Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
30. 9. 2020

muži


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.Čadek Ondřej Sokol Unhošť #52#Muži A1.00:20:54Detail
2.Dočekal František MK Kladno#58#Muži B1.00:21:34+00:00:39Detail
3.ProkopStepanPraha#69#Muži A2.00:21:38+00:00:43Detail
4.PluháčekAlešAC Rumburk#67#Muži A3.00:21:40+00:00:45Detail
5.NevímBohumilNové Strašecí#34#Muži B2.00:21:56+00:01:01Detail
6.HlavsaMartinTuchlovice#46#Muži B3.00:21:59+00:01:04Detail
7.ŠvihálekDavidLány#282#Muži A4.00:22:04+00:01:09Detail
8.PatlevičMichalTriatlon Slaný#373#Muži A5.00:22:10+00:01:15Detail
9.ŽlábekPavelMK Kladno#16#Muži B4.00:22:13+00:01:18Detail
10.GlaubaufAlešTriatlon Slaný#82#Muži A6.00:22:15+00:01:20Detail
11.PoduškaJosefAC Tepo Kladno#57#Muži C1.00:22:58+00:02:03Detail
12.ReichlJanMK Kladno#269#Muži C2.00:23:20+00:02:25Detail
13.FantaLadislavMK Kladno#268#Muži C3.00:23:32+00:02:37Detail
14.BankaTomáš Hovaďáci #285#Muži A7.00:23:37+00:02:42Detail
15.PilatMiroslavNove Straseci#64#Muži B5.00:23:57+00:03:02Detail
16.KamenikJaroslavLuzna N.S.#26#Muži A8.00:24:02+00:03:07Detail
17.BartákVáclavKladno#375#Muži A9.00:24:17+00:03:22Detail
18.ČernýAntonínMaraton klub Kladno#267#Muži C4.00:24:19+00:03:24Detail
19.ŠťastnýJaroslavMK Kladno#41#Muži D1.00:24:26+00:03:31Detail
20.VeselýVladimírMělník#275#Muži B6.00:24:27+00:03:32Detail
21.ŠimekJan#66#Muži A10.00:24:47+00:03:52Detail
22.BodnarPavelMaratón klub Kladno#280#Muži B7.00:24:50+00:03:55Detail
23.KmetMilanNové Straseci#30#Muži C5.00:24:53+00:03:58Detail
24.HartmanMarekZŠ a MŠ J. A. Komenského v Nov...#371#Muži A11.00:24:55+00:04:00Detail
25.BláhaMartin#50#Muži A12.00:24:55+00:04:00Detail
26.ChocholaPetrZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové ...#100#Muži B8.00:24:56+00:04:01Detail
27.HofmanVítNové Strašecí#33#Muži A13.00:24:56+00:04:01Detail
28.HillRichardRynholec#83#Muži B9.00:24:59+00:04:04Detail
29.LiebezeitPetrŘevničov#292#Muži A14.00:25:14+00:04:19Detail
30.ŠtrebaJaroslavTriatlon Slaný#287#Muži B10.00:25:20+00:04:25Detail
31.Ouda Martin T5 Kladno #39#Muži B11.00:25:22+00:04:27Detail
32.DoležalPetrNové Strašecí#78#Muži A15.00:25:24+00:04:29Detail
33.KrubaJaroslavBranov#55#Muži B12.00:25:24+00:04:29Detail
34.StádníkPetrRYNHOLEC#25#Muži B13.00:25:32+00:04:37Detail
35.TřešňákPetrSlaný Kobylky#23#Muži A16.00:25:32+00:04:37Detail
36.HlavsaJiří Rynholec#48#Muži B14.00:25:33+00:04:38Detail
37.KlosVáclavMK Kladno#59#Muži D2.00:25:33+00:04:38Detail
38.NičMiloslavMK Kladno#290#Muži C6.00:25:45+00:04:50Detail
39.KaprTomášPodkozí#81#Muži A17.00:25:53+00:04:58Detail
40.FaůRoman MKK#60#Muži A18.00:25:58+00:05:03Detail
41.PilíkSlávaPanský mlýn Rakovník#63#Muži E1.00:26:17+00:05:22Detail
42.VomastekMilanMK Kladno#51#Muži C7.00:26:34+00:05:39Detail
43.HlavsaJiříTuchlovice#47#Muži A19.00:26:37+00:05:42Detail
44.BřízaPavelMaratón klub Kladno #367#Muži B15.00:26:46+00:05:51Detail
45.KřečekFrantišekMaratónklub Kladno#49#Muži D3.00:26:47+00:05:52Detail
46.NEUMANNOndřejSCNS#42#Muži A20.00:26:49+00:05:54Detail
47.AlbrechtDavidRynholec#12#Muži B16.00:26:56+00:06:01Detail
48.BílekJaroslavKelti Nové Strašecí#71#Muži B17.00:27:07+00:06:12Detail
49.KrausTomášBranovský statek#54#Muži B18.00:27:36+00:06:41Detail
50.PelánStanislavTriatlon Slaný#273#Muži C8.00:27:36+00:06:41Detail
51.MikešJiříSC Nové Strašecí#40#Muži A21.00:27:38+00:06:43Detail
52.KovařovicLukášMaraton klub Kladno#44#Muži B19.00:27:38+00:06:43Detail
53.ZajícJosefMaratón klub Kladno#288#Muži B20.00:27:49+00:06:54Detail
54.VojnaPavelDTJ Sparta Kladno#79#Muži B21.00:28:43+00:07:48Detail
55.KratinaPavelMaraton klub Kladno#35#Muži C9.00:28:44+00:07:49Detail
56.BurešJanNove Straseci#32#Muži B22.00:28:59+00:08:04Detail
57.BeránekJosefMK Kladno#283#Muži D4.00:29:04+00:08:09Detail
58.FingerhutJiriMK Kladno#68#Muži D5.00:29:16+00:08:21Detail
59.Šandera Martin Bonbon #372#Muži B23.00:29:27+00:08:32Detail
60.GreifPatrik#270#Muži A22.00:29:39+00:08:44Detail
61.Kratochvíl Ladislav Lokomotiva Rakovník #62#Muži E2.00:29:57+00:09:02Detail
62.FilipKarelNové Strašecí#11#Muži D6.00:30:30+00:09:35Detail
63.JunTomášZŠ Nové Strašecí#72#Muži A23.00:30:31+00:09:36Detail
64.TlustýMilanRynholec#7#Muži A24.00:30:48+00:09:53Detail
65.Švácha Luboš Sokol Mšeno #276#Muži D7.00:30:50+00:09:55Detail
66.MacháčOndřejTuchlovice#85#Muži B24.00:31:01+00:10:06Detail
67.ŠarochAdamBaník Rynholec#76#Muži A25.00:31:06+00:10:11Detail
68.HromkaDavidŘevničov#2#Muži B25.00:31:20+00:10:25Detail
69.ŠarochJiříRynholec#77#Muži C10.00:31:34+00:10:39Detail
70.MatochaPetrNové Strašecí#80#Muži B26.00:32:01+00:11:06Detail
71.FridrichTomášRynholec#17#Muži C11.00:34:06+00:13:11Detail
72.NechybaJanNové Strašecí#27#Muži A26.00:34:06+00:13:11Detail
73.VacekPetrSC Nové Strašecí#37#Muži A27.00:36:08+00:15:13Detail
74.ArnoštJanSk Sparta Řevničov#31#Muži A28.00:36:49+00:15:54Detail
75.JahelkaStanislavMeP Nové Strašecí #21#Muži B27.00:36:49+00:15:54Detail
76.Maštalíř Tomáš MeP Nové Strašecí #22#Muži B28.00:36:50+00:15:55Detail
77.TlustýFrantišekRynholec#5#Muži A29.00:39:51+00:18:56Detail
78.TlustyMiroslavSKST Banik Rynholec#4#Muži B29.00:39:53+00:18:58Detail
79.MeruňkaJanMK Kladno#370#Muži E3.00:54:59+00:34:04Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo