Oficiální Výsledková listina Janovský trhák
5. 5. 2018

Jednotlivci


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Petzold RobertPetz Racing#142#M+J1.00:07:51Detail
2. Linack AlexanderPetz Racing#124#Veteráni I.1.00:08:18+00:00:27.77Detail
3. Porstmann VincenzPetz Racing-Team Dresden#125#M+J2.00:08:25+00:00:34.77Detail
4. Pöche MarioPetz Racing#121#Veteráni II.1.00:08:32+00:00:41.77Detail
5. Svoboda JakubCK Kolokrám#99#Veteráni II.2.00:08:35+00:00:44.77Detail
6. Bureš LukášCK Kolokrám#92#Veteráni I.2.00:08:38+00:00:47.77Detail
7. Michal RosulekKursport#34#Veteráni III.1.00:08:43+00:00:52.77Detail
8. Schinköthe RaltPetz Racing#122#Veteráni II.3.00:08:45+00:00:54.77Detail
9. Schmidt KarstenRSV54 Venusberg#106#Veteráni III.2.00:08:55+00:01:04.77Detail
10. Tonder OliverOfbike#65#M+J3.00:09:00+00:01:09.77Detail
11. Hula MartinCK Vinohradské Šlapky#115#M+J4.00:09:05+00:01:14.77Detail
12. Valeš JanČeská Lípa#100#Veteráni II.4.00:09:05+00:01:14.77Detail
13. Slavíček JanForbidden Team#136#Veteráni I.3.00:09:05+00:01:14.77Detail
14. Rothe MatějBohemian Coffee House#120#M+J5.00:09:22+00:01:31.77Detail
15. Blažek JiříÚstí nad Labem#25#Veteráni II.5.00:09:26+00:01:35.77Detail
16. Filípek PavelKoloshop Team#69#Veteráni I.4.00:09:29+00:01:38.77Detail
17. Jíra PetrRadejčín#58#Veteráni I.5.00:09:33+00:01:42.77Detail
18. Bárta LubošKL sport Most#50#M+J6.00:09:36+00:01:45.77Detail
19. Nosek DanielMK - Cyklo Děčín#2#Veteráni II.6.00:09:37+00:01:46.77Detail
20. Nádvorník JanCK Kolokrám#102#Veteráni I.6.00:09:43+00:01:52.77Detail
21. Ehrlich Václav#133#Veteráni II.7.00:09:45+00:01:54.77Detail
22. Koloc JakubLudvíkovice#47#M+J7.00:09:46+00:01:55.77Detail
23. Bozsenik DavidDěčín#48#Veteráni II.8.00:09:48+00:01:57.77Detail
24. Toráň PetrCK Kolokrám#101#Veteráni I.7.00:09:55+00:02:04.77Detail
25. Skobla JiříSCOTT OFBIKE team#45#M+J8.00:09:58+00:02:07.77Detail
26. Šlechta Tomáš#41#Veteráni I.8.00:10:01+00:02:10.77Detail
27. Hrouda MatějTJ Lokomotiva Nymburk#110#M+J9.00:10:05+00:02:14.77Detail
28. Muchna Vladimír#27#Veteráni II.9.00:10:08+00:02:17.77Detail
29. Šlechta Petr#40#Veteráni II.10.00:10:11+00:02:20.77Detail
30. Burgi Arno#123#Veteráni III.3.00:10:24+00:02:33.77Detail
31. Hájek JiříCK 1967 Česká Kamenice, z.s.#39#Veteráni II.11.00:10:36+00:02:45.77Detail
32. Růžička AlešKolbenka bike team#68#Veteráni III.4.00:10:37+00:02:46.77Detail
33. Hanuš MiroslavSK MS Auto Česká Lípa#139#M60+1.00:10:44+00:02:53.77Detail
34. Bouška KarelMagic Veterans#129#Veteráni III.5.00:10:44+00:02:53.77Detail
35. Trnka MartinDěčín#74#Veteráni III.6.00:10:47+00:02:56.77Detail
36. Macán KarelÚstí nad Labem#20#Veteráni III.7.00:10:48+00:02:57.77Detail
37. Kučera JanDěčín#26#Veteráni I.9.00:10:54+00:03:03.77Detail
38. Ondečko Jiří#137#Veteráni II.12.00:11:08+00:03:17.77Detail
39. Řezníček PetrDěčín Bikers#3#Veteráni I.10.00:11:15+00:03:24.77Detail
40. Dej DanielArnoltice#107#st. chlapci a kadeti1.00:11:17+00:03:26.77Detail
41. Vacek RadimSkoro Janovskej /Děčín#21#M+J10.00:11:27+00:03:36.77Detail
42. Privara Vít#131#Veteráni I.11.00:11:31+00:03:40.77Detail
43. Prášek JiříOfbike Scott Team#113#Veteráni III.8.00:11:33+00:03:42.77Detail
44. Malík LeošRůžová 234#89#Veteráni III.9.00:11:36+00:03:45.77Detail
45. Fisek RomanMTB Biolit - Růžová#97#M+J11.00:11:37+00:03:46.77Detail
46. Rulf JakubDěčín#83#M+J12.00:11:39+00:03:48.77Detail
47. Musil DavidBitters Superior Cycling Tem#140#M+J13.00:11:46+00:03:55.77Detail
48. Sieler MiroslavMTB Biolit Děčín#94#Veteráni II.13.00:11:51+00:04:00.77Detail
49. Hasman JiříDěčín Bikers#4#Veteráni I.12.00:11:54+00:04:03.77Detail
50. Beil HenriettePicardellics Velo Team#143#juniorky1.00:11:56+00:04:05.77Detail
51. Vokoun PetrKC Sport Děčín#138#Veteráni III.10.00:11:59+00:04:08.77Detail
52. Felczán TomášDěčín#67#Veteráni II.14.00:12:01+00:04:10.77Detail
53. Pajer JanDěčín#85#Veteráni II.15.00:12:17+00:04:26.77Detail
54. Jeřábková IrenaDěčín#15#juniorky2.00:12:22+00:04:31.77Detail
55. Pampalini PaoloBDSM&FETISH race team#77#Veteráni II.16.00:12:25+00:04:34.77Detail
56. Pátek MarcelDěčín#37#M60+2.00:12:25+00:04:34.77Detail
57. Knicky MilanMK Cyklo Decin#112#Veteráni I.13.M domácí1.00:12:28+00:04:37.77Detail
58. Otřísal VáclavNový Bor#49#Veteráni III.11.00:12:33+00:04:42.77Detail
59. Gruhl HolgerPetz Racing#141#Veteráni II.17.00:12:37+00:04:46.77Detail
60. Strnad MiroslavDěčín#64#Veteráni II.18.00:12:39+00:04:48.77Detail
61. Kopecká IvanaMK - Cyklo Děčín#1#ženy I.1.00:12:41+00:04:50.77Detail
62. Zrůst MiroslavLudvíkovice#81#Veteráni III.12.00:12:44+00:04:53.77Detail
63. Chládek OndřejRD Velké Březno#55#Veteráni I.14.00:12:44+00:04:53.77Detail
64. Košík JanJanov#73#Veteráni II.19.M domácí2.00:12:54+00:05:03.77Detail
65. Fišer MilanDěčín-AFS#88#Veteráni III.13.00:12:59+00:05:08.77Detail
66. Slaměná Ivana#134#juniorky3.00:13:01+00:05:10.77Detail
67. Mikl JindřichDěčín#119#Veteráni I.15.00:13:12+00:05:21.77Detail
68. Abtrachimov ZdenekArnoltice#52#Veteráni II.20.00:13:14+00:05:23.77Detail
69. Procházka TomášDěčín#11#Veteráni I.16.00:13:17+00:05:26.77Detail
70. Seifert JanDěčín#118#Veteráni I.17.00:13:19+00:05:28.77Detail
71. Seilek VáclavMTB Biolit Děčín#96#Veteráni II.21.00:13:22+00:05:31.77Detail
72. Očí VírBDSM&FETISH race team#76#Veteráni II.22.00:13:23+00:05:32.77Detail
73. Šiller JanBenešov nad Ploučnicí#38#Veteráni II.23.00:13:23+00:05:32.77Detail
74. Buchmann JanDecin#9#Veteráni I.18.00:13:29+00:05:38.77Detail
75. Jírová ŠárkaRadejčín#57#ženy I.2.00:13:30+00:05:39.77Detail
76. Matejicek JaromírMTB Biolit - Růžová#93#Veteráni II.24.00:13:38+00:05:47.77Detail
77. Král JaroslavBDSM&FETISH race team#75#Veteráni II.25.00:13:49+00:05:58.77Detail
78. Haraskova SimonaMK Cyklo Decin#111#juniorky4.Z domácí1.00:13:49+00:05:58.77Detail
79. Pros JaroslavDěčín#90#Veteráni II.26.00:13:54+00:06:03.77Detail
80. Kopecky MilanJANOV#8#Veteráni II.27.M domácí3.00:14:08+00:06:17.77Detail
81. Němec TomášPepermint team#71#M+J14.00:14:10+00:06:19.77Detail
82. Košíková AnnaJanov#87#st. dívky a kadetky1.Z domácí2.00:14:16+00:06:25.77Detail
83. Hajek JanVarnsdorf#35#Veteráni I.19.00:14:19+00:06:28.77Detail
84. Ondečková Klára#182#juniorky5.00:14:21+00:06:30.77Detail
85. Matoušek Zdeněk#54#Veteráni III.14.M domácí4.00:14:27+00:06:36.77Detail
86. Pajer IvanDěčín#82#st. chlapci a kadeti2.00:14:30+00:06:39.77Detail
87. Metela OndřejDěčín#132#Veteráni I.20.00:14:30+00:06:39.77Detail
88. Erbanová JolanaStaré Křečany#60#ženy I.3.00:14:31+00:06:40.77Detail
89. Kadlec VítězslavHorní Habartice#44#Veteráni II.28.00:14:31+00:06:40.77Detail
90. Boušková Eliška#130#juniorky6.00:14:36+00:06:45.77Detail
91. Křivan MilošDěčín#62#Veteráni II.29.00:14:37+00:06:46.77Detail
92. Daněk JiříDěčín#12#Veteráni I.21.00:14:52+00:07:01.77Detail
93. Juřička Petr#14#Veteráni II.30.00:14:54+00:07:03.77Detail
94. Bulák JanCANYON TOPEAK TEAM Děčín#33#Veteráni II.31.00:15:01+00:07:10.77Detail
95. Kadlec DavidŽandov#43#Veteráni I.22.00:15:02+00:07:11.77Detail
96. Vála MiroslavRůžová#145#Veteráni II.32.00:15:03+00:07:12.77Detail
97. Parlesák OtaBohemia Cargo Bike#61#Veteráni II.33.00:15:05+00:07:14.77Detail
98. Ječmínek TomášPraha#127#Veteráni I.23.00:15:09+00:07:18.77Detail
99. Uhlíř FrantišekJanov#28#Veteráni II.34.M domácí5.00:15:10+00:07:19.77Detail
100. Peroutka VojtěchHřensko#78#st. chlapci a kadeti3.00:15:17+00:07:26.77Detail
101. Gut VilémDěčín#30#Veteráni II.35.00:15:19+00:07:28.77Detail
102. Suja DavidKrupka#7#Veteráni II.36.M domácí6.00:15:22+00:07:31.77Detail
103. Strnad MiroslavPK Děčín#63#st. chlapci a kadeti4.00:15:26+00:07:35.77Detail
104. Vokůrka PavelMTB Biolit - Růžová#95#Veteráni II.37.00:15:34+00:07:43.77Detail
105. Vlček TomášDěčín#108#Veteráni II.38.00:15:48+00:07:57.77Detail
106. Labo MiroslavTRKAČI#53#M60+3.00:15:55+00:08:04.77Detail
107. Kopecký MiloslavLibouchec#23#M60+4.00:16:07+00:08:16.77Detail
108. Zrůstová IvanaLudvíkovice#80#ženy II.1.00:16:25+00:08:34.77Detail
109. Gut VilémDěčín#31#st. chlapci a kadeti5.00:16:27+00:08:36.77Detail
110. Šťastný Václav#126#M+J15.00:16:27+00:08:36.77Detail
111. Krnáč MarcelDěčín#5#Veteráni I.24.00:16:29+00:08:38.77Detail
112. Trnka OndraReality - Široký#114#st. chlapci a kadeti6.00:16:31+00:08:40.77Detail
113. Zounek PetrKamenec#10#Veteráni I.25.00:16:40+00:08:49.77Detail
114. Hrdlička PavelSršáni Sklepa#104#M60+5.00:16:42+00:08:51.77Detail
115. Krejčí OndřejDěčín#36#st. chlapci a kadeti7.00:16:51+00:09:00.77Detail
116. Rostislav Gut#32#st. chlapci a kadeti8.00:16:53+00:09:02.77Detail
117. Sak MiroslavArnoltice#70#Veteráni II.39.00:16:55+00:09:04.77Detail
118. Peroutková HelenaHřensko#79#juniorky7.00:17:01+00:09:10.77Detail
119. Vacek MartinJanov#17#M60+6.M domácí7.00:17:02+00:09:11.77Detail
120. Sebek JaroslavMTB Biolit Děčín#98#Veteráni II.40.00:17:17+00:09:26.77Detail
121. Hrouzek KarelHorní Habartice#56#Veteráni I.26.00:17:35+00:09:44.77Detail
122. Polák David#91#Veteráni II.41.00:17:45+00:09:54.77Detail
123. Vrtílková JarmilaRumburk#51#ženy II.2.00:18:05+00:10:14.77Detail
124. Krejčí JakubDěčín#29#M+J16.00:18:09+00:10:18.77Detail
125. Meisner PavelSkalice u České Lípy#46#Veteráni III.15.00:18:11+00:10:20.77Detail
126. Temeschinková PetraDěčín#135#juniorky8.00:18:40+00:10:49.77Detail
127. Ječmínková KláraPraha#128#juniorky9.00:18:46+00:10:55.77Detail
128. Zelinka TomášDěčín#16#Veteráni II.42.00:19:23+00:11:32.77Detail
129. Hlaváčková JaroslavaKámen#19#ženy II.3.00:21:03+00:13:12.77Detail
130. Struková DanaDěčín#109#ženy II.4.00:21:20+00:13:29.77Detail
131. Vacková JaroslavaJanov#18#ženy II.5.Z domácí3.00:21:36+00:13:45.77Detail
132. Friš LadislavJanov#42#M60+7.00:21:56+00:14:05.77Detail
133. Holub JiříDěčín#24#M60+8.00:24:19+00:16:28.77Detail
134. Bříško AntonínJanov#72#M60+9.M domácí8.00:25:03+00:17:12.77Detail
135. Hrdličková VendulaSršáni Sklepa#103#ženy I.4.00:25:42+00:17:51.77Detail
136. Kopecka JanaJANOV#6#ženy I.5.Z domácí4.00:29:17+00:21:26.77Detail
137. Číla Radek#86#st. chlapci a kadeti9.00:31:17+00:23:26.77Detail
138. Vopice NachmelenáČuranda#117#Veteráni II.43.00:32:31+00:24:40.77Detail
139. Závodnice BejvaláPolipsy#116#ženy I.6.00:33:37+00:25:46.77Detail
140. Wiedermann JaroslavDěčín#66#Veteráni II.44.00:43:54+00:36:03.77Detail
DNS Jana OckovaJanov#59#ženy I.Z domácíDNS Detail
DNS Ticháček JiříDěčín#22#M+JDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz