Výsledková listina Školní triatlon HK
17. 6. 2022

6. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Guňka LukášBiskupské gymnázium Hradec Králové#153#M1.00:18:54.3400:02:36.1000:00:53.6200:10:24.16 00:00:18.4400:04:42.00 Detail
2. Adamkov AndrejZŠ Mandysova, Hradec Králové#248#M2.00:19:53.62+00:00:59.2700:03:27.6600:01:09.4300:10:18.13 00:00:16.7400:04:41.64 Detail
3. Šinkovský AdamZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#94#M3.00:20:17.45+00:01:23.1000:04:08.8300:01:12.7200:10:20.19 00:00:20.0100:04:15.68 Detail
4. Pirout MatějTriski Horní Počernice #310#M4.00:20:24.38+00:01:30.0300:03:33.2600:00:45.7400:10:46.30 00:00:22.8700:04:56.20 Detail
5. Grusserová DianaBiskupské gymnázium Hradec Králové#152#F1.00:20:29.50+00:01:35.1500:03:16.5000:00:49.8700:10:55.76 00:00:18.2600:05:09.10 Detail
6. Raim LadislavZŠ Štefcova, Hradec Králové#210#M5.00:20:53.08+00:01:58.7300:03:30.6200:01:20.1100:10:30.19 00:00:31.2600:05:00.89 Detail
7. Štancl OndřejZŠ Mandysova, Hradec Králové#334#M6.00:20:56.82+00:02:02.4700:04:16.3000:00:52.5000:10:56.12 00:00:18.9800:04:32.90 Detail
8. Pospíšil MichalZŠ Jinočany, Praha západ#313#M7.00:21:20.37+00:02:26.0200:03:40.7600:00:49.5500:11:26.55 00:00:16.0200:05:07.47 Detail
9. Krejčíková EliškaZŠ Sezemice#290#F2.00:21:35.81+00:02:41.4600:03:31.9700:01:04.3700:11:04.53 00:00:21.2000:05:33.72 Detail
10. Tomášek OtaZŠ Kukleny, Hradec Králové#234#M8.00:22:23.92+00:03:29.5700:04:44.7500:01:20.1600:11:02.12 00:00:21.2300:04:55.65 Detail
11. Podlešák MartinZŠ Bezručova, Hradec Králové#78#M9.00:22:29.54+00:03:35.1900:04:32.5700:01:14.0500:11:30.03 00:00:28.0600:04:44.82 Detail
12. Novotný VítBiskupské gymnázium Hradec Králové#201#M10.00:22:43.33+00:03:48.9800:04:56.3400:01:22.1100:11:26.16 00:00:21.1700:04:37.52 Detail
13. Šindlerová MagdalénaZŠ Štefcova, Hradec Králové#226#F3.00:22:43.35+00:03:49.0000:03:05.6500:00:43.8300:11:54.51 00:00:18.5500:06:40.78 Detail
14. Rutová RenataBiskupské gymnázium Hradec Králové#212#F4.00:22:45.46+00:03:51.1100:04:21.8400:00:48.1400:12:09.53 00:00:13.9600:05:11.97 Detail
15. Hloušková SofieBiskupské gymnázium Hradec Králové#160#F5.00:22:54.96+00:04:00.6100:04:10.8200:01:11.0600:11:38.10 00:00:23.1300:05:31.82 Detail
16. Sýkorová JulieZŠ SNP, Hradec Králové#92#F6.00:23:00.38+00:04:06.0300:05:09.4100:00:57.1100:11:26.16 00:00:22.0700:05:05.61 Detail
17. Gabrielová VanessaZŠ SNP, Hradec Králové#21#F7.00:23:09.21+00:04:14.8600:04:24.7600:01:33.7200:11:40.16 00:00:20.7600:05:09.79 Detail
18. Plass MatějZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#77#M11.00:23:31.09+00:04:36.7400:04:55.2400:01:21.1600:11:33.01 00:00:22.9000:05:18.76 Detail
19. Král VáclavZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#48#M12.00:24:10.98+00:05:16.6300:04:57.3800:01:04.9800:11:25.33 00:00:24.2500:06:19.02 Detail
20. Lorencová LucieZŠ SNP, Hradec Králové#57#F8.00:24:11.75+00:05:17.4000:03:34.1600:00:58.6500:12:37.89 00:00:18.3300:06:42.69 Detail
21. Klížová MichaelaZŠ Mandysova, Hradec Králové#284#F9.00:24:15.12+00:05:20.7700:04:36.1500:01:24.6200:12:00.51 00:00:21.2200:05:52.60 Detail
22. Žítková ViktorieZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#126#F10.00:24:33.73+00:05:39.3800:04:38.6100:00:57.2500:12:30.28 00:00:21.0400:06:06.53 Detail
23. Dašek NikolasZŠ Hradec Králové - Svobodné Dvory#10#M13.00:24:45.88+00:05:51.5300:04:38.1000:02:01.7200:12:26.70 00:00:36.1700:05:03.17 Detail
24. Gerlichová BeataBiskupské gymnázium Hradec Králové#151#F11.00:24:52.35+00:05:58.0000:04:06.4900:01:33.9500:12:28.89 00:00:25.6200:06:17.38 Detail
25. Horáčková AnnaBiskupské gymnázium Hradec Králové#162#F12.00:25:58.95+00:07:04.6000:04:07.2400:01:07.7700:13:05.13 00:00:30.8500:07:07.95 Detail
26. Kopecký ŠtěpánZŠ Štefcova, Hradec Králové#189#M14.00:26:07.77+00:07:13.4200:05:37.8600:02:19.0600:13:12.21 00:00:24.4900:04:34.13 Detail
27. Holeček NatanaelZŠ Mandysova, Hradec Králové#273#M15.00:26:43.43+00:07:49.0800:05:33.9600:01:32.7800:13:13.01 00:00:24.5100:05:59.15 Detail
28. Fabiánová NelaZŠ Církevní#347#F13.00:26:49.59+00:07:55.2400:04:39.9100:01:13.3400:12:39.70 00:00:35.8100:07:40.81 Detail
29. Besedová BarboraBiskupské gymnázium Hradec Králové#136#F14.00:27:00.15+00:08:05.8000:05:44.8400:02:05.9900:12:38.38 00:00:30.2900:06:00.64 Detail
30. Bohdanecká AntonieBiskupské gymnázium Hradec Králové#137#F15.00:27:05.02+00:08:10.6700:07:03.2000:00:59.4600:13:01.40 00:00:21.6900:05:39.25 Detail
31. Brožíková BerenikaBiskupské gymnázium Hradec Králové#138#F16.00:27:25.49+00:08:31.1400:04:46.7800:01:46.8500:13:25.56 00:00:27.7400:06:58.54 Detail
32. Hesová DanielaBiskupské gymnázium Hradec Králové#159#F17.00:32:23.10+00:13:28.7500:07:08.0100:01:33.8300:15:13.29 00:00:22.7200:08:05.23 Detail
DNS Brunová AnnaBiskupské gymnázium Hradec Králové#139#FDetail
DNS Čechová MonikaZŠ Bezručova, Hradec Králové#7#FDetail
DNS Khol DanielCírkevní základní škola, Hradec Králové...#182#MDetail
DNS Rýznarová AdélaZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#87#FDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz