Oficiální Výsledková listina MČR v OCR Klatovy
22. 8. 2021

Sobota DĚTSKÝ ZÁVOD

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta1
1. Beneš RadimSkirun Čakovice#202#M 7-91.00:08:07.2700:08:07.27Detail
2. Ďuďová ViktorieSKI RUN Čakovice#209#Z 7-91.00:08:48.52+00:00:41.2400:08:48.52Detail
3. Kramule TadeášMilovice#226#M 7-92.00:08:51.29+00:00:44.0100:08:51.29Detail
4. Plešnerová Valerie#275#Z 7-92.00:10:28.96+00:02:21.6800:10:28.96Detail
5. Svačina MichalTJ Sokol Vrchoslavice#247#M 7-93.00:10:37.74+00:02:30.4600:10:37.74Detail
6. Šafková EmilyJaroměř#249#Z 7-93.00:10:42.33+00:02:35.0500:10:42.33Detail
7. Brázdová DominikaPoděbrady 2#203#Z 7-94.00:10:47.52+00:02:40.2400:10:47.52Detail
8. Dedek Ondřej SKI Run Čakovice #208#M 7-94.00:10:56.91+00:02:49.6300:10:56.91Detail
9. Mráz FilipSKI a RUN Čakovice#235#M 7-95.00:11:38.05+00:03:30.7700:11:38.05Detail
10. Beneš MarekSkirun Čakovice#201#M 10-131.00:11:42.54+00:03:35.2600:11:42.54Detail
11. Čaba Adam#205#M 7-96.00:12:23.17+00:04:15.8900:12:23.17Detail
12. Kadlecová KlaudieKaVi Family#220#Z 7-95.00:12:31.48+00:04:24.2000:12:31.48Detail
13. Zelenka PetrATOM KIDS Praha#256#M 10-132.00:12:32.91+00:04:25.6300:12:32.91Detail
14. Maruniaková Veronika#276#Z 7-96.00:12:40.84+00:04:33.5600:12:40.84Detail
15. Šnýdr Nikolas#272#M 4-61.00:12:47.90+00:04:40.6200:12:47.90Detail
16. Kyrych Natálie OCR team Kladno#229#Z 7-97.00:12:51.61+00:04:44.3300:12:51.61Detail
17. Pokorná AdrianaSpartan Kids Kolín#241#Z 7-98.00:13:11.39+00:05:04.1100:13:11.39Detail
18. Gramelová NatálieExtreme Obstacle Runners#268#Z 7-99.00:13:14.71+00:05:07.4300:13:14.71Detail
19. Svačina DenisPraha 5#246#M 7-97.00:13:20.13+00:05:12.8500:13:20.13Detail
20. Soukup Tom#265#M 4-62.00:13:20.85+00:05:13.5700:13:20.85Detail
21. Adam Šinkovský GLADIATOR RACE TEAM#200#M 10-133.00:14:03.73+00:05:56.4500:14:03.73Detail
22. Velebova Lucie Tj Spartak Třebíč #278#Z 7-910.00:14:12.04+00:06:04.7600:14:12.04Detail
23. Kracík Štěpán#GLADIATORRACETEAM#225#M 10-134.00:14:40.68+00:06:33.4000:14:40.68Detail
24. Valtrova EmmaPříbram #253#Z 7-911.00:14:40.85+00:06:33.5700:14:40.85Detail
25. Holanová AnežkaTJ Sokol Dvůr Králové#214#Z 10-131.00:14:44.20+00:06:36.9200:14:44.20Detail
26. Hartlová Majda Atom Kids Praha#212#Z 10-132.00:15:02.92+00:06:55.6400:15:02.92Detail
27. Milata JanGladiatorrace#231#M 10-135.00:15:04.25+00:06:56.9700:15:04.25Detail
28. Burešová Dominika#267#Z 7-912.00:15:13.36+00:07:06.0800:15:13.36Detail
29. Mikušová MichaelaSKI RUN Čakovice#230#Z 10-133.00:15:22.12+00:07:14.8400:15:22.12Detail
30. Holan MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#213#M 10-136.00:15:37.15+00:07:29.8700:15:37.15Detail
31. Šnýdrová Sabina#251#Z 10-134.00:15:39.94+00:07:32.6600:15:39.94Detail
32. Prader Linda#263#Z 7-913.00:15:53.77+00:07:46.4900:15:53.77Detail
33. Miškolci Tadeáš Extreme obstacle runners #233#M 10-137.00:16:16.44+00:08:09.1600:16:16.44Detail
34. Krejčí KarelDobrá Voda u Českých Budějovic#227#M 7-98.00:16:18.20+00:08:10.9200:16:18.20Detail
35. Feistnerová SofieSTG Děčín Sokol Maxičky#210#Z 10-135.00:17:24.55+00:09:17.2700:17:24.55Detail
36. Košťál Filip#GLADIATORRACETEAM Hradec Králové#223#M 10-138.00:17:52.97+00:09:45.6900:17:52.97Detail
37. Chorouš OndřejOCR kids Poděbrady#218#M 7-99.00:18:19.54+00:10:12.2600:18:19.54Detail
38. Zelenka MichalATOM KIDS Praha#255#M 10-139.00:19:04.57+00:10:57.2900:19:04.57Detail
39. Strejcová Sofie#266#Z 10-136.00:19:06.02+00:10:58.7400:19:06.02Detail
40. Remeš AinaR.E.M. team#243#Z 10-137.00:20:06.97+00:11:59.6900:20:06.97Detail
41. Feuermann BenOcr pardubaci#211#M 10-1310.00:20:19.38+00:12:12.1000:20:19.38Detail
42. De Bolle LauraPredátor Workout Ústí#163#Z 10-138.00:21:48.48+00:13:41.2000:21:48.48Detail
43. Peroutka Tomáš#271#M 7-910.00:21:49.86+00:13:42.5800:21:49.86Detail
44. Pizúr MatoušSVVAT#239#M 10-1311.00:22:55.31+00:14:48.0300:22:55.31Detail
45. Chocholová SofieSTG Kutná Hora#217#Z 10-139.00:27:33.90+00:19:26.6200:27:33.90Detail
46. Souček OndřejTJ MARATONSTAV ÚPICE#245#M 14-161.00:27:53.22+00:19:45.9400:27:53.22Detail
47. Chocholová AdélaSTG Kutná Hora#216#Z 10-1310.00:31:56.23+00:23:48.9500:31:56.23Detail
48. Hořejší OndřejSKI RUN Čakovice#215#M 14-162.00:33:46.94+00:25:39.6600:33:46.94Detail
49. Kafka JakubSKI RUN Čakovice#221#M 14-163.00:37:21.57+00:29:14.2900:37:21.57Detail
50. Pohořalý Jiří Gladiator race team #240#M 14-164.00:38:14.13+00:30:06.8500:38:14.13Detail
51. Tomášková ViktorieSKI RUN Čakovice, Atom Kids Praha#252#Z 14-161.00:39:42.84+00:31:35.5600:39:42.84Detail
52. JANÁS Robertready2win#219#M 14-165.00:41:44.63+00:33:37.3500:41:44.63Detail
53. Vepřek JakubVepříci z Teplic#161#M 14-166.00:51:40.64+00:43:33.3600:51:40.64Detail
54. Kunštová JulieRozběháme Strakonice#228#Z 10-1311.00:52:00.00+00:43:52.7200:52:00.00Detail
55. Velebová Michaela Tj Spartak Třebíč #277#Z 10-1312.00:53:03.52+00:44:56.2400:53:03.52Detail
56. Čellárová Zuzanaski run čakovice#207#Z 14-162.01:00:11.92+00:52:04.6401:00:11.92Detail
57. Novotný MatějSTG Děčín Sokol Maxičky#237#M 10-1312.01:01:28.50+00:53:21.2201:01:28.50Detail
58. Svačinová VeronikaPraha 5#248#Z 14-163.01:05:12.90+00:57:05.6201:05:12.90Detail
59. Kracík Matěj#GLADIATORRACETEAM#224#M 14-167.01:06:20.97+00:58:13.6901:06:20.97Detail
60. Knepr TomášSTG Děčín Sokol Maxičky#222#M 14-168.01:11:06.88+01:02:59.6001:11:06.88Detail
61. Ondráčková LucieSKI RUN Čakovice#238#Z 14-164.01:12:45.07+01:04:37.7901:12:45.07Detail
62. Šeredová KateřinaGladiator Training Kralupy#250#Z 14-165.01:58:23.29+01:50:16.0101:58:23.29Detail
63. Cícha FilipSTG Děčín Sokol Maxičky#204#M 14-169.02:00:33.55+01:52:26.2702:00:33.55Detail
64. Milatová VeronikaGladiatorrace#232#Z 14-166.02:01:32.47+01:53:25.1902:01:32.47Detail
Vaněk MatějCykloklub Jičín#254#M 7-900:00:00.00Detail
BEZN Jacíková Kateřina#257#Z 7-900:21:13.53Detail
BZN Miškolci Tomáš Stg Česká Třebová #234#M 14-1600:48:45.42Detail
BZN Prokopová TerezaSVVAT#242#Z 10-1300:28:00.48Detail
BZN Čáp VáclavPraha 9#206#M 14-1601:54:37.89Detail
BZN Sondová RitaSVVAT#244#Z 14-1601:55:43.10Detail
DNF Náhlovská AnnaOlympia Spartan Training Kutná Hora #236#Z 14-16Detail
DNF Půta Viktor#270#M 4-6Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz