Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton podzim
18. 11. 2018

Běh 14 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Merle JakubKOME KLUB KRASLICE#111#muži1.00:53:00.04Detail
2. Rada JanŠtefko Running Team#216#muži2.00:53:29.88+00:00:29.83Detail
3. Eliáš LukášBK Běkodo Teplice#196#muži3.00:56:09.30+00:03:09.25Detail
4. Rusínová ZuzanaComplus#138#ženy1.00:58:20.27+00:05:20.22Detail
5. Huleš JosefLovosice#52#muži4.00:59:42.82+00:06:42.77Detail
6. Bredlová JaroslavaVitaSport.cz#230#ženy2.01:01:10.30+00:08:10.25Detail
7. Gessner PaulGeising / BRD#33#muži5.01:04:16.54+00:11:16.49Detail
8. Groulíková AdélaÚstí nad Labem#200#ženy3.01:04:28.66+00:11:28.61Detail
9. Maňák LubošLom#104#muži6.01:05:55.49+00:12:55.44Detail
10. Fojtík RastislavDubí#31#muži7.01:08:30.50+00:15:30.45Detail
11. Křížová LibušeVTŽ Chomutov#208#ženy4.01:10:30.09+00:17:30.04Detail
12. Radics MarekMagistrát města Most#135#muži8.01:11:34.42+00:18:34.37Detail
13. Pataky MarekŽatec#129#muži9.01:11:34.89+00:18:34.84Detail
14. Vlach Michal#292#muži10.01:12:33.01+00:19:32.96Detail
15. Karbanová Michaela#70#ženy5.01:13:16.31+00:20:16.26Detail
16. Klouček MartinŠneci v běhu#73#muži11.01:13:16.71+00:20:16.66Detail
17. Olšer Tomáš AK DUCHCOV#212#muži12.01:14:02.34+00:21:02.29Detail
18. Štenclová LenkaČeské Budějovice#165#ženy6.01:14:08.95+00:21:08.90Detail
19. Kabátová Andrea#285#ženy7.01:14:34.47+00:21:34.42Detail
20. Kučera MiroslavMalé Žernoseky#91#muži13.01:15:23.84+00:22:23.79Detail
21. Čalfová Andrea#12#ženy8.01:15:29.41+00:22:29.36Detail
22. Stehlíková RadkaBěžci Chomutov#151#ženy9.01:15:38.59+00:22:38.54Detail
23. Zelenda Radek#282#1.01:15:38.68+00:22:38.63Detail
24. Stuchlý ZdeněkTeplice#152#muži14.01:15:49.72+00:22:49.67Detail
25. Rychnovský Tomáš SKP Sever Teplice #142#muži15.01:17:53.88+00:24:53.83Detail
26. ŠULÍKOVÁ MarkétaKostomlaty pod Milešovkou#166#ženy10.01:17:54.01+00:24:53.96Detail
27. Pánková JanaBěžci Chomutov#126#ženy11.01:18:47.77+00:25:47.72Detail
28. Oros LadislavSG Malé Žernoseky#125#muži16.01:20:16.60+00:27:16.55Detail
29. Poschl Michal#290#muži17.01:22:21.18+00:29:21.13Detail
30. Hladíková MarcelaChabařovice#44#ženy12.01:22:57.81+00:29:57.76Detail
31. Kytýr PavelSRTG Teplice#95#muži18.01:23:13.10+00:30:13.05Detail
32. Kotlář Lukáš#293#muži19.01:23:22.99+00:30:22.94Detail
33. Čížová Petra#15#ženy13.01:25:31.42+00:32:31.37Detail
34. Jedličková LindaMeziboří#205#ženy14.01:25:31.59+00:32:31.54Detail
35. Provázková Věra#297#ženy15.01:25:38.14+00:32:38.09Detail
36. Malecký RobertÚstí nad Labem#103#muži20.01:33:01.58+00:40:01.53Detail
37. Nešporová VěraBrno#119#ženy16.01:37:55.29+00:44:55.24Detail
DNF Kraus TomášÚstí nad Labem#85#mužiDetail
DNS Lédlová NaděždaMaLé-R#98#ženyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz