přemysl Liberec10 kmM40-49ano
Samšiňáková Markéta Liberec5 kmZ40-49ano
Skála Jan AC Rumburk5 kmM39ne
Skálová Kateřina AC Rumburk5 kmZ39ne
skoupa anna Liberec5 kmZ40-49ne
Skřivánek Jakub Liberecdětský závodžáci 1600 m
Sladká Zuzana Hrádek nad Nisou10 kmZ39ano
Smolná Anežka Liberec dětský závodbatolata holky 50 m
Sršeň Jindřich Multisport Teamdětský závodškoláčci - kluci 200 m
Sršňová Ema Multisport Teamdětský závodbatolata holky 50 m
Stezka Jan Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Stezka Jan Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Stezka Martin Táta dvojčat10 kmM39ano
Stezkova Eliška Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Strassová Michala Liberec10 kmZ39ano
Strenzlová Soňa Liberecběh OPENženyne
Strenzlová Soňa Liberecběh OPENženyano
Svoboda Jan 5 kmM39ano
Synek Rosťa Herby servisdětský závodškoláci 400 m
Špínová Monika Radvánovice 5 kmZ40-49ano
Šťastná Martina Turnov5 kmZ40-49ano
Šťastná Veronika Děčín10 kmZ39ano
Šťastná Vlasta Děčín10 kmZ40-49ano
Štěrba David Liberecdětský závodžáci 1600 m
Štěrbová Anna Liberecdětský závoddorostenky 1600 m
Štrosová Anna dětský závodbatolata holky 50 m
Štrosová Ella dětský závodpředšk. - holky 100 m
Tichá Tereza Pavoučci Liberecdětský závodpředšk. - holky 100 m
Tichý Tomáš Pavoučci Liberecdětský závodbatolata kluci 50 m
Tomanica Vojtěch OK Chrastava10 kmM40-49ne
Vachula Pavel Hradek nad Nisou10 kmM40-49ne
Vachula Pavel Hradek nad Nisou10 kmM40-49ano
Vachuls Pavel Hradek nad Nisou10 kmM40-49ne
Vastlová Šárka Jablonné v Podještědí běh OPENženyano
Vencl Martin Liberecdětský závodpředšk. - kluci 100 m
Vilímová Andrea Raspenava5 kmZ39ano
Vinklárek Jakub Hrádek nad Nisou - KSM Castingsdětský závodpřípravka kluci 800 m
Vinklárková Denisa Hrádek nad Nisouběh OPENženyano
Vinklárková Mia Alexandra Hrádek nad Nisoudětský závodškoláčci - holky 200 m
Vojáčková Pavla Liberecběh OPENženyano
Vojáčková Vanesa Liberecdětský závodškolačky 400 m
Vojáčková Viktorie Liberecdětský závodškoláčci - holky 200 m
Weber Jan Chrastavadětský závodškoláčci - kluci 200 m
Weber Vilém Chrastavadětský závodbatolata kluci 50 m
Wieczorek Maciek Bogatyniadětský závodškoláci 400 m
Wieczorek Marta Bogatynia5 kmZ39ano
Wieczorek Norbert Bogatynia5 kmM40-49ano
Wieczorek Zuzanna Bogatynia5 kmM39ano
Zalabáková Petra Frýdlant 5 kmZ40-49ano
Závěta Ondra HC Frydlantdětský závodškoláci 400 m
Závětová Lucie dětský závoddorostenky 1600 m
Závětová Marija Frydlant10 kmZ40-49ano
Zelenková Hana Hrádek nad Nisou10 kmZ50-59ano
Zemanová Adéla Hrádek nad Nisoudětský závodškolačky 400 m
Zemanová Pavlína Chotyněběh OPENženyano
Zůček Michael Dolní Suchádětský závodpředšk. - kluci 100 m
Zůčková Hana Dolní Sucháběh OPENženyano
Zůčková Karolína Dolní Suchádětský závodpředšk. - holky 100 m
Žáková Olga ALPIN CLUB AŠ10 kmZ39ne