Oficiální Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
8. 4. 2018

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Heczko RobertLiberec#26#B (muži 40 - 49)1.00:32:43Detail
2. Auersvald MilošSpartak Praha 4#2#A (muži do 39)1.00:33:20+00:00:37Detail
3. Schoval FrantišekAtletika Stará Boleslav#96#A (muži do 39)2.00:34:01+00:01:18Detail
4. Podroužek DušanSC Slovan Liberec#164#B (muži 40 - 49)2.00:34:27+00:01:44Detail
5. Římal MilanSokol kolín#95#B (muži 40 - 49)3.00:34:30+00:01:47Detail
6. Herel LubošLESK Kolín#30#B (muži 40 - 49)4.00:34:50+00:02:07Detail
7. Uchytil MilanKPA Pardubice#117#B (muži 40 - 49)5.00:34:53+00:02:10Detail
8. Hradecký JaromírSkuteč#176#A (muži do 39)3.00:34:57+00:02:14Detail
9. Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav#18#B (muži 40 - 49)6.00:35:02+00:02:19Detail
10. Šťastný TomášPSK Olymp Praha - KERTEAM#110#A (muži do 39)4.00:35:16+00:02:33Detail
11. Mocek JakubMocíno#70#A (muži do 39)5.00:35:39+00:02:56Detail
12. Kafka LeošČeský běžecký klub#50#A (muži do 39)6.00:35:48+00:03:05Detail
13. Jisl VáclavASB - ZŠ Kounice#48#A (muži do 39)7.00:35:50+00:03:07Detail
14. Grundman VojtěchKOB Choceň#21#A (muži do 39)8.00:37:04+00:04:21Detail
15. Kovář MichalTJ Sokol Unhošť#177#B (muži 40 - 49)7.00:37:11+00:04:28Detail
16. Tall PavelPivovar Moucha#111#B (muži 40 - 49)8.00:37:17+00:04:34Detail
17. Herda JanSKP Nymburk#29#A (muži do 39)9.00:37:18+00:04:35Detail
18. Klvaň NorbertSokol Kolín#56#B (muži 40 - 49)9.00:37:33+00:04:50Detail
19. Hloušek AdamASK Slavia#147#A (muži do 39)10.00:38:05+00:05:22Detail
20. Pešl JosefTT Loko Beroun#156#A (muži do 39)11.00:38:13+00:05:30Detail
21. Fučík PavelMilovičtí Bežci#20#A (muži do 39)12.00:38:15+00:05:32Detail
22. Pohl MiloslavTJ Lokomotiva Nymburk#81#A (muži do 39)13.00:38:18+00:05:35Detail
23. Kabelka JiříT.J. Sokol Praha Královské Vinohrady#49#B (muži 40 - 49)10.00:38:26+00:05:43Detail
24. Hejna PavelTJ Všechlapy#162#A (muži do 39)14.00:38:38+00:05:55Detail
25. Klíma MartinKolín#55#A (muži do 39)15.00:38:39+00:05:56Detail
26. Bubeníček JiříPraha#7#C (muži 50 - 59)1.00:38:52+00:06:09Detail
27. Vodehnal JanPardubice OMT#159#B (muži 40 - 49)11.00:38:54+00:06:11Detail
28. Hrubeš JiříSK SRCH#135#C (muži 50 - 59)2.00:38:56+00:06:13Detail
29. Urx RadekTřebotov#119#B (muži 40 - 49)12.00:38:59+00:06:16Detail
30. Bouřil VojtěchASB -Stará Boleslav#139#A (muži do 39)16.00:39:20+00:06:37Detail
31. Tůma JanSKP Nymburk#142#A (muži do 39)17.00:39:35+00:06:52Detail
32. Letko ZbyněkKopidlno#132#A (muži do 39)18.00:39:44+00:07:01Detail
33. Katsiedl MichalAC Praha 1890#180#A (muži do 39)19.00:39:58+00:07:15Detail
34. Polan MiroslavSpartak Praha 4#82#C (muži 50 - 59)3.00:40:05+00:07:22Detail
35. Michovský MarekBeroun#69#B (muži 40 - 49)13.00:40:18+00:07:35Detail
36. Bláha KamilAB sped Pardubice#158#B (muži 40 - 49)14.00:40:19+00:07:36Detail
37. Haník ZdeněkNymburk#23#A (muži do 39)20.00:40:38+00:07:55Detail
38. Nenadál JaroslavPraha 1#71#D (muži 60 - 69)1.00:40:55+00:08:12Detail
39. Elzner PetrJablonec Nas Nisou#14#A (muži do 39)21.00:41:08+00:08:25Detail
40. Scheu HaraldLMB#178#B (muži 40 - 49)15.00:41:39+00:08:56Detail
41. Prchal PavelGP Kolín#85#C (muži 50 - 59)4.00:41:41+00:08:58Detail
42. Kára VladimírAC-Patřín#51#C (muži 50 - 59)5.00:41:41+00:08:58Detail
43. Šimák RadekSKP Nymburk#161#A (muži do 39)22.00:42:06+00:09:23Detail
44. Kubišta PetrSokol Kolín#61#C (muži 50 - 59)6.00:42:08+00:09:25Detail
45. Schütz PetrOrlová#172#C (muži 50 - 59)7.00:42:15+00:09:32Detail
46. Michl PavelKanoistika Poděbrady#68#A (muži do 39)23.00:42:19+00:09:36Detail
47. Paroulek JaroslavSKP Nymburk#77#B (muži 40 - 49)16.00:42:33+00:09:50Detail
48. Novotný Marek#150#A (muži do 39)24.00:42:43+00:10:00Detail
49. Hejzlar PavelLitol#28#B (muži 40 - 49)17.00:42:44+00:10:01Detail
50. Novontý RadekAmélie#169#B (muži 40 - 49)18.00:42:50+00:10:07Detail
51. Pavlů DušanE triatlon team#151#B (muži 40 - 49)19.00:42:58+00:10:15Detail
52. Soukoup MartinTriklub#165#B (muži 40 - 49)20.00:43:08+00:10:25Detail
53. Vinš Pavel#124#A (muži do 39)25.00:43:08+00:10:25Detail
54. Hodboď RadkoAC Slovan Liberec#31#D (muži 60 - 69)2.00:43:10+00:10:27Detail
55. Olmr MilošPoděbrady#76#B (muži 40 - 49)21.00:43:19+00:10:36Detail
56. Pondělíček MichalHořovice#84#A (muži do 39)26.00:43:30+00:10:47Detail
57. Koupilek JiříKolovraty#167#C (muži 50 - 59)8.00:43:31+00:10:48Detail
58. Chmelik MartinQuattro Formaggi#40#C (muži 50 - 59)9.00:43:37+00:10:54Detail
59. Havlín Jan#25#C (muži 50 - 59)10.00:43:37+00:10:54Detail
60. Stehlík JiříKosořice#175#B (muži 40 - 49)22.00:43:48+00:11:05Detail
61. Javorský AdamFotři v Triku#43#A (muži do 39)27.00:43:49+00:11:06Detail
62. Rejholec JosefGP Kolín#90#B (muži 40 - 49)23.00:43:52+00:11:09Detail
63. Daubner PetrPiráti#11#B (muži 40 - 49)24.00:44:01+00:11:18Detail
64. Svěcený PavelSKP Nymburk#143#B (muži 40 - 49)25.00:44:17+00:11:34Detail
65. Sádlo JosefTJ Cyklistika Nymburk#170#B (muži 40 - 49)26.00:44:31+00:11:48Detail
66. Vojtíšek TomášAC Moravská Slavia Brno#127#B (muži 40 - 49)27.00:44:43+00:12:00Detail
67. Kysilka VratislavGP Kolín#63#B (muži 40 - 49)28.00:44:48+00:12:05Detail
68. Vaněk PetrŠneci v běhu#120#C (muži 50 - 59)11.00:44:55+00:12:12Detail
69. Hrabánek VojtěchVelký Osek#36#B (muži 40 - 49)29.00:45:12+00:12:29Detail
70. Jiránek JanMladá Boleslav#171#A (muži do 39)28.00:45:18+00:12:35Detail
71. Urban JaroslavASB - ZŠ Kounice#118#D (muži 60 - 69)3.00:45:37+00:12:54Detail
72. Vogl JanPěčice#155#B (muži 40 - 49)30.00:45:38+00:12:55Detail
73. Schovánek MilanKrčský les B#97#C (muži 50 - 59)12.00:45:40+00:12:57Detail
74. Hrdinka ČestmírTTC Český Brod#38#C (muži 50 - 59)13.00:45:47+00:13:04Detail
75. Borecký Ladislav#181#A (muži do 39)29.00:45:47+00:13:04Detail
76. Hrdina VilémBOHNICE#37#D (muži 60 - 69)4.00:45:55+00:13:12Detail
77. Horák MartinKSB Liberec#34#B (muži 40 - 49)31.00:46:21+00:13:38Detail
78. Matoušek Jaroslav#144#A (muži do 39)30.00:47:08+00:14:25Detail
79. Pokorný MiroslavBenešov žije sportem#146#C (muži 50 - 59)14.00:47:17+00:14:34Detail
80. Horáček VáclavSop Kolín#153#C (muži 50 - 59)15.00:47:37+00:14:54Detail
81. Jeník MartinBarton - Nymburk#44#B (muži 40 - 49)32.00:47:52+00:15:09Detail
82. Kohout MichaelPraha 3#58#A (muži do 39)31.00:47:54+00:15:11Detail
83. Čech MartinŘíčany#9#A (muži do 39)32.00:47:57+00:15:14Detail
84. Říha MiroslavSokol Sadská#94#E (nad 70)1.00:48:08+00:15:25Detail
85. Zeman VladimírSokol Kolín-atletika#130#C (muži 50 - 59)16.00:48:17+00:15:34Detail
86. Sýkora VladimírLysá nad Labem#105#B (muži 40 - 49)33.00:48:32+00:15:49Detail
87. Janata PavelVlkava#42#A (muži do 39)33.00:48:33+00:15:50Detail
88. Svoboda CristianKostelec nad Labem#104#A (muži do 39)34.00:48:33+00:15:50Detail
89. Pokorný PavelVšechlapy#141#B (muži 40 - 49)34.00:48:40+00:15:57Detail
90. Novotný PetrGP Kolín#149#B (muži 40 - 49)35.00:48:51+00:16:08Detail
91. Rosenberger LubošLonza CZKO#91#C (muži 50 - 59)17.00:48:52+00:16:09Detail
92. Fiala JanKolín#16#D (muži 60 - 69)5.00:49:01+00:16:18Detail
93. Černý Vladimír#133#A (muži do 39)35.00:49:41+00:16:58Detail
94. Staněk Oldřich Tomáš#102#A (muži do 39)36.00:49:42+00:16:59Detail
95. Šimek PetrGP Kolín#168#A (muži do 39)37.00:49:48+00:17:05Detail
96. Kletečka PetrOdolena Voda - Dolínek#54#B (muži 40 - 49)36.00:49:54+00:17:11Detail
97. Vaněk PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžov#121#C (muži 50 - 59)18.00:49:56+00:17:13Detail
98. Franek JanHořátev#19#B (muži 40 - 49)37.00:50:59+00:18:16Detail
99. Bečka MiloslavÚstí nad Labem#4#D (muži 60 - 69)6.00:51:21+00:18:38Detail
100. Staněk MilanKenast Pečky#101#C (muži 50 - 59)19.00:51:50+00:19:07Detail
101. Tampír VáclavFotři v Triku#112#A (muži do 39)38.00:52:19+00:19:36Detail
102. Zelenka PetrNymburk#128#B (muži 40 - 49)38.00:52:48+00:20:05Detail
103. Dovičín PavelBBB team - Báječní Bratři Běží team#13#B (muži 40 - 49)39.00:52:54+00:20:11Detail
104. Dovičín MichalBBB team - Báječní Bratři Běží team#12#A (muži do 39)39.00:53:48+00:21:05Detail
105. Vejtruba MilanPoděbrady#123#B (muži 40 - 49)40.00:54:34+00:21:51Detail
106. Novák JosefNOVAKART.cz#74#D (muži 60 - 69)7.00:54:39+00:21:56Detail
107. Kalášek DanielSCMC#140#A (muži do 39)40.00:55:21+00:22:38Detail
108. Hejdrych LadislavStruhy#27#A (muži do 39)41.00:56:03+00:23:20Detail
109. Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady#78#C (muži 50 - 59)20.00:56:59+00:24:16Detail
110. Šofr PetrNymburk#108#A (muži do 39)42.00:57:15+00:24:32Detail
111. Čížek PetrPetr a Jirka#179#A (muži do 39)43.00:59:16+00:26:33Detail
112. Horák PetrMladá Boleslav#174#B (muži 40 - 49)41.00:59:52+00:27:09Detail
113. Pícha TomášGP Kolin#79#D (muži 60 - 69)8.00:59:54+00:27:11Detail
114. Holas JaromírTragéd team Praha#145#D (muži 60 - 69)9.01:00:12+00:27:29Detail
Sotona PetrKolín#99#B (muži 40 - 49)00:00:00Detail
DNF Doležal JanPoděbrady#160#D (muži 60 - 69)DNF Detail
DNS Keil JaroslavPRAHA 4#53#D (muži 60 - 69)DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz