Oficiální Výsledková listina Triatlon HK
14. 6. 2019

4. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Metelka TomášZŠ Štefcova#58#M1.00:12:00.7500:01:36.8300:00:39.6600:07:00.51 00:00:12.5300:02:31.19 Detail
2. Filip TadeášZŠ Štefcova#43#M2.00:12:30.03+00:00:29.2700:01:08.7900:00:37.5000:07:24.30 00:00:15.8200:03:03.60 Detail
3. Barcalová AnnaZŠ Štefcova#39#F1.00:13:21.67+00:01:20.9100:01:10.8100:00:38.7000:07:29.25 00:00:11.9800:03:50.92 Detail
4. Vomáčková MarianaZŠ Malšova Lhota#65#F2.00:13:44.55+00:01:43.7900:01:43.4500:00:34.5400:08:01.83 00:00:13.6400:03:11.06 Detail
5. Bakoč HynekZŠ KPT Jaroše Trutnov#180#M3.00:13:51.70+00:01:50.9400:01:38.4800:00:29.0700:08:02.21 00:00:16.9300:03:25.00 Detail
6. Bakočová EmaZŠ KPT Jaroše Trutnov#181#F3.00:13:56.42+00:01:55.6600:01:36.4500:00:34.6200:08:05.36 00:00:18.3700:03:21.59 Detail
7. Kačer JanZŠ Štefcova#53#M4.00:13:57.42+00:01:56.6600:13:57.4200:36:56.5600:02:18.10 Detail
8. Dvořáková AnetaZŠ Masarykova Rychnov nad Kněžnou#42#F4.00:14:28.47+00:02:27.7100:01:37.4200:00:42.3700:08:25.83 00:00:19.4000:03:23.43 Detail
9. Hruška JanZŠ Štefcova#48#M5.00:14:43.04+00:02:42.2800:02:12.6700:00:52.5300:08:15.76 00:00:21.6500:03:00.40 Detail
10. Jancur AlešZŠ Štefcova#51#M6.00:14:44.21+00:02:43.4500:02:02.2100:12:41.9900:16:53.74 00:00:14.0100:00:13.02 Detail
11. Komárková BarboraZŠ Václava Havla Poděbrady#54#F5.00:14:45.44+00:02:44.6800:01:49.7900:00:58.9000:08:36.30 00:00:16.2900:03:04.14 Detail
12. Hebelková KateřinaZŠ Štefánikova#45#F6.00:14:47.32+00:02:46.5600:01:34.2500:00:54.4600:08:36.47 00:00:16.7800:03:25.34 Detail
13. Kropáčková EliškaZŠ Pionýrů Sokolov#55#F7.00:14:54.88+00:02:54.1200:01:41.9400:00:58.4300:08:31.57 00:00:20.3100:03:22.61 Detail
14. Suchan LukášZŠ Malšova Lhota#61#M7.00:15:01.83+00:03:01.0700:01:26.1600:00:46.1100:08:35.21 00:00:13.5900:04:00.74 Detail
15. Kejdana VojtěchZŠ KPT Jaroše Trutnov#182#M8.00:15:14.81+00:03:14.0500:01:46.7600:00:27.9000:09:09.92 00:00:18.4400:03:31.77 Detail
16. Chytráček StanislavZŠ Malšova Lhota#50#M9.00:15:20.74+00:03:19.9800:01:42.2500:00:42.1600:08:23.61 00:00:15.6600:04:17.04 Detail
17. Hynková LucieZŠ Malšova Lhota#49#F8.00:15:21.56+00:03:20.8000:01:58.5300:00:42.9700:08:25.07 00:00:13.8100:04:01.15 Detail
18. Pavlík MatějZŠ Horní Jelení#178#M10.00:15:26.54+00:03:25.7800:02:15.7800:00:42.9300:08:30.42 00:00:19.2700:03:38.13 Detail
19. Křoustková NelaZŠ SNP#56#F9.00:15:30.21+00:03:29.4500:02:17.4100:00:35.1200:08:57.12 00:00:11.0800:03:29.46 Detail
20. Černošková HanaZŠ Štefcova#41#F10.00:15:41.71+00:03:40.9500:01:56.9400:00:54.8100:08:51.17 00:00:19.9900:03:38.78 Detail
21. Hochmannová BarboraZŠ Štefcova#46#F11.00:15:52.47+00:03:51.7100:02:01.1900:00:55.7300:08:40.21 00:00:16.4500:03:58.87 Detail
22. Kuchařová EmmaZŠ SNP#57#F12.00:15:59.97+00:03:59.2100:02:07.7700:00:33.1100:08:59.07 00:00:14.2300:04:05.78 Detail
23. Jedličková VeronikaZŠ Bezručova#52#F13.00:16:21.98+00:04:21.2200:02:13.5300:01:08.8000:09:06.23 00:00:18.1900:03:35.21 Detail
24. Flašarová HanaZŠ Štefcova#44#F14.00:16:29.79+00:04:29.0300:02:13.0200:00:42.5500:09:44.22 00:00:14.7600:03:35.23 Detail
25. Špačková TerezaZŠ SNP#62#F15.00:16:40.48+00:04:39.7200:02:22.3600:00:40.2700:09:27.82 00:00:16.2700:03:53.74 Detail
26. Zvelebil MichalZŠ SNP#66#M11.00:17:29.85+00:05:29.0900:02:33.4100:00:53.0800:08:49.87 00:00:19.9100:04:53.56 Detail
27. Vaňátková NelaZŠ Štefcova#63#F16.00:17:59.14+00:05:58.3800:02:15.7500:00:46.7100:10:22.83 00:00:19.2000:04:14.63 Detail
28. Pařízek PatrikZŠ SNP#59#M12.00:18:26.59+00:06:25.8300:02:13.9400:01:13.9500:10:20.58 00:00:14.4700:04:23.63 Detail
29. Hosová SáraZŠ Štefcova#47#F17.00:51:27.05+00:39:26.2900:51:27.0500:00:34.91Detail
30. Bartok JonášZŠ Štefcova#40#M13.00:52:08.00+00:40:07.2400:52:08.00Detail
Vnuková AnnaZŠ Malšova Lhota#64#FDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz