Oficiální Výsledková listina Příbramský triatlon
2. 7. 2022

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Volár JanEtriatlon Team#4#2294CZEM1.M30-391.01:57:56.7800:17:57.9100:00:31.9401:01:54.2700:01:02.7500:36:29.89Detail
2. Grebík RadimTITAN TRILIFE#3#2297CZEM2.M20-231.01:58:29.31+00:00:32.5200:17:58.0000:00:32.9601:01:54.0600:01:02.8600:37:01.41Detail
3. Martin DavidTITAN TRILIFE#5#3005CZEM3.M24-291.02:00:27.56+00:02:30.7700:17:56.0000:00:32.8401:00:59.2700:00:58.6200:40:00.81Detail
4. Tlamka FilipBRNO TRIATLON TEAM#8#2292CZEM4.M20-232.02:02:51.05+00:04:54.2600:18:49.8300:00:32.2601:04:22.7500:01:01.9400:38:04.27Detail
5. Václavík FilipTITAN TRILIFE#1#2293CZEM5.M24-292.02:05:45.35+00:07:48.5600:18:49.1500:00:48.0201:05:21.2900:01:10.7700:39:36.11Detail
6. Šneberger JanTT Příbram, z. s.#11#3011CZEM6.M30-392.02:06:56.19+00:08:59.4000:22:18.8000:00:51.7201:03:38.4700:01:17.4400:38:49.73Detail
7. Hradil PavelTITAN TRILIFE#12#3012CZEM7.M24-293.02:09:39.28+00:11:42.4900:20:33.1600:00:42.0201:07:11.3100:01:14.8200:39:57.94Detail
8. Ottenschläger OtoKrušnoman TT Litvínov#15#3015CZEM8.M24-294.02:10:33.46+00:12:36.6700:22:31.0700:00:41.2601:07:26.3200:01:18.8400:38:35.95Detail
9. Hradecký JanTT Příbram, z. s.#22#3022CZEM9.M30-393.02:11:26.54+00:13:29.7500:20:17.1200:00:44.7701:08:10.1700:01:18.9000:40:55.57Detail
10. Štěrbová MichaelaBRNO TRIATLON TEAM#204#5255CZEF1.Z20-231.02:13:29.34+00:15:32.5500:19:19.4200:00:32.1901:10:52.4600:01:16.5300:41:28.71Detail
11. Pivrnec Tomáš#16#3016CZEM10.M20-233.02:16:09.04+00:18:12.2500:22:22.2500:00:40.0001:10:41.8200:01:29.2700:40:55.67Detail
12. Kučera JanAlfa Tri Team#39#3039CZEM11.M40-491.02:16:59.93+00:19:03.1400:22:19.8600:00:38.1101:09:32.0600:01:27.4700:43:02.41Detail
13. Procházka DavidROAD2KONA#44#3044CZEM12.M40-492.02:18:30.49+00:20:33.7000:23:37.0800:00:58.5101:08:50.1400:01:32.6900:43:32.05Detail
14. Jordán DanielTriatlon Česká Lípa#13#3013CZEM13.M24-295.02:19:00.28+00:21:03.4900:23:39.0000:00:55.0001:10:40.7000:01:27.7500:42:17.80Detail
15. Teplý OndřejCafé racers#46#3046CZEM14.M40-493.02:19:50.65+00:21:53.8600:23:43.6900:01:15.4401:08:09.5700:01:33.0400:45:08.89Detail
16. Šanda VojtěchTITAN TRILIFE#2#2295CZEM15.M20-234.02:20:13.14+00:22:16.3500:26:04.7200:00:37.8501:09:36.9900:01:15.4900:42:38.06Detail
17. Knejzlík Marek#36#3036CZEM16.M40-494.02:20:48.62+00:22:51.8300:23:20.1200:01:02.0001:10:51.3200:01:51.8200:43:43.34Detail
18. Kaplan Jiří#67#3067CZEM17.M40-495.02:21:30.00+00:23:33.2100:27:12.8400:01:05.7901:10:04.1400:02:01.3800:41:05.82Detail
19. Stádník DanielTJ BIŽU JBC#55#3055CZEM18.M50-591.02:22:04.00+00:24:07.2100:29:15.7800:00:48.2701:10:21.3800:01:34.2000:40:04.35Detail
20. Hrušková AlžbětaBRNO TRIATLON TEAM#205#5248CZEF2.Z20-232.02:23:05.04+00:25:08.2500:20:41.8300:00:36.3701:15:51.3600:01:19.8900:44:35.56Detail
21. Uhlíř RadekTriSK ČB#57#3057CZEM19.M50-592.02:25:28.05+00:27:31.2600:25:57.2700:01:02.0201:13:33.0800:01:29.3900:43:26.27Detail
22. Schoval František2BWINNER TEAM#25#3025CZEM20.M30-394.02:26:03.38+00:28:06.5900:25:19.9000:00:45.9601:15:26.1500:01:18.1600:43:13.19Detail
23. Vrba Ondřej#10#3010CZEM21.M30-395.02:26:32.01+00:28:35.2200:28:00.6000:00:49.1701:12:38.9800:01:18.7000:43:44.55Detail
24. Fic MartinTT Příbram, z. s.#33#3033CZEM22.M40-496.02:26:34.52+00:28:37.7300:29:41.9800:00:45.6001:13:16.8700:02:02.7100:40:47.33Detail
25. Dufek DavidEtriatlon#63#3063CZEM23.M40-497.02:26:53.00+00:28:56.2100:26:21.0200:01:03.3201:13:57.0700:01:35.9700:43:55.60Detail
26. Rudolf TomášENERGY TEAM#54#3054CZEM24.M50-593.02:26:57.00+00:29:00.2100:22:28.2000:00:44.3201:13:42.0100:01:33.0900:48:29.35Detail
27. Ostrenskyi OleksiiBET#14#3014UKRM25.M24-296.02:26:59.00+00:29:02.2100:27:21.0700:01:20.9801:14:03.0900:01:34.4000:42:39.43Detail
28. Horňová AdrianaBRNO TRIATLON TEAM#207#5251CZEF3.Z20-233.02:27:01.42+00:29:04.6300:21:21.6300:00:37.4901:15:05.9300:01:23.2900:48:33.06Detail
29. Pičmanová ZuzanaTCV Jindřichův Hradec#209#5253CZEF4.Z20-234.02:27:39.98+00:29:43.1900:21:24.2200:00:37.0801:17:17.8700:01:14.6900:47:06.09Detail
30. Skalka JakubEtriatlon Team#26#3026CZEM26.M30-396.02:27:50.00+00:29:53.2100:31:13.8800:01:06.4401:15:20.7500:01:18.3800:38:50.52Detail
31. Seifert VáclavSPU SAUNA LIBEREC#65#2296CZEM27.M40-498.02:28:03.00+00:30:06.2100:23:44.2400:01:11.2501:17:27.4000:01:47.1000:43:52.98Detail
32. Svobodová TerezaTITAN TRILIFE#201#5241CZEF5.Z20-235.02:29:07.03+00:31:10.2400:23:34.9000:00:39.0401:19:34.8300:01:21.3400:43:56.89Detail
33. Horák JanTriatlon Plzeň#21#3021CZEM28.M30-397.02:29:54.00+00:31:57.2100:26:20.0200:01:30.9401:15:09.9800:01:51.7000:45:01.34Detail
34. Hanžl MichalMika training#35#3035CZEM29.M40-499.02:30:15.00+00:32:18.2100:29:14.8300:00:54.7401:11:23.5400:01:49.6800:46:52.19Detail
35. Miklišová LucieTITAN TRILIFE#203#5243CZEF6.Z20-236.02:30:35.79+00:32:39.0000:20:57.4500:00:37.9901:18:33.8600:01:18.4600:49:08.00Detail
36. Brabec Tomáš#29#3029CZEM30.M40-4910.02:31:11.00+00:33:14.2100:29:44.5800:01:00.0801:14:19.7300:02:06.7300:43:59.86Detail
37. Bisová ŠtěpánkaEleven Head CST Cyklolife#221#5259F7.Z20-237.02:33:06.13+00:35:09.3400:26:04.1200:00:55.3001:17:21.3100:01:31.3700:47:14.00Detail
38. Matoušová MichaelaBRNO TRIATLON TEAM#202#5256CZEF8.Z20-238.02:34:02.85+00:36:06.0600:24:54.5400:00:41.3801:16:45.9100:01:27.7000:50:13.30Detail
39. Foukal Libor#34#3034CZEM31.M40-4911.02:34:13.63+00:36:16.8400:29:53.1400:01:21.7001:14:25.0000:01:33.1800:47:00.59Detail
40. Martínek Jan#51#3051CZEM32.M50-594.02:35:30.88+00:37:34.0900:29:55.1400:01:17.4401:14:37.9600:01:40.8400:47:59.47Detail
41. Ševčíková AnežkaKILPI KOME KLUB#206#5250CZEF9.Z20-239.02:36:21.87+00:38:25.0800:26:16.3700:00:45.7101:23:21.0200:01:48.3100:44:10.44Detail
42. Švarc PetrTRI KLUB Příbram#56#3056CZEM33.M50-595.02:37:41.03+00:39:44.2400:32:28.9100:01:10.7201:18:07.4700:02:12.3300:43:41.58Detail
43. Josefová Dominika#208#5245CZEF10.Z24-291.02:38:23.21+00:40:26.4200:21:14.3200:00:45.7001:22:32.8000:01:45.3200:52:05.05Detail
44. Dienstbier OldřichTriatlon Plzeň#32#3032CZEM34.M40-4912.02:38:25.36+00:40:28.5700:29:21.9600:00:50.4401:18:21.1900:01:41.7500:48:10.00Detail
45. Michálek MartinTRI KLUB Příbram#41#3041CZEM35.M40-4913.02:38:38.69+00:40:41.9000:31:35.1400:01:00.4701:14:14.0400:01:45.5400:50:03.47Detail
46. Sameš VojtěchSpartak Trutnov#24#3023CZEM36.M30-398.02:39:10.37+00:41:13.5802:39:10.37Detail
47. Chlumský PetrHH Smíchov#68#3068CZEM37.M30-399.02:39:55.39+00:41:58.6000:29:30.8400:01:28.3501:17:32.6200:01:42.4100:49:41.15Detail
48. Zeman Daniel#27#3027CZEM38.M30-3910.02:41:33.30+00:43:36.5100:26:39.9600:01:29.7301:19:57.6800:01:38.5600:51:47.36Detail
49. Babcock Erik#19#3019CZEM39.M30-3911.02:43:17.60+00:45:20.8100:30:19.0500:01:54.3101:18:34.1400:02:10.5300:50:19.55Detail
50. Horník JanTJ Sokol Pražské Předměstí#64#3064CZEM40.M50-596.02:43:40.29+00:45:43.5000:31:29.2500:01:49.5601:16:21.9700:02:48.1800:51:11.31Detail
51. Mach ZbyněkTRI KLUB Příbram#49#3049CZEM41.M50-597.02:48:31.57+00:50:34.7800:29:30.5100:01:00.4701:24:57.6900:02:06.0200:50:56.85Detail
52. Krajhanzlová MartinaROCKTECHNIK TRIATLON#212#5258SVKF11.Z30-391.02:49:08.13+00:51:11.3400:30:51.9800:00:43.7501:25:24.7400:01:48.2700:50:19.37Detail
53. Blahuta JanTITAN TRILIFE#28#3028CZEM42.M40-4914.02:49:13.91+00:51:17.1200:28:33.1600:01:09.1401:23:38.4900:01:52.6300:54:00.47Detail
54. Skalický Zdeněk#60#3060CZEM43.M60p1.02:50:00.36+00:52:03.5700:31:32.5700:01:13.6501:18:52.0900:01:51.7800:56:30.25Detail
55. Ficová RadkaTT Příbram, z. s.#215#5244CZEF12.Z40-491.02:50:43.64+00:52:46.8500:30:17.1000:01:23.9001:25:54.1700:02:04.5500:51:03.90Detail
56. Boudová BarboraSpartak Trutnov#211#5252CZEF13.Z30-392.02:52:06.61+00:54:09.8200:31:56.4800:01:10.9101:24:09.7400:01:42.2700:53:07.20Detail
57. Smetana Lukáš#17#3017CZEM44.M24-297.02:52:42.70+00:54:45.9100:35:32.6300:00:57.8901:22:59.9700:01:43.9600:51:28.22Detail
58. Procházka Zdeněk#53#3053CZEM45.M50-598.02:52:43.79+00:54:47.0001:56:27.7800:01:50.7000:54:25.30Detail
59. Nevečeřal Jiří#43#3043CZEM46.M40-4915.02:55:19.96+00:57:23.1700:31:04.5200:01:12.4401:20:11.2000:02:15.1201:00:36.66Detail
60. Pavlišen Alexandr#52#3052CZEM47.M50-599.02:55:41.20+00:57:44.4100:36:02.5100:01:12.5701:23:53.9600:01:56.5000:52:35.65Detail
61. Stuchl JindřichKilpi Home#62#3062CZEM48.M40-4916.02:56:14.51+00:58:17.7200:32:20.2000:01:08.3401:26:50.3500:01:36.7700:54:18.82Detail
62. Ferrini Luca#20#3020M49.M30-3912.02:56:28.72+00:58:31.9300:30:18.0000:01:48.4801:27:50.5800:01:31.6200:55:00.01Detail
63. Kubala František#38#3038CZEM50.M40-4917.02:57:00.87+00:59:04.0800:29:17.0600:01:00.0001:31:50.1800:01:57.1700:52:56.45Detail
64. Marková Ladislava4SPORTS TEAM#217#5246CZEF14.Z40-492.02:57:28.52+00:59:31.7300:30:07.5600:00:57.9501:24:23.7300:01:52.6401:00:06.62Detail
65. Kesner Radek#69#3069CZEM51.M50-5910.02:58:26.85+01:00:30.0600:35:35.1900:01:50.5301:20:26.7800:02:24.8400:58:09.49Detail
66. Duspivová IvetaTRI KLUB Příbram#214#5242CZEF15.Z40-493.02:58:31.49+01:00:34.7000:28:18.2900:01:24.8101:25:02.2400:01:46.0501:02:00.09Detail
67. Teplá Jana#220#5254F16.Z40-494.02:59:20.76+01:01:23.9700:32:39.6600:01:24.9801:30:23.5200:01:41.7200:53:10.87Detail
68. Kříž Pavel#37#3037CZEM52.M40-4918.03:01:45.65+01:03:48.8600:32:43.6800:01:34.7501:25:36.0600:03:05.6100:58:45.54Detail
69. Čihák Radovan#31#3031SVKM53.M40-4919.03:02:24.70+01:04:27.9100:39:47.3300:01:06.7501:24:17.0400:02:04.4000:55:09.17Detail
70. Schovalová TerezaTJ Sokol TRI SKI Horní Počernice #210#5257CZEF17.Z24-292.03:05:05.39+01:07:08.6000:25:47.2800:00:57.0701:35:25.8600:01:54.6501:01:00.52Detail
71. Koutná EvaTT Příbram, z. s.#216#5247CZEF18.Z40-495.03:05:59.10+01:08:02.3100:30:06.0500:01:40.9001:32:51.8400:01:52.9200:59:27.36Detail
72. Kaliba DanielHK NPSB#70#3070CZEM54.M30-3913.03:07:51.59+01:09:54.8000:35:03.1200:01:00.0001:26:03.0300:01:47.6601:03:57.77Detail
73. Zářecký Miloš#61#3061CZEM55.M60p2.03:09:11.01+01:11:14.2200:32:49.1300:01:35.8501:30:22.8800:02:25.5701:01:57.56Detail
74. Mígl MichalTT Příbram, z. s.#40#3040CZEM56.M40-4920.03:12:02.63+01:14:05.8400:34:33.5900:01:26.7601:29:44.0800:01:58.5601:04:19.61Detail
75. Klamert Rudolf#58#3058CZEM57.M60p3.03:16:22.74+01:18:25.9500:37:32.8700:02:03.8001:31:27.1900:02:02.7401:03:16.11Detail
76. Majernicek Marek#50#3050CZEM58.M50-5911.03:16:40.71+01:18:43.9200:36:09.1100:02:19.2801:33:14.5200:02:30.6901:02:27.08Detail
77. Vavrochová Jaroslava#219#5249CZEF19.Z40-496.03:18:20.16+01:20:23.3700:35:24.5400:02:00.5601:28:10.3600:02:41.4201:10:03.26Detail
DNS Kříž TomášTITAN TRILIFE#6#3006CZEMM20-23Detail
DNS Wohl Pavel#18#3018CZEMM24-29Detail
DNS Černý Vladimír#30#3030CZEMM40-49Detail
DNS Moravec PavelTC DOBRUŠKA#42#3042CZEMM40-49Detail
DNS Šárovec Robert#45#3045CZEMM40-49Detail
DNS Kindl Marek#48#3048CZEMM50-59Detail
DNS Pudil Jaroslav#59#3059CZEMM60pDetail
DNS Kotlín Matěj#66#2066CZEMM30-39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz