Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
25. 11. 2018

8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. Kuriš ŠtěpánASK Slavia Praha#395#muži A1.00:29:1900:14:11.21Detail
2. Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice#300#muži A2.00:29:35+00:00:1600:14:18.16Detail
3. Polášek Jan FerdinandMFF UK/JELITA.RUN#299#muži A3.00:29:48+00:00:2900:14:26.48Detail
4. Eremka LiborTJ Jiskra Humpolec#334#muži A4.00:30:10+00:00:5100:14:43.80Detail
5. Jindra AdamTJ Stodůlky Praha#393#muži A5.00:31:18+00:01:5900:15:17.25Detail
6. Blažek JaroslavCZU Praha #261#muži A6.00:31:32+00:02:1300:15:23.68Detail
7. Svěchota OndřejSpartak Praha 4#303#muži A7.00:31:34+00:02:1500:15:42.89Detail
8. Konvalinka MatějKanoistika Sedlčany#361#muži A8.00:31:45+00:02:2600:15:52.06Detail
9. Holenda PetrTJ Slavoj BANES Pacov#250#muži B1.00:31:56+00:02:3700:15:52.99Detail
10. Rosol Jiřílomotiva beroun#339#muži B2.00:32:14+00:02:5500:15:55.86Detail
11. Kuna AloisTábor#337#muži A9.00:32:21+00:03:0200:16:09.26Detail
12. Balcar AlešÓMON Praha#201#muži A10.00:32:55+00:03:3600:16:21.36Detail
13. Fořt MartinELEVEN RUN TEAM#230#muži C1.00:32:59+00:03:4000:16:34.84Detail
14. Čtvrtníček JakubBehejBrno.com#345#muži A11.00:33:05+00:03:4600:16:33.51Detail
15. Řehák VítMITAS CYKLOHELIOS#335#muži A12.00:33:07+00:03:4800:15:49.42Detail
16. Punda VáclavRBZ Praha#382#muži A13.00:33:09+00:03:5000:16:16.18Detail
17. Šimek PetrŽižkovský Tygři#289#muži A14.00:33:22+00:04:0300:16:21.75Detail
18. Sunka JanMoravan Lounovice#336#muži B3.00:33:22+00:04:0300:16:34.32Detail
19. Frolík JanTJ Tatran Železná Ruda#215#muži A15.00:33:28+00:04:0900:16:23.57Detail
20. Sobíšek MartinDukla Praha#350#muži A16.00:33:32+00:04:1300:16:21.01Detail
21. Janda MartinKOB Dobruška#391#muži B4.00:33:38+00:04:1900:16:31.54Detail
22. Bravený VítSK Praga#327#muži A17.00:33:46+00:04:2700:16:27.84Detail
23. Zahorec StanislavSOSE#306#muži B5.domácí muži 8 km1.00:33:48+00:04:2900:16:38.66Detail
24. Knyttl JanKBELY Cycling Team#249#muži B6.00:33:52+00:04:3300:16:30.08Detail
25. Ježek JanSK Svěrák#287#muži A18.00:33:55+00:04:3600:16:36.81Detail
26. Bartas JanSK Babice#312#muži A19.00:33:57+00:04:3800:16:41.65Detail
27. Plášil MatějTJ Sokol Senohraby#325#muži A20.domácí muži 8 km2.00:34:10+00:04:5100:16:23.38Detail
28. Černý OndřejŽižkovský Tygři#358#muži A21.00:34:12+00:04:5300:16:57.47Detail
29. Gabla MartinIronpeople#396#muži B7.00:34:16+00:04:5700:17:03.38Detail
30. Smrčka MilošBK Říčany#340#muži C2.00:34:16+00:04:5700:16:41.91Detail
31. Přinda LukášTJ Packa Praha#218#muži B8.00:34:21+00:05:0200:16:41.91Detail
32. Lebeda PetrBenešovský běžecký klub#219#muži B9.00:34:24+00:05:0500:16:42.71Detail
33. Veselý MichalBIKE NOTORIC#192#muži B10.00:34:29+00:05:1000:16:54.57Detail
34. Duchoň DavidPraha#228#muži B11.00:34:31+00:05:1200:16:57.59Detail
35. Podraský PatrikSparta Praha#364#dorostenci starší1.00:34:36+00:05:1700:16:49.66Detail
36. Malačka MilanOddíl OB Kotlářka#214#dorostenci starší2.00:34:38+00:05:1900:17:23.55Detail
37. Pejša Jansmí být prázdné#237#muži B12.00:34:43+00:05:2400:17:17.85Detail
38. Němec JanKolín#275#muži B13.00:34:46+00:05:2700:17:06.59Detail
39. Gazda VítězslavDivišov#207#muži B14.00:34:50+00:05:3100:17:00.07Detail
40. Vaculík JiříSK Babice#313#muži B15.00:35:00+00:05:4100:17:28.70Detail
41. Neuman JosefSKK SPARTAK CTYRKOLY#222#muži B16.00:35:05+00:05:4600:17:10.07Detail
42. Sobíšek TomášSparta Praha#351#dorostenci starší3.00:35:09+00:05:5000:17:21.14Detail
43. Havlíčková BarboraSvojetice#157#ženy1.00:35:09+00:05:5000:17:18.68Detail
44. Lyžař KubaDGP#223#muži A22.00:35:10+00:05:5100:17:32.91Detail
45. Jirásek TomášRunning Stones#297#muži A23.00:35:10+00:05:5100:17:35.39Detail
46. Ďoubal MiroslavKolovraty#263#muži B17.00:35:11+00:05:5200:17:05.85Detail
47. Werner LukášZelená liška#387#muži A24.00:35:17+00:05:5800:17:24.36Detail
48. Andrle JakubKostelec n.Č.lesy#195#muži B18.00:35:24+00:06:0500:17:20.30Detail
49. Bartoň VojtaDGP#224#muži A25.00:35:28+00:06:0900:17:32.03Detail
50. Hofman Jiří#363#muži A26.00:35:33+00:06:1400:17:16.40Detail
51. Kašpar MichalRS VLAŠIM#277#muži B19.00:35:34+00:06:1500:17:25.84Detail
52. Lachout MartinSedlčany#315#muži B20.00:35:40+00:06:2100:17:43.76Detail
53. Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem#390#muži A27.00:35:44+00:06:2500:17:27.00Detail
54. Nohejl TomášSK DNF Salming#375#muži C3.00:35:45+00:06:2600:17:35.99Detail
55. Pražák AdamSkuš Praha#216#muži B21.00:35:46+00:06:2700:17:37.29Detail
56. Počta JanSparta#366#muži A28.00:35:53+00:06:3400:17:15.70Detail
57. Sůsa JakubKanoistika Sedlčany#248#muži A29.00:35:56+00:06:3700:17:17.80Detail
58. Novotný LukášKanoistika Sedlčany#247#dorostenci starší4.00:35:56+00:06:3700:17:16.17Detail
59. Hilgert LubošDukla#385#muži A30.00:35:58+00:06:3900:17:28.28Detail
60. Tichovská MartinaSK Praga#169#ženy2.00:36:06+00:06:4700:17:42.48Detail
61. Šťastný JanTJ Sokol Senohraby#220#muži B22.domácí muži 8 km3.00:36:08+00:06:4900:17:52.27Detail
62. Bína JiříHrusice#212#muži B23.00:36:08+00:06:4900:17:30.95Detail
63. Zahorec AdamSOSE#305#dorostenci starší5.domácí muži 8 km4.00:36:11+00:06:5200:17:24.54Detail
64. Jaborník KarelSK Babice#309#muži B24.00:36:11+00:06:5200:17:27.08Detail
65. Tupý MarekČesyk#384#muži B25.00:36:14+00:06:5500:18:07.21Detail
66. Brabec JakubSparta Praha#367#dorostenci starší6.00:36:17+00:06:5800:18:19.89Detail
67. Rychnovský MatyášVeslaři Bohemians#253#dorostenci starší7.00:36:36+00:07:1700:17:46.70Detail
68. Treglerová DanielaPraha 4#147#ženy3.00:36:38+00:07:1900:18:46.75Detail
69. Vizina PetrSK Babice#311#muži C4.00:36:40+00:07:2100:17:49.73Detail
70. Doležalová MonikaOK Kamenice#171#ženy4.00:36:43+00:07:2400:17:51.69Detail
71. Smrčka PetrBK Říčany#276#muži B26.00:36:47+00:07:2800:17:48.34Detail
72. Borský MichalSokol Rataje#397#muži B27.00:36:50+00:07:3100:18:17.84Detail
73. Podolák KarelAtletika Stará Boleslav#267#muži B28.00:36:51+00:07:3200:18:21.72Detail
74. Rieger JanProgress cycle#251#muži B29.00:37:08+00:07:4900:18:34.70Detail
75. Fejgl MichalH. O. Přírodní vědy#359#muži B30.00:37:08+00:07:4900:17:59.53Detail
76. Hakl MartinSK Babice#308#muži A31.00:37:16+00:07:5700:18:31.41Detail
77. Skejťák MartinDGP#225#muži A32.00:37:16+00:07:5700:18:32.49Detail
78. Šindelář KarelŽižkovský tygři#302#muži B31.00:37:31+00:08:1200:18:25.22Detail
79. Leskin AndrejPraha#379#muži A33.00:37:39+00:08:2000:18:44.14Detail
80. Jindra DavidBRID Team#392#muži C5.00:37:40+00:08:2100:18:39.70Detail
81. Glajch MartinChaBrusiči#331#muži B32.00:37:53+00:08:3400:18:49.46Detail
82. Mašek MartinPraha 5#342#muži B33.00:37:56+00:08:3700:18:45.11Detail
83. Hanousek JakubPraha 4#332#muži A34.00:38:00+00:08:4100:18:50.99Detail
84. Bochenková MartinaČZU#162#ženy5.00:38:00+00:08:4100:18:49.20Detail
85. Michalik Slavomír Hlubočinka#317#muži C6.00:38:01+00:08:4200:18:27.40Detail
86. Krchňák RomanVlašim#316#muži C7.00:38:01+00:08:4200:18:34.93Detail
87. Novák PřemyslOddíl OB Kotlářka#231#dorostenci starší8.00:38:03+00:08:4400:18:25.97Detail
88. Zach PetrDGP#208#muži B34.00:38:09+00:08:5000:18:37.25Detail
89. Přibík MartinSK Praga#281#muži B35.00:38:12+00:08:5300:18:54.60Detail
90. Chaloupka PřemyslSilvini Madshus Team#314#muži B36.00:38:13+00:08:5400:18:45.40Detail
91. Ďurík PeterPraha#290#muži A35.00:38:14+00:08:5500:19:04.75Detail
92. Šulc MiroslavDivišov#229#muži C8.00:38:20+00:09:0100:18:53.54Detail
93. Šťovíček MartinSK Babice#280#muži B37.00:38:22+00:09:0300:18:48.31Detail
94. Blouďas PetrDGP#292#muži B38.00:38:24+00:09:0500:18:47.88Detail
95. Vávra RadomírKerteam#377#muži C9.00:38:24+00:09:0500:18:56.94Detail
96. Kolanda ČajDGP#268#muži B39.00:38:29+00:09:1000:19:03.86Detail
97. Barták VáclavKladno#353#muži A36.00:38:35+00:09:1600:19:01.69Detail
98. Fišer JiříVSK MFF UK#279#muži A37.00:38:36+00:09:1700:19:07.41Detail
99. Pištěk PetrPříčovy#236#muži B40.00:38:40+00:09:2100:19:01.87Detail
100. Neuman JiříKLM Praha#338#muži B41.00:38:46+00:09:2700:19:02.54Detail
101. Janáček JiříPraha 4#190#muži C10.00:38:48+00:09:2900:19:19.14Detail
102. Častvaj DanielMnichovice#199#muži B42.00:38:57+00:09:3800:19:03.42Detail
103. Kříž DušanBenešov#238#muži B43.00:38:59+00:09:4000:18:51.05Detail
104. Hergsell JiříVrackovice#374#muži B44.00:39:01+00:09:4200:19:02.00Detail
105. Andrušík RadekKanoistika Sedlčany#245#dorostenci starší9.00:39:09+00:09:5000:19:53.58Detail
106. Mátl RadekTK RADO#265#muži B45.00:39:13+00:09:5400:19:04.95Detail
107. Penc MiroslavDukla Praha#380#muži B46.00:39:13+00:09:5400:18:57.78Detail
108. Elstner MartinMnichovice#298#muži B47.00:39:17+00:09:5800:19:33.31Detail
109. Dvořák RichardSenohraby#226#dorostenci starší10.domácí muži 8 km5.00:39:17+00:09:5800:18:52.54Detail
110. Kozubik MichalKosetice#269#muži A38.00:39:18+00:09:5900:19:14.71Detail
111. Pechek PrantišekTJ Moretonstov Úpice#373#muži C11.00:39:23+00:10:0400:19:18.68Detail
112. Valasek StanislavCercany#294#muži B48.00:39:28+00:10:0900:18:54.15Detail
113. Khel RichardOK Sparta Praha#196#muži B49.00:39:44+00:10:2500:19:43.67Detail
114. Eichler IvoUSK Praha#187#muži C12.00:39:45+00:10:2600:20:04.26Detail
115. Chmelík MartinQuattro formaggi#341#muži C13.00:39:50+00:10:3100:19:42.69Detail
116. Kočovský MiroslavTJ Sokol Senohraby#191#muži B50.domácí muži 8 km6.00:40:01+00:10:4200:19:28.42Detail
117. Adamcová AndreaAtletika Vlašim#135#ženy6.00:40:03+00:10:4400:19:47.88Detail
118. Fiala RadovanBenešov#270#muži B51.00:40:08+00:10:4900:19:06.12Detail
119. Rottová KateřinaSK Babice#152#ženy7.00:40:10+00:10:5100:19:51.59Detail
120. Veselý JanTJ Sokol Senohraby#200#muži C14.domácí muži 8 km7.00:40:11+00:10:5200:19:27.38Detail
121. Dufek PavelDGP#360#muži B52.00:40:14+00:10:5500:19:55.57Detail
122. Vyčichlo TomášSpartan Gym#394#muži B53.00:40:15+00:10:5600:19:54.94Detail
123. Termer VáclavSparta Praha#370#dorostenci starší11.00:40:17+00:10:5800:20:14.68Detail
124. Křížová LenkaBenešovský běžecký klub#136#ženy8.00:40:18+00:10:5900:19:48.18Detail
125. Valsa RadekKanoistika Sedlčany#246#dorostenci starší12.00:40:20+00:11:0100:19:50.62Detail
126. Jeníček MichalH. O. Přírodní vědy#356#muži B54.00:40:20+00:11:0100:19:40.82Detail
127. Rejman TomášÓmon Praha#262#muži B55.00:40:40+00:11:2100:19:52.61Detail
128. Limberková MonikaPraha10#148#ženy9.00:40:40+00:11:2100:20:25.74Detail
129. Kožinová ZuzanaSK Praga#156#ženy10.00:40:44+00:11:2500:20:29.93Detail
130. Nemšovský PetrPraga Praha#323#muži B56.00:40:52+00:11:3300:20:33.97Detail
131. Mráz AntonínDGP#274#muži B57.00:40:55+00:11:3600:20:07.44Detail
132. Němec Arnošt#322#muži C15.00:41:01+00:11:4200:20:13.75Detail
133. Tůma JiříObchodní akademie Vlašim#203#muži C16.00:41:05+00:11:4600:19:38.48Detail
134. Moravec KarelRunning Stones#284#muži A39.00:41:05+00:11:4600:20:09.90Detail
135. Malovcová MonikaŘíčany#146#ženy11.00:41:06+00:11:4700:19:57.94Detail
136. Folprecht EdaSlovan Zdravotnik Praha#296#muži B58.00:41:12+00:11:5300:20:12.75Detail
137. Brožík František Vlašim#217#muži C17.00:41:22+00:12:0300:20:08.09Detail
138. Skořepa DavidPraha 4#378#muži B59.00:41:24+00:12:0500:20:11.77Detail
139. Najman JonášLázně Bělohrad#376#muži A40.00:41:26+00:12:0700:20:30.63Detail
140. Navrátil ZdeněkAdidas Runners Prague#210#muži B60.00:41:27+00:12:0800:20:19.93Detail
141. Turek JiříChaloupky#349#muži C18.00:41:33+00:12:1400:20:33.23Detail
142. Mrva PavelBKK - Popovice#386#muži C19.00:41:35+00:12:1600:20:20.01Detail
143. Rychnovský MilanBrno#399#muži B61.00:41:37+00:12:1800:19:56.70Detail
144. Jakešová KláraSK Babice#153#ženy12.00:41:39+00:12:2000:20:04.99Detail
145. Šimek ChristinaŽižkovský Tygři#149#ženy13.00:41:40+00:12:2100:20:37.97Detail
146. Maleček PetrTJ Sokol Suchdol#333#muži B62.00:41:42+00:12:2300:20:18.95Detail
147. Šítek MichalCelné#301#muži B63.00:41:49+00:12:3000:20:29.56Detail
148. Ptáček Jiří#348#muži A41.00:41:51+00:12:3200:20:04.29Detail
149. Sušánka BobíkDGP#286#muži C20.00:42:11+00:12:5200:20:33.00Detail
150. Polivka PetrSki Vitkovice#264#muži B64.00:42:20+00:13:0100:21:05.37Detail
151. Skořepová Alena TJ Sokol Senohraby#142#ženy14.domácí ženy 8 km1.00:42:45+00:13:2600:20:34.80Detail
152. Schöppelová LucieKladno#164#ženy15.00:42:49+00:13:3000:21:15.62Detail
153. John RobertPraha 4#307#muži B65.00:42:55+00:13:3600:21:34.67Detail
154. Skřenková KristýnaSpolek Přátel#170#ženy16.00:42:58+00:13:3900:21:51.98Detail
155. Elstnerová MonikaMnichovice#151#ženy17.00:43:00+00:13:4100:20:42.57Detail
156. Labský Zdeněk#352#muži B66.00:43:11+00:13:5200:21:24.08Detail
157. Rašek Filip#347#muži A42.00:43:12+00:13:5300:20:51.32Detail
158. Balcar JaroslavSenohraby#357#muži B67.domácí muži 8 km8.00:43:15+00:13:5600:21:08.91Detail
159. Balcarová JanaÓMON Praha#129#ženy18.00:43:18+00:13:5900:21:08.74Detail
160. Švec LadislavVeslaři Bohemians#256#dorostenci starší13.00:43:21+00:14:0200:21:28.44Detail
161. Kopecký VítVeslaři Bohemians#257#dorostenci starší14.00:43:23+00:14:0400:21:20.69Detail
162. Vejvodová KristynaKanoistika Sedlčany#141#ženy19.00:43:30+00:14:1100:21:32.73Detail
163. Stráněl JiříSK Rover#239#muži B68.00:43:36+00:14:1700:18:12.60Detail
164. Stráněl JiříSWIX team#240#muži A43.00:43:36+00:14:1700:17:36.48Detail
165. Hruška TomášKbelští sokoli#252#muži B69.00:43:49+00:14:3000:21:18.42Detail
166. Bína ŠimonTJ Sokol Senohraby#211#dorostenci starší15.domácí muži 8 km9.00:43:58+00:14:3900:21:11.97Detail
167. Pecháček LiborMnichovice#206#muži B70.00:44:02+00:14:4300:21:06.97Detail
168. Holubová TerezaGatorade#137#ženy20.00:44:04+00:14:4500:21:45.97Detail
169. Balej JiříOK Kamenice#324#muži B71.00:44:28+00:15:0900:21:44.12Detail
170. Pospíšil Tomáš.#343#muži C21.00:44:38+00:15:1900:22:16.07Detail
171. Přibík JanSK Praga#321#muži C22.00:44:41+00:15:2200:21:43.35Detail
172. Všetula MiroslavHrusice#213#muži B72.00:44:48+00:15:2900:21:26.25Detail
173. Borovička MartinSTG Mělník#355#muži A44.00:44:49+00:15:3000:20:48.04Detail
174. Mráz Pavel DGP#283#muži B73.00:44:57+00:15:3800:22:19.15Detail
175. Hamouz JanÓmon Praha#295#muži A45.00:45:12+00:15:5300:22:14.05Detail
176. Slunečko st. Jindřich BBK#232#muži B74.00:45:13+00:15:5400:22:28.79Detail
177. Cinka IvanBenešovský běžecký klub#185#muži C23.00:45:18+00:15:5900:21:54.52Detail
178. Kožinová JanaSK Praga#145#ženy21.00:45:25+00:16:0600:22:07.02Detail
179. Klaška PavelDKP#328#muži C24.00:45:25+00:16:0600:22:21.39Detail
180. Struk JiříGatorade#221#muži B75.00:45:29+00:16:1000:21:49.50Detail
181. Linhart FrantišekAdidas Prague Runners#209#muži B76.00:45:33+00:16:1400:22:48.95Detail
182. Plášil JanTJ Sokol Senohraby#326#dorostenci starší16.domácí muži 8 km10.00:45:47+00:16:2800:22:00.90Detail
183. Konvalinka ŠtěpánKanoistika Sedlčany#241#dorostenci starší17.00:45:53+00:16:3400:23:48.38Detail
184. Vatěra VáclavDGP#344#muži C25.00:45:55+00:16:3600:22:44.82Detail
185. Nový BřetislavSABZO Praha#181#muži C26.00:46:01+00:16:4200:22:19.43Detail
186. Ševčíková ZuzanaÓmon Praha#130#ženy22.00:46:07+00:16:4800:22:50.16Detail
187. Bulandr LeopardDGP#371#muži C27.00:46:12+00:16:5300:22:34.57Detail
188. Mondshcein JaromírVeslaři Bohemians#259#dorostenci starší18.00:46:18+00:16:5900:22:53.56Detail
189. Vytásek JaroslavSenohraby#202#muži B77.domácí muži 8 km11.00:46:18+00:16:5900:22:24.57Detail
190. Kohout KryštofTJ Sokol Senohraby#320#dorostenci starší19.domácí muži 8 km12.00:46:20+00:17:0100:23:05.98Detail
191. Slavíková ŠtěpánkaDGP#155#ženy23.00:46:45+00:17:2600:22:49.91Detail
192. Ojrizinski TymoteuszVeslaři Bohemians#258#dorostenci starší20.00:46:56+00:17:3700:23:11.50Detail
193. Karešová Pavla#160#ženy24.00:46:59+00:17:4000:23:11.34Detail
194. Fleissnerová Barbora#166#ženy25.00:47:16+00:17:5700:23:30.97Detail
195. Krása DavidSokol Malá Strana#189#muži C28.00:47:34+00:18:1500:23:12.83Detail
196. Vevera TomášWinjay ISC Praha#362#muži A46.00:47:49+00:18:3000:23:42.85Detail
197. Hes ZdeněkKanoistika Sedlčany#243#muži B78.00:47:56+00:18:3700:23:50.88Detail
198. Franěk PetrTo rozchodíš!#188#muži C29.00:48:05+00:18:4600:23:28.55Detail
199. Šiml JanNovis TK Praha#291#muži C30.00:48:05+00:18:4600:23:26.35Detail
200. Princ AdamVeslaři Bohemians#255#dorostenci starší21.00:48:06+00:18:4700:23:36.37Detail
201. Hrábek NikolaSparta Praha#369#dorostenci starší22.00:48:14+00:18:5500:21:47.28Detail
202. Hálová PetraBenešovský běžecký klub#131#ženy26.00:48:21+00:19:0200:23:45.60Detail
203. Škvor PetrVeslaři Bohemians#260#muži C31.domácí muži 8 km13.00:48:22+00:19:0300:23:49.09Detail
204. Doubravová LucieSvětice#127#ženy27.00:48:27+00:19:0800:24:03.97Detail
205. Budka OndřejKanoistika Sedlčany#242#dorostenci starší23.00:48:43+00:19:2400:23:49.64Detail
206. Říman PetrSK Babice#266#muži C32.00:48:45+00:19:2600:23:56.77Detail
207. Hrncirik JanDGP#293#muži B79.00:48:48+00:19:2900:24:17.67Detail
208. Bialožytová TerezaSK Praga#163#ženy28.00:48:57+00:19:3800:24:08.16Detail
209. Frommová JustýnaDGP#133#ženy29.00:49:01+00:19:4200:23:46.33Detail
210. Kadleček AlešKanoistika Sedlčany#244#muži B80.00:49:33+00:20:1400:24:03.22Detail
211. Vojta AdamSenohraby#235#dorostenci starší24.domácí muži 8 km14.00:49:41+00:20:2200:23:15.90Detail
212. Samcová VeronikaKanoistika Sedlčany#139#ženy30.00:49:43+00:20:2400:23:24.32Detail
213. Kožina PetrSK Praga#186#muži C33.00:49:51+00:20:3200:25:03.10Detail
214. Ambler ArturVeslaři Bohemians#254#dorostenci starší25.00:49:53+00:20:3400:25:23.12Detail
215. Boumová AnetaKanoistika Sedlčany#138#ženy31.00:50:08+00:20:4900:23:48.81Detail
216. Horsinková KateřinaBáječné ženy v běhu#172#ženy32.00:50:51+00:21:3200:24:57.85Detail
217. Štrosová AliceBonbon Praha#159#ženy33.00:51:08+00:21:4900:24:53.36Detail
218. Procházková Irena TJ Sokol Senohraby#158#ženy34.domácí ženy 8 km2.00:51:24+00:22:0500:25:21.79Detail
219. Tešovič JanSparta Praha#368#dorostenci starší26.00:51:24+00:22:0500:25:13.13Detail
220. Janoušek VáclavČtyřkoly#383#muži B81.00:52:06+00:22:4700:26:27.10Detail
221. Hrstka MiroslavTJ Sokol Jesenice#365#muži C34.00:52:10+00:22:5100:25:33.46Detail
222. Greiner PavelPraha 4#194#muži B82.00:52:23+00:23:0400:25:23.63Detail
223. Roučková KateřinaPrůhonice#154#ženy35.00:52:52+00:23:3300:25:46.04Detail
224. Dvořák LibojDGP#372#muži C35.00:53:04+00:23:4500:25:33.46Detail
225. Kratochvílová BlaženaSvětice#168#ženy36.00:53:28+00:24:0900:26:40.62Detail
226. Štros OtaBonbon#346#muži C36.00:54:24+00:25:0500:26:27.27Detail
227. Kristenová Anna#161#ženy37.00:55:15+00:25:5600:27:00.66Detail
228. Fulín VáclavBBK Benešov#389#muži C37.00:55:35+00:26:1600:26:37.77Detail
229. Kratinova RenataDGP#150#ženy38.00:55:41+00:26:2200:27:22.35Detail
230. Veverková DanielaWinjay ISC Praha#167#ženy39.00:55:55+00:26:3600:27:37.14Detail
231. Rajnyš StanislavSK Lokomotiva Braník - Praha#381#muži C38.00:56:21+00:27:0200:26:36.48Detail
232. Votočková Petra EmilieDGP#134#ženy40.00:56:24+00:27:0500:26:08.05Detail
233. Daňková AlenaNOK Zaječice#143#ženy41.00:57:02+00:27:4300:27:06.35Detail
234. Petrilák MiroslavOK Dobříš#318#muži C39.00:57:06+00:27:4700:27:45.98Detail
235. Nemeth MarekMufloni Kunratice#272#muži B83.00:58:47+00:29:2800:27:50.36Detail
236. Novák JiříSK ROVER#182#muži C40.00:58:58+00:29:3900:29:21.79Detail
237. Klaška Pavel DKP#329#muži A47.00:59:30+00:30:1100:59:29.88Detail
238. Luňák TomášSK Babice#310#muži B84.01:01:04+00:31:4501:01:03.77Detail
239. Dufková Tania#165#ženy42.01:02:23+00:33:0400:30:02.98Detail
240. Pavlík PetrŠenov u NJ, Klub přátel Velkého Javorníku...#354#muži B85.01:10:07+00:40:4800:34:06.82Detail
241. Šolta JakubSvětice#193#muži B86.01:14:31+00:45:1201:14:30.36Detail
242. Václav Krejsa#388#muži C41.02:20:54+01:51:3501:10:14.80Detail
Urbanec JanZaječice#197#muži B00:00:00Detail
Urbanec OndřejZaječice#198#dorostenci starší00:00:00Detail
Urbancová JaroslavaZaječice#128#ženy00:00:00Detail
Mrázková MichaelaDivišov#132#ženy00:00:00Detail
Podlipná DenisaZaječice#144#ženy00:00:00Detail
#173#00:00:00Detail
#174#00:00:00Detail
#175#00:00:00Detail
#176#00:00:00Detail
#177#00:00:00Detail
#178#00:00:00Detail
#179#00:00:00Detail
#180#00:00:00Detail
DNF Mayer JanAtletika Benešov#184#muži CDNF 00:33:42.71Detail
DNF Peřinka FilipTTT#227#muži ADNF Detail
DNS Musil LadislavKbely Cycling team#273#muži CDNS 01:05:46.57Detail
DNS Pudilová VlaďkaKanoistika Sedlčany#140#ženyDNS 01:14:22.81Detail
DNS Smetana KarelBBK#183#muži CDNS Detail
DNS Chmelik MartinQuattro formaggi#204#muži CDNS Detail
DNS Knapec MilanMorava#205#muži BDNS Detail
DNS Slunečko ml. JindřichBBK#233#muži ADNS Detail
DNS Kos PavelTJ Sokol Senohraby#234#muži Bdomácí muži 8 kmDNS Detail
DNS Zvolský LadislavKOA Squad#271#muži BDNS Detail
DNS Marek MilošPelhřimov#278#muži BDNS Detail
DNS Pirk Tomáš#282#muži BDNS Detail
DNS Pangrác PavelTrutnov#285#muži BDNS Detail
DNS Pospíšil VítekDGP#288#muži CDNS Detail
DNS Svěchota LukášSpartak Praha 4#304#muži ADNS Detail
DNS Chudožilov MichalZlivice#319#muži ADNS Detail
DNS Klaška PavelDKP#330#dorostenci staršíDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz