Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
14. 4. 2018

přípravka

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MIKEŠ JiříKelti NS ,SCNS#110#chlapci1.00:01:02Detail
2. NOVÁK JakubNové Strašecí#30#chlapci2.00:01:05+00:00:03Detail
3. VACEK PetrSCNS Nové Strašecí#70#chlapci3.00:01:06+00:00:04Detail
4. LAURICH TomášAK Louny#34#chlapci4.00:01:06+00:00:04Detail
5. BENDOVÁ LuisaNové Strašecí#150#děvčata1.00:01:08+00:00:06Detail
6. PELÁNOVÁ BarboraAK Louny#20#děvčata2.00:01:09+00:00:07Detail
7. FIKESOVÁ BertaKačice#116#děvčata3.00:01:10+00:00:08Detail
8. PETRÁČEK LukášNové Strašecí#83#chlapci5.00:01:10+00:00:08Detail
9. BLÁHA OliverNové Strašecí #66#chlapci6.00:01:11+00:00:09Detail
10. ČERNÝ VáclavRuda#159#chlapci7.00:01:11+00:00:09Detail
11. HORÁK ŠimonNové Strašecí#160#chlapci8.00:01:11+00:00:09Detail
12. DRTINA MatyášRuda#104#chlapci9.00:01:12+00:00:10Detail
13. MACHÁČEK FilipNové Strašecí#80#chlapci10.00:01:13+00:00:11Detail
14. STÁDNÍKOVÁ AdélaRynholec#166#děvčata4.00:01:15+00:00:13Detail
15. ŠEDIVÁ NikolaAK Louny#74#děvčata5.00:01:15+00:00:13Detail
16. HLIBOKÁ BarboraNové Strašecí#172#děvčata6.00:01:15+00:00:13Detail
17. JENÍČEK Tomáš#46#chlapci11.00:01:15+00:00:13Detail
18. BUREŠ VojtěchPecínov#163#chlapci12.00:01:15+00:00:13Detail
19. VYSKOČIL MatoušNové Strašecí#48#chlapci13.00:01:16+00:00:14Detail
20. KRÁL Petr#162#chlapci14.00:01:17+00:00:15Detail
21. SEDLÁČEK RadimRuda#121#chlapci15.00:01:17+00:00:15Detail
22. ZÁZVORKOVÁ Marie#82#děvčata7.00:01:18+00:00:16Detail
23. RYŠAVÁ EliškaRuda#111#děvčata8.00:01:18+00:00:16Detail
24. HALFAROVÁ JosefínaAtletika Nové Strašecí#23#děvčata9.00:01:18+00:00:16Detail
25. ELSNICOVÁ EmaSki team Nové Strašecí#8#děvčata10.00:01:18+00:00:16Detail
26. ŠÍMOVÁ AnetaRynholec#72#děvčata11.00:01:18+00:00:16Detail
27. HORÁK SamuelSportovní klub Nové Strašení#143#chlapci16.00:01:19+00:00:17Detail
28. ŠVEJKOVSKÝ JakubBuštěhrad#62#chlapci17.00:01:19+00:00:17Detail
29. SLAVÍKOVÁ SofieAK Louny#3#děvčata12.00:01:21+00:00:19Detail
30. MAŘÍKOVÁ SofieNové Strašecí#71#děvčata13.00:01:21+00:00:19Detail
31. INMAN Sophie#169#děvčata14.00:01:22+00:00:20Detail
32. LÜFTNER MarekSCNS Nové Strašecí#42#chlapci18.00:01:22+00:00:20Detail
33. BACH TobiášAk Louny#39#chlapci19.00:01:24+00:00:22Detail
34. MANSFELDOVÁ Anežka#85#děvčata15.00:01:24+00:00:22Detail
35. BENCAT Tadeas#57#chlapci20.00:01:25+00:00:23Detail
36. GALKO NelaLužná#91#děvčata16.00:01:25+00:00:23Detail
37. VARCHOLA SamuelAK Louny#148#chlapci21.00:01:25+00:00:23Detail
38. ŠANDOVÁ JohanaNové Strašecí#100#děvčata17.00:01:28+00:00:26Detail
39. PEREMSKÝ MatějUnhošť#18#chlapci22.00:01:27+00:00:25Detail
40. ČIBERA FilipKladno#21#chlapci23.00:01:29+00:00:27Detail
41. INMAN Oliver#170#chlapci24.00:01:32+00:00:30Detail
42. ČERNÁ LucieRu dá#157#děvčata18.00:01:34+00:00:32Detail
43. CHOCHOLOVÁ ZuzanaZŠ Jince#55#děvčata19.00:01:34+00:00:32Detail
44. BENDL DominikNové Strašecí#15#chlapci25.00:01:37+00:00:35Detail
45. HANKO MatoušLužná#98#chlapci26.00:01:38+00:00:36Detail
46. BENDOVÁ EmaNové Strašecí#153#děvčata20.00:01:39+00:00:37Detail
47. POSCHLOVÁ NicolRynholec#133#děvčata21.00:01:39+00:00:37Detail
48. KAMENÍK AlexNové Strašecí#139#chlapci27.00:01:42+00:00:40Detail
49. DOLEJŠÍ MarkétaRuda#131#děvčata22.00:01:51+00:00:49Detail
LÁVICOVÁ JulieAK Louny#29#děvčata00:00:00Detail
ŠNAJDR MatesPraha#137#chlapci00:00:00Detail
RADOSTA MaximRynholec#164#chlapci00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz