Oficiální Výsledková listina Příbramský triatlon
2. 7. 2022

Dorost, junioři

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Homola JakubTriathlon Team Tábor#402#2102CZEM1.Dorostenci 16-171.01:00:11.2400:09:51.8500:00:25.0900:31:16.1500:00:59.3100:17:38.82Detail
2. Marek Jakub4SPORTS TEAM#438#2138CZEM2.Junioři 18-191.01:01:02.64+00:00:51.3900:09:28.8300:00:26.0500:31:39.0500:00:59.2000:18:29.49Detail
3. Lizák Filip#437#2137SVKM3.Junioři 18-192.01:01:12.85+00:01:01.6000:09:31.9700:00:27.5500:31:35.7600:00:56.6300:18:40.93Detail
4. Korous DavidTriathlon Team Tábor#434#2134CZEM4.Junioři 18-193.01:01:29.53+00:01:18.2800:09:50.2400:00:30.0100:31:13.9500:01:02.3200:18:52.99Detail
5. Odehnal JanBRNO TRIATLON TEAM#440#2140CZEM5.Junioři 18-194.01:01:53.90+00:01:42.6500:09:29.6600:00:27.0000:31:43.8500:01:03.0600:19:10.31Detail
6. Mittner JakubVOKOLOPOLE#412#2112CZEM6.Dorostenci 16-172.01:02:06.96+00:01:55.7100:09:18.2100:00:29.1600:31:48.9200:01:05.2900:19:25.35Detail
7. Nýdrle FilipTriatlon Plzeň#413#2113CZEM7.Dorostenci 16-173.01:02:26.06+00:02:14.8100:09:51.3500:00:27.3700:31:13.5400:01:05.3500:19:48.43Detail
8. Souček JakubTriatlon Plzeň#420#2120CZEM8.Dorostenci 16-174.01:02:53.07+00:02:41.8200:09:43.8300:00:26.6900:31:24.6500:01:05.8600:20:12.03Detail
9. Brejčák PavelLMB Banská Bystrica#422#2122SVKM9.Junioři 18-195.01:02:53.93+00:02:42.6800:10:51.0500:00:30.0000:32:13.8000:00:59.2500:18:19.81Detail
10. Plic Lukáš2BWINNER TEAM#415#2115CZEM10.Dorostenci 16-175.01:03:18.03+00:03:06.7800:10:06.0800:00:29.0200:32:49.9200:01:02.4700:18:50.53Detail
11. Kindl MarekTRI KLUB Příbram#433#2133CZEM11.Junioři 18-196.01:03:23.14+00:03:11.8900:09:45.9500:00:25.9100:31:24.1900:01:06.2300:20:40.84Detail
12. Knejzlík TomášTriatlon Plzeň#405#2105CZEM12.Dorostenci 16-176.01:03:34.19+00:03:22.9400:10:10.5500:00:29.5900:32:45.8000:01:03.8200:19:04.41Detail
13. Lemberka OndřejTriathlon Team Tábor#409#2109CZEM13.Dorostenci 16-177.01:04:36.86+00:04:25.6100:10:10.6600:00:28.3400:32:43.7900:01:02.4000:20:11.65Detail
14. Kozojed MartinTriathlon Team Tábor#436#2136CZEM14.Junioři 18-197.01:04:52.70+00:04:41.4500:10:20.0000:00:30.5100:32:46.7900:01:11.0900:20:04.29Detail
15. Pásler JakubLoko Trutnov#443#2143CZEM15.Junioři 18-198.01:04:53.43+00:04:42.1800:09:56.9800:00:30.0000:33:00.5300:01:03.4900:20:22.41Detail
16. Odehnal JakubBRNO TRIATLON TEAM#414#2114CZEM16.Dorostenci 16-178.01:05:35.28+00:05:24.0300:10:25.9500:00:43.9400:32:46.0900:01:03.9200:20:35.35Detail
17. Suchý Gabriel#445#2145SVKM17.Junioři 18-199.01:06:08.70+00:05:57.4500:10:53.8100:00:29.2000:32:31.8200:01:02.3800:21:11.48Detail
18. Března MatějTJ Spartak Třebíč#399#2099CZEM18.Dorostenci 16-179.01:07:31.42+00:07:20.1700:10:42.5800:00:28.8700:32:39.4600:01:07.1000:22:33.40Detail
19. Hadravová KateřinaTriathlon Team Tábor#578#2278CZEF1.Dorostenky 16-171.01:08:11.09+00:07:59.8400:10:37.5200:00:25.3800:35:29.1100:01:01.3200:20:37.75Detail
20. Michalica Michal#411#2111SVKM19.Dorostenci 16-1710.01:08:12.62+00:08:01.3700:10:53.4500:00:29.9700:34:35.0700:01:05.0700:21:09.04Detail
21. Přikrylová DanaTriatlon Plzeň#608#3008CZEF2.Juniorky 18-191.01:08:40.09+00:08:28.8400:09:56.0500:00:31.4700:35:29.7000:01:05.9400:21:36.91Detail
22. Mičková Kateřina2BWINNER TEAM#606#3065CZEF3.Juniorky 18-192.01:08:45.17+00:08:33.9200:09:59.4200:00:33.1900:36:02.5300:01:13.4200:20:56.60Detail
23. Kratochvíl MarekTJ Spartak Třebíč#407#2107CZEM20.Dorostenci 16-1711.01:08:52.49+00:08:41.2400:10:45.1000:00:29.8800:32:45.6700:01:20.9500:23:30.86Detail
24. Ryšávková EmmaBRNO TRIATLON TEAM#590#2290CZEF4.Dorostenky 16-172.01:09:28.05+00:09:16.8000:10:36.5100:00:31.7600:35:31.0900:01:15.5500:21:33.12Detail
25. Kašpar LukášLoko Trutnov#432#2132CZEM21.Junioři 18-1910.01:09:35.28+00:09:24.0300:11:07.4700:00:27.3300:35:35.9400:01:11.0600:21:13.46Detail
26. Kotopulos MikisTITAN TRILIFE#406#2106CZEM22.Dorostenci 16-1712.01:09:43.48+00:09:32.2300:09:53.6800:00:25.8900:35:12.0900:01:06.6500:23:05.14Detail
27. Křížková VandaTITAN TRILIFE#584#2284CZEF5.Dorostenky 16-173.01:09:50.05+00:09:38.8000:10:35.7400:00:29.3500:35:31.3800:01:01.9700:22:11.59Detail
28. Fraňková NatálieTRI KLUB Příbram#601#3001CZEF6.Juniorky 18-193.01:10:07.86+00:09:56.6100:10:44.5500:00:33.1800:35:15.3000:01:16.0800:22:18.74Detail
29. Beke Ema#599#2299SVKF7.Juniorky 18-194.01:10:36.33+00:10:25.0800:10:43.6900:00:27.9100:35:24.4600:01:03.1700:22:57.08Detail
30. Řezníček VáclavLoko Trutnov#417#2117CZEM23.Dorostenci 16-1713.01:10:47.38+00:10:36.1300:10:08.9900:00:28.2500:35:58.6100:01:14.6100:22:56.91Detail
31. Balcarová JulieHere To Win team#598#2298CZEF8.Juniorky 18-195.01:10:49.82+00:10:38.5700:11:06.2400:00:30.1100:34:57.8600:01:06.6100:23:08.98Detail
32. Simandl PavelLAP#419#2119CZEM24.Dorostenci 16-1714.01:10:57.07+00:10:45.8200:10:52.2000:00:32.0200:36:50.0800:01:13.9400:21:28.80Detail
33. Salazar Stefania#591#2291SVKF9.Dorostenky 16-174.01:11:02.33+00:10:51.0801:11:02.33Detail
34. Hašlar MatyášVOKOLOPOLE#429#2129CZEM25.Junioři 18-1911.01:11:11.88+00:11:00.6300:12:05.6300:00:29.7600:35:41.0700:01:08.5600:21:46.84Detail
35. Pánek ŠimonVOKOLOPOLE#441#2141CZEM26.Junioři 18-1912.01:11:22.78+00:11:11.5300:11:50.0300:00:30.3100:35:54.9200:01:09.1800:21:58.32Detail
36. Koutný RomanTT Příbram, z. s.#435#2135CZEM27.Junioři 18-1913.01:11:22.79+00:11:11.5400:11:35.9700:00:31.8900:36:10.3100:01:16.5000:21:48.09Detail
37. Holaniková VeronikaElite Sport Boskovice#602#3002CZEF10.Juniorky 18-196.01:11:24.72+00:11:13.4700:10:06.4200:00:32.8800:35:58.5400:01:09.7000:23:37.16Detail
38. Pitoňáková Agáta#589#2289SVKF11.Dorostenky 16-175.01:11:34.34+00:11:23.0900:10:47.4500:00:28.6000:35:17.7700:01:07.2400:23:53.26Detail
39. Jedličková BarboraTriatlon Plzeň#581#2281CZEF12.Dorostenky 16-176.01:12:05.02+00:11:53.7700:10:38.3000:00:30.4700:35:27.0900:01:16.5600:24:12.58Detail
40. Dvořáková PetraBRNO TRIATLON TEAM#577#2277CZEF13.Dorostenky 16-177.01:12:09.59+00:11:58.3400:10:42.1000:00:36.0000:35:22.2900:01:30.2000:23:58.99Detail
41. Kafka ŠimonBRNO TRIATLON TEAM#431#2123CZEM28.Junioři 18-1914.01:12:42.16+00:12:30.9100:11:24.3200:00:27.0900:36:21.8000:01:12.7900:23:16.13Detail
42. Gončaruk KyrillTCV Jindřichův Hradec#400#2100CZEM29.Dorostenci 16-1715.01:13:02.80+00:12:51.5500:10:52.4900:00:29.5400:35:49.8300:01:15.9200:24:35.00Detail
43. Mitisková MichaelaTJ Spartak Třebíč#587#2287CZEF14.Dorostenky 16-178.01:13:58.94+00:13:47.6900:10:57.1500:00:37.3000:38:32.6600:01:13.8500:22:37.96Detail
44. Haman BrunoROAD2KONA#401#2101CZEM30.Dorostenci 16-1716.01:13:59.99+00:13:48.7400:10:05.8100:00:35.2100:37:36.2100:01:18.4000:24:24.35Detail
45. Skořepa AdamSpartak Trutnov#444#2144CZEM31.Junioři 18-1915.01:14:08.46+00:13:57.2100:10:05.1100:00:29.2400:36:33.4900:01:04.8200:25:55.79Detail
46. Burdych AdamLoko Trutnov#427#2127CZEM32.Junioři 18-1916.01:14:11.32+00:14:00.0700:11:22.7900:00:35.3200:36:17.7500:01:11.7300:24:43.72Detail
47. Kábrt AlešLoko Trutnov#404#2104CZEM33.Dorostenci 16-1717.01:14:17.15+00:14:05.9000:11:58.6200:00:27.8700:38:34.4800:01:10.7100:22:05.45Detail
48. Plza MarekTriSK ČB#416#2116CZEM34.Dorostenci 16-1718.01:15:00.72+00:14:49.4700:13:01.2500:00:46.2100:37:40.1400:01:28.5000:22:04.61Detail
49. Chmátalová AdélaTRI KLUB Příbram#603#3003CZEF15.Juniorky 18-197.01:15:14.53+00:15:03.2800:11:51.7900:00:34.0500:37:39.7000:01:17.1300:23:51.83Detail
50. Vostal VáclavTJ Spartak Třebíč#421#2121CZEM35.Dorostenci 16-1719.01:15:30.89+00:15:19.6400:12:39.2700:00:42.7300:38:06.5100:01:21.1600:22:41.20Detail
51. Chovanečková NikolaTITAN TRILIFE#579#2279CZEF16.Dorostenky 16-179.01:16:09.06+00:15:57.8100:11:20.8500:00:33.3600:38:15.7200:01:15.8300:24:43.27Detail
52. Krobová EliškaTri club Česká Lípa#604#3004CZEF17.Juniorky 18-198.01:17:06.24+00:16:54.9900:11:55.1300:00:35.4300:37:38.7400:01:22.7000:25:34.23Detail
53. Mígl VojtěchTT Příbram, z. s.#439#2139CZEM36.Junioři 18-1917.01:18:57.03+00:18:45.7800:12:06.8400:00:40.1000:39:50.8200:01:18.2700:25:00.99Detail
54. Ficová MarkétaTT Příbram, z. s.#600#2300CZEF18.Juniorky 18-199.01:19:08.96+00:18:57.7100:12:47.2600:00:43.9300:40:59.7500:01:24.7000:23:13.30Detail
55. Vojtěšková BarboraTITAN TRILIFE#609#3009CZEF19.Juniorky 18-1910.01:19:09.96+00:18:58.7100:10:53.9400:00:30.0300:38:43.9800:01:17.0700:27:44.92Detail
56. Jahoda VojtěchTriathlon Team Tábor#430#2130CZEM37.Junioři 18-1918.01:19:24.96+00:19:13.7100:11:04.0200:00:27.9900:36:42.1800:01:17.7700:29:52.98Detail
57. Kratochvílová ŠárkaTJ Spartak Třebíč#583#2283CZEF20.Dorostenky 16-1710.01:20:12.76+00:20:01.5100:11:08.7500:00:34.7900:40:15.0300:01:26.6000:26:47.57Detail
58. Červená VeronikaROAD2KONA#575#2275CZEF21.Dorostenky 16-1711.01:20:25.20+00:20:13.9500:11:25.9000:00:55.7400:40:42.8700:01:26.2400:25:54.43Detail
59. Kovačičová BarboraCzechTRI K. Team#582#2282CZEF22.Dorostenky 16-1712.01:22:02.85+00:21:51.6000:14:06.5000:00:29.9400:41:55.6800:01:23.1800:24:07.53Detail
60. Pitrmanová KateřinaLoko Trutnov#607#3007CZEF23.Juniorky 18-1911.01:22:03.85+00:21:52.6000:12:22.9000:00:34.3800:41:32.8200:01:14.8400:26:18.90Detail
61. Churavá VeronikaTriatlon Plzeň#580#2280CZEF24.Dorostenky 16-1713.01:23:08.80+00:22:57.5500:12:46.3000:00:38.1400:41:34.2600:01:20.3800:26:49.69Detail
62. Parez JanTT Příbram, z. s.#442#2142CZEM38.Junioři 18-1919.01:24:35.70+00:24:24.4500:12:04.7200:00:48.4600:43:54.9400:01:26.9200:26:20.64Detail
63. Kučerová BeátaTCV Jindřichův Hradec#585#2285CZEF25.Dorostenky 16-1714.01:32:35.11+00:32:23.8600:13:00.5900:00:48.9100:47:22.4500:01:28.8400:29:54.30Detail
DNF Trutz Alex#446#2146SVKMJunioři 18-1900:58:35.2300:00:13.0400:30:25.1600:00:05.5000:00:20.66Detail
DNF Marešová MagdalénaTriatlon Plzeň#586#2286CZEFDorostenky 16-1700:13:55.9800:00:44.0000:45:25.1400:01:33.8502:11:59.50Detail
DNF Mígl AntonínTT Příbram, z. s.#410#2110CZEMDorostenci 16-1700:12:00.0800:00:46.0900:30:42.9900:01:26.1400:00:18.77Detail
DNF Dvořáková KristýnaTriatlon Plzeň#576#2276CZEFDorostenky 16-1700:10:46.2600:00:28.1400:35:19.9100:01:09.39Detail
DNF Auf JakubTJ Spartak Třebíč#398#2098CZEMDorostenci 16-1700:10:32.8800:00:31.1500:37:18.5700:01:17.35Detail
DNF Dubravík Šimon#428#2128SVKMJunioři 18-1900:10:13.5500:00:34.39Detail
DNS Philipová Lucie#588#2288FDorostenky 16-17Detail
DNS Chmátal DavidTRI KLUB Příbram#403#2103CZEMDorostenci 16-17Detail
DNS Kristián Kosterec#408#2108CZEMDorostenci 16-17Detail
DNS Salazar Francesco#418#2118SVKMDorostenci 16-17Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz