Průběžná Výsledková listina Novostrašecký běh
30. 9. 2020

ženy

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Elznicová DenisaKladno#53#Ženy A1.00:24:34Detail
2. Hnízdilová LenkaZa Hezčí Zadeček#45#Ženy A2.00:24:57+00:00:23.78Detail
3. Stránská PetraMKK#271#Ženy B1.00:25:59+00:01:25.78Detail
4. Hejnová EmaNové Strašecí#8#Ženy A3.00:27:27+00:02:53.78Detail
5. Šafářová JitkaZŠ Nové Strašecí#14#Ženy B2.00:27:30+00:02:56.78Detail
6. Kokotíková JarmilaNové Strašecí#10#Ženy B3.00:27:31+00:02:57.78Detail
7. Macháčová LucieTuchlovice#84#Ženy A4.00:27:44+00:03:10.78Detail
8. Bodnarová IvetaMaratón klub Kladno#281#Ženy B4.00:28:02+00:03:28.78Detail
9. Kafkova LucieZdice#56#Ženy B5.00:28:04+00:03:30.78Detail
10. Kovářová EvaPecínov#43#Ženy B6.00:28:11+00:03:37.78Detail
11. Šteklová PetraZebry Nové Strašecí#368#Ženy B7.00:28:14+00:03:40.78Detail
12. Dlouhá KateřinaMKK#61#Ženy B8.00:28:18+00:03:44.78Detail
13. Ničová KláraSlaný#291#Ženy A5.00:28:28+00:03:54.78Detail
14. Waldmannová EliškaSlaný Kobylky#24#Ženy B9.00:28:47+00:04:13.78Detail
15. Isteníková LuciaNové Strašecí#266#Ženy B10.00:29:12+00:04:38.78Detail
16. Veselá AnitaSDH Chloumek#274#Ženy D1.00:30:38+00:06:04.78Detail
17. Šarochová KláraHovaďáci#374#Ženy B11.00:31:11+00:06:37.78Detail
18. Příhodová BarboraHovaďáci #284#Ženy A6.00:31:12+00:06:38.78Detail
19. Mikešová JanaNové Strašecí#15#Ženy C1.00:31:22+00:06:48.78Detail
20. Břízová LucieMaratón klub Kladno #366#Ženy B12.00:31:34+00:07:00.78Detail
21. Elsnicová EmaSki Team#75#Ženy A7.00:31:50+00:07:16.78Detail
22. Drábková JanaKladno#272#Ženy D2.00:32:02+00:07:28.78Detail
23. Breburdová HanaPraha 9#278#Ženy D3.00:32:19+00:07:45.78Detail
24. Bartáková LucieKladno#289#Ženy A8.00:32:27+00:07:53.78Detail
25. Neumannová TerezaZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí...#1#Ženy A9.00:32:44+00:08:10.78Detail
26. Růžičková JitkaMK Kladno#65#Ženy C2.00:32:53+00:08:19.78Detail
27. Hotská PavlaZŠ Nové Strašecí#29#Ženy A10.00:33:28+00:08:54.78Detail
28. Maurerová Lenka#13#Ženy A11.00:33:33+00:08:59.78Detail
29. Inman HanaRuda#9#Ženy C3.00:34:03+00:09:29.78Detail
30. Kučerová VeronikaNové Strašecí#36#Ženy A12.00:34:54+00:10:20.78Detail
31. Jahelková EliškaMP Nové Strašecí#19#Ženy A13.00:35:05+00:10:31.78Detail
32. Jahelková JanaNové Strašecí #18#Ženy B13.00:35:07+00:10:33.78Detail
33. Macháčková NellaNové Strašecí#28#Ženy A14.00:35:12+00:10:38.78Detail
34. Štiková KarolínaNové Strašecí#74#Ženy A15.00:35:12+00:10:38.78Detail
35. Arnoštová KateřinaNové Strašecí#20#Ženy A16.00:35:24+00:10:50.78Detail
36. Bendová LuisaSC Nové Strašecí#38#Ženy A17.00:36:09+00:11:35.78Detail
37. Vosátková LibušeNové Strašecí#3#Ženy D4.00:36:47+00:12:13.78Detail
38. Kubáčová AnnaMy dvě #279#Ženy D5.00:37:27+00:12:53.78Detail
39. Tlustá BeataSKST Banik Rynholec#6#Ženy A18.00:37:55+00:13:21.78Detail
40. Šteklová AdélaZebry Nové Strašecí#369#Ženy A19.00:37:57+00:13:23.78Detail
41. Mullerová MartinaNové Strašecí#73#Ženy A20.00:37:57+00:13:23.78Detail
42. Stádníková Martina#286#Ženy A21.00:38:23+00:13:49.78Detail
43. Černá LucieSki Team NS#70#Ženy A22.00:39:00+00:14:26.78Detail
DNF Lemonová JanaBroumy #277#Ženy BDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz