Průběžná Výsledková listina MČR v OCR Lanškroun 6. - 8. 5. 2022
6. 5. 2022

Pátek 3K AGE GROUP

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta1
1. Tomášková ViktorieSKI RUN Čakovice#4#CZEZ14-161.00:54:02.5500:54:02.55Detail
2. Szarka TündeOCR GaborTeam#66#HUNZ35-391.00:54:43.21+00:00:40.6500:54:43.21Detail
3. Bernardová Terezieedgar.team#37#CZEZ17-191.01:37:26.73+00:43:24.1701:37:26.73Detail
4. Čellárová Zuzanaski run čakovice#92#CZEZ14-162.01:53:20.48+00:59:17.9201:53:20.48Detail
5. Ondráčková LucieSKI RUN Čakovice#77#CZEZ17-192.01:53:27.36+00:59:24.8001:53:27.36Detail
BZN Harza TamásnéOCR GaborTeam SE#54#HUNZ40-4402:25:47.18Detail
BZN De Bolle LauraCRTC#152#CZE00:46:06.15Detail
BZN Metzlová VeronikaKlecany#263#CZEZ30-3401:23:15.99Detail
BZN Uhrová AliceVyprachtice#63#CZEZ30-3401:46:40.01Detail
BZN Pázmándi ZsofiaOCR GaborTeam SE#59#HUNZ35-3901:57:05.97Detail
BZN ŠVEJNOHOVÁ MichaelaFrýdlant#250#CZEZ25-2902:57:03.01Detail
BZN Kuncová LucieStg Lanškroun #242#CZEZ17-1901:58:03.75Detail
BZN Valíčková VendulaOCR Spartans Vyškov / STG#148#CZEZ14-1601:58:54.50Detail
BZN Pielesz IzabelaČeský Těšín#10#CZEZ14-1602:06:22.60Detail
BZN Dr. Maklári-Papp JuditBudapest, Hungary, OCR GaborTeam SE#110#HUNZ45-4902:15:35.03Detail
BZN Votápková GabrielaPišišvorové#97#CZEZ14-1602:19:30.25Detail
BZN Jandečková VěraPišišvorové#79#CZEZ40-4402:20:50.24Detail
BZN Knížková Michaela#GLADIATORRACETEAM#72#CZEZ35-3902:23:38.61Detail
BZN Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice#172#CZEZ17-1902:29:12.46Detail
BZN Pohořalá MartinaGladiator Race team#274#CZEZ45-4900:55:16.28Detail
BZN Burčková KateřinaStudénka#84#CZEZ35-3901:27:38.63Detail
BZN Piklová AnežkaSokol Dvůr Králové#24#CZEZ14-1601:44:31.35Detail
BZN Viborg CarinaDenmark#138#CZEZ25-2901:46:01.11Detail
BZN Jirků ZuzanaOCR Čelákovice#135#CZEZ30-3402:05:17.61Detail
BZN Lišková Lucie#176#CZEZ20-2402:05:30.17Detail
BZN Šeredová KateřinaGladiator Training Kralupy#248#CZEZ14-1602:06:06.63Detail
BZN Fenclová KateřinaHammer OCR Team#48#CZEZ30-3402:09:38.14Detail
BZN Tezcan IvanaTJ Maraton stav úpice#69#CZEZ40-4402:11:22.37Detail
BZN Příhodová PavlínaHradec Králové#104#CZEZ40-4402:11:29.19Detail
BZN Prokopová LenkaJaroměř#3#CZEZ40-4402:11:35.41Detail
BZN Klein LuciePraha#58#CZEZ40-4402:11:38.46Detail
BZN Procházková ŽofieSKIBI VM#173#CZEZ14-1602:15:04.51Detail
BZN Grusová Tereza Sokol Dvůr Králové nad Labem #42#CZEZ14-1602:22:44.35Detail
BZN Třeštíková Michaela#94#CZEZ40-4402:27:03.74Detail
BZN Hájková GabrielaPraha 8#50#CZEZ20-2402:36:18.64Detail
BZN Kozelková Kateřina#GLADIATORRACETEAM#6#CZEZ20-2402:36:20.60Detail
BZN Zajicová ZuzanaGladiátor race# Hradec Králové #157#CZEZ14-1602:36:25.23Detail
BZN Jarmarová Jarmila Gladiatorraceteam #153#CZEZ25-2902:41:22.12Detail
BZN Chocholová AdélaSTG Kutná Hora#1#CZEZ14-1602:54:58.48Detail
BZN Skálová NikolaGladiátor race# Hradec Králové #169#CZEZ14-1602:54:58.83Detail
BZN Hebrová SáraFUBO team#156#CZEZ20-24Detail
DNF Kneprová TerezaSokol Maxičky Spartan OCR#121#CZEZ14-1601:50:53.87Detail
outLimit Prokschová PetraSokol Maxičky Spartan OCR#130#CZEZ14-1602:05:06.97Detail
outLimit Lafatová KateřinaPlzeň#105#CZEZ17-1902:04:51.78Detail
outLimit Dóriné Hajas GyöngyiOCR GaborTeam SE#166#HUNZ50p02:09:13.11Detail
outLimit Řežábková Monika#146#CZEZ25-2902:17:22.47Detail
outLimit Pokorná Kateřina Predator Workout Brno #25#CZEZ25-2902:36:09.99Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz