Průběžná Výsledková listina MČR v OCR Lanškroun 6. - 8. 5. 2022
6. 5. 2022

Pátek 3K AGE GROUP Kategorie Z14-16


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
MužiŽeny

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911

Notice: Undefined index: mix in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 911
#Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměOficiální časZtráta1
1.TomáškováViktorieSKI RUN Čakovice#4#CZEF1.00:54:02.0000:54:02.55Detail
2.ČellárováZuzanaski run čakovice#92#CZEF4.01:53:20.00+00:59:18.0001:53:20.48Detail
BZNValíčkováVendulaOCR Spartans Vyškov / STG#148#CZEF01:58:54.50Detail
BZNPieleszIzabelaČeský Těšín#10#CZEF02:06:22.60Detail
BZNVotápkováGabrielaPišišvorové#97#CZEF02:19:30.25Detail
BZNPiklováAnežkaSokol Dvůr Králové#24#CZEF01:44:31.35Detail
BZNŠeredováKateřinaGladiator Training Kralupy#248#CZEF02:06:06.63Detail
BZNProcházkováŽofieSKIBI VM#173#CZEF02:15:04.51Detail
BZNGrusová Tereza Sokol Dvůr Králové nad Labem #42#CZEF02:22:44.35Detail
BZNZajicová ZuzanaGladiátor race# Hradec Králové#157#CZEF02:36:25.23Detail
BZNChocholováAdélaSTG Kutná Hora#1#CZEF02:54:58.48Detail
BZNSkálová NikolaGladiátor race# Hradec Králové#169#CZEF02:54:58.83Detail
DNFKneprováTerezaSokol Maxičky Spartan OCR#121#CZEF01:50:53.87Detail
outLimitProkschováPetraSokol Maxičky Spartan OCR#130#CZEF02:05:06.97Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo