Průběžná Výsledková listina Novostrašecký běh
30. 9. 2020

muži

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Čadek Ondřej Sokol Unhošť #52#Muži A1.00:20:55Detail
2. Dočekal František MK Kladno#58#Muži B1.00:21:35+00:00:40.83Detail
3. Prokop StepanPraha#69#Muži A2.00:21:39+00:00:44.83Detail
4. Pluháček AlešAC Rumburk#67#Muži A3.00:21:41+00:00:46.83Detail
5. Nevím BohumilNové Strašecí#34#Muži B2.00:21:57+00:01:02.83Detail
6. Hlavsa MartinTuchlovice#46#Muži B3.00:22:00+00:01:05.83Detail
7. Švihálek DavidLány#282#Muži A4.00:22:05+00:01:10.83Detail
8. Patlevič MichalTriatlon Slaný#373#Muži A5.00:22:11+00:01:16.83Detail
9. Žlábek PavelMK Kladno#16#Muži B4.00:22:14+00:01:19.83Detail
10. Glaubauf AlešTriatlon Slaný#82#Muži A6.00:22:16+00:01:21.83Detail
11. Poduška JosefAC Tepo Kladno#57#Muži C1.00:22:59+00:02:04.83Detail
12. Reichl JanMK Kladno#269#Muži C2.00:23:21+00:02:26.83Detail
13. Fanta LadislavMK Kladno#268#Muži C3.00:23:33+00:02:38.83Detail
14. Banka Tomáš Hovaďáci #285#Muži A7.00:23:38+00:02:43.83Detail
15. Pilat MiroslavNove Straseci#64#Muži B5.00:23:58+00:03:03.83Detail
16. Kamenik JaroslavLuzna N.S.#26#Muži A8.00:24:03+00:03:08.83Detail
17. Barták VáclavKladno#375#Muži A9.00:24:18+00:03:23.83Detail
18. Černý AntonínMaraton klub Kladno#267#Muži C4.00:24:20+00:03:25.83Detail
19. Šťastný JaroslavMK Kladno#41#Muži D1.00:24:27+00:03:32.83Detail
20. Veselý VladimírMělník#275#Muži B6.00:24:28+00:03:33.83Detail
21. Šimek Jan#66#Muži A10.00:24:48+00:03:53.83Detail
22. Bodnar PavelMaratón klub Kladno#280#Muži B7.00:24:51+00:03:56.83Detail
23. Kmet MilanNové Straseci#30#Muži C5.00:24:54+00:03:59.83Detail
24. Hartman MarekZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí...#371#Muži A11.00:24:56+00:04:01.83Detail
25. Bláha Martin#50#Muži A12.00:24:56+00:04:01.83Detail
26. Chochola PetrZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí#100#Muži B8.00:24:57+00:04:02.83Detail
27. Hofman VítNové Strašecí#33#Muži A13.00:24:57+00:04:02.83Detail
28. Hill RichardRynholec#83#Muži B9.00:25:00+00:04:05.83Detail
29. Liebezeit PetrŘevničov#292#Muži A14.00:25:15+00:04:20.83Detail
30. Štreba JaroslavTriatlon Slaný#287#Muži B10.00:25:21+00:04:26.83Detail
31. Ouda Martin T5 Kladno #39#Muži B11.00:25:23+00:04:28.83Detail
32. Doležal PetrNové Strašecí#78#Muži A15.00:25:25+00:04:30.83Detail
33. Kruba JaroslavBranov#55#Muži B12.00:25:25+00:04:30.83Detail
34. Stádník PetrRYNHOLEC#25#Muži B13.00:25:33+00:04:38.83Detail
35. Třešňák PetrSlaný Kobylky#23#Muži A16.00:25:33+00:04:38.83Detail
36. Hlavsa Jiří Rynholec#48#Muži B14.00:25:34+00:04:39.83Detail
37. Klos VáclavMK Kladno#59#Muži D2.00:25:34+00:04:39.83Detail
38. Nič MiloslavMK Kladno#290#Muži C6.00:25:46+00:04:51.83Detail
39. Kapr TomášPodkozí#81#Muži A17.00:25:54+00:04:59.83Detail
40. Faů Roman MKK#60#Muži A18.00:25:59+00:05:04.83Detail
41. Pilík SlávaPanský mlýn Rakovník#63#Muži E1.00:26:18+00:05:23.83Detail
42. Vomastek MilanMK Kladno#51#Muži C7.00:26:35+00:05:40.83Detail
43. Hlavsa JiříTuchlovice#47#Muži A19.00:26:38+00:05:43.83Detail
44. Bříza PavelMaratón klub Kladno #367#Muži B15.00:26:47+00:05:52.83Detail
45. Křeček FrantišekMaratónklub Kladno#49#Muži D3.00:26:48+00:05:53.83Detail
46. NEUMANN OndřejSCNS#42#Muži A20.00:26:50+00:05:55.83Detail
47. Albrecht DavidRynholec#12#Muži B16.00:26:57+00:06:02.83Detail
48. Bílek JaroslavKelti Nové Strašecí#71#Muži B17.00:27:08+00:06:13.83Detail
49. Kraus TomášBranovský statek#54#Muži B18.00:27:37+00:06:42.83Detail
50. Pelán StanislavTriatlon Slaný#273#Muži C8.00:27:37+00:06:42.83Detail
51. Mikeš JiříSC Nové Strašecí#40#Muži A21.00:27:39+00:06:44.83Detail
52. Kovařovic LukášMaraton klub Kladno#44#Muži B19.00:27:39+00:06:44.83Detail
53. Zajíc JosefMaratón klub Kladno#288#Muži B20.00:27:50+00:06:55.83Detail
54. Vojna PavelDTJ Sparta Kladno#79#Muži B21.00:28:44+00:07:49.83Detail
55. Kratina PavelMaraton klub Kladno#35#Muži C9.00:28:45+00:07:50.83Detail
56. Bureš JanNove Straseci#32#Muži B22.00:29:00+00:08:05.83Detail
57. Beránek JosefMK Kladno#283#Muži D4.00:29:05+00:08:10.83Detail
58. Fingerhut JiriMK Kladno#68#Muži D5.00:29:17+00:08:22.83Detail
59. Šandera Martin Bonbon #372#Muži B23.00:29:28+00:08:33.83Detail
60. Greif Patrik#270#Muži A22.00:29:40+00:08:45.83Detail
61. Kratochvíl Ladislav Lokomotiva Rakovník #62#Muži E2.00:29:58+00:09:03.83Detail
62. Filip KarelNové Strašecí#11#Muži D6.00:30:31+00:09:36.83Detail
63. Jun TomášZŠ Nové Strašecí#72#Muži A23.00:30:32+00:09:37.83Detail
64. Tlustý MilanRynholec#7#Muži A24.00:30:49+00:09:54.83Detail
65. Švácha Luboš Sokol Mšeno #276#Muži D7.00:30:51+00:09:56.83Detail
66. Macháč OndřejTuchlovice#85#Muži B24.00:31:02+00:10:07.83Detail
67. Šaroch AdamBaník Rynholec#76#Muži A25.00:31:07+00:10:12.83Detail
68. Hromka DavidŘevničov#2#Muži B25.00:31:21+00:10:26.83Detail
69. Šaroch JiříRynholec#77#Muži C10.00:31:35+00:10:40.83Detail
70. Matocha PetrNové Strašecí#80#Muži B26.00:32:02+00:11:07.83Detail
71. Fridrich TomášRynholec#17#Muži C11.00:34:07+00:13:12.83Detail
72. Nechyba JanNové Strašecí#27#Muži A26.00:34:07+00:13:12.83Detail
73. Vacek PetrSC Nové Strašecí#37#Muži A27.00:36:09+00:15:14.83Detail
74. Arnošt JanSk Sparta Řevničov#31#Muži A28.00:36:50+00:15:55.83Detail
75. Jahelka StanislavMeP Nové Strašecí #21#Muži B27.00:36:50+00:15:55.83Detail
76. Maštalíř Tomáš MeP Nové Strašecí #22#Muži B28.00:36:51+00:15:56.83Detail
77. Tlustý FrantišekRynholec#5#Muži A29.00:39:52+00:18:57.83Detail
78. Tlusty MiroslavSKST Banik Rynholec#4#Muži B29.00:39:54+00:18:59.83Detail
79. Meruňka JanMK Kladno#370#Muži E3.00:55:00+00:34:05.83Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz