Oficiální Výsledková listina Příbramský triatlon
2. 7. 2022

Žáci starší

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Švarc MichalTRI KLUB Příbram#386#2086CZEM1.00:36:09.4200:04:59.5700:00:30.0000:19:14.4500:01:05.6300:10:19.75Detail
2. Ivančík Dominik#370#2070SVKM2.00:36:38.20+00:00:28.7700:05:08.8500:00:30.0000:19:33.9200:01:03.6300:10:21.78Detail
3. Mandák Alex#377#2077SVKM3.00:36:38.99+00:00:29.5600:05:03.7500:00:30.0000:19:37.3700:01:05.9300:10:21.92Detail
4. Gröschl VojtěchTCV Jindřichův Hradec#363#2063CZEM4.00:36:54.60+00:00:45.1700:05:04.4700:00:30.0000:19:37.0100:01:08.6800:10:34.43Detail
5. Procházka MatějROAD2KONA#382#2082CZEM5.00:37:16.72+00:01:07.2900:05:11.1800:00:30.0000:19:32.1800:01:16.8900:10:46.45Detail
6. Bíba MikulášTriatlon Plzeň#357#2057CZEM6.00:37:19.17+00:01:09.7400:05:32.0400:00:30.0000:19:55.1700:01:10.9200:10:11.03Detail
7. Mařík JakubTJ Sokol Senohraby#379#2079CZEM7.00:37:22.69+00:01:13.2600:05:36.9100:00:38.2400:19:44.7600:01:11.6700:10:11.09Detail
8. Bubaň František PavelLoko Trutnov#360#2060CZEM8.00:37:46.84+00:01:37.4100:05:08.0500:00:29.3900:19:36.9900:01:15.5900:11:16.80Detail
9. Kozojed OndřejTriathlon Team Tábor#375#2075CZEM9.00:38:07.15+00:01:57.7200:05:14.5800:00:30.0000:20:10.8600:01:04.3000:11:07.40Detail
10. Šafránek JáchymElite Sport Boskovice#385#2085CZEM10.00:38:59.17+00:02:49.7400:05:36.7900:00:30.0000:20:19.6100:01:12.1400:11:20.63Detail
11. Bajer VojtěchTITAN TRILIFE#356#2056CZEM11.00:39:08.65+00:02:59.2200:05:29.8800:00:30.0000:20:33.6000:01:12.3100:11:22.84Detail
12. Homola MatějTriathlon Team Tábor#368#2068CZEM12.00:39:21.49+00:03:12.0600:05:42.4300:00:30.0000:20:53.0500:01:07.9300:11:08.07Detail
13. Zatloukal FilipBRNO TRIATLON TEAM#392#2092CZEM13.00:39:45.37+00:03:35.9400:05:33.3800:00:30.0000:20:35.7800:01:24.4400:11:41.75Detail
14. Voda JanTJ Spartak Třebíč#388#2088CZEM14.00:39:53.21+00:03:43.7800:06:20.1700:00:30.0000:20:55.9600:01:12.4100:10:54.66Detail
15. Oborný DanielTJ Spartak Třebíč#381#2081CZEM15.00:40:07.84+00:03:58.4100:05:56.8300:00:30.0000:20:02.7300:01:23.4900:12:14.77Detail
16. Volf ŠtěpánVOKOLOPOLE#390#2090CZEM16.00:40:07.96+00:03:58.5300:05:20.0900:00:35.1400:20:33.3600:01:10.4700:12:28.89Detail
17. Pozlerová EditaOMT#563#2263CZEF56.00:40:17.19+00:04:07.7600:05:32.1100:00:37.7400:21:11.0300:01:11.2200:11:45.07Detail
18. Všetička Jan4SPORTS TEAM#391#2091CZEM17.00:40:25.65+00:04:16.2200:06:05.4100:00:31.0200:21:06.3800:01:00.0000:11:42.82Detail
19. Dvořák TomášTITAN TRILIFE#361#2061CZEM18.00:40:40.66+00:04:31.2300:05:38.7900:00:30.0000:20:19.2900:01:13.8000:12:58.77Detail
20. Lemberka JanTriathlon Team Tábor#376#2076CZEM19.00:40:41.00+00:04:31.5700:05:59.7300:00:30.0000:20:36.8800:01:09.7600:12:24.62Detail
21. Rutarová KarolínaTriatlon Plzeň#564#2264CZEF57.00:40:48.46+00:04:39.0300:05:28.7300:01:00.0000:20:53.6900:01:15.5300:12:10.50Detail
22. Svatoš AdamLoko Trutnov#384#2084CZEM20.00:40:59.63+00:04:50.2000:05:51.7300:00:30.0000:21:25.2000:01:20.8100:11:51.88Detail
23. Chytilová KateřinaTriatlon Plzeň#555#2255CZEF58.00:41:05.91+00:04:56.4800:05:16.9700:01:00.0000:21:05.1500:01:10.6800:12:33.10Detail
24. Marek Lukáš4SPORTS TEAM#378#2078CZEM21.00:41:20.97+00:05:11.5400:05:42.4500:00:29.5700:20:12.5500:01:19.6900:13:36.69Detail
25. Tučková TerezaTriSK ČB#567#2267CZEF59.00:41:21.58+00:05:12.1500:04:43.5200:01:00.0000:21:40.0900:01:26.7900:12:31.17Detail
26. Blažek CyrilTCV Jindřichův Hradec#358#2058CZEM22.00:41:23.22+00:05:13.7900:05:45.0400:00:30.0000:20:52.3500:01:15.3900:13:00.42Detail
27. Fixová AnnaLoko Trutnov#553#2253CZEF60.00:42:30.57+00:06:21.1400:05:32.0500:01:00.0000:22:05.4500:01:19.3500:12:33.70Detail
28. Hašlar PřemyslVOKOLOPOLE#364#2064CZEM23.00:42:42.51+00:06:33.0800:06:40.9700:00:30.0000:21:46.2300:01:28.2000:12:17.10Detail
29. Štramberská DorotaTITAN TRILIFE#566#2266CZEF61.00:43:11.69+00:07:02.2600:05:30.8900:01:00.0000:22:10.5900:01:15.0400:13:15.16Detail
30. Bednářová NelaTJ Spartak Třebíč#547#2247CZEF62.00:43:15.39+00:07:05.9600:05:53.1600:01:00.0000:22:18.5900:01:18.9400:12:44.69Detail
31. Jungmannová KateřinaTriatlet Karlovy Vary#558#2258CZEF63.00:43:32.51+00:07:23.0800:06:26.7300:01:00.0000:22:24.3400:01:19.1600:12:22.27Detail
32. Kůrková KarolínaTCV Jindřichův Hradec#561#2261CZEF64.00:43:37.06+00:07:27.6300:05:21.1300:01:00.0000:22:20.1500:01:16.8800:13:38.88Detail
33. Kovařčík MatějElite Sport Boskovice#374#2074CZEM24.00:43:40.77+00:07:31.3400:05:29.5400:00:41.5500:22:02.1100:01:15.0400:14:12.52Detail
34. Zavřelová AdélaElite Sport Boskovice#569#2269CZEF65.00:44:06.09+00:07:56.6600:05:41.8400:01:00.0000:22:31.3200:01:18.4100:13:34.51Detail
35. Vodová NikolaTJ Spartak Třebíč#568#2268CZEF66.00:44:19.15+00:08:09.7200:06:27.3500:01:00.0000:22:53.4200:01:12.8500:12:45.52Detail
36. Jarušová EliškaArtSport Team#544#2244F67.00:44:32.18+00:08:22.7500:05:35.0500:01:00.0000:22:37.2000:01:10.0400:14:09.87Detail
37. Ihn Tobiáš4SPORTS TEAM#369#2069CZEM25.00:44:38.09+00:08:28.6600:06:12.3700:00:30.0000:23:04.5200:01:26.7100:13:24.48Detail
38. Kolář MatějTCV Jindřichův Hradec#371#2071CZEM26.00:44:46.07+00:08:36.6400:06:15.5000:01:01.7100:23:11.4400:01:18.9400:12:58.46Detail
39. Hellier BruceTri club Česká Lípa#365#2065CZEM27.00:44:47.07+00:08:37.6400:44:47.07Detail
40. Řezníček JosefLoko Trutnov#383#2083CZEM28.00:44:48.53+00:08:39.1000:06:05.0900:00:30.0000:22:23.4300:01:42.9400:14:07.05Detail
41. Karbanová MarieTJ Nová Paka#559#2259CZEF68.00:44:52.20+00:08:42.7700:05:29.6400:01:00.0000:22:43.0500:01:24.4500:14:15.04Detail
42. Koptík JiříTriSK ČB#372#2172CZEM29.00:45:10.22+00:09:00.7900:06:32.0200:00:30.0000:22:47.7900:01:38.1200:13:42.28Detail
43. Hofman Marek#367#2067CZEM30.00:45:45.35+00:09:35.9200:05:43.3200:00:30.0000:23:48.5400:01:26.0400:14:17.43Detail
44. Coufalová TerezaTJ Spartak Třebíč#549#2249CZEF69.00:45:49.20+00:09:39.7700:06:28.8200:01:00.0000:22:53.1500:01:23.6600:14:03.54Detail
45. Černá KarolínaTri club Česká Lípa#550#2250CZEF70.00:47:35.08+00:11:25.6500:06:14.5600:00:55.6600:24:15.9400:01:19.2100:14:49.69Detail
46. Dobiášová RebekaCSG Tri Team#542#2042CZEF71.00:47:42.52+00:11:33.0900:06:45.7900:01:00.0000:24:04.0900:01:40.1600:14:12.47Detail
47. Dvořáková KateřinaTriathlon Team Tábor#552#2252CZEF72.00:49:12.39+00:13:02.9600:06:17.9000:01:00.0000:24:33.4100:01:19.9800:16:01.09Detail
48. Bělobradičová Adéla4SPORTS TEAM#548#2248CZEF73.00:49:13.39+00:13:03.9600:05:20.2500:01:00.0000:24:21.7300:01:29.5700:17:01.82Detail
49. Jenčíková AnnaTriathlon Team Tábor#556#2256CZEF74.00:49:42.10+00:13:32.6700:06:14.3000:01:00.0000:23:03.9900:01:26.0600:17:57.73Detail
50. Koudelková LucieElite Sport Boskovice#560#2260CZEF75.00:49:44.09+00:13:34.6600:06:31.2600:01:00.0000:25:07.8100:01:25.2000:15:39.80Detail
51. Vojtěšek LukášTITAN TRILIFE#389#2089CZEM31.00:50:40.89+00:14:31.4600:08:07.6700:00:30.0000:24:48.0500:01:57.4100:15:17.74Detail
52. Šneiderová TerezaRoad2Kona#543#2243F76.00:52:19.82+00:16:10.3900:06:41.9600:01:01.9400:27:29.5200:01:31.3200:15:35.06Detail
53. Pánková EmmaVOKOLOPOLE#562#2262CZEF77.00:53:02.42+00:16:52.9900:06:36.8700:01:00.0000:26:25.4700:01:37.7400:17:22.32Detail
54. Horňáková AnetaTriatlon Česká Lípa#554#2254CZEF78.00:54:07.51+00:17:58.0800:06:52.4800:01:00.0000:26:17.7900:01:58.2600:17:58.97Detail
55. Šrollová ViktorieSpartak Trutnov#565#2265CZEF79.00:57:30.31+00:21:20.8800:06:50.6700:01:00.0000:28:01.6800:01:50.7400:19:47.21Detail
Hoffmann OndřejCMC, z.s.#366#2066CZEMDetail
DNF Datinská Viola4SPORTS TEAM#551#2251CZEF00:07:36.0200:01:00.0000:33:18.5600:01:42.1300:06:42.09Detail
DNF Melichar ŠimonBRNO TRIATLON TEAM#380#2080CZEM00:06:04.49Detail
DNF Böse AdamROAD2KONA#359#2059CZEM00:06:14.44Detail
DNS Jungmann Petr#557#2257CZEMDetail
DNS Ardelt VáclavCzechTRI K. Team#355#2055CZEMDetail
DNS Götz OliverSpartak Trutnov#362#2062CZEMDetail
DNS Kovář JanTCV Jindřichův Hradec#373#2073CZEMDetail
DNS Toul FilipTriSK ČB#387#2087CZEMDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz