Oficiální Výsledková listina Kros Bučiny
13. 10. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kotlík Kamil#221#MMasters1.00:53:28Detail
2. Lašků KájaSRTG Příbram#372#Vlci1.00:53:30+00:00:02.69Detail
3. Hynková BarboraPraha Braník#195#Gazely1.00:54:07+00:00:39.69Detail
4. Skrbková LenkaTJ Sokol Železný Brod#263#Gazely2.00:54:10+00:00:42.69Detail
5. Tržil Tomáš#297#MMasters2.00:54:13+00:00:45.69Detail
6. Jakubička Tomᚎelezný Brod#200#MLegendy1.00:54:13+00:00:45.69Detail
7. Knýbel PavelŘevnice#217#MMasters3.00:54:16+00:00:48.69Detail
8. Maleček MartinKamenný Most#232#Vlci2.00:54:17+00:00:49.69Detail
9. Šťovíčková DarinaPRO-DOMA STAVEBNINY#275#Gazely3.00:54:18+00:00:50.69Detail
10. Poláčková IvanaPraha#258#Gazely4.00:54:19+00:00:51.69Detail
11. Jakubíček HonzaKerberos#199#Vlci3.00:54:40+00:01:12.69Detail
12. Jakubíčková HankaPraha 11#201#Gazely5.00:54:40+00:01:12.69Detail
13. Bednářová JanaKralupy4ever#154#Gazely6.00:55:08+00:01:40.69Detail
14. Durych VilémPraha 10#357#Veteráni1.00:55:11+00:01:43.69Detail
15. Vysloužilová KateřinaTotal Vital#289#Veteránky1.00:55:15+00:01:47.69Detail
16. Seidl PetrPraha#377#Veteráni2.00:55:38+00:02:10.69Detail
17. Hanzálková ŠárkaPraha#187#Gazely7.00:55:52+00:02:24.69Detail
18. Benek JanDolní Břežany#156#Vlci4.00:55:54+00:02:26.69Detail
19. Doktor TomášPřezletice#172#Vlci5.00:56:13+00:02:45.69Detail
20. Šimáček JiříPšišimasy#397#Vlci6.00:56:19+00:02:51.69Detail
21. Borovsky JindrichHradcany#159#Vlci7.00:56:20+00:02:52.69Detail
22. Pavloušek RobertOleška#253#Vlci8.00:56:22+00:02:54.69Detail
23. Etrych TomášKlínec#178#MMasters4.00:56:22+00:02:54.69Detail
24. Souček RadekSRTG Příbram#382#Vlci9.00:56:36+00:03:08.69Detail
25. Janáček Jiří#203#Veteráni3.00:56:42+00:03:14.69Detail
26. Urbanová JohanaVšetaty#281#Gazely8.00:56:52+00:03:24.69Detail
27. Mařík AntonínFyzioTeam#233#Vlci10.00:58:05+00:04:37.69Detail
28. Hendrych TomášHorní Libchava#189#MMasters5.00:58:23+00:04:55.69Detail
29. Pěnkava PetrDrnek#255#MMasters6.00:59:13+00:05:45.69Detail
30. Freudl OndřejBozi nestárnou#180#MMasters7.01:00:23+00:06:55.69Detail
31. Poliačik IvanTehovec#395#MMasters8.01:00:44+00:07:16.69Detail
32. Šilov MichalAmer sports#361#Vlci11.01:00:56+00:07:28.69Detail
33. Kozubik MichalKosetice#222#Vlci12.01:01:24+00:07:56.69Detail
34. Dřízal JiříTeplejšky#174#Vlci13.01:02:02+00:08:34.69Detail
35. Fencl JanPaha#179#Vlci14.01:02:02+00:08:34.69Detail
36. Majercik MiroslavVšetaty#231#Vlci15.01:02:15+00:08:47.69Detail
37. Jandik PetrPrague#205#Veteráni4.01:02:16+00:08:48.69Detail
38. Kalita JanŠAKAL Kbely#215#Vlci16.01:03:16+00:09:48.69Detail
39. Bílek JiříOCRA CZ TEAM#157#Vlci17.01:03:53+00:10:25.69Detail
40. Waciakowski ZdenkaVeltrusy#290#Gazely9.01:04:38+00:11:10.69Detail
41. Dlabač PavelBarrandov#171#MMasters9.01:04:39+00:11:11.69Detail
42. Mrázková MichaelaDivišov#242#Gazely10.01:05:18+00:11:50.69Detail
43. Adamec JiříČMZRB#151#Veteráni5.01:06:21+00:12:53.69Detail
44. Hybš MarekSRTG Kolín#193#Vlci18.01:06:36+00:13:08.69Detail
45. Gajdoš KarolM Club Prievidza SVK#181#MLegendy2.01:06:42+00:13:14.69Detail
46. Hynek JanPraha Vinoř#194#Vlci19.01:06:54+00:13:26.69Detail
47. Zoula MichalKounice#294#MMasters10.01:07:16+00:13:48.69Detail
48. Wágner RobertČMZRB#291#MMasters11.01:08:19+00:14:51.69Detail
49. Ouda PavelPříbram#379#MMasters12.01:08:30+00:15:02.69Detail
50. Ševčíková AlžbětaKlub lenošivých meruněk#268#Gazely11.01:09:39+00:16:11.69Detail
51. Jirásek JiříČMZRB#212#Veteráni6.01:09:40+00:16:12.69Detail
52. Krupa PetrČMZRB#228#MMasters13.01:09:41+00:16:13.69Detail
53. Mrázek JaroslavKounice#241#Vlci20.01:09:41+00:16:13.69Detail
54. Hanušová ZdenkaRataje nad Sázavou#186#Gazely12.01:09:48+00:16:20.69Detail
55. Engliš PetrPEPR Consulting#177#Vlci21.01:10:16+00:16:48.69Detail
56. Szalaiová IvetaTom KČT Kralupy nad Vltavou#367#Veteránky2.01:10:39+00:17:11.69Detail
57. Burianová JanaČMZRB#163#ZMasters1.01:11:02+00:17:34.69Detail
58. Černý RomanČMZRB#169#Veteráni7.01:11:06+00:17:38.69Detail
59. Nogly PetraMnichivice#398#ZMasters2.01:11:14+00:17:46.69Detail
60. Běhoun PavelČMZRB#155#MLegendy3.01:11:19+00:17:51.69Detail
61. Švarcová MartaTřemošná#277#ZMasters3.01:11:33+00:18:05.69Detail
62. Jandíková BarboraPrague#206#Veteránky3.01:11:47+00:18:19.69Detail
63. Bulin Pavel#354#MMasters14.01:11:50+00:18:22.69Detail
64. Žemučka Jiří#353#MMasters15.01:11:50+00:18:22.69Detail
65. Jančárkvá TerezaPraha#204#Gazely13.01:12:06+00:18:38.69Detail
66. Drnek JanŠpinavej Lopéz#173#Vlci22.01:12:09+00:18:41.69Detail
67. Halo PavelŠpinavej Lopéz#184#Vlci23.01:12:09+00:18:41.69Detail
68. Mukařovská TerezaSK Kšely#243#Gazely14.01:12:11+00:18:43.69Detail
69. Karbanová MichaelaŠneci v běhu#216#ZMasters4.01:12:24+00:18:56.69Detail
70. Oulický RomanČernošice#250#Veteráni8.01:12:30+00:19:02.69Detail
71. Nováková LucieTJ Zentiva#246#Gazely15.01:12:32+00:19:04.69Detail
72. Melcrová AdélaPraha 4#236#Gazely16.01:12:46+00:19:18.69Detail
73. Kořán JiříRogue Beroun#400#MMasters16.01:12:50+00:19:22.69Detail
74. Luňáková Lenka#399#ZMasters5.01:12:55+00:19:27.69Detail
75. Ševčík JakubPraha#267#Vlci24.01:13:02+00:19:34.69Detail
76. Chvojka DusanPIM DIVOKA SARKA#198#Veteráni9.01:13:30+00:20:02.69Detail
77. Lafantová MarieČMZRB#229#Gazely17.01:13:39+00:20:11.69Detail
78. Tichý Stanislav#278#Veteráni10.01:14:18+00:20:50.69Detail
79. Hruban MilanCMZRB#192#Veteráni11.01:14:20+00:20:52.69Detail
80. Mládek PavelBenešov u Prahy#240#Vlci25.01:14:40+00:21:12.69Detail
81. Melč ZdeněkPraha#237#Vlci26.01:15:43+00:22:15.69Detail
82. Andělová Monika#GLADIATORRACETEAM#152#ZMasters6.01:16:08+00:22:40.69Detail
83. Matoušková DianaPraha#235#Gazely18.01:17:01+00:23:33.69Detail
84. Coblová VratislavaLázně Toušeň#165#ZMasters7.01:17:09+00:23:41.69Detail
85. Mikešková MichaelaBystřice pod Hostýnem#239#Gazely19.01:17:11+00:23:43.69Detail
86. Pavlovič PeterKošice#254#Vlci27.01:17:22+00:23:54.69Detail
87. Vlasáková MartinaKlub lenošivých meruněk#286#Gazely20.01:17:28+00:24:00.69Detail
88. Eliáš JakubČMZRB#176#Vlci28.01:17:38+00:24:10.69Detail
89. Sládek JaroslavSolopisky#264#MMasters17.01:17:38+00:24:10.69Detail
90. Vondrovská MartinaJMB#288#Gazely21.01:18:00+00:24:32.69Detail
91. Krobová Andrea#55#ZMasters8.01:18:02+00:24:34.69Detail
92. Oudová SandraPříbram#380#ZMasters9.01:18:18+00:24:50.69Detail
93. Oudová TheodoraPříbram#381#Gazely22.01:18:18+00:24:50.69Detail
94. Šedivý MichalShadouz Team#266#Veteráni12.01:18:25+00:24:57.69Detail
95. Vondráčková SimonaTeplice#287#ZMasters10.01:18:34+00:25:06.69Detail
96. Šiml JanNovis TK Praha#374#Veteráni13.01:18:35+00:25:07.69Detail
97. Emlerová JitkaDavle#394#ZMasters11.01:18:39+00:25:11.69Detail
98. Janů DanaŠtěchovice#207#ZMasters12.01:18:58+00:25:30.69Detail
99. Jelínková EvaDavle#208#ZMasters13.01:18:59+00:25:31.69Detail
100. Škrabal IvoČMZRB#269#Veteráni14.01:19:17+00:25:49.69Detail
101. Šobr RomanIVT Tepelná čerpadla #272#MMasters18.01:19:25+00:25:57.69Detail
102. Kůta MichalRyba team#365#MMasters19.01:19:39+00:26:11.69Detail
103. Stanko JanPraha#265#MMasters20.01:20:06+00:26:38.69Detail
104. Permčková LenkaKrňany#370#Gazely23.01:21:13+00:27:45.69Detail
105. Vítová Brixiová MartinaČMZRB#285#ZMasters14.01:21:16+00:27:48.69Detail
106. Hornová KateřinaŽatec#190#Gazely24.01:21:27+00:27:59.69Detail
107. Vít OndřejČMZRB, a.s.#284#MMasters21.01:21:30+00:28:02.69Detail
108. Tuhovčáková Dana#280#ZMasters15.01:21:57+00:28:29.69Detail
109. Prejzková MichaelaNetvořice #259#ZMasters16.01:21:57+00:28:29.69Detail
110. Maderová PetraRungo pro ženy#358#ZMasters17.01:22:00+00:28:32.69Detail
111. Pijáčková KateřinaPRAHA#256#Gazely25.01:22:02+00:28:34.69Detail
112. Rebcová MonikaJevany#262#ZMasters18.01:22:06+00:28:38.69Detail
113. Čellár Pavelski-team Čakovice#166#Veteráni15.01:22:32+00:29:04.69Detail
114. Šnokhousová RadkaPraha 9#271#Gazely26.01:22:34+00:29:06.69Detail
115. Nešporová KamilaŠneci v běhu#245#Gazely27.01:22:43+00:29:15.69Detail
116. Šmidová PetraHradištko#270#ZMasters19.01:23:10+00:29:42.69Detail
117. Štulíková MarkétaPetihosty, Pysely#276#ZMasters20.01:23:16+00:29:48.69Detail
118. Coblová ŠtěpánkaLázně Toušeň#164#Gazely28.01:24:46+00:31:18.69Detail
119. Brabcová ŠtěpánkaBrutální princezny#160#Gazely29.01:25:44+00:32:16.69Detail
120. Hřebulák Richard#351#Veteráni16.01:26:28+00:33:00.69Detail
121. Brandejská IrenaKutná Hora#161#Gazely30.01:26:31+00:33:03.69Detail
122. Kořínková MarkétaČMZRB#218#ZMasters21.01:26:44+00:33:16.69Detail
123. Houžvičková LucieČeský Šternberk#378#Gazely31.01:26:45+00:33:17.69Detail
124. Gergelová IvaZlín#182#Gazely32.01:27:22+00:33:54.69Detail
125. Zaškolný JanOstrava#292#Vlci29.01:27:22+00:33:54.69Detail
126. Krejčová MartinaBáječné ženy v běhu#226#Gazely33.01:27:25+00:33:57.69Detail
127. Jakubův RenataČMZRB#202#ZMasters22.01:27:25+00:33:57.69Detail
128. Mašková MartaČMZRB#234#ZMasters23.01:27:45+00:34:17.69Detail
129. Jelínková Hana#209#Gazely34.01:29:47+00:36:19.69Detail
130. Černý Lukáš#168#Vlci30.01:29:48+00:36:20.69Detail
131. Černá MichaelaPraha 9#167#ZMasters24.01:29:54+00:36:26.69Detail
132. Znamenáček PetrČMZRB#293#Veteráni17.01:30:49+00:37:21.69Detail
133. Szonda GabrielaPraha 8 #383#ZMasters25.01:30:52+00:37:24.69Detail
134. Opltová Jana#249#Gazely35.01:31:03+00:37:35.69Detail
135. Kutín OndřejŘíčany#366#Vlci31.01:32:29+00:39:01.69Detail
136. Jež JiříČMZRB#211#Vlci32.01:33:18+00:39:50.69Detail
137. Naňák JosefČMZRB#244#MMasters22.01:33:28+00:40:00.69Detail
138. Kratochvíl JindřichČerné Voděrady#225#Vlci33.01:37:26+00:43:58.69Detail
139. Vejdělková MilušePraha 9#283#ZMasters26.01:41:33+00:48:05.69Detail
140. Váchal FilipGrillmen#282#MMasters23.01:41:33+00:48:05.69Detail
141. Jiřištová PetraČMZRB#214#Gazely36.01:45:11+00:51:43.69Detail
142. Hájková PetraČMZRB - Praha#183#Gazely37.01:45:11+00:51:43.69Detail
143. Budilová KateřinaČMZRB#162#Gazely38.02:10:35+01:17:07.69Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz