Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
25. 11. 2018

8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy) Kategorie ženy


# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. Havlíčková BarboraSvojetice#157#00:35:0900:17:18.68Detail
2. Tichovská MartinaSK Praga#169#00:36:06+00:06:47.6200:17:42.48Detail
3. Treglerová DanielaPraha 4#147#00:36:38+00:07:19.6200:18:46.75Detail
4. Doležalová MonikaOK Kamenice#171#00:36:43+00:07:24.6200:17:51.69Detail
5. Bochenková MartinaČZU#162#00:38:00+00:08:41.6200:18:49.20Detail
6. Adamcová AndreaAtletika Vlašim#135#00:40:03+00:10:44.6200:19:47.88Detail
7. Rottová KateřinaSK Babice#152#00:40:10+00:10:51.6200:19:51.59Detail
8. Křížová LenkaBenešovský běžecký klub#136#00:40:18+00:10:59.6200:19:48.18Detail
9. Limberková MonikaPraha10#148#00:40:40+00:11:21.6200:20:25.74Detail
10. Kožinová ZuzanaSK Praga#156#00:40:44+00:11:25.6200:20:29.93Detail
11. Malovcová MonikaŘíčany#146#00:41:06+00:11:47.6200:19:57.94Detail
12. Jakešová KláraSK Babice#153#00:41:39+00:12:20.6200:20:04.99Detail
13. Šimek ChristinaŽižkovský Tygři#149#00:41:40+00:12:21.6200:20:37.97Detail
14. Skořepová Alena TJ Sokol Senohraby#142#domácí ženy 8 km1.00:42:45+00:13:26.6200:20:34.80Detail
15. Schöppelová LucieKladno#164#00:42:49+00:13:30.6200:21:15.62Detail
16. Skřenková KristýnaSpolek Přátel#170#00:42:58+00:13:39.6200:21:51.98Detail
17. Elstnerová MonikaMnichovice#151#00:43:00+00:13:41.6200:20:42.57Detail
18. Balcarová JanaÓMON Praha#129#00:43:18+00:13:59.6200:21:08.74Detail
19. Vejvodová KristynaKanoistika Sedlčany#141#00:43:30+00:14:11.6200:21:32.73Detail
20. Holubová TerezaGatorade#137#00:44:04+00:14:45.6200:21:45.97Detail
21. Kožinová JanaSK Praga#145#00:45:25+00:16:06.6200:22:07.02Detail
22. Ševčíková ZuzanaÓmon Praha#130#00:46:07+00:16:48.6200:22:50.16Detail
23. Slavíková ŠtěpánkaDGP#155#00:46:45+00:17:26.6200:22:49.91Detail
24. Karešová Pavla#160#00:46:59+00:17:40.6200:23:11.34Detail
25. Fleissnerová Barbora#166#00:47:16+00:17:57.6200:23:30.97Detail
26. Hálová PetraBenešovský běžecký klub#131#00:48:21+00:19:02.6200:23:45.60Detail
27. Doubravová LucieSvětice#127#00:48:27+00:19:08.6200:24:03.97Detail
28. Bialožytová TerezaSK Praga#163#00:48:57+00:19:38.6200:24:08.16Detail
29. Frommová JustýnaDGP#133#00:49:01+00:19:42.6200:23:46.33Detail
30. Samcová VeronikaKanoistika Sedlčany#139#00:49:43+00:20:24.6200:23:24.32Detail
31. Boumová AnetaKanoistika Sedlčany#138#00:50:08+00:20:49.6200:23:48.81Detail
32. Horsinková KateřinaBáječné ženy v běhu#172#00:50:51+00:21:32.6200:24:57.85Detail
33. Štrosová AliceBonbon Praha#159#00:51:08+00:21:49.6200:24:53.36Detail
34. Procházková Irena TJ Sokol Senohraby#158#domácí ženy 8 km2.00:51:24+00:22:05.6200:25:21.79Detail
35. Roučková KateřinaPrůhonice#154#00:52:52+00:23:33.6200:25:46.04Detail
36. Kratochvílová BlaženaSvětice#168#00:53:28+00:24:09.6200:26:40.62Detail
37. Kristenová Anna#161#00:55:15+00:25:56.6200:27:00.66Detail
38. Kratinova RenataDGP#150#00:55:41+00:26:22.6200:27:22.35Detail
39. Veverková DanielaWinjay ISC Praha#167#00:55:55+00:26:36.6200:27:37.14Detail
40. Votočková Petra EmilieDGP#134#00:56:24+00:27:05.6200:26:08.05Detail
41. Daňková AlenaNOK Zaječice#143#00:57:02+00:27:43.6200:27:06.35Detail
42. Dufková Tania#165#01:02:23+00:33:04.6200:30:02.98Detail
Urbancová JaroslavaZaječice#128#00:00:00Detail
Mrázková MichaelaDivišov#132#00:00:00Detail
Podlipná DenisaZaječice#144#00:00:00Detail
DNS Pudilová VlaďkaKanoistika Sedlčany#140#DNS 01:14:22.81Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz