Průběžná Výsledková listina MT TUNING Tour de Ralsko 2022
16. 7. 2022

Na plno 47 km Kategorie M39

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Bubílek MichalKross Bikeranch Team#236#01:32:45.38Detail
2. Matoušek JanČeská Lípa#287#01:32:46.48+00:00:01.09Detail
3. Fatka MarekML tuning-Cyklotrener.com#106#01:38:58.96+00:06:13.57Detail
4. Wolf Janxeelo cycling#317#01:38:59.58+00:06:14.19Detail
5. Šípek MichalWintersportHK-Silvini.cz#57#01:51:15.54+00:18:30.15Detail
6. Ryjant PavelBřezno#225#01:53:48.80+00:21:03.41Detail
7. Hájek MiroslavIveco Truck Centrum#292#01:54:08.98+00:21:23.59Detail
8. Křena Martin#121#01:54:13.56+00:21:28.17Detail
9. Ecler JanUNLIMITED KM TRADING CZ#98#01:54:17.16+00:21:31.77Detail
10. Simane Jaromir#186#01:54:24.92+00:21:39.53Detail
11. Koláček JaroslavVELOCOACHCZ TEAM#274#01:54:25.00+00:21:39.61Detail
12. Retych PavelVarnsdorf#170#01:54:43.88+00:21:58.49Detail
13. Zima OndřejTJ OKROUHLO BIKE#213#01:55:39.63+00:22:54.24Detail
14. Šafrán Martin#165#01:58:04.42+00:25:19.03Detail
15. Kučera Jakub#294#01:58:10.90+00:25:25.51Detail
16. Spejchal TomášNový Bor#305#01:58:12.64+00:25:27.25Detail
17. Pořádek PatrikDěčín#167#01:58:31.72+00:25:46.33Detail
18. Kollátor AlešDolní Bousov#264#01:59:06.50+00:26:21.11Detail
19. Štros MartinNKT Kablo#229#01:59:21.99+00:26:36.60Detail
20. Bečvařík Aleš#293#02:00:49.80+00:28:04.41Detail
21. Heinze ThomasBohemianCoffeHouse#344#02:03:08.11+00:30:22.72Detail
22. Bárta Lukáš#235#02:03:24.33+00:30:38.94Detail
23. Matějíček MichalKV Final s.r.o.#131#02:03:32.60+00:30:47.21Detail
24. Vaszily LumírSK Skivelo neslyšících Olomouc#349#02:03:55.26+00:31:09.87Detail
25. Vojáček Jakub8TTeam#173#02:06:17.19+00:33:31.80Detail
26. Foit FilipEleven head CST cyklolive team#112#02:06:42.40+00:33:57.01Detail
27. Nevařil MichalJitrava#55#02:07:03.11+00:34:17.72Detail
28. Kudi Antonín#194#02:07:46.72+00:35:01.33Detail
29. Píša LukášTrutnov#3#02:08:28.28+00:35:42.89Detail
30. Duzik Jan#2#02:09:51.44+00:37:06.05Detail
31. Caletka JanAndělská Hora#117#02:11:47.55+00:39:02.16Detail
32. Tic Martin#66#02:16:48.00+00:44:02.61Detail
33. Eliáš Ladislav#70#02:18:00.32+00:45:14.93Detail
34. Jelínek Lukáš#271#02:18:34.06+00:45:48.67Detail
35. Svatý JaroslavABC doksy#156#02:19:58.51+00:47:13.12Detail
36. Hylský JiříTřebenice#197#02:20:16.46+00:47:31.07Detail
37. Hanzlík ZdeněkStudenečáci, cykloparta z Krkonoš, z.s.#45#02:20:39.19+00:47:53.80Detail
38. Maláček MichalVítězové#341#02:21:33.34+00:48:47.95Detail
39. Novotný TomášBeast OCR Varnsdorf#232#02:21:34.58+00:48:49.19Detail
40. Mucha LukášPraha#72#02:22:09.06+00:49:23.67Detail
41. Hála Martin#246#02:23:23.40+00:50:38.01Detail
42. Krajicek JanMimoň#77#02:24:59.40+00:52:14.01Detail
43. Hoffman MartinHorní Branná#115#02:27:27.80+00:54:42.41Detail
44. Holub PavelCyklotoulači - Louny#87#02:27:32.53+00:54:47.14Detail
45. Homa JakubELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE#202#02:27:38.62+00:54:53.23Detail
46. Muláček RudolfDynaman team#84#02:28:36.52+00:55:51.13Detail
47. Trenda Tomáš#209#02:32:33.82+00:59:48.43Detail
48. Žaloudek Břetislav#302#02:34:47.46+01:02:02.07Detail
49. Pluhař JakubBrniště#150#02:35:41.63+01:02:56.24Detail
50. Schwetz Michal#122#02:39:30.31+01:06:44.92Detail
51. Kuna LadislavKopretinové Kuny#58#02:43:07.19+01:10:21.80Detail
52. Vašata Josef#196#02:45:58.45+01:13:13.06Detail
53. Černý Michal#326#02:50:17.02+01:17:31.63Detail
54. Doboš RomanVořešpruti#221#02:53:43.33+01:20:57.94Detail
55. Susík PetrNIDO#146#02:54:05.15+01:21:19.76Detail
56. Mít VratislavŠpinavy záda#244#02:59:09.75+01:26:24.36Detail
57. Frantál MichalMimoň#41#03:01:10.31+01:28:24.92Detail
58. Ryvola TomášUž tam budem?#299#03:13:50.30+01:41:04.91Detail
59. Zajíček JosefŠnekendorf MRX#78#03:31:41.39+01:58:56.00Detail
60. Pribyl Miroslav#19#03:33:04.40+02:00:19.01Detail
61. Bárta JosefDobrovice#68#03:33:04.94+02:00:19.55Detail
DNF Wild VáclavASC sport team#143#Detail
DNF Richter ZbyněkGHOST team#212#Detail
DNF Hozák PetrKulturaDoksy.cz#7#Detail
DNS Lukáš ŠilhánKV FINAL Ralsko NÁSTROJÁRNA#144#Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz