Výsledková listina Školní triatlon HK
17. 6. 2022

Triatlon pro každého - odpolední závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Cogan RudolfNová Paka#309#M1.Muži 50p1.00:33:32.8300:05:03.8700:00:19.6300:16:36.15 00:00:23.9300:11:09.24 Detail
2. Vít OndřejRafkarna IDEA#354#M2.Junioři1.00:33:41.96+00:00:09.1200:05:21.0500:00:38.3600:15:58.46 00:00:23.3100:11:20.76 Detail
3. Maloch AlešSK OMT PCE#352#M3.Muži 40-491.00:34:54.32+00:01:21.4800:05:08.6200:00:37.5900:16:13.68 00:00:24.8300:12:29.58 Detail
4. Netík LukášLABE TRI CLUB HK#353#M4.Muži 20-391.00:35:13.58+00:01:40.7400:05:09.1500:00:31.1900:16:37.53 00:00:34.5400:12:21.14 Detail
5. Veselka ZdeněkHsk cycling team#281#M5.Muži 40-492.00:35:42.44+00:02:09.6000:05:46.1600:00:30.3400:15:40.39 00:00:28.9000:13:16.63 Detail
6. Dvořák JiříINDIGO cycling team#333#M6.Muži 40-493.00:36:25.24+00:02:52.4000:05:30.5500:00:37.4400:15:54.58 00:00:33.3900:13:49.26 Detail
7. adamec michal www.koloasport.cz#7#M7.Muži 50p2.00:36:50.05+00:03:17.2100:04:28.1300:00:21.0500:17:23.40 00:00:41.7200:13:55.74 Detail
8. Dyntar FilipMALŠOVA LHOTA#350#M8.Muži 20-392.00:37:32.74+00:03:59.9000:05:47.1600:01:12.5100:17:36.50 00:00:21.4200:12:35.13 Detail
9. Pavel TomášNN NIGHT RUN#100#M9.Muži 40-494.00:37:56.95+00:04:24.1100:05:29.2100:00:28.5000:16:03.38 00:00:28.4400:15:27.41 Detail
10. Dvorská Alžběta Triatlon Trutnov#109#F1.Juniorky1.00:38:03.15+00:04:30.3100:05:44.0500:00:33.5700:18:10.41 00:00:38.7500:12:56.35 Detail
11. Dubrovský LukášHradec Králové#355#M10.Muži 20-393.00:38:36.29+00:05:03.4500:06:18.8500:00:48.6500:16:51.42 00:00:53.8800:13:43.47 Detail
12. Andrle Richard #17#M11.Muži 40-495.00:38:53.42+00:05:20.5800:04:53.3800:01:13.0500:18:22.78 00:00:23.8600:14:00.33 Detail
13. David VáclavSmiřice#87#M12.Muži 40-496.00:39:08.91+00:05:36.0700:05:59.1200:00:45.3500:17:16.30 00:00:47.8600:14:20.27 Detail
14. Němec VáclavPardubice V#235#M13.Muži 40-497.00:39:44.10+00:06:11.2600:04:26.5200:00:44.5600:18:24.67 00:00:24.6100:15:43.72 Detail
15. Štěrbová MonikaHradec Králové#269#F2.Ženy 20-391.00:40:03.38+00:06:30.5400:04:53.8800:00:53.5700:19:12.88 00:00:34.7900:14:28.23 Detail
16. Zběhlík PetrGLADIATORRACETEAM#296#M14.Muži 20-394.00:40:11.09+00:06:38.2500:06:27.5600:00:44.8100:17:26.51 00:01:32.8200:13:59.37 Detail
17. Birca DanielLiberec #68#M15.Muži 20-395.00:40:16.54+00:06:43.7000:06:33.7700:01:23.7800:19:13.97 00:00:29.4200:12:35.58 Detail
18. Sigler JaroslavHradec Králové#255#M16.Muži 50p3.00:40:18.69+00:06:45.8500:06:19.9300:00:55.0500:17:32.98 00:00:50.5400:14:40.16 Detail
19. Kuchyňka PavelFUBO Hradec Králové#344#M17.Muži 40-498.00:40:38.24+00:07:05.4000:05:08.4800:00:56.8900:18:29.40 00:00:44.6800:15:18.76 Detail
20. Velich PavelHradec Králové#272#M18.Muži 40-499.00:40:44.32+00:07:11.4800:05:40.7400:01:11.9400:17:38.94 00:00:37.9800:15:34.70 Detail
21. Janda PavelKoblížci, Rokytno#154#M19.Muži 40-4910.00:41:10.06+00:07:37.2200:05:34.7600:00:49.7100:19:29.64 00:00:18.6800:14:57.25 Detail
22. Košťálová OlgaHořice#182#F3.Ženy 40-491.00:42:34.89+00:09:02.0500:06:10.2800:01:33.9500:20:41.78 00:00:24.5900:13:44.27 Detail
23. Kot ArturRychlostní kanoistika TJ Prazdroj Plzeň#197#M20.Junioři2.00:43:11.41+00:09:38.5700:05:27.6800:00:50.1600:18:32.14 00:00:37.0000:17:44.40 Detail
24. Holadová AnnaTriatlon team Loko Trutnov#133#F4.Juniorky2.00:43:16.89+00:09:44.0500:06:12.7500:00:57.1700:20:53.40 00:00:28.0400:14:45.51 Detail
25. Hradil PetrLABE TRI CLUB HK#139#M21.Muži 50p4.00:43:55.85+00:10:23.0100:07:26.3200:01:21.8200:18:14.77 00:01:50.6900:15:02.22 Detail
26. Coganová ZdeňkaNová Paka#74#F5.Ženy 20-392.00:44:05.14+00:10:32.3000:06:17.4600:00:39.8400:19:59.92 00:01:03.9800:16:03.93 Detail
27. Kurfürst MiroslavVítonice#218#M22.Muži 40-4911.00:44:06.03+00:10:33.1900:06:26.8200:01:08.3300:20:20.18 00:00:24.7900:15:45.90 Detail
28. Malochová Barbora#351#F6.Ženy 40-492.00:44:14.90+00:10:42.0600:06:11.1300:00:43.4800:20:00.86 00:00:39.1800:16:40.22 Detail
29. Šimáková KateřinaKočky+#263#F7.Ženy 40-493.00:44:22.04+00:10:49.2000:06:49.6500:01:51.8100:20:02.58 00:00:27.4100:15:10.57 Detail
30. Jusková PetraLiberec#161#F8.Ženy 40-494.00:44:32.24+00:10:59.4000:06:52.7400:01:01.5800:21:37.77 00:00:23.1400:14:36.99 Detail
31. Vaňková Kateřina Opravna obuvi Trutnov#271#F9.Ženy 40-495.00:44:51.61+00:11:18.7700:07:18.3600:00:55.4600:20:06.19 00:00:50.5400:15:41.04 Detail
32. Mužíková LenkaSKP Harrachov#227#F10.Ženy 50p1.00:44:54.21+00:11:21.3700:06:58.5900:01:06.9100:19:47.59 00:01:08.0000:15:53.10 Detail
33. Kot BartolomějRychlostní kanoistika TJ Prazdroj Plzeň#211#M23.Junioři3.00:45:18.41+00:11:45.5700:06:30.1100:00:56.9100:21:35.29 00:00:36.9800:15:39.12 Detail
34. Aur Zdeněk VK Slavia #25#M24.Muži 50p5.00:45:19.43+00:11:46.5900:06:54.6000:00:53.2700:19:25.85 00:01:22.8400:16:42.85 Detail
35. Kokrdová VěraHK#321#F11.Ženy 50p2.00:45:51.31+00:12:18.4700:06:22.4900:00:55.3000:19:35.39 00:00:24.7400:18:33.37 Detail
36. Matesova SarkaDukla Praha#223#F12.Ženy 20-393.00:46:17.94+00:12:45.1000:06:31.3700:01:06.0500:22:13.52 00:00:23.4000:16:03.58 Detail
37. Ettlerová MarieHradec Králové#340#F13.Ženy 20-394.00:46:28.30+00:12:55.4600:06:44.9200:01:30.2300:21:47.66 00:00:24.1800:16:01.29 Detail
38. Kubias OndřejPardubice#215#M25.Muži 40-4912.00:46:49.00+00:13:16.1600:07:14.3900:02:01.8300:20:14.26 00:00:34.2700:16:44.22 Detail
39. Hofman OldřichTRI CLUB DOBRUŠKA#301#M26.Muži 50p6.00:47:04.73+00:13:31.8900:07:24.9900:01:19.4900:19:32.46 00:00:50.9600:17:56.81 Detail
40. Václavková PetraGLADIATORRACETEAM#270#F14.Ženy 40-496.00:47:10.48+00:13:37.6400:09:20.3800:00:53.2900:20:41.33 00:00:27.0200:15:48.43 Detail
41. Dvořáková AnetaINDIGO cycling team#338#F15.Juniorky3.00:48:29.93+00:14:57.0900:05:51.7400:00:57.0800:21:55.01 00:00:41.0400:19:05.05 Detail
42. Hubáček PetrHubas Team#141#M27.Muži 20-396.00:48:47.45+00:15:14.6100:06:26.1000:01:12.3300:22:02.63 00:00:32.3700:18:34.00 Detail
43. Kalinová DitaKočky+#173#F16.Ženy 50p3.00:50:11.88+00:16:39.0400:08:02.3600:01:07.6100:21:29.45 00:00:29.2600:19:03.17 Detail
44. Němec RadekHK#349#M28.Muži 50p7.00:50:15.69+00:16:42.8500:07:20.7500:01:19.4900:22:29.22 00:01:04.9800:18:01.22 Detail
45. Harcová LucieHradec Králové#127#F17.Ženy 40-497.00:50:32.69+00:16:59.8500:07:46.4900:01:02.5600:21:56.97 00:00:31.1600:19:15.49 Detail
46. Bednář MartinMeda team#26#M29.Muži 20-397.00:51:05.00+00:17:32.1600:08:47.3100:01:36.6800:21:04.90 00:00:31.7200:19:04.37 Detail
47. Wildt Silviekočky+#291#F18.Ženy 40-498.00:51:35.42+00:18:02.5800:07:25.1000:01:19.7500:22:42.30 00:00:28.7600:19:39.49 Detail
48. Benešová HanaKOČKY+#56#F19.Ženy 50p4.00:53:54.47+00:20:21.6300:07:53.5400:01:19.1600:23:55.61 00:00:41.9900:20:04.15 Detail
49. Bednář OndřejMeda team #36#M30.Muži 20-398.01:00:09.44+00:26:36.6000:10:04.7800:01:40.6700:25:29.81 00:00:36.6100:22:17.54 Detail
50. Nádherová HanaHradec Králové#229#F20.Ženy 50p5.01:01:19.25+00:27:46.4100:08:37.7500:01:06.5800:24:20.56 00:01:04.2600:26:10.07 Detail
51. Prokopová NikolaMeda team#236#F21.Ženy 20-395.01:03:10.89+00:29:38.0500:11:02.7100:01:54.2600:27:55.35 00:00:30.6600:21:47.89 Detail
DNF Hejcman JanMalšova Lhota#356#MMuži 20-3900:06:25.0800:01:30.7300:23:58.57 00:00:38.5900:00:46.84 Detail
DNS Dobeš DavidBystřice pod Hostýnem#107#MMuži 40-49Detail
DNS Štěpanovská EvaVelocoach.cz#268#FŽeny 20-39Detail
DNS Mates JanRafkarna Idea Cycling team#220#MMuži 40-49Detail
DNS Splítek MartinHSK Cycling team#256#MMuži 20-39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz