Výsledková listina Kros Bučiny
13. 10. 2018

15 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Peřinka FilipTTT#91#Vlci1.00:58:59Detail
2. Beránek ŠimonPraha Koloděje#362#Vlci2.01:00:09+00:01:10Detail
3. Šebek Pavel#110#Vlci3.01:00:42+00:01:43Detail
4. Gaisl Luboš#320#Vlci4.01:01:21+00:02:22Detail
5. El Hassan Júnis#18#Vlci5.01:01:56+00:02:57Detail
6. Kalina ZdeněkSPORTICUS team#39#Vlci6.01:02:00+00:03:01Detail
7. Vitásek AlešSRTG Mladá Boleslav#387#MMasters1.01:03:04+00:04:05Detail
8. Skala DavidPraha#356#Vlci7.01:03:06+00:04:07Detail
9. Camrda PavelInverse team#10#Veteráni1.01:03:11+00:04:12Detail
10. Muras PetrMK Seitl Ostrava#78#Vlci8.01:03:35+00:04:36Detail
11. Němec Jan#80#MMasters2.01:04:03+00:05:04Detail
12. Jirásek TomášRunning Stones Praha#359#Vlci9.01:04:15+00:05:16Detail
13. Bubeníček JiříPraha#8#Veteráni2.01:04:18+00:05:19Detail
14. Loula JanHoPe Endorfin#66#Vlci10.01:04:19+00:05:20Detail
15. Linhart MartinPraha#62#MMasters3.01:04:20+00:05:21Detail
16. Pangrác OndřejMatfyz Praha#89#MMasters4.01:04:23+00:05:24Detail
17. Paulis Jiří#389#Vlci11.01:04:37+00:05:38Detail
18. Harkabuz OndrejSezemice#27#MMasters5.01:04:45+00:05:46Detail
19. Šlampa MartinPraha#115#Vlci12.01:05:04+00:06:05Detail
20. Koudelka DrahomírMeixner Consulting#53#MMasters6.01:05:06+00:06:07Detail
21. Kalkus JanROYAL BAY team#40#Vlci13.01:05:25+00:06:26Detail
22. Veselý Lukáš#134#Vlci14.01:05:42+00:06:43Detail
23. Zemánek Milanhradove strimelice#142#MMasters7.01:05:50+00:06:51Detail
24. Lhota JindrichLany#60#MMasters8.01:06:01+00:07:02Detail
25. Sychrovský PavelPoděbrady#109#Veteráni3.01:06:10+00:07:11Detail
26. Beck ZdeněkNo Limit#2#MMasters9.01:06:29+00:07:30Detail
27. Kopáček JanKostelní Lhota#51#Vlci15.01:06:31+00:07:32Detail
28. Skála RadekČeský Brod#100#MMasters10.01:06:32+00:07:33Detail
29. Hazucha MatúšVlachy vertical#30#Vlci16.01:06:44+00:07:45Detail
30. Firman VlastimilNehvizdy#19#Veteráni4.01:07:09+00:08:10Detail
31. Vodička JosefTJ Zentiva#136#Vlci17.01:07:24+00:08:25Detail
32. Kučera MartinKolín#57#Vlci18.01:08:11+00:09:12Detail
33. Kroupa ŠtěpánHi Sport Team#376#MMasters11.01:08:27+00:09:28Detail
34. Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek#101#Veteráni5.01:08:39+00:09:40Detail
35. Rieger JanProgress Cycle#396#MMasters12.01:08:56+00:09:57Detail
36. Sklenář JanŘevnice#102#MMasters13.01:09:06+00:10:07Detail
37. Skopal VladimírOlympiaSpartanTraining #103#Vlci19.01:09:20+00:10:21Detail
38. Karbulka PavelŠAKAL Kbely#42#MMasters14.01:09:33+00:10:34Detail
39. Jančárek TomášPraha#35#Vlci20.01:09:41+00:10:42Detail
40. Hampejsová MartinaŠNECI na MAX#26#ZMasters1.01:09:48+00:10:49Detail
41. Pokorný PetrPraha#95#MMasters15.01:10:01+00:11:02Detail
42. Hroneš MichaelJosefov#31#MMasters16.01:10:08+00:11:09Detail
43. Ozorovský MariánBKČS#88#MMasters17.01:10:44+00:11:45Detail
44. Vaněk PetrŠneci v běhu #130#Veteráni6.01:10:45+00:11:46Detail
45. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#85#MMasters18.01:10:50+00:11:51Detail
46. Tuhovčák MilanSRTG Čelákovice#123#MMasters19.01:11:03+00:12:04Detail
47. Rottová KateřinaPraha 6#368#ZMasters2.01:11:22+00:12:23Detail
48. Němec ArnoštKolín#79#Veteráni7.01:11:28+00:12:29Detail
49. Dubský RomanPřibyslav#15#MMasters20.01:11:41+00:12:42Detail
50. Uhlíř TomášRK Olšina#125#MMasters21.01:12:08+00:13:09Detail
51. Šindelář KarelŽižkovský tygři#112#MMasters22.01:13:05+00:14:06Detail
52. Ded PavelPraha#14#MMasters23.01:14:02+00:15:03Detail
53. Phillips MonikaBěhat umí každý #92#Gazely1.01:14:04+00:15:05Detail
54. Matějka LukášKralupy nad Vltavou#71#Vlci21.01:14:20+00:15:21Detail
55. Novotný MarekDubeč cross#84#MMasters24.01:14:21+00:15:22Detail
56. Kantorová KateřinaBK Čvacht#41#ZMasters3.01:14:34+00:15:35Detail
57. Nedbal JanKrhanice#375#MMasters25.01:14:38+00:15:39Detail
58. Kukač PetrHO V. N. O.#58#Veteráni8.01:14:48+00:15:49Detail
59. Szonda IstvánPraha#384#Vlci22.01:15:11+00:16:12Detail
60. Brzek PavelELEVEN MERCEDES MITAS#7#Vlci23.01:15:32+00:16:33Detail
61. Plch Matěj#94#Vlci24.01:16:43+00:17:44Detail
62. Šnajperk Viktorshimpi_cz#118#MMasters26.01:17:24+00:18:25Detail
63. Knížek LukášČerné Voděrady#45#Vlci25.01:17:27+00:18:28Detail
64. Listinsky RomanPraha#64#Vlci26.01:17:27+00:18:28Detail
65. Slavík TomášPRAHA#104#Vlci27.01:17:36+00:18:37Detail
66. Gregor JaroslavBěchovice#25#MLegendy1.01:17:38+00:18:39Detail
67. Šíp LadislavPraha - Best#390#Vlci28.01:17:40+00:18:41Detail
68. Lhotova PavlaLany#61#Gazely2.01:17:41+00:18:42Detail
69. Rybka Vlastik#347#Veteráni9.01:17:41+00:18:42Detail
70. Jirásková LucieKolín#38#Gazely3.01:17:45+00:18:46Detail
71. Punčochářová DitaKerberos#360#ZMasters4.01:17:45+00:18:46Detail
72. Uhlík RomanKolín#124#Vlci29.01:17:45+00:18:46Detail
73. Mukařovský AlešSK Kšely#77#MMasters27.01:17:51+00:18:52Detail
74. Hulinova KaterinaPraha 6#32#Gazely4.01:17:52+00:18:53Detail
75. Benýr PavelMBM Praha#5#Veteráni10.01:17:53+00:18:54Detail
76. Bráza JirkaLAIC#6#MMasters28.01:18:01+00:19:02Detail
77. Kopáček MichalMountain team Kobáčkovic#392#Vlci30.01:18:05+00:19:06Detail
78. Ševčík David#111#MMasters29.01:18:09+00:19:10Detail
79. Bušek JiříČerčany#9#Veteráni11.01:18:51+00:19:52Detail
80. Pospíšil MartinPraha#96#Vlci31.01:19:03+00:20:04Detail
81. Řezníčková LucieKladno#99#ZMasters5.01:19:04+00:20:05Detail
82. Matoušek PavelPraha#73#Vlci32.01:19:05+00:20:06Detail
83. Antoš Jan#1#MMasters30.01:19:21+00:20:22Detail
84. Čumpelová KateřinaBC Nová trojka#13#Gazely5.01:19:29+00:20:30Detail
85. Votočková Petra EmiliePraha 10#137#Gazely6.01:19:30+00:20:31Detail
86. Fryšová KristýnaPraha#22#ZMasters6.01:19:30+00:20:31Detail
87. Knobová LucieModřany!#46#Gazely7.01:19:32+00:20:33Detail
88. Hazlbauer JanUkradený Širáci#29#Vlci33.01:19:34+00:20:35Detail
89. Koděrová LucieČernošice#48#ZMasters7.01:19:43+00:20:44Detail
90. Wurm PavelHakuna Matata#139#MMasters31.01:19:47+00:20:48Detail
91. Šlampová TerezaPraha#116#Gazely8.01:20:00+00:21:01Detail
92. Dyntar RadekEMA#16#MMasters32.01:20:10+00:21:11Detail
93. Martišová PetraHoPe Endorfin#68#Gazely9.01:20:41+00:21:42Detail
94. Koldovský Martin#49#MMasters33.01:20:45+00:21:46Detail
95. Mokranova VeronikaPraha#76#Gazely10.01:20:45+00:21:46Detail
96. Lipa PatrykCieszyn #63#Vlci34.01:20:47+00:21:48Detail
97. Vagnerová ZuzanaJoskatel#388#Gazely11.01:20:51+00:21:52Detail
98. Pavlíková LenkaPraha 9#90#ZMasters8.01:20:52+00:21:53Detail
99. Stankova EvaKvetnice#106#Gazely12.01:20:55+00:21:56Detail
100. Maršálková MichalaPraha 8#67#Gazely13.01:20:58+00:21:59Detail
101. Wendl JanKostelec nad Černými lesy#138#Vlci35.01:21:03+00:22:04Detail
102. Matějka MartinBěžecký Klub Chýně#72#Vlci36.01:21:03+00:22:04Detail
103. Šípek MichaelPraha 4#113#MMasters34.01:21:10+00:22:11Detail
104. Slavíková NaděždaPardubice#105#ZLegendy1.01:21:43+00:22:44Detail
105. Oplt Rudolf#87#Vlci37.01:21:51+00:22:52Detail
106. Keller RomanSRTG Čelákovice#393#MMasters35.01:23:25+00:24:26Detail
107. Jansky PetrPraha#37#Vlci38.01:23:27+00:24:28Detail
108. Uhlířová RadkaRK Olšina#126#Gazely14.01:23:44+00:24:45Detail
109. Kubcová EvaPraha 10 Dubeč#56#ZMasters9.01:24:17+00:25:18Detail
110. Valihrach LukášKolín#127#Vlci39.01:26:57+00:27:58Detail
111. Valihrach VáclavKolín#128#MLegendy2.01:26:57+00:27:58Detail
112. Šlapák MichalBubeneč#117#Veteráni12.01:28:08+00:29:09Detail
113. Zajíc FrantišekKopidlno#141#MMasters36.01:28:20+00:29:21Detail
114. Hanslian MartinPerun#355#MMasters37.01:28:32+00:29:33Detail
115. Kocian David#47#MMasters38.01:28:45+00:29:46Detail
116. Galbavá Sára#23#Gazely15.01:28:45+00:29:46Detail
117. Galbavý Pavel#24#Veteráni13.01:28:46+00:29:47Detail
118. Foučková HanaStrakonice#21#Gazely16.01:29:03+00:30:04Detail
119. Cervanová AnnaANAVI tým #11#Gazely17.01:29:23+00:30:24Detail
120. Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč#82#Veteránky1.01:29:29+00:30:30Detail
121. Vápeník Jan#131#Vlci40.01:29:29+00:30:30Detail
122. Karbulková AliceŠAKAL Kbely#43#ZMasters10.01:30:04+00:31:05Detail
123. Katolická MarkétaSK Luštěnice#386#ZMasters11.01:30:15+00:31:16Detail
124. Eichinger JaroslavPraha#17#Vlci41.01:30:22+00:31:23Detail
125. Děkanovská Markéta#170#ZMasters12.01:30:34+00:31:35Detail
126. Hejný MartinČechtice#371#MMasters39.01:30:40+00:31:41Detail
127. Sticzay-Gromski Peterčernošice#107#Veteráni14.01:31:25+00:32:26Detail
128. Fischerova KatkaŠakal Kbely#20#Gazely18.01:31:25+00:32:26Detail
129. Počtová VeronikaPraha#369#Gazely19.01:31:44+00:32:45Detail
130. Žebráková TáňaKolín#143#Gazely20.01:31:56+00:32:57Detail
131. Shádlerová KateřinaMladá Boleslav#385#ZMasters13.01:33:42+00:34:43Detail
132. Wurmová LídaHakuna Matata#140#ZMasters14.01:37:54+00:38:55Detail
133. Reháková DanaKladno#98#Gazely21.01:37:54+00:38:55Detail
134. Pečenková LucieKostelec nad Černými lesy#373#Gazely22.01:37:56+00:38:57Detail
135. Cervanová IvaPraha#12#Gazely23.01:38:17+00:39:18Detail
136. Nevrkla JaroslavNehvizdy#81#MMasters40.01:41:10+00:42:11Detail
137. Novotná KateřinaDubeč cross#83#ZMasters15.01:41:18+00:42:19Detail
138. Kostka PetrModřany!#52#MMasters41.01:41:30+00:42:31Detail
139. Janská KamilaPraha#36#Gazely24.01:44:39+00:45:40Detail
140. Šizlingová EvaVysoká Lhota#114#ZMasters16.01:44:58+00:45:59Detail
141. Hanousková VeronikSvvat#391#Gazely25.01:45:31+00:46:32Detail
142. Havlínová DanaDangoogla#28#Gazely26.01:47:07+00:48:08Detail
143. Měřínská Eva#SmrtNaTrati, Tábor#74#Gazely27.01:49:54+00:50:55Detail
144. Beňasová VeronikaTábor#4#Gazely28.01:49:56+00:50:57Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz