Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
30. 9. 2020

přípravka

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bláha OliverTJ Sokol Nové Strašecí#308#chlapci1.00:00:58Detail
2. Král PetrRuda#328#chlapci2.00:01:00+00:00:02Detail
3. Král FilipRuda#327#chlapci3.00:01:01+00:00:03Detail
4. Macháček FilipNové Strašeci #310#chlapci4.00:01:02+00:00:04Detail
5. Somolová KarolínaRynholec#254#děvčata1.00:01:03+00:00:05Detail
6. Horák SamuelSCNS#223#chlapci5.00:01:04+00:00:06Detail
7. Elsnicová Ema#350#děvčata2.00:01:04+00:00:06Detail
8. Matějovič ZdeněkSportovní centrum Nové Strašec...#211#chlapci6.00:01:05+00:00:07Detail
9. Vavřínek David Fotbalový kroužek Nové Strašec...#263#chlapci7.00:01:05+00:00:07Detail
10. Stádníková AdélaRYNHOLEC #361#děvčata3.00:01:05+00:00:07Detail
11. Táborský MarianNové Strašecí #247#chlapci8.00:01:05+00:00:07Detail
12. Frolik VaclavSportovni centrum NS#216#chlapci9.00:01:07+00:00:09Detail
13. Petřík JanHBC Nové Strašecí#242#chlapci10.00:01:07+00:00:09Detail
14. Pelc ViktorNové Strašecí#232#chlapci11.00:01:08+00:00:10Detail
15. Frolikova MichaelsSportovni centrum NS#215#děvčata4.00:01:09+00:00:11Detail
16. Vágnerová AlenaLodenice#304#děvčata5.00:01:10+00:00:12Detail
17. Hondlová SophiaNové Strašecí#305#děvčata6.00:01:10+00:00:12Detail
18. Stádník FilipRYNHOLEC#360#chlapci12.00:01:11+00:00:13Detail
19. Inman Oliver Ruda#318#chlapci13.00:01:12+00:00:14Detail
20. Isteníková Alice Sportovní centrum Nové Strašec...#338#děvčata7.00:01:13+00:00:15Detail
21. Ryšavá AgátaNové Strašecí#363#děvčata8.00:01:13+00:00:15Detail
22. Budinský MatějNové Strašecký atletika#204#chlapci14.00:01:13+00:00:15Detail
23. Waldmann RafaelHK Lev Slaný#239#chlapci15.00:01:14+00:00:16Detail
24. Vaňková KláraSlaný kobylky#241#děvčata9.00:01:15+00:00:17Detail
25. Drabková Terezka#212#děvčata10.00:01:15+00:00:17Detail
26. Jahelková Eliška MěP Nové Strašecí #245#děvčata11.00:01:16+00:00:18Detail
27. Černá LucieRuda#244#děvčata12.00:01:18+00:00:20Detail
28. Podhorská DominikaNové Strašecí#201#děvčata13.00:01:18+00:00:20Detail
29. Rublič MatyášTJ Sokol Nové Strašecí#235#chlapci16.00:01:18+00:00:20Detail
30. Žlábková MarkétaHK Ostřetice#341#děvčata14.00:01:19+00:00:21Detail
31. Heroutová KláraNové Strašecí#302#děvčata15.00:01:25+00:00:27Detail
32. Vošická KateřinaNové Strašecí#228#děvčata16.00:01:25+00:00:27Detail
33. Franc MaxíkRynholec#248#chlapci17.00:01:26+00:00:28Detail
34. Rusňák VáclavSCNS - sportovní centrum Nové ...#306#chlapci18.00:01:26+00:00:28Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo