Oficiální Výsledková listina Příbramský triatlon
2. 7. 2022

Žáci mladší

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Plic Ondřej2BWINNER TEAM#343#2043CZEM1.00:28:02.1200:03:54.3200:00:30.7200:14:38.2100:01:10.6800:07:48.17Detail
2. Šoula VáclavTriathlon Team Tábor#346#2046CZEM2.00:28:26.97+00:00:24.8400:04:29.3900:00:42.9600:14:44.1400:01:04.2700:07:26.18Detail
3. Michálek AntonínTRI KLUB Příbram#340#2040CZEM3.00:28:34.02+00:00:31.8900:04:37.4600:00:34.9100:14:47.6900:01:13.2400:07:20.69Detail
4. Šmehlík TimmTriatlon Plzeň#345#2045CZEM4.00:28:44.16+00:00:42.0300:04:09.1800:00:31.3500:15:18.7200:01:17.6900:07:27.20Detail
5. Hubáček OndřejTriathlon Team Tábor#334#2034CZEM5.00:29:12.71+00:01:10.5800:04:33.5900:00:35.1500:14:51.7700:01:23.5000:07:48.68Detail
6. Pietrula JakubArtSport Team#426#2126CZEM6.00:29:21.98+00:01:19.8500:04:18.2400:00:41.7300:14:59.9500:01:15.0000:08:07.04Detail
7. Marková NelaTriatlon Plzeň#533#2233CZEF38.00:29:38.40+00:01:36.2700:04:26.5500:00:30.0000:15:02.7600:01:10.6600:08:28.42Detail
8. Kalda MartinTJ Spartak Třebíč#337#2037CZEM7.00:29:43.38+00:01:41.2500:04:29.1800:00:30.0000:15:04.9600:01:14.4000:08:24.82Detail
9. Černý JakubTriatlon Plzeň#331#2031CZEM8.00:30:27.62+00:02:25.4900:05:23.1400:00:38.0000:14:57.8900:01:27.9600:08:00.60Detail
10. Bíba TadeášTriatlon Plzeň#329#2029CZEM9.00:30:33.49+00:02:31.3600:04:38.9100:00:32.7800:15:52.5800:01:11.8500:08:17.35Detail
11. Večeřa MatyášTJ Spartak Třebíč#348#2048CZEM10.00:30:43.09+00:02:40.9600:04:40.3100:00:30.0000:15:18.1000:01:12.7800:09:01.88Detail
12. Křížová KristýnaLoko Trutnov#532#2232CZEF39.00:30:51.72+00:02:49.5900:04:19.7700:00:30.0000:16:05.3800:01:18.6600:08:37.90Detail
13. Zón JakubROAD2KONA#349#2049CZEM11.00:30:54.97+00:02:52.8400:04:43.1300:00:42.5300:16:12.2300:01:15.2600:08:01.80Detail
14. Netík LukášLoko Trutnov#341#2041CZEM12.00:31:35.92+00:03:33.7900:04:12.3300:00:30.0000:16:59.4300:01:12.6400:08:41.50Detail
15. Bakočová EmaSpartak Trutnov#526#2226CZEF40.00:31:46.67+00:03:44.5400:04:28.3700:00:53.4200:16:32.2000:01:15.9000:08:36.76Detail
16. Hadravová AdélaTriathlon Team Tábor#527#2227CZEF41.00:31:47.17+00:03:45.0400:05:10.1200:00:30.0000:16:14.5500:01:15.9300:08:36.55Detail
17. Heřman JakubElite Sport Boskovice#332#2032CZEM13.00:32:20.58+00:04:18.4500:04:56.9000:00:30.0000:15:57.4100:01:21.5500:09:34.70Detail
18. Valda AntonínTCV Jindřichův Hradec#347#2047CZEM14.00:32:32.12+00:04:29.9900:05:03.0800:00:30.0000:16:02.7900:01:16.8100:09:39.43Detail
19. Auf JanTJ Spartak Třebíč#328#2028CZEM15.00:32:33.12+00:04:30.9900:05:01.3700:00:40.0000:16:20.9400:01:13.0600:09:17.73Detail
20. Ihn Šimon4SPORTS TEAM#335#2035CZEM16.00:32:34.53+00:04:32.4000:04:41.6400:00:56.2500:16:26.4400:01:19.1500:09:11.04Detail
21. Rutarová MagdalenaTriatlon Plzeň#538#2238CZEF42.00:32:35.16+00:04:33.0300:04:58.6700:00:40.8300:17:10.9000:01:21.9500:08:22.79Detail
22. Mazánek Matej2BWinner#351#2051M17.00:32:50.55+00:04:48.4200:04:31.0000:00:40.1100:16:52.2200:01:15.0000:09:32.20Detail
23. Mezlíková ZuzanaTJ Spartak Třebíč#534#2234CZEF43.00:32:56.10+00:04:53.9700:05:05.5900:00:30.0000:16:59.5100:01:15.4400:09:05.55Detail
24. Chalupníková Valerie2BWINNER TEAM#528#2228CZEF44.00:32:56.51+00:04:54.3800:05:02.0700:00:32.5400:16:55.1000:01:21.7800:09:05.00Detail
25. Popelková Aneta4SPORTS TEAM#536#2236CZEF45.00:32:59.24+00:04:57.1100:04:51.0300:00:47.0900:16:55.7400:00:30.0000:09:55.37Detail
26. Blažek VojtěchTCV Jindřichův Hradec#330#2030CZEM18.00:33:39.34+00:05:37.2100:05:18.9700:00:43.9200:16:58.1300:01:26.9100:09:11.39Detail
27. Štefanič AdamTri Klub Příbram#350#2050M19.00:33:52.18+00:05:50.0500:05:05.9500:00:30.0000:17:28.6300:01:29.5400:09:18.04Detail
28. Šafránková AnnaElite Sport Boskovice#540#2240CZEF46.00:33:58.44+00:05:56.3100:04:48.2300:00:30.0000:16:35.0000:01:27.2400:10:37.95Detail
29. Vokrouhlecká SáraVOKOLOPOLE#541#2241CZEF47.00:34:13.14+00:06:11.0100:05:06.1300:00:30.0000:17:14.7800:01:22.8400:09:59.37Detail
30. Šilhan DavidSpartak Trutnov#344#2044CZEM20.00:34:20.18+00:06:18.0500:05:36.6000:00:30.0000:17:23.2900:01:23.6500:09:26.63Detail
31. Studená SofieTriatlon Česká Lípa#539#2239CZEF48.00:34:41.33+00:06:39.2000:04:57.5100:00:58.3900:17:19.0700:01:22.4700:10:03.87Detail
32. Jiruška MatyášTCV Jindřichův Hradec#336#2036CZEM21.00:34:42.40+00:06:40.2700:05:23.8500:00:30.0000:17:29.1800:01:23.0100:09:56.35Detail
33. Rutarová KateřinaTriatlon Plzeň#537#2237CZEF49.00:35:06.59+00:07:04.4600:05:03.4600:00:45.1800:18:41.4300:01:27.3100:09:09.19Detail
34. Hoffmann ŠimonCMC, z.s.#333#2033CZEM22.00:35:26.55+00:07:24.4200:05:17.2200:00:47.7100:15:53.9200:01:40.5200:11:47.17Detail
35. Komínová AmálieTITAN TRILIFE#529#2229CZEF50.00:36:05.49+00:08:03.3600:09:10.6100:00:30.0000:15:13.7100:01:20.9700:09:50.19Detail
36. Pokorná Linda2BWINNER TEAM#535#2235CZEF51.00:36:44.01+00:08:41.8800:05:11.3100:00:30.0000:18:22.3400:01:17.3600:11:22.98Detail
37. Kraumanová LucieTriatlon Česká Lípa#531#2231CZEF52.00:37:04.31+00:09:02.1800:05:36.2100:01:06.7700:19:02.2100:01:16.8400:10:02.25Detail
DNS Koptíková KristýnaTriSK ČB#530#2230CZEFDetail
DNS Kmoch ŠtěpánTriatlon Česká Lípa#338#2038CZEMDetail
DNS Kříž DavidTriathlon Team Tábor#339#2039CZEMDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz