Průběžná Výsledková listina Novostrašecký běh
30. 9. 2020

přípravka

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bláha OliverTJ Sokol Nové Strašecí#308#chlapci1.00:00:58Detail
2. Král PetrRuda#328#chlapci2.00:01:00+00:00:02.24Detail
3. Král FilipRuda#327#chlapci3.00:01:01+00:00:03.24Detail
4. Macháček FilipNové Strašeci #310#chlapci4.00:01:02+00:00:04.24Detail
5. Somolová KarolínaRynholec#254#děvčata1.00:01:03+00:00:05.24Detail
6. Horák SamuelSCNS#223#chlapci5.00:01:04+00:00:06.24Detail
7. Elsnicová Ema#350#děvčata2.00:01:04+00:00:06.24Detail
8. Matějovič ZdeněkSportovní centrum Nové Strašecí#211#chlapci6.00:01:05+00:00:07.24Detail
9. Vavřínek David Fotbalový kroužek Nové Strašecí #263#chlapci7.00:01:05+00:00:07.24Detail
10. Stádníková AdélaRYNHOLEC #361#děvčata3.00:01:05+00:00:07.24Detail
11. Táborský MarianNové Strašecí #247#chlapci8.00:01:05+00:00:07.24Detail
12. Frolik VaclavSportovni centrum NS#216#chlapci9.00:01:07+00:00:09.24Detail
13. Petřík JanHBC Nové Strašecí#242#chlapci10.00:01:07+00:00:09.24Detail
14. Pelc ViktorNové Strašecí#232#chlapci11.00:01:08+00:00:10.24Detail
15. Frolikova MichaelsSportovni centrum NS#215#děvčata4.00:01:09+00:00:11.24Detail
16. Vágnerová AlenaLodenice#304#děvčata5.00:01:10+00:00:12.24Detail
17. Hondlová SophiaNové Strašecí#305#děvčata6.00:01:10+00:00:12.24Detail
18. Stádník FilipRYNHOLEC#360#chlapci12.00:01:11+00:00:13.24Detail
19. Inman Oliver Ruda#318#chlapci13.00:01:12+00:00:14.24Detail
20. Isteníková Alice Sportovní centrum Nové Strašecí #338#děvčata7.00:01:13+00:00:15.24Detail
21. Ryšavá AgátaNové Strašecí#363#děvčata8.00:01:13+00:00:15.24Detail
22. Budinský MatějNové Strašecký atletika#204#chlapci14.00:01:13+00:00:15.24Detail
23. Waldmann RafaelHK Lev Slaný#239#chlapci15.00:01:14+00:00:16.24Detail
24. Vaňková KláraSlaný kobylky#241#děvčata9.00:01:15+00:00:17.24Detail
25. Drabková Terezka#212#děvčata10.00:01:15+00:00:17.24Detail
26. Jahelková Eliška MěP Nové Strašecí #245#děvčata11.00:01:16+00:00:18.24Detail
27. Černá LucieRuda#244#děvčata12.00:01:18+00:00:20.24Detail
28. Podhorská DominikaNové Strašecí#201#děvčata13.00:01:18+00:00:20.24Detail
29. Rublič MatyášTJ Sokol Nové Strašecí#235#chlapci16.00:01:18+00:00:20.24Detail
30. Žlábková MarkétaHK Ostřetice#341#děvčata14.00:01:19+00:00:21.24Detail
31. Heroutová KláraNové Strašecí#302#děvčata15.00:01:25+00:00:27.24Detail
32. Vošická KateřinaNové Strašecí#228#děvčata16.00:01:25+00:00:27.24Detail
33. Franc MaxíkRynholec#248#chlapci17.00:01:26+00:00:28.24Detail
34. Rusňák VáclavSCNS - sportovní centrum Nové Strašecí#306#chlapci18.00:01:26+00:00:28.24Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz