Průběžná Výsledková listina Novostrašecký běh
30. 9. 2020

minielévové

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Lišková AdélaAtletika I. Nové Strašecí#213#děvčata1.00:00:09Detail
2. Voborník Josef Nové Strašecí#225#chlapci1.00:00:10+00:00:01.92Detail
3. Horák MichaelSCNS#222#chlapci2.00:00:10+00:00:01.92Detail
4. Brabec JosefNové Strašecí#336#chlapci3.00:00:10+00:00:01.92Detail
5. Břízová AnnaŘevničov #324#děvčata2.00:00:11+00:00:02.92Detail
6. Šafář JiříSportovní klub Nové Strašecí#226#chlapci4.00:00:11+00:00:02.92Detail
7. Heroutová LenkaNové Strašecí#301#děvčata3.00:00:12+00:00:03.92Detail
8. Fiamová BáraNové Strašecí#208#děvčata4.00:00:12+00:00:03.92Detail
9. Šimková Marie#311#děvčata5.00:00:12+00:00:03.92Detail
10. Seiner Alanscns#334#chlapci5.00:00:13+00:00:04.92Detail
11. Kubičková Sára Ruda#344#děvčata6.00:00:13+00:00:04.92Detail
12. Pánková MarianaNové Strašecí (SCNS)#210#děvčata7.00:00:13+00:00:04.92Detail
13. Macháčková Adéla Nové Strašecí#313#děvčata8.00:00:13+00:00:04.92Detail
14. Inman Jessica LynneRuda#320#děvčata9.00:00:13+00:00:04.92Detail
15. Rusňáková AnnaSCNS - sportovní centrum Nové Strašecí#307#děvčata10.00:00:14+00:00:05.92Detail
16. Polák SamuelSC Nové Strašecí#231#chlapci6.00:00:14+00:00:05.92Detail
17. Frolík LukášSCNS#214#chlapci7.00:00:14+00:00:05.92Detail
18. Grill JonasekNove Straseci#322#chlapci8.00:00:15+00:00:06.92Detail
19. Waldmannová IsabellaSlaný kobylky#238#děvčata11.00:00:16+00:00:07.92Detail
20. Šimek Jan#312#chlapci9.00:00:19+00:00:10.92Detail
21. Kapek JáchymSportovní centrum Nové Strašecí#333#chlapci10.00:00:21+00:00:12.92Detail
22. Isteníková AmélieNové Strašecí #339#děvčata12.00:00:22+00:00:13.92Detail
23. Podlenová LauraNové Strašecí#251#děvčata13.00:00:24+00:00:15.92Detail
24. Kovář AntonínPecínov#326#chlapci11.00:00:24+00:00:15.92Detail
25. Král MatyášRuda#325#chlapci12.00:00:25+00:00:16.92Detail
26. Hlavsová Amálka Rynholec#250#děvčata14.00:00:25+00:00:16.92Detail
27. Grillova JulinkaNove Straseci#323#děvčata15.00:00:27+00:00:18.92Detail
28. Albrecht JonášRynholec#329#chlapci13.00:00:28+00:00:19.92Detail
29. Hartmanová KláraTJ Sokol NS#252#děvčata16.00:00:29+00:00:20.92Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz