Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
25. 11. 2018

8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. KURIŠ ŠtěpánASK Slavia Praha395muži A1.00:29:1900:14:11.21Detail
2. PECHEK PetrTJ Maratonstav Úpice300muži A2.00:29:35+00:00:1600:14:18.16Detail
3. POLÁŠEK Jan FerdinandMFF UK/JELITA.RUN299muži A3.00:29:48+00:00:2900:14:26.48Detail
4. EREMKA LiborTJ Jiskra Humpolec334muži A4.00:30:10+00:00:5100:14:43.80Detail
5. JINDRA AdamTJ Stodůlky Praha393muži A5.00:31:18+00:01:5900:15:17.25Detail
6. BLAŽEK JaroslavCZU Praha 261muži A6.00:31:32+00:02:1300:15:23.68Detail
7. SVĚCHOTA OndřejSpartak Praha 4303muži A7.00:31:34+00:02:1500:15:42.89Detail
8. KONVALINKA MatějKanoistika Sedlčany361muži A8.00:31:45+00:02:2600:15:52.06Detail
9. HOLENDA PetrTJ Slavoj BANES Pacov250muži B1.00:31:56+00:02:3700:15:52.99Detail
10. ROSOL Jiřílomotiva beroun339muži B2.00:32:14+00:02:5500:15:55.86Detail
11. KUNA AloisTábor337muži A9.00:32:21+00:03:0200:16:09.26Detail
12. BALCAR AlešÓMON Praha201muži A10.00:32:55+00:03:3600:16:21.36Detail
13. FOŘT MartinELEVEN RUN TEAM230muži C1.00:32:59+00:03:4000:16:34.84Detail
14. ČTVRTNÍČEK JakubBehejBrno.com345muži A11.00:33:05+00:03:4600:16:33.51Detail
15. ŘEHÁK VítMITAS CYKLOHELIOS335muži A12.00:33:07+00:03:4800:15:49.42Detail
16. PUNDA VáclavRBZ Praha382muži A13.00:33:09+00:03:5000:16:16.18Detail
17. ŠIMEK PetrŽižkovský Tygři289muži A14.00:33:22+00:04:0300:16:21.75Detail
18. SUNKA JanMoravan Lounovice336muži B3.00:33:22+00:04:0300:16:34.32Detail
19. FROLÍK JanTJ Tatran Železná Ruda215muži A15.00:33:28+00:04:0900:16:23.57Detail
20. SOBÍŠEK MartinDukla Praha350muži A16.00:33:32+00:04:1300:16:21.01Detail
21. JANDA MartinKOB Dobruška391muži B4.00:33:38+00:04:1900:16:31.54Detail
22. BRAVENÝ VítSK Praga327muži A17.00:33:46+00:04:2700:16:27.84Detail
23. ZAHOREC StanislavSOSE306muži B5.domácí muži 8 km1.00:33:48+00:04:2900:16:38.66Detail
24. KNYTTL JanKBELY Cycling Team249muži B6.00:33:52+00:04:3300:16:30.08Detail
25. JEŽEK JanSK Svěrák287muži A18.00:33:55+00:04:3600:16:36.81Detail
26. BARTAS JanSK Babice312muži A19.00:33:57+00:04:3800:16:41.65Detail
27. PLÁŠIL MatějTJ Sokol Senohraby325muži A20.domácí muži 8 km2.00:34:10+00:04:5100:16:23.38Detail
28. ČERNÝ OndřejŽižkovský Tygři358muži A21.00:34:12+00:04:5300:16:57.47Detail
29. GABLA MartinIronpeople396muži B7.00:34:16+00:04:5700:17:03.38Detail
30. SMRČKA MilošBK Říčany340muži C2.00:34:16+00:04:5700:16:41.91Detail
31. PŘINDA LukášTJ Packa Praha218muži B8.00:34:21+00:05:0200:16:41.91Detail
32. LEBEDA PetrBenešovský běžecký klub219muži B9.00:34:24+00:05:0500:16:42.71Detail
33. VESELÝ MichalBIKE NOTORIC192muži B10.00:34:29+00:05:1000:16:54.57Detail
34. DUCHOŇ DavidPraha228muži B11.00:34:31+00:05:1200:16:57.59Detail
35. PODRASKÝ PatrikSparta Praha364dorostenci starší1.00:34:36+00:05:1700:16:49.66Detail
36. MALAČKA MilanOddíl OB Kotlářka214dorostenci starší2.00:34:38+00:05:1900:17:23.55Detail
37. PEJŠA Jansmí být prázdné237muži B12.00:34:43+00:05:2400:17:17.85Detail
38. NĚMEC JanKolín275muži B13.00:34:46+00:05:2700:17:06.59Detail
39. GAZDA VítězslavDivišov207muži B14.00:34:50+00:05:3100:17:00.07Detail
40. VACULÍK JiříSK Babice313muži B15.00:35:00+00:05:4100:17:28.70Detail
41. NEUMAN JosefSKK SPARTAK CTYRKOLY222muži B16.00:35:05+00:05:4600:17:10.07Detail
42. SOBÍŠEK TomášSparta Praha351dorostenci starší3.00:35:09+00:05:5000:17:21.14Detail
43. HAVLÍČKOVÁ BarboraSvojetice157ženy1.00:35:09+00:05:5000:17:18.68Detail
44. LYŽAŘ KubaDGP223muži A22.00:35:10+00:05:5100:17:32.91Detail
45. JIRÁSEK TomášRunning Stones297muži A23.00:35:10+00:05:5100:17:35.39Detail
46. ĎOUBAL MiroslavKolovraty263muži B17.00:35:11+00:05:5200:17:05.85Detail
47. WERNER LukášZelená liška387muži A24.00:35:17+00:05:5800:17:24.36Detail
48. ANDRLE JakubKostelec n.Č.lesy195muži B18.00:35:24+00:06:0500:17:20.30Detail
49. BARTOŇ VojtaDGP224muži A25.00:35:28+00:06:0900:17:32.03Detail
50. HOFMAN Jiří363muži A26.00:35:33+00:06:1400:17:16.40Detail
51. KAŠPAR MichalRS VLAŠIM277muži B19.00:35:34+00:06:1500:17:25.84Detail
52. LACHOUT MartinSedlčany315muži B20.00:35:40+00:06:2100:17:43.76Detail
53. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem390muži A27.00:35:44+00:06:2500:17:27.00Detail
54. NOHEJL TomášSK DNF Salming375muži C3.00:35:45+00:06:2600:17:35.99Detail
55. PRAŽÁK AdamSkuš Praha216muži B21.00:35:46+00:06:2700:17:37.29Detail
56. POČTA JanSparta366muži A28.00:35:53+00:06:3400:17:15.70Detail
57. SŮSA JakubKanoistika Sedlčany248muži A29.00:35:56+00:06:3700:17:17.80Detail
58. NOVOTNÝ LukášKanoistika Sedlčany247dorostenci starší4.00:35:56+00:06:3700:17:16.17Detail
59. HILGERT LubošDukla385muži A30.00:35:58+00:06:3900:17:28.28Detail
60. TICHOVSKÁ MartinaSK Praga169ženy2.00:36:06+00:06:4700:17:42.48Detail
61. ŠŤASTNÝ JanTJ Sokol Senohraby220muži B22.domácí muži 8 km3.00:36:08+00:06:4900:17:52.27Detail
62. BÍNA JiříHrusice212muži B23.00:36:08+00:06:4900:17:30.95Detail
63. ZAHOREC AdamSOSE305dorostenci starší5.domácí muži 8 km4.00:36:11+00:06:5200:17:24.54Detail
64. JABORNÍK KarelSK Babice309muži B24.00:36:11+00:06:5200:17:27.08Detail
65. TUPÝ MarekČesyk384muži B25.00:36:14+00:06:5500:18:07.21Detail
66. BRABEC JakubSparta Praha367dorostenci starší6.00:36:17+00:06:5800:18:19.89Detail
67. RYCHNOVSKÝ MatyášVeslaři Bohemians253dorostenci starší7.00:36:36+00:07:1700:17:46.70Detail
68. TREGLEROVÁ DanielaPraha 4147ženy3.00:36:38+00:07:1900:18:46.75Detail
69. VIZINA PetrSK Babice311muži C4.00:36:40+00:07:2100:17:49.73Detail
70. DOLEŽALOVÁ MonikaOK Kamenice171ženy4.00:36:43+00:07:2400:17:51.69Detail
71. SMRČKA PetrBK Říčany276muži B26.00:36:47+00:07:2800:17:48.34Detail
72. BORSKÝ MichalSokol Rataje397muži B27.00:36:50+00:07:3100:18:17.84Detail
73. PODOLÁK KarelAtletika Stará Boleslav267muži B28.00:36:51+00:07:3200:18:21.72Detail
74. RIEGER JanProgress cycle251muži B29.00:37:08+00:07:4900:18:34.70Detail
75. FEJGL MichalH. O. Přírodní vědy359muži B30.00:37:08+00:07:4900:17:59.53Detail
76. HAKL MartinSK Babice308muži A31.00:37:16+00:07:5700:18:31.41Detail
77. SKEJŤÁK MartinDGP225muži A32.00:37:16+00:07:5700:18:32.49Detail
78. ŠINDELÁŘ KarelŽižkovský tygři302muži B31.00:37:31+00:08:1200:18:25.22Detail
79. LESKIN AndrejPraha379muži A33.00:37:39+00:08:2000:18:44.14Detail
80. JINDRA DavidBRID Team392muži C5.00:37:40+00:08:2100:18:39.70Detail
81. GLAJCH MartinChaBrusiči331muži B32.00:37:53+00:08:3400:18:49.46Detail
82. MAŠEK MartinPraha 5342muži B33.00:37:56+00:08:3700:18:45.11Detail
83. HANOUSEK JakubPraha 4332muži A34.00:38:00+00:08:4100:18:50.99Detail
84. BOCHENKOVÁ MartinaČZU162ženy5.00:38:00+00:08:4100:18:49.20Detail
85. MICHALIK Slavomír Hlubočinka317muži C6.00:38:01+00:08:4200:18:27.40Detail
86. KRCHŇÁK RomanVlašim316muži C7.00:38:01+00:08:4200:18:34.93Detail
87. NOVÁK PřemyslOddíl OB Kotlářka231dorostenci starší8.00:38:03+00:08:4400:18:25.97Detail
88. ZACH PetrDGP208muži B34.00:38:09+00:08:5000:18:37.25Detail
89. PŘIBÍK MartinSK Praga281muži B35.00:38:12+00:08:5300:18:54.60Detail
90. CHALOUPKA PřemyslSilvini Madshus Team314muži B36.00:38:13+00:08:5400:18:45.40Detail
91. ĎURÍK PeterPraha290muži A35.00:38:14+00:08:5500:19:04.75Detail
92. ŠULC MiroslavDivišov229muži C8.00:38:20+00:09:0100:18:53.54Detail
93. ŠŤOVÍČEK MartinSK Babice280muži B37.00:38:22+00:09:0300:18:48.31Detail
94. BLOUĎAS PetrDGP292muži B38.00:38:24+00:09:0500:18:47.88Detail
95. VÁVRA RadomírKerteam377muži C9.00:38:24+00:09:0500:18:56.94Detail
96. KOLANDA ČajDGP268muži B39.00:38:29+00:09:1000:19:03.86Detail
97. BARTÁK VáclavKladno353muži A36.00:38:35+00:09:1600:19:01.69Detail
98. FIŠER JiříVSK MFF UK279muži A37.00:38:36+00:09:1700:19:07.41Detail
99. PIŠTĚK PetrPříčovy236muži B40.00:38:40+00:09:2100:19:01.87Detail
100. NEUMAN JiříKLM Praha338muži B41.00:38:46+00:09:2700:19:02.54Detail
101. JANÁČEK JiříPraha 4190muži C10.00:38:48+00:09:2900:19:19.14Detail
102. ČASTVAJ DanielMnichovice199muži B42.00:38:57+00:09:3800:19:03.42Detail
103. KŘÍŽ DušanBenešov238muži B43.00:38:59+00:09:4000:18:51.05Detail
104. HERGSELL JiříVrackovice374muži B44.00:39:01+00:09:4200:19:02.00Detail
105. ANDRUŠÍK RadekKanoistika Sedlčany245dorostenci starší9.00:39:09+00:09:5000:19:53.58Detail
106. MÁTL RadekTK RADO265muži B45.00:39:13+00:09:5400:19:04.95Detail
107. PENC MiroslavDukla Praha380muži B46.00:39:13+00:09:5400:18:57.78Detail
108. ELSTNER MartinMnichovice298muži B47.00:39:17+00:09:5800:19:33.31Detail
109. DVOŘÁK RichardSenohraby226dorostenci starší10.domácí muži 8 km5.00:39:17+00:09:5800:18:52.54Detail
110. KOZUBIK MichalKosetice269muži A38.00:39:18+00:09:5900:19:14.71Detail
111. PECHEK PrantišekTJ Moretonstov Úpice373muži C11.00:39:23+00:10:0400:19:18.68Detail
112. VALASEK StanislavCercany294muži B48.00:39:28+00:10:0900:18:54.15Detail
113. KHEL RichardOK Sparta Praha196muži B49.00:39:44+00:10:2500:19:43.67Detail
114. EICHLER IvoUSK Praha187muži C12.00:39:45+00:10:2600:20:04.26Detail
115. CHMELÍK MartinQuattro formaggi341muži C13.00:39:50+00:10:3100:19:42.69Detail
116. KOČOVSKÝ MiroslavTJ Sokol Senohraby191muži B50.domácí muži 8 km6.00:40:01+00:10:4200:19:28.42Detail
117. ADAMCOVÁ AndreaAtletika Vlašim135ženy6.00:40:03+00:10:4400:19:47.88Detail
118. FIALA RadovanBenešov270muži B51.00:40:08+00:10:4900:19:06.12Detail
119. ROTTOVÁ KateřinaSK Babice152ženy7.00:40:10+00:10:5100:19:51.59Detail
120. VESELÝ JanTJ Sokol Senohraby200muži C14.domácí muži 8 km7.00:40:11+00:10:5200:19:27.38Detail
121. DUFEK PavelDGP360muži B52.00:40:14+00:10:5500:19:55.57Detail
122. VYČICHLO TomášSpartan Gym394muži B53.00:40:15+00:10:5600:19:54.94Detail
123. TERMER VáclavSparta Praha370dorostenci starší11.00:40:17+00:10:5800:20:14.68Detail
124. KŘÍŽOVÁ LenkaBenešovský běžecký klub136ženy8.00:40:18+00:10:5900:19:48.18Detail
125. VALSA RadekKanoistika Sedlčany246dorostenci starší12.00:40:20+00:11:0100:19:50.62Detail
126. JENÍČEK MichalH. O. Přírodní vědy356muži B54.00:40:20+00:11:0100:19:40.82Detail
127. REJMAN TomášÓmon Praha262muži B55.00:40:40+00:11:2100:19:52.61Detail
128. LIMBERKOVÁ MonikaPraha10148ženy9.00:40:40+00:11:2100:20:25.74Detail
129. KOŽINOVÁ ZuzanaSK Praga156ženy10.00:40:44+00:11:2500:20:29.93Detail
130. NEMŠOVSKÝ PetrPraga Praha323muži B56.00:40:52+00:11:3300:20:33.97Detail
131. MRÁZ AntonínDGP274muži B57.00:40:55+00:11:3600:20:07.44Detail
132. NĚMEC Arnošt322muži C15.00:41:01+00:11:4200:20:13.75Detail
133. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim203muži C16.00:41:05+00:11:4600:19:38.48Detail
134. MORAVEC KarelRunning Stones284muži A39.00:41:05+00:11:4600:20:09.90Detail
135. MALOVCOVÁ MonikaŘíčany146ženy11.00:41:06+00:11:4700:19:57.94Detail
136. FOLPRECHT EdaSlovan Zdravotnik Praha296muži B58.00:41:12+00:11:5300:20:12.75Detail
137. BROŽÍK František Vlašim217muži C17.00:41:22+00:12:0300:20:08.09Detail
138. SKOŘEPA DavidPraha 4378muži B59.00:41:24+00:12:0500:20:11.77Detail
139. NAJMAN JonášLázně Bělohrad376muži A40.00:41:26+00:12:0700:20:30.63Detail
140. NAVRÁTIL ZdeněkAdidas Runners Prague210muži B60.00:41:27+00:12:0800:20:19.93Detail
141. TUREK JiříChaloupky349muži C18.00:41:33+00:12:1400:20:33.23Detail
142. MRVA PavelBKK - Popovice386muži C19.00:41:35+00:12:1600:20:20.01Detail
143. RYCHNOVSKÝ MilanBrno399muži B61.00:41:37+00:12:1800:19:56.70Detail
144. JAKEŠOVÁ KláraSK Babice153ženy12.00:41:39+00:12:2000:20:04.99Detail
145. ŠIMEK ChristinaŽižkovský Tygři149ženy13.00:41:40+00:12:2100:20:37.97Detail
146. MALEČEK PetrTJ Sokol Suchdol333muži B62.00:41:42+00:12:2300:20:18.95Detail
147. ŠÍTEK MichalCelné301muži B63.00:41:49+00:12:3000:20:29.56Detail
148. PTÁČEK Jiří348muži A41.00:41:51+00:12:3200:20:04.29Detail
149. SUŠÁNKA BobíkDGP286muži C20.00:42:11+00:12:5200:20:33.00Detail
150. POLIVKA PetrSki Vitkovice264muži B64.00:42:20+00:13:0100:21:05.37Detail
151. SKOŘEPOVÁ Alena TJ Sokol Senohraby142ženy14.domácí ženy 8 km1.00:42:45+00:13:2600:20:34.80Detail
152. SCHÖPPELOVÁ LucieKladno164ženy15.00:42:49+00:13:3000:21:15.62Detail
153. JOHN RobertPraha 4307muži B65.00:42:55+00:13:3600:21:34.67Detail
154. SKŘENKOVÁ KristýnaSpolek Přátel170ženy16.00:42:58+00:13:3900:21:51.98Detail
155. ELSTNEROVÁ MonikaMnichovice151ženy17.00:43:00+00:13:4100:20:42.57Detail
156. LABSKÝ Zdeněk352muži B66.00:43:11+00:13:5200:21:24.08Detail
157. RAŠEK Filip347muži A42.00:43:12+00:13:5300:20:51.32Detail
158. BALCAR JaroslavSenohraby357muži B67.domácí muži 8 km8.00:43:15+00:13:5600:21:08.91Detail
159. BALCAROVÁ JanaÓMON Praha129ženy18.00:43:18+00:13:5900:21:08.74Detail
160. ŠVEC LadislavVeslaři Bohemians256dorostenci starší13.00:43:21+00:14:0200:21:28.44Detail
161. KOPECKÝ VítVeslaři Bohemians257dorostenci starší14.00:43:23+00:14:0400:21:20.69Detail
162. VEJVODOVÁ KristynaKanoistika Sedlčany141ženy19.00:43:30+00:14:1100:21:32.73Detail
163. STRÁNĚL JiříSK Rover239muži B68.00:43:36+00:14:1700:18:12.60Detail
164. STRÁNĚL JiříSWIX team240muži A43.00:43:36+00:14:1700:17:36.48Detail
165. HRUŠKA TomášKbelští sokoli252muži B69.00:43:49+00:14:3000:21:18.42Detail
166. BÍNA ŠimonTJ Sokol Senohraby211dorostenci starší15.domácí muži 8 km9.00:43:58+00:14:3900:21:11.97Detail
167. PECHÁČEK LiborMnichovice206muži B70.00:44:02+00:14:4300:21:06.97Detail
168. HOLUBOVÁ TerezaGatorade137ženy20.00:44:04+00:14:4500:21:45.97Detail
169. BALEJ JiříOK Kamenice324muži B71.00:44:28+00:15:0900:21:44.12Detail
170. POSPÍŠIL Tomáš.343muži C21.00:44:38+00:15:1900:22:16.07Detail
171. PŘIBÍK JanSK Praga321muži C22.00:44:41+00:15:2200:21:43.35Detail
172. VŠETULA MiroslavHrusice213muži B72.00:44:48+00:15:2900:21:26.25Detail
173. BOROVIČKA MartinSTG Mělník355muži A44.00:44:49+00:15:3000:20:48.04Detail
174. MRÁZ Pavel DGP283muži B73.00:44:57+00:15:3800:22:19.15Detail
175. HAMOUZ JanÓmon Praha295muži A45.00:45:12+00:15:5300:22:14.05Detail
176. SLUNEČKO ST. Jindřich BBK232muži B74.00:45:13+00:15:5400:22:28.79Detail
177. CINKA IvanBenešovský běžecký klub185muži C23.00:45:18+00:15:5900:21:54.52Detail
178. KOŽINOVÁ JanaSK Praga145ženy21.00:45:25+00:16:0600:22:07.02Detail
179. KLAŠKA PavelDKP328muži C24.00:45:25+00:16:0600:22:21.39Detail
180. STRUK JiříGatorade221muži B75.00:45:29+00:16:1000:21:49.50Detail
181. LINHART FrantišekAdidas Prague Runners209muži B76.00:45:33+00:16:1400:22:48.95Detail
182. PLÁŠIL JanTJ Sokol Senohraby326dorostenci starší16.domácí muži 8 km10.00:45:47+00:16:2800:22:00.90Detail
183. KONVALINKA ŠtěpánKanoistika Sedlčany241dorostenci starší17.00:45:53+00:16:3400:23:48.38Detail
184. VATĚRA VáclavDGP344muži C25.00:45:55+00:16:3600:22:44.82Detail
185. NOVÝ BřetislavSABZO Praha181muži C26.00:46:01+00:16:4200:22:19.43Detail
186. ŠEVČÍKOVÁ ZuzanaÓmon Praha130ženy22.00:46:07+00:16:4800:22:50.16Detail
187. BULANDR LeopardDGP371muži C27.00:46:12+00:16:5300:22:34.57Detail
188. MONDSHCEIN JaromírVeslaři Bohemians259dorostenci starší18.00:46:18+00:16:5900:22:53.56Detail
189. VYTÁSEK JaroslavSenohraby202muži B77.domácí muži 8 km11.00:46:18+00:16:5900:22:24.57Detail
190. KOHOUT KryštofTJ Sokol Senohraby320dorostenci starší19.domácí muži 8 km12.00:46:20+00:17:0100:23:05.98Detail
191. SLAVÍKOVÁ ŠtěpánkaDGP155ženy23.00:46:45+00:17:2600:22:49.91Detail
192. OJRIZINSKI TymoteuszVeslaři Bohemians258dorostenci starší20.00:46:56+00:17:3700:23:11.50Detail
193. KAREŠOVÁ Pavla160ženy24.00:46:59+00:17:4000:23:11.34Detail
194. FLEISSNEROVÁ Barbora166ženy25.00:47:16+00:17:5700:23:30.97Detail
195. KRÁSA DavidSokol Malá Strana189muži C28.00:47:34+00:18:1500:23:12.83Detail
196. VEVERA TomášWinjay ISC Praha362muži A46.00:47:49+00:18:3000:23:42.85Detail
197. HES ZdeněkKanoistika Sedlčany243muži B78.00:47:56+00:18:3700:23:50.88Detail
198. FRANĚK PetrTo rozchodíš!188muži C29.00:48:05+00:18:4600:23:28.55Detail
199. ŠIML JanNovis TK Praha291muži C30.00:48:05+00:18:4600:23:26.35Detail
200. PRINC AdamVeslaři Bohemians255dorostenci starší21.00:48:06+00:18:4700:23:36.37Detail
201. HRÁBEK NikolaSparta Praha369dorostenci starší22.00:48:14+00:18:5500:21:47.28Detail
202. HÁLOVÁ PetraBenešovský běžecký klub131ženy26.00:48:21+00:19:0200:23:45.60Detail
203. ŠKVOR PetrVeslaři Bohemians260muži C31.domácí muži 8 km13.00:48:22+00:19:0300:23:49.09Detail
204. DOUBRAVOVÁ LucieSvětice127ženy27.00:48:27+00:19:0800:24:03.97Detail
205. BUDKA OndřejKanoistika Sedlčany242dorostenci starší23.00:48:43+00:19:2400:23:49.64Detail
206. ŘÍMAN PetrSK Babice266muži C32.00:48:45+00:19:2600:23:56.77Detail
207. HRNCIRIK JanDGP293muži B79.00:48:48+00:19:2900:24:17.67Detail
208. BIALOŽYTOVÁ TerezaSK Praga163ženy28.00:48:57+00:19:3800:24:08.16Detail
209. FROMMOVÁ JustýnaDGP133ženy29.00:49:01+00:19:4200:23:46.33Detail
210. KADLEČEK AlešKanoistika Sedlčany244muži B80.00:49:33+00:20:1400:24:03.22Detail
211. VOJTA AdamSenohraby235dorostenci starší24.domácí muži 8 km14.00:49:41+00:20:2200:23:15.90Detail
212. SAMCOVÁ VeronikaKanoistika Sedlčany139ženy30.00:49:43+00:20:2400:23:24.32Detail
213. KOŽINA PetrSK Praga186muži C33.00:49:51+00:20:3200:25:03.10Detail
214. AMBLER ArturVeslaři Bohemians254dorostenci starší25.00:49:53+00:20:3400:25:23.12Detail
215. BOUMOVÁ AnetaKanoistika Sedlčany138ženy31.00:50:08+00:20:4900:23:48.81Detail
216. HORSINKOVÁ KateřinaBáječné ženy v běhu172ženy32.00:50:51+00:21:3200:24:57.85Detail
217. ŠTROSOVÁ AliceBonbon Praha159ženy33.00:51:08+00:21:4900:24:53.36Detail
218. PROCHÁZKOVÁ Irena TJ Sokol Senohraby158ženy34.domácí ženy 8 km2.00:51:24+00:22:0500:25:21.79Detail
219. TEŠOVIČ JanSparta Praha368dorostenci starší26.00:51:24+00:22:0500:25:13.13Detail
220. JANOUŠEK VáclavČtyřkoly383muži B81.00:52:06+00:22:4700:26:27.10Detail
221. HRSTKA MiroslavTJ Sokol Jesenice365muži C34.00:52:10+00:22:5100:25:33.46Detail
222. GREINER PavelPraha 4194muži B82.00:52:23+00:23:0400:25:23.63Detail
223. ROUČKOVÁ KateřinaPrůhonice154ženy35.00:52:52+00:23:3300:25:46.04Detail
224. DVOŘÁK LibojDGP372muži C35.00:53:04+00:23:4500:25:33.46Detail
225. KRATOCHVÍLOVÁ BlaženaSvětice168ženy36.00:53:28+00:24:0900:26:40.62Detail
226. ŠTROS OtaBonbon346muži C36.00:54:24+00:25:0500:26:27.27Detail
227. KRISTENOVÁ Anna161ženy37.00:55:15+00:25:5600:27:00.66Detail
228. FULÍN VáclavBBK Benešov389muži C37.00:55:35+00:26:1600:26:37.77Detail
229. KRATINOVA RenataDGP150ženy38.00:55:41+00:26:2200:27:22.35Detail
230. VEVERKOVÁ DanielaWinjay ISC Praha167ženy39.00:55:55+00:26:3600:27:37.14Detail
231. RAJNYŠ StanislavSK Lokomotiva Braník - Praha381muži C38.00:56:21+00:27:0200:26:36.48Detail
232. VOTOČKOVÁ Petra EmilieDGP134ženy40.00:56:24+00:27:0500:26:08.05Detail
233. DAŇKOVÁ AlenaNOK Zaječice143ženy41.00:57:02+00:27:4300:27:06.35Detail
234. PETRILÁK MiroslavOK Dobříš318muži C39.00:57:06+00:27:4700:27:45.98Detail
235. NEMETH MarekMufloni Kunratice272muži B83.00:58:47+00:29:2800:27:50.36Detail
236. NOVÁK JiříSK ROVER182muži C40.00:58:58+00:29:3900:29:21.79Detail
237. KLAŠKA Pavel DKP329muži A47.00:59:30+00:30:1100:59:29.88Detail
238. LUŇÁK TomášSK Babice310muži B84.01:01:04+00:31:4501:01:03.77Detail
239. DUFKOVÁ Tania165ženy42.01:02:23+00:33:0400:30:02.98Detail
240. PAVLÍK PetrŠenov u NJ, Klub přátel Velkého Javorníku...354muži B85.01:10:07+00:40:4800:34:06.82Detail
241. ŠOLTA JakubSvětice193muži B86.01:14:31+00:45:1201:14:30.36Detail
242. VÁCLAV Krejsa388muži C41.02:20:54+01:51:3501:10:14.80Detail
URBANEC JanZaječice197muži B00:00:00Detail
URBANEC OndřejZaječice198dorostenci starší00:00:00Detail
URBANCOVÁ JaroslavaZaječice128ženy00:00:00Detail
MRÁZKOVÁ MichaelaDivišov132ženy00:00:00Detail
PODLIPNÁ DenisaZaječice144ženy00:00:00Detail
173ženy00:00:00Detail
174ženy00:00:00Detail
175ženy00:00:00Detail
176ženy00:00:00Detail
177ženy00:00:00Detail
178ženy00:00:00Detail
179ženy00:00:00Detail
180ženy00:00:00Detail
DNF MAYER JanAtletika Benešov184muži CDNF 00:33:42.71Detail
DNF PEŘINKA FilipTTT227muži ADNF Detail
DNS MUSIL LadislavKbely Cycling team273muži CDNS 01:05:46.57Detail
DNS PUDILOVÁ VlaďkaKanoistika Sedlčany140ženyDNS 01:14:22.81Detail
DNS SMETANA KarelBBK183muži CDNS Detail
DNS CHMELIK MartinQuattro formaggi204muži CDNS Detail
DNS KNAPEC MilanMorava205muži BDNS Detail
DNS SLUNEČKO ML. JindřichBBK233muži ADNS Detail
DNS KOS PavelTJ Sokol Senohraby234muži Bdomácí muži 8 kmDNS Detail
DNS ZVOLSKÝ LadislavKOA Squad271muži BDNS Detail
DNS MAREK MilošPelhřimov278muži BDNS Detail
DNS PIRK Tomáš282muži BDNS Detail
DNS PANGRÁC PavelTrutnov285muži BDNS Detail
DNS POSPÍŠIL VítekDGP288muži CDNS Detail
DNS SVĚCHOTA LukášSpartak Praha 4304muži ADNS Detail
DNS CHUDOŽILOV MichalZlivice319muži ADNS Detail
DNS KLAŠKA PavelDKP330dorostenci staršíDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz