Oficiální Výsledková listina MČR v OCR Klatovy
22. 8. 2021

Sobota 3K AGE GROUP

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta1
1. Balatoni Barnabas#164#M1.M17-191.00:32:42.9300:32:42.93Detail
2. Kratochvíl JakubFénix Plzeň#79#M2.M25-291.00:34:55.70+00:02:12.7600:34:55.70Detail
3. Krása DavidZ.L.O.#78#M3.M45-491.00:34:55.86+00:02:12.9200:34:55.86Detail
4. Hurt LukášPredator Workout Brno #65#M4.M25-292.00:36:31.41+00:03:48.4700:36:31.41Detail
5. Vitásek AlešLuštěnice#126#M5.M45-492.00:38:25.59+00:05:42.6500:38:25.59Detail
6. Bartošek JonášPredator workout Brno#45#M6.M25-293.00:39:32.80+00:06:49.8600:39:32.80Detail
7. Štraub DavidFénix Plzeň#116#M7.M40-441.00:39:55.77+00:07:12.8300:39:55.77Detail
8. Vilikovský JonášDiCardio#124#M8.M20-241.00:40:08.36+00:07:25.4200:40:08.36Detail
9. Vepřek MartinKolšov#122#M9.M30-341.00:40:23.53+00:07:40.5900:40:23.53Detail
10. Pusztai Dominik#166#M10.M17-192.00:45:02.38+00:12:19.4400:45:02.38Detail
11. Povolný LukášPřelouč#103#M11.M45-493.00:45:26.30+00:12:43.3600:45:26.30Detail
12. Horák JaromírNukleární hovada #63#M12.M25-294.00:46:12.69+00:13:29.7500:46:12.69Detail
13. Wieczorek MateuszxRunners#127#M13.M25-295.00:46:57.82+00:14:14.8800:46:57.82Detail
14. Mikuš MichalSKI RUN Čakovice#94#M14.M40-442.00:47:08.20+00:14:25.2600:47:08.20Detail
15. Bílek Jiří #OCRUNITED TEAM#51#M15.M35-391.00:49:51.41+00:17:08.4700:49:51.41Detail
16. Míča JosefPlzeň#93#M16.M20-242.00:52:01.24+00:19:18.3000:52:01.24Detail
17. Levý ŠtěpánPŘEKÁŽKÁČ#86#M17.M35-392.00:53:52.05+00:21:09.1100:53:52.05Detail
18. Štraub PetraFénix Plzeň#117#F1.Z30-341.00:56:27.83+00:23:44.8900:56:27.83Detail
19. Viktorín MartinGladiator Race#123#M18.M17-193.00:58:51.17+00:26:08.2300:58:51.17Detail
20. Abonyi Ákos TiborKecskemét#165#M19.M30-342.01:00:39.06+00:27:56.1201:00:39.06Detail
21. Vepřek Karel Vepříci z Teplic #121#M20.M40-443.01:02:06.85+00:29:23.9101:02:06.85Detail
22. Havlíček Oldřich#62#M21.M30-343.01:02:08.54+00:29:25.6001:02:08.54Detail
23. Hajžman David Rehasport Team#61#M22.M30-344.01:04:19.70+00:31:36.7601:04:19.70Detail
24. Bureš Václav#54#M23.M30-345.01:04:47.59+00:32:04.6501:04:47.59Detail
25. Domorád VojtěchBakov nad Jizerou#131#M24.M35-393.01:06:51.95+00:34:09.0101:06:51.95Detail
26. Jeřábková LadislavaBarbarian Extreme Team#68#F2.Z25-291.01:07:16.90+00:34:33.9601:07:16.90Detail
27. Mňuk DominikHradec Králové#95#M25.M17-194.01:09:44.33+00:37:01.3901:09:44.33Detail
28. Kovacik BranislavPlzeň 3-Jižní Předměstí#76#M26.M30-346.01:10:33.83+00:37:50.8901:10:33.83Detail
29. Kraus TomášSunny Gang Plzeň#80#M27.M35-394.01:12:59.98+00:40:17.0401:12:59.98Detail
30. Bernardová Terezie#GLADIATORRACETEAM#50#F3.Z17-191.01:13:20.62+00:40:37.6801:13:20.62Detail
31. Cimburek LudvikCZexxx#55#M28.M50p1.01:13:57.15+00:41:14.2101:13:57.15Detail
32. Václavková Adéla#GLADIATORRACETEAM#119#F4.Z30-342.01:14:48.03+00:42:05.0901:14:48.03Detail
33. Krakovič VojtěchSvatobořice-Mistřín#77#M29.M20-243.01:17:02.07+00:44:19.1301:17:02.07Detail
34. Říha ZdeněkWild Monkey Challenge#109#M30.M35-395.01:17:54.05+00:45:11.1101:17:54.05Detail
35. Liška MilošLoučovice#87#M31.M50p2.01:18:52.43+00:46:09.4901:18:52.43Detail
36. Žďárský JakubPlzeň#129#M32.M35-396.01:20:27.55+00:47:44.6101:20:27.55Detail
37. Pacholík OndřejRehaSport #98#M33.M20-244.01:23:47.10+00:51:04.1601:23:47.10Detail
38. Blažková HelenaMilovice nad Labem 1#52#F5.Z40-441.01:25:44.59+00:53:01.6501:25:44.59Detail
39. Šperlich AdamOCR Runners Šumperk#115#M34.M20-245.01:37:14.76+01:04:31.8201:37:14.76Detail
40. Bakalík TomášTobi&running#44#M35.M30-347.01:40:44.04+01:08:01.1001:40:44.04Detail
41. Šimák VítězslavPlzeň#113#M36.M25-296.01:41:58.31+01:09:15.3701:41:58.31Detail
42. Lazovy Vladimir#84#M37.M35-397.01:45:54.72+01:13:11.7801:45:54.72Detail
43. Beran LukášSpartan Gym#48#M38.M35-398.01:53:04.39+01:20:21.4501:53:04.39Detail
44. Bernard Adam#GLADIATORRACETEAM#49#M39.M30-348.02:00:54.54+01:28:11.6002:00:54.54Detail
45. Kubasová LeonaLibňatov#82#F6.Z17-192.02:02:01.44+01:29:18.5002:02:01.44Detail
46. Bábíček RadekUbožáci#43#M40.M20-246.02:03:04.81+01:30:21.8702:03:04.81Detail
47. Kellinger MichaelVětřní#72#M41.M20-247.02:03:09.76+01:30:26.8202:03:09.76Detail
48. Janoušek PetrGladiators#67#M42.M20-248.02:06:52.70+01:34:09.7602:06:52.70Detail
49. Kobr VojtěchSmržovka#74#M43.M20-249.02:15:08.50+01:42:25.5602:15:08.50Detail
50. Müller JanOCR MAŠINA KADAŇ#96#M44.M25-297.02:23:52.11+01:51:09.1702:23:52.11Detail
51. Beneš PetrJEDNIČKY#47#M45.M40-444.03:42:21.49+03:09:38.5503:42:21.49Detail
52. Sůrová Adéla Přelouč #111#F7.Z20-241.04:42:21.04+04:09:38.1004:42:21.04Detail
Valtr TomášPříbram #120#MM35-39Detail
BZN Plch DušanSVVAT#130#MM45-4901:49:12.72Detail
BZN Fenclová Kateřina#GLADIATORRACETEAM#59#FZ30-3402:11:09.47Detail
BZN Trmal MarcelCZexxx#118#MM30-3402:15:11.49Detail
BZN Svoboda JanEXTRA Brno#112#MM35-3901:36:15.43Detail
BZN Prokopová LenkaSVVAT#106#FZ40-4401:48:39.67Detail
BZN Jůda FilipFénix Plzeň#70#MM17-1902:12:02.81Detail
BZN Havlíček JakubFubo team#157#MM30-3401:51:08.87Detail
BZN Kudlič JosefSunny Gang Plzeň#162#MM30-3402:08:35.23Detail
BZN Zajíček DanielSlaný#128#MM25-2902:10:57.77Detail
BZN Květon TomášFenix Plzeň#83#MM17-1902:12:06.15Detail
BZN Širochman Petr#168#MM35-3902:13:48.67Detail
BZN Kolmistr Vojtech Fubo Hradec Králové #75#MM20-2402:26:03.23Detail
BZN Lepší TomášPřeštice#85#MM30-3402:26:20.82Detail
BZN Prachař DanielStrání#104#MM20-2402:29:36.84Detail
BZN Kubasa JiříLibňatov#81#MM40-4402:44:38.63Detail
BZN Kozelková Kateřina#GLADIATORRACETEAM#149#FZ20-2403:30:24.20Detail
BZN Doubek Milan HLS TEAM #57#MM35-3901:41:24.49Detail
BZN Šlik JanOCR Rebelové#114#MM45-4901:44:45.95Detail
BZN Adámek JaromírBezbolestní#40#MM30-3401:52:58.43Detail
BZN Fencl MiroslavFénix Plzeň#58#MM35-3901:53:17.44Detail
BZN Jakubovitsová AndreaFubo#66#FZ45-4901:55:43.02Detail
BZN Macura Vladimír Loupežníci OCR#89#MM20-2401:56:21.86Detail
BZN Albrecht MiroslavPanther Gym Čakovice#41#MM45-4902:00:48.45Detail
BZN Jurník Lukáš Pěnčín#71#MM20-2402:02:27.00Detail
BZN Preslova LenkaVimperk#105#FZ35-3902:04:54.26Detail
BZN Malý MartinCZexxx#90#MM25-2902:07:51.53Detail
BZN Štýber RomanDalovice#153#MM30-3402:08:31.67Detail
BZN Matúš Marek#92#MM17-1902:10:27.35Detail
BZN Andel VaclavAngelsfamily OCR team#42#MM30-3402:13:51.74Detail
BZN Pizúr MarekSVVAT#100#MM40-4402:17:25.02Detail
BZN Housková NatálieGladiators#64#FZ20-2402:18:38.60Detail
BZN Bažantová IvetaOCR ČELÁKOVICE ❤️#46#FZ25-2902:23:27.21Detail
BZN Pospíchal Petr#170#MM30-3402:30:47.00Detail
BZN Boříková DagmarLíně#167#FZ35-3902:32:51.96Detail
BZN Pylypovová BoženaPlzeň 3-Jižní Předměstí#107#FZ30-3402:32:53.99Detail
BZN Pláničková LenkaRun4fun#101#FZ25-2902:37:58.97Detail
BZN Ježková JaroslavaPredator Workout Brno#69#FZ25-2902:39:31.45Detail
BZN Rohlena VojtěchSTG-Holýšov #108#MM17-1902:55:37.19Detail
BZN De Bolle SethPredator Workout Usti nad Labem#73#MM40-4401:44:02.92Detail
BZN Kadeřábková Petra#169#FZ30-3402:07:58.36Detail
BZN Spáčil KarelPlzeň#110#MM20-2402:37:56.08Detail
BZN Lišková Lucie#88#FZ20-2402:45:42.63Detail
DNS Pospíšil PatrikDark Side Workout#102#MM25-2904:27:24.29Detail
DNS Novák JanCZExxx#97#MM25-2904:27:19.60Detail
outLimit Švejnohová MichaelaLiberec#156#FZ25-2902:47:21.56Detail
outLimit Mathe KataBarbarian Extreme Team#91#FZ45-4902:44:02.82Detail
outLimit Víšek TadeášSTG PARDUBICE #125#MM25-2902:47:44.43Detail
outLimit Pechman PetrPlzeň#99#MM20-2403:13:53.67Detail
outLimit Hájková GabrielaPraha 8#60#FZ20-2403:36:36.59Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz