Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
30. 9. 2020

elévové


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.ŠafářováEma Sportovní klub Nové Strašecí#227#děvčata1.00:00:15Detail
2.FišerAdamSCNS#315#chlapci1.00:00:15+00:00:00Detail
3.PelcFilipNové Strašecí#233#chlapci2.00:00:15+00:00:00Detail
4.KoulaAntonín Nové Strašecí #234#chlapci3.00:00:16+00:00:01Detail
5.TlustyFrantisekSKST Banik Rynholec#321#chlapci4.00:00:16+00:00:01Detail
6.Elsnicová Adéla #349#děvčata2.00:00:16+00:00:01Detail
7.ZávoraAlexandrSportovní cenrum Nové Strašecí#221#chlapci5.00:00:16+00:00:01Detail
8.NevímJan Nové Strašecí#246#chlapci6.00:00:17+00:00:02Detail
9.DOBRONYIMarek#224#chlapci7.00:00:17+00:00:02Detail
10.PetříkováAlenaSKI Team#243#děvčata3.00:00:17+00:00:02Detail
11.ŽlábkováLindaHK Ostřetice#342#děvčata4.00:00:17+00:00:02Detail
12.KropíkováVendulaRynholec#202#děvčata5.00:00:17+00:00:02Detail
13.HaužvicAdamNové Strašecí#340#chlapci8.00:00:17+00:00:02Detail
14.HotskáElena#358#děvčata6.00:00:18+00:00:03Detail
15.BudinskýMarekNové Strašecí#203#chlapci9.00:00:18+00:00:03Detail
16.LüftnerováTereza Nové Strašecí#207#děvčata7.00:00:18+00:00:03Detail
17.PolákDanielSC Nové Strašecí#230#chlapci10.00:00:19+00:00:04Detail
18.PetráčekMatěj Sportovní centrum Nové Strašec#357#chlapci11.00:00:19+00:00:04Detail
19.KratinaVojtěchRoháči Kladno#355#chlapci12.00:00:19+00:00:04Detail
20.VeselýMatějSportovní klub Nové Strašecí#309#chlapci13.00:00:19+00:00:04Detail
21.HromkaDavidTřtice#303#chlapci14.00:00:19+00:00:04Detail
22.FrancTobíkRynholec#249#chlapci15.00:00:19+00:00:04Detail
23.Kougl Jakub SCNS #317#chlapci16.00:00:19+00:00:04Detail
24.VaňkováNikolSlaný kobylky#240#děvčata8.00:00:19+00:00:04Detail
25.VošickáBarboraNové Strašecí#229#děvčata9.00:00:20+00:00:05Detail
26.SeinerEliášscns#335#chlapci17.00:00:21+00:00:06Detail
27.KratinaPetrRoháči Kladno#354#chlapci18.00:00:21+00:00:06Detail
28.BláhováIzabelaSportovní centrum Nové Strašec#331#děvčata10.00:00:22+00:00:07Detail
29.Kubičková KarlaRuda#343#děvčata11.00:00:23+00:00:08Detail
30.KapkováJulieSportovní centrum Nové Strašec#332#děvčata12.00:00:23+00:00:08Detail
31.HillLucy#219#děvčata13.00:00:23+00:00:08Detail
32.AlbrechtKryštofRynholec#330#chlapci19.00:01:40+00:01:25Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo