Oficiální Výsledková listina MČR S. A. C. Alojzovské okruhy
18. 7. 2021

E

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta1234
1. Trochta LiborCycloracing Team A#320#01:54:36.9600:28:21.6300:29:13.3500:28:11.2600:28:50.70Detail
2. Rašev EugenAXON sport team#68#01:55:47.43+00:01:10.4600:28:21.2200:29:14.2400:28:59.3200:29:12.63Detail
3. Ejem PetrProstějov#309#01:56:55.58+00:02:18.6100:28:22.9900:29:12.5500:29:37.5800:29:42.44Detail
4. Aisbrych JiříTJ Stadion Louny#58#01:56:56.27+00:02:19.3000:28:21.6100:29:12.9700:29:39.3600:29:42.32Detail
5. Novák MilanYOGI Racing Ostrava#317#01:56:57.46+00:02:20.4900:28:22.3200:29:12.2800:29:38.8200:29:44.03Detail
6. Slezák JosefForce KCK Zlín#62#01:56:57.75+00:02:20.7800:28:22.0900:29:12.4400:29:00.5900:30:22.61Detail
7. Feferle FrantišekČistý sport#54#01:57:08.50+00:02:31.5300:28:20.9300:29:13.1400:29:38.9200:29:55.50Detail
8. Pelc LadislavFORCE KCK Zlín#108#02:05:11.53+00:10:34.5600:30:11.5900:30:23.9200:32:14.2600:32:21.74Detail
9. Marek JiříCK Kolokrám#53#02:05:16.11+00:10:39.1400:30:10.6400:30:25.1100:32:13.7700:32:26.57Detail
10. Krummer RadoslavSlavia K.Vary#52#02:05:40.84+00:11:03.8700:30:11.3400:30:25.3500:32:13.3100:32:50.82Detail
11. Kolařík StanislavSilný team Uničov II#311#02:07:09.25+00:12:32.2800:30:12.9500:31:31.1500:31:54.4700:33:30.66Detail
12. Bárta MiroslavCyklo Tým Havířov#75#02:07:09.68+00:12:32.7100:30:12.4700:31:30.8400:31:55.0500:33:31.31Detail
13. Míček OldřichCyklokramo Suchdol nad Odrou#74#02:07:42.90+00:13:05.9300:30:12.0400:31:30.7300:32:26.4600:33:33.65Detail
14. Novotný Pavel Team Bianchi#318#02:11:02.62+00:16:25.6500:30:12.7300:31:30.1700:34:29.9600:34:49.75Detail
15. Vychodil MilanSilný team Uničov#70#02:11:02.66+00:16:25.6900:30:57.3200:33:06.0700:33:24.0300:33:35.21Detail
16. Lukeš StanislavCycloracing Team A#72#02:11:02.94+00:16:25.9700:30:11.6200:32:21.0800:34:55.0900:33:35.14Detail
17. Nováček PavelSviadnov#316#02:11:03.32+00:16:26.3500:30:12.4900:33:10.8700:34:03.4400:33:36.50Detail
18. Král JosefKbely cycling team#66#02:11:03.33+00:16:26.3600:30:12.6100:31:31.1500:35:19.2600:34:00.29Detail
19. Toman VladislavNový Jičín#57#02:11:04.99+00:16:28.0200:30:58.0200:33:05.9600:33:23.3700:33:37.63Detail
20. Škandera KarelCyklo Tým Havířov 3#59#02:11:19.70+00:16:42.7300:30:57.9200:33:05.7800:33:23.0100:33:52.98Detail
21. Kalousek JiříSilný team Uničov I#310#02:16:41.58+00:22:04.6100:31:26.8400:33:19.0100:35:05.4700:36:50.24Detail
22. Orner ZdeněkForce KCK Zlín#319#02:18:17.08+00:23:40.1100:30:58.2900:36:13.5400:35:33.9800:35:31.26Detail
23. Durák LubomírTesaři Osík#50#02:18:18.96+00:23:41.9900:32:50.0000:34:23.3900:35:32.8800:35:32.67Detail
24. Majer KarelCk Kramolín#315#02:18:21.89+00:23:44.9200:30:58.6100:34:11.4600:35:51.4900:37:20.32Detail
25. Polcer FerdinandSilný team Uničov II#60#02:18:25.76+00:23:48.7900:30:57.2300:34:12.7500:35:51.0500:37:24.71Detail
26. Sekerka KarelCycloracig team.#56#02:21:47.27+00:27:10.3000:32:49.3900:34:24.7800:35:31.5100:39:01.57Detail
27. Adamčík MiroslavCyklokramo Suchdol nad Odrou #49#02:24:01.66+00:29:24.6900:32:50.3400:34:21.3800:37:48.2100:39:01.72Detail
28. Kalousek JosefCykloservis Malát#71#02:25:58.60+00:31:21.6300:32:50.1100:34:23.8300:39:13.6000:39:31.05Detail
29. Kontúr MilanMIKONT Frenštát#44#02:32:26.86+00:37:49.8900:35:37.6900:37:54.4400:38:23.1000:40:31.62Detail
30. Pekarčík JiříCyklokramo Suchdol#64#+00:35:37.4800:40:52.9900:45:19.83Detail
31. Wiedermann ZdeněkSilný team Uničov II#73#+00:41:19.4000:43:11.6300:46:46.16Detail
32. Jůza MiloslavCykloservis Malát#51#+00:41:01.5400:41:41.0200:48:58.13Detail
33. Skotnica JosefSKP Opava#46#+00:49:30.2000:53:38.5200:55:45.02Detail
DNF Kollert MilanXeelo cycling team#312#DNF 00:32:49.2500:34:23.21Detail
DNS Kremla PavelJK ALIKA #313#DNS Detail
DNS Fišer VladimírHape Brno#65#DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz