Výsledková listina Školní triatlon HK
17. 6. 2022

3. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Starý JakubZŠ Arbesova, TJ Bižu#326#M1.00:05:21.3100:00:48.8700:00:24.9700:02:03.67 00:00:20.0300:01:43.74 Detail
2. Štíbr DavidPraha 5, ZŠ Tyřsova#335#M2.00:05:25.51+00:00:04.1900:00:46.4100:00:26.3900:02:09.17 00:00:13.1000:01:50.42 Detail
3. Víchová ElenZŠ Bezručova, Hradec Králové#112#F1.00:06:17.28+00:00:55.9600:01:10.6800:00:35.6100:02:12.39 00:00:19.5900:01:58.99 Detail
4. Puhlovský DanLABE TRI CLUB HK#318#M3.00:06:23.47+00:01:02.1500:01:08.6000:00:47.3800:02:05.24 00:00:07.5000:00:10.72 Detail
5. Dvořáková BarboraLABE TRI CLUB HK#259#F2.00:06:26.80+00:01:05.4800:01:19.2000:00:28.0300:02:16.42 00:00:15.2100:02:07.91 Detail
6. Pospíšilová AnnaZŠ Ořech, Praha západ#314#F3.00:06:28.32+00:01:07.0000:01:23.3900:00:29.6100:02:06.89 00:00:17.6100:02:10.80 Detail
7. Potůčková ZlataLABE TRI CLUB HK#208#F4.00:06:28.46+00:01:07.1400:00:53.0200:00:34.1900:02:49.95 00:00:13.4500:01:57.83 Detail
8. Nedvídek DavidZŠ Štefánikova Hradec Králové#305#M4.00:06:34.26+00:01:12.9400:01:16.4500:00:31.7400:02:03.75 00:00:11.6400:02:30.66 Detail
9. Dvorský Antonin KarelLoko Trutnov#257#M5.00:06:35.00+00:01:13.6800:00:57.6500:00:47.7400:02:00.45 00:00:15.1300:02:34.01 Detail
10. Komárek JakubZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#285#M6.00:06:38.77+00:01:17.4500:01:13.2100:00:45.0500:02:15.40 00:00:16.3300:02:08.75 Detail
11. Janda VojtěchKoblížci, Rokytno#279#M7.00:06:44.56+00:01:23.2400:01:15.7400:00:37.4300:02:26.58 00:00:30.5700:01:54.23 Detail
12. Šimková ViktorieZŠ SNP, Hradec Králové#346#M8.00:06:54.93+00:01:33.6100:01:10.5800:00:40.5500:02:30.13 00:00:15.6600:02:17.98 Detail
13. Kulhánek JanZŠ SNP, Hradec Králové#54#M9.00:07:06.56+00:01:45.2400:01:35.8000:00:55.7500:02:17.77 00:00:21.9800:01:55.24 Detail
14. Horák AntonínZŠ SNP, Hradec Králové#33#M10.00:07:08.96+00:01:47.6400:01:34.1900:01:01.1500:02:18.36 00:00:18.6200:01:56.64 Detail
15. Krejčík ŠtěpánZŠ Sezemice#288#M11.00:07:14.75+00:01:53.4300:01:34.5800:00:55.3600:02:16.33 00:00:19.6400:02:08.82 Detail
16. Tejnorová AnnaZŠ SNP, Hradec Králové#103#F5.00:07:23.78+00:02:02.4600:01:19.9600:00:58.8400:02:24.66 00:00:14.0400:02:26.25 Detail
17. Košťálová GabrielaZŠ Bezručova, Hradec Králové#47#F6.00:07:25.26+00:02:03.9400:01:38.9400:00:47.8800:02:23.60 00:00:18.2900:02:16.53 Detail
18. Kraus VojtěchZŠ SNP, Hradec Králové#50#M12.00:07:31.20+00:02:09.8800:01:34.9700:00:57.5400:02:50.01 00:00:20.7100:01:47.95 Detail
19. Hypská NelaRokytno#277#F7.00:07:31.71+00:02:10.3900:01:42.7500:00:45.2900:02:32.32 00:00:22.4000:02:08.93 Detail
20. Wild DanielZŠ SNP, Hradec Králové#122#M13.00:07:42.09+00:02:20.7700:01:33.1800:01:08.3200:02:29.66 00:00:19.1800:02:11.74 Detail
21. Pikolová KarolínaZŠ SNP, Hradec Králové#76#F8.00:07:51.11+00:02:29.7900:01:09.4900:00:54.7300:02:25.93 00:00:15.8400:03:05.09 Detail
22. Jarkovská VeronikaZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#280#F9.00:08:07.58+00:02:46.2600:02:04.5300:00:49.2100:02:38.97 00:00:17.4400:02:17.41 Detail
23. Málková DominikaZŠ Hradec Králové - Svobodné Dvory#63#F10.00:08:13.62+00:02:52.3000:01:21.4200:01:21.2700:02:48.50 00:00:14.9100:02:27.49 Detail
24. Šmatolánová AnnaZŠ Librantice#331#F11.00:08:22.23+00:03:00.9100:01:47.1400:00:53.8100:02:38.54 00:00:19.1600:02:43.57 Detail
25. Waldhansová EstherZŠ SNP, Hradec Králové#121#F12.00:08:27.12+00:03:05.8000:01:49.0600:00:57.1300:02:34.56 00:00:26.1800:02:40.17 Detail
26. Pražáková VeronikaZŠ SNP, Hradec Králové#84#F13.00:08:51.47+00:03:30.1500:01:50.7300:01:05.6300:02:50.27 00:00:27.1600:02:37.66 Detail
27. Beneš ViktorCírkevní základní škola, Hradec Králové...#135#M14.00:08:55.76+00:03:34.4400:01:29.5500:01:38.8500:02:43.34 00:00:27.7300:02:36.27 Detail
28. Havlová ZuzanaCírkevní základní škola, Hradec Králové...#157#F14.00:09:05.67+00:03:44.3500:01:40.5200:00:53.8500:03:18.81 00:00:21.9300:02:50.55 Detail
29. Vaňásek DanielZŠ Librantice#339#M15.00:09:27.04+00:04:05.7200:01:53.6800:01:16.3300:03:38.53 00:00:17.7900:02:20.71 Detail
30. Pražák VojtaZŠ SNP, Hradec Králové#82#M16.00:09:31.99+00:04:10.6700:01:51.5700:01:39.0700:03:01.26 00:00:21.8800:02:38.19 Detail
DNF Machútová IsabelaZŠ SNP, Hradec Králové#61#F00:01:40.0000:01:00.4700:08:43.33 00:18:43.81Detail
DNS Špilerová AnnaLABE TRI CLUB HK#333#FDetail
DNS Dobeš TomášBystřice pod Hostýnem#255#MDetail
DNS Kapalínová AnnaZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#281#FDetail
DNS Patera MatyášZŠ SNP, Hradec Králové#74#MDetail
DNS Sázavský PetrZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#321#MDetail
DNS Slezáková SáraCírkevní základní škola, Hradec Králové...#218#FDetail
DNS Tomis BartolomějCírkevní základní škola, Hradec Králové...#235#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz