Oficiální Výsledková listina Janovský trhák
5. 5. 2018

Jednotlivci

#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1.PetzoldRobertPetz Racing#142#M+J1.00:07:50Detail
2.LinackAlexanderPetz Racing#124#Veteráni I.1.00:08:17+00:00:27Detail
3.PorstmannVincenzPetz Racing-Team Dresden#125#M+J2.00:08:24+00:00:34Detail
4.PöcheMarioPetz Racing#121#Veteráni II.1.00:08:31+00:00:41Detail
5.SvobodaJakubCK Kolokrám#99#Veteráni II.2.00:08:34+00:00:44Detail
6.BurešLukášCK Kolokrám#92#Veteráni I.2.00:08:37+00:00:47Detail
7.MichalRosulekKursport#34#Veteráni III.1.00:08:42+00:00:52Detail
8.SchinkötheRaltPetz Racing#122#Veteráni II.3.00:08:44+00:00:54Detail
9.SchmidtKarstenRSV54 Venusberg#106#Veteráni III.2.00:08:54+00:01:04Detail
10.TonderOliverOfbike#65#M+J3.00:08:59+00:01:09Detail
11.HulaMartinCK Vinohradské Šlapky#115#M+J4.00:09:04+00:01:14Detail
12.ValešJanČeská Lípa#100#Veteráni II.4.00:09:04+00:01:14Detail
13.SlavíčekJanForbidden Team#136#Veteráni I.3.00:09:04+00:01:14Detail
14.RotheMatějBohemian Coffee House#120#M+J5.00:09:21+00:01:31Detail
15.BlažekJiříÚstí nad Labem#25#Veteráni II.5.00:09:25+00:01:35Detail
16.FilípekPavelKoloshop Team#69#Veteráni I.4.00:09:28+00:01:38Detail
17.JíraPetrRadejčín#58#Veteráni I.5.00:09:32+00:01:42Detail
18.BártaLubošKL sport Most#50#M+J6.00:09:35+00:01:45Detail
19.NosekDanielMK - Cyklo Děčín#2#Veteráni II.6.00:09:36+00:01:46Detail
20.NádvorníkJanCK Kolokrám#102#Veteráni I.6.00:09:42+00:01:52Detail
21.EhrlichVáclav#133#Veteráni II.7.00:09:44+00:01:54Detail
22.KolocJakubLudvíkovice#47#M+J7.00:09:45+00:01:55Detail
23.BozsenikDavidDěčín#48#Veteráni II.8.00:09:47+00:01:57Detail
24.ToráňPetrCK Kolokrám#101#Veteráni I.7.00:09:54+00:02:04Detail
25.SkoblaJiříSCOTT OFBIKE team#45#M+J8.00:09:57+00:02:07Detail
26.ŠlechtaTomáš#41#Veteráni I.8.00:10:00+00:02:10Detail
27.HroudaMatějTJ Lokomotiva Nymburk#110#M+J9.00:10:04+00:02:14Detail
28.MuchnaVladimír#27#Veteráni II.9.00:10:07+00:02:17Detail
29.ŠlechtaPetr#40#Veteráni II.10.00:10:10+00:02:20Detail
30.BurgiArno#123#Veteráni III.3.00:10:23+00:02:33Detail
31.HájekJiříCK 1967 Česká Kamenice, z.s.#39#Veteráni II.11.00:10:35+00:02:45Detail
32.RůžičkaAlešKolbenka bike team#68#Veteráni III.4.00:10:36+00:02:46Detail
33.HanušMiroslavSK MS Auto Česká Lípa#139#M60+1.00:10:43+00:02:53Detail
34.BouškaKarelMagic Veterans#129#Veteráni III.5.00:10:43+00:02:53Detail
35.TrnkaMartinDěčín#74#Veteráni III.6.00:10:46+00:02:56Detail
36.MacánKarelÚstí nad Labem#20#Veteráni III.7.00:10:47+00:02:57Detail
37.KučeraJanDěčín#26#Veteráni I.9.00:10:53+00:03:03Detail
38.OndečkoJiří#137#Veteráni II.12.00:11:07+00:03:17Detail
39.ŘezníčekPetrDěčín Bikers#3#Veteráni I.10.00:11:14+00:03:24Detail
40.DejDanielArnoltice#107#st. chlapci a kadeti1.00:11:16+00:03:26Detail
41.VacekRadimSkoro Janovskej /Děčín#21#M+J10.00:11:26+00:03:36Detail
42.PrivaraVít#131#Veteráni I.11.00:11:30+00:03:40Detail
43.PrášekJiříOfbike Scott Team#113#Veteráni III.8.00:11:32+00:03:42Detail
44.MalíkLeošRůžová 234#89#Veteráni III.9.00:11:35+00:03:45Detail
45.FisekRomanMTB Biolit - Růžová#97#M+J11.00:11:36+00:03:46Detail
46.RulfJakubDěčín#83#M+J12.00:11:38+00:03:48Detail
47.MusilDavidBitters Superior Cycling Tem#140#M+J13.00:11:45+00:03:55Detail
48.SielerMiroslavMTB Biolit Děčín#94#Veteráni II.13.00:11:50+00:04:00Detail
49.HasmanJiříDěčín Bikers#4#Veteráni I.12.00:11:53+00:04:03Detail
50.BeilHenriettePicardellics Velo Team#143#juniorky1.00:11:55+00:04:05Detail
51.VokounPetrKC Sport Děčín#138#Veteráni III.10.00:11:58+00:04:08Detail
52.FelczánTomášDěčín#67#Veteráni II.14.00:12:00+00:04:10Detail
53.PajerJanDěčín#85#Veteráni II.15.00:12:16+00:04:26Detail
54.JeřábkováIrenaDěčín#15#juniorky2.00:12:21+00:04:31Detail
55.PampaliniPaoloBDSM&FETISH race team#77#Veteráni II.16.00:12:24+00:04:34Detail
56.PátekMarcelDěčín#37#M60+2.00:12:24+00:04:34Detail
57.KnickyMilanMK Cyklo Decin#112#Veteráni I.13.M domácí1.00:12:27+00:04:37Detail
58.OtřísalVáclavNový Bor#49#Veteráni III.11.00:12:32+00:04:42Detail
59.GruhlHolgerPetz Racing#141#Veteráni II.17.00:12:36+00:04:46Detail
60.StrnadMiroslavDěčín#64#Veteráni II.18.00:12:38+00:04:48Detail
61.KopeckáIvanaMK - Cyklo Děčín#1#ženy I.1.00:12:40+00:04:50Detail
62.ZrůstMiroslavLudvíkovice#81#Veteráni III.12.00:12:43+00:04:53Detail
63.ChládekOndřejRD Velké Březno#55#Veteráni I.14.00:12:43+00:04:53Detail
64.KošíkJanJanov#73#Veteráni II.19.M domácí2.00:12:53+00:05:03Detail
65.FišerMilanDěčín-AFS#88#Veteráni III.13.00:12:58+00:05:08Detail
66.SlaměnáIvana#134#juniorky3.00:13:00+00:05:10Detail
67.MiklJindřichDěčín#119#Veteráni I.15.00:13:11+00:05:21Detail
68.AbtrachimovZdenekArnoltice#52#Veteráni II.20.00:13:13+00:05:23Detail
69.ProcházkaTomášDěčín#11#Veteráni I.16.00:13:16+00:05:26Detail
70.SeifertJanDěčín#118#Veteráni I.17.00:13:18+00:05:28Detail
71.SeilekVáclavMTB Biolit Děčín#96#Veteráni II.21.00:13:21+00:05:31Detail
72.OčíVírBDSM&FETISH race team#76#Veteráni II.22.00:13:22+00:05:32Detail
73.ŠillerJanBenešov nad Ploučnicí#38#Veteráni II.23.00:13:22+00:05:32Detail
74.BuchmannJanDecin#9#Veteráni I.18.00:13:28+00:05:38Detail
75.JírováŠárkaRadejčín#57#ženy I.2.00:13:29+00:05:39Detail
76.MatejicekJaromírMTB Biolit - Růžová#93#Veteráni II.24.00:13:37+00:05:47Detail
77.KrálJaroslavBDSM&FETISH race team#75#Veteráni II.25.00:13:48+00:05:58Detail
78.HaraskovaSimonaMK Cyklo Decin#111#juniorky4.Z domácí1.00:13:48+00:05:58Detail
79.ProsJaroslavDěčín#90#Veteráni II.26.00:13:53+00:06:03Detail
80.KopeckyMilanJANOV#8#Veteráni II.27.M domácí3.00:14:07+00:06:17Detail
81.NěmecTomášPepermint team#71#M+J14.00:14:09+00:06:19Detail
82.KošíkováAnnaJanov#87#st. dívky a kadetky1.Z domácí2.00:14:15+00:06:25Detail
83.HajekJanVarnsdorf#35#Veteráni I.19.00:14:18+00:06:28Detail
84.OndečkováKlára#182#juniorky5.00:14:20+00:06:30Detail
85.MatoušekZdeněk#54#Veteráni III.14.M domácí4.00:14:26+00:06:36Detail
86.PajerIvanDěčín#82#st. chlapci a kadeti2.00:14:29+00:06:39Detail
87.MetelaOndřejDěčín#132#Veteráni I.20.00:14:29+00:06:39Detail
88.ErbanováJolanaStaré Křečany#60#ženy I.3.00:14:30+00:06:40Detail
89.KadlecVítězslavHorní Habartice#44#Veteráni II.28.00:14:30+00:06:40Detail
90.BouškováEliška#130#juniorky6.00:14:35+00:06:45Detail
91.KřivanMilošDěčín#62#Veteráni II.29.00:14:36+00:06:46Detail
92.DaněkJiříDěčín#12#Veteráni I.21.00:14:51+00:07:01Detail
93.JuřičkaPetr#14#Veteráni II.30.00:14:53+00:07:03Detail
94.BulákJanCANYON TOPEAK TEAM Děčín#33#Veteráni II.31.00:15:00+00:07:10Detail
95.KadlecDavidŽandov#43#Veteráni I.22.00:15:01+00:07:11Detail
96.VálaMiroslavRůžová#145#Veteráni II.32.00:15:02+00:07:12Detail
97.ParlesákOtaBohemia Cargo Bike#61#Veteráni II.33.00:15:04+00:07:14Detail
98.JečmínekTomášPraha#127#Veteráni I.23.00:15:08+00:07:18Detail
99.UhlířFrantišekJanov#28#Veteráni II.34.M domácí5.00:15:09+00:07:19Detail
100.PeroutkaVojtěchHřensko#78#st. chlapci a kadeti3.00:15:16+00:07:26Detail
101.GutVilémDěčín#30#Veteráni II.35.00:15:18+00:07:28Detail
102.SujaDavidKrupka#7#Veteráni II.36.M domácí6.00:15:21+00:07:31Detail
103.StrnadMiroslavPK Děčín#63#st. chlapci a kadeti4.00:15:25+00:07:35Detail
104.VokůrkaPavelMTB Biolit - Růžová#95#Veteráni II.37.00:15:33+00:07:43Detail
105.VlčekTomášDěčín#108#Veteráni II.38.00:15:47+00:07:57Detail
106.LaboMiroslavTRKAČI#53#M60+3.00:15:54+00:08:04Detail
107.KopeckýMiloslavLibouchec#23#M60+4.00:16:06+00:08:16Detail
108.ZrůstováIvanaLudvíkovice#80#ženy II.1.00:16:24+00:08:34Detail
109.GutVilémDěčín#31#st. chlapci a kadeti5.00:16:26+00:08:36Detail
110.ŠťastnýVáclav#126#M+J15.00:16:26+00:08:36Detail
111.KrnáčMarcelDěčín#5#Veteráni I.24.00:16:28+00:08:38Detail
112.TrnkaOndraReality - Široký#114#st. chlapci a kadeti6.00:16:30+00:08:40Detail
113.ZounekPetrKamenec#10#Veteráni I.25.00:16:39+00:08:49Detail
114.HrdličkaPavelSršáni Sklepa#104#M60+5.00:16:41+00:08:51Detail
115.KrejčíOndřejDěčín#36#st. chlapci a kadeti7.00:16:50+00:09:00Detail
116.RostislavGut#32#st. chlapci a kadeti8.00:16:52+00:09:02Detail
117.SakMiroslavArnoltice#70#Veteráni II.39.00:16:54+00:09:04Detail
118.PeroutkováHelenaHřensko#79#juniorky7.00:17:00+00:09:10Detail
119.VacekMartinJanov#17#M60+6.M domácí7.00:17:01+00:09:11Detail
120.SebekJaroslavMTB Biolit Děčín#98#Veteráni II.40.00:17:16+00:09:26Detail
121.HrouzekKarelHorní Habartice#56#Veteráni I.26.00:17:34+00:09:44Detail
122.PolákDavid#91#Veteráni II.41.00:17:44+00:09:54Detail
123.VrtílkováJarmilaRumburk#51#ženy II.2.00:18:04+00:10:14Detail
124.KrejčíJakubDěčín#29#M+J16.00:18:08+00:10:18Detail
125.MeisnerPavelSkalice u České Lípy#46#Veteráni III.15.00:18:10+00:10:20Detail
126.TemeschinkováPetraDěčín#135#juniorky8.00:18:39+00:10:49Detail
127.JečmínkováKláraPraha#128#juniorky9.00:18:45+00:10:55Detail
128.ZelinkaTomášDěčín#16#Veteráni II.42.00:19:22+00:11:32Detail
129.HlaváčkováJaroslavaKámen#19#ženy II.3.00:21:02+00:13:12Detail
130.StrukováDanaDěčín#109#ženy II.4.00:21:19+00:13:29Detail
131.VackováJaroslavaJanov#18#ženy II.5.Z domácí3.00:21:35+00:13:45Detail
132.FrišLadislavJanov#42#M60+7.00:21:55+00:14:05Detail
133.HolubJiříDěčín#24#M60+8.00:24:18+00:16:28Detail
134.BříškoAntonínJanov#72#M60+9.M domácí8.00:25:02+00:17:12Detail
135.HrdličkováVendulaSršáni Sklepa#103#ženy I.4.00:25:41+00:17:51Detail
136.KopeckaJanaJANOV#6#ženy I.5.Z domácí4.00:29:16+00:21:26Detail
137.ČílaRadek#86#st. chlapci a kadeti9.00:31:16+00:23:26Detail
138.VopiceNachmelenáČuranda#117#Veteráni II.43.00:32:30+00:24:40Detail
139.ZávodniceBejvaláPolipsy#116#ženy I.6.00:33:36+00:25:46Detail
140.WiedermannJaroslavDěčín#66#Veteráni II.44.00:43:53+00:36:03Detail
DNSJanaOckovaJanov#59#ženy I.Z domácíDetail
DNSTicháčekJiříDěčín#22#M+JDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace