Oficiální Výsledková listina Příbramský triatlon
2. 7. 2022

Žáci 10-11

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Strangmuller MaximROAD2KONA#320#2020CZEM1.00:15:51.4100:02:03.0200:00:35.3600:08:06.8100:01:04.4300:04:01.77Detail
2. Šiška AdamTriathlon Team Tábor#321#2021CZEM2.00:15:55.25+00:00:03.8300:02:03.8700:00:37.5800:08:04.3500:01:04.1900:04:05.24Detail
3. Kovář AntonínTCV Jindřichův Hradec#313#2013CZEM3.00:16:54.39+00:01:02.9700:02:07.6000:00:45.1400:08:31.0900:01:15.8900:04:14.66Detail
4. Staněk JanTriatlon Plzeň#318#2018CZEM4.00:17:09.11+00:01:17.6900:02:20.4800:00:40.2300:08:25.3100:01:11.0500:04:32.02Detail
5. Karásek JonášTJ BIŽU JBC#312#2012CZEM5.00:17:37.17+00:01:45.7500:02:27.6900:00:46.8200:08:59.3200:01:11.1200:04:12.21Detail
6. Paták DavidElab#315#2015CZEM6.00:18:06.85+00:02:15.4300:02:08.9600:00:41.2400:08:30.7500:01:07.0700:05:38.82Detail
7. Hrazdilová TerezaElite Sport Boskovice#515#2215CZEF23.00:18:08.66+00:02:17.2400:02:04.0700:00:43.2000:09:18.4200:01:16.1400:04:46.82Detail
8. Benda VladimírTriatlet Karlovy Vary#309#2009CZEM7.00:18:17.44+00:02:26.0200:02:25.9300:00:53.7700:08:33.8700:01:23.3600:05:00.47Detail
9. Jenčík JakubTriathlon Team Tábor#311#2011CZEM8.00:18:20.77+00:02:29.3500:02:33.6000:00:44.1100:08:59.5800:01:17.4900:04:45.97Detail
10. Bednář ŠimonTJ Spartak Třebíč#308#2008CZEM9.00:18:44.63+00:02:53.2100:02:53.1800:00:45.9400:09:09.0600:01:15.8400:04:40.60Detail
11. Böse PatricieROAD2KONA#513#2213CZEF24.00:18:51.75+00:03:00.3300:02:34.4100:00:50.9300:09:18.7500:01:15.5500:04:52.11Detail
12. Pokorný Štěpán2BWINNER TEAM#316#2016CZEM10.00:18:52.65+00:03:01.2300:02:23.0100:00:53.2400:09:41.7400:01:08.5500:04:46.09Detail
13. Starý JakubTJ BIŽU JBC#319#2019CZEM11.00:19:08.26+00:03:16.8400:02:32.1500:00:50.9200:09:24.3300:01:21.0600:04:59.79Detail
14. Štíbr DavidROAD2KONA#322#2022CZEM12.00:20:12.90+00:04:21.4800:02:37.4800:00:58.8900:09:58.8900:01:34.1800:05:03.45Detail
15. Šoulová AlžbětaTriathlon Team Tábor#520#2220CZEF25.00:20:22.07+00:04:30.6500:02:56.4600:00:46.7200:09:53.0600:01:13.6500:05:32.16Detail
16. Linek MaxTITAN TRILIFE#314#2014CZEM13.00:20:36.06+00:04:44.6400:03:26.4400:00:58.9800:09:51.6700:01:21.1400:04:57.80Detail
17. Fajglová EmaTJ BIŽU JBC#514#2214CZEF26.00:21:28.98+00:05:37.5600:02:35.8100:01:02.7700:10:15.9900:01:56.4800:05:37.90Detail
18. Stuchlíková DenisaTriathlon Team Tábor#519#2219CZEF27.00:21:40.57+00:05:49.1500:02:44.6400:00:53.0400:10:47.9100:01:29.8900:05:45.07Detail
19. Pánková LuciePavlíkov#522#2222F28.00:21:58.44+00:06:07.0200:03:16.5800:01:30.9200:10:35.0300:01:25.5700:05:10.32Detail
20. Datinský Ondřej4SPORTS TEAM#310#2010CZEM14.00:23:32.42+00:07:41.0000:02:52.6800:01:08.1700:12:08.5100:01:38.1100:05:44.94Detail
21. Stárková KamilaTri club Česká Lípa#518#2218CZEF29.00:24:03.96+00:08:12.5400:03:20.6300:01:00.0000:12:18.9600:01:31.4700:05:52.88Detail
22. Altschulová AnnaJindřichův Hradec#521#2221F30.00:24:25.18+00:08:33.7600:03:11.0600:00:56.7600:11:59.9200:01:46.2400:06:31.18Detail
Minařík Tomáš#323#2023CZEMDetail
DNF Řepka MiroslavTriatlon Česká Lípa#317#2017CZEMDetail
DNS Petrová LenkaTriSK ČB#517#2217CZEFDetail
DSQ Huliy Yaroslava#516#2216F00:02:22.3000:01:00.0000:09:41.5200:01:25.0100:00:30.53Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz