Průběžná Výsledková listina Novostrašecký běh
30. 9. 2020

elévové

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Šafářová Ema Sportovní klub Nové Strašecí#227#děvčata1.00:00:16Detail
2. Fišer AdamSCNS#315#chlapci1.00:00:16+00:00:00.81Detail
3. Pelc FilipNové Strašecí#233#chlapci2.00:00:16+00:00:00.81Detail
4. Koula Antonín Nové Strašecí #234#chlapci3.00:00:17+00:00:01.81Detail
5. Tlusty FrantisekSKST Banik Rynholec#321#chlapci4.00:00:17+00:00:01.81Detail
6. Elsnicová Adéla #349#děvčata2.00:00:17+00:00:01.81Detail
7. Závora AlexandrSportovní cenrum Nové Strašecí#221#chlapci5.00:00:17+00:00:01.81Detail
8. Nevím Jan Nové Strašecí#246#chlapci6.00:00:18+00:00:02.81Detail
9. DOBRONYI Marek#224#chlapci7.00:00:18+00:00:02.81Detail
10. Petříková AlenaSKI Team#243#děvčata3.00:00:18+00:00:02.81Detail
11. Žlábková LindaHK Ostřetice#342#děvčata4.00:00:18+00:00:02.81Detail
12. Kropíková VendulaRynholec#202#děvčata5.00:00:18+00:00:02.81Detail
13. Haužvic AdamNové Strašecí#340#chlapci8.00:00:18+00:00:02.81Detail
14. Hotská Elena#358#děvčata6.00:00:19+00:00:03.81Detail
15. Budinský MarekNové Strašecí#203#chlapci9.00:00:19+00:00:03.81Detail
16. Lüftnerová Tereza Nové Strašecí#207#děvčata7.00:00:19+00:00:03.81Detail
17. Polák DanielSC Nové Strašecí#230#chlapci10.00:00:20+00:00:04.81Detail
18. Petráček Matěj Sportovní centrum Nové Strašecí #357#chlapci11.00:00:20+00:00:04.81Detail
19. Kratina VojtěchRoháči Kladno#355#chlapci12.00:00:20+00:00:04.81Detail
20. Veselý MatějSportovní klub Nové Strašecí#309#chlapci13.00:00:20+00:00:04.81Detail
21. Hromka DavidTřtice#303#chlapci14.00:00:20+00:00:04.81Detail
22. Franc TobíkRynholec#249#chlapci15.00:00:20+00:00:04.81Detail
23. Kougl Jakub SCNS #317#chlapci16.00:00:20+00:00:04.81Detail
24. Vaňková NikolSlaný kobylky#240#děvčata8.00:00:20+00:00:04.81Detail
25. Vošická BarboraNové Strašecí#229#děvčata9.00:00:21+00:00:05.81Detail
26. Seiner Eliášscns#335#chlapci17.00:00:22+00:00:06.81Detail
27. Kratina PetrRoháči Kladno#354#chlapci18.00:00:22+00:00:06.81Detail
28. Bláhová IzabelaSportovní centrum Nové Strašecí#331#děvčata10.00:00:23+00:00:07.81Detail
29. Kubičková KarlaRuda#343#děvčata11.00:00:24+00:00:08.81Detail
30. Kapková JulieSportovní centrum Nové Strašecí#332#děvčata12.00:00:24+00:00:08.81Detail
31. Hill Lucy#219#děvčata13.00:00:24+00:00:08.81Detail
32. Albrecht KryštofRynholec#330#chlapci19.00:01:41+00:01:25.81Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz