Oficiální Výsledková listina Běh Prahou 11
15. 9. 2019

jedenáctka Kategorie M40-59

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtráta12
1. Bartoš DaliborLIAZ JABLONEC#112#112CZE00:38:1600:18:21.9200:19:53.93Detail
2. Rektor AntonínModřany#114#114CZE00:38:25+00:00:09.1300:18:22.5400:20:01.61Detail
3. Tall PavelPivovar Moucha#350#350CZE00:40:19+00:02:03.1300:18:49.5500:21:29.07Detail
4. Svoboda RobertBajker.eu#356#356CZE00:41:10+00:02:54.1300:19:35.1600:21:34.65Detail
5. Lochman Petr O.B.F.S.T. BERLIN#117#117CZE00:41:28+00:03:12.1300:19:33.6200:21:53.51Detail
6. Demčenko Evžen #23#23CZE00:44:06+00:05:50.1300:20:54.8400:23:10.73Detail
7. Karfík David Superheroes #39#39CZE00:44:12+00:05:56.1300:20:50.6400:23:21.07Detail
8. Linhart Martin#57#57CZE00:44:45+00:06:29.1300:20:35.3200:24:09.41Detail
9. Petrák TomášTriatlon Fojtka#105#105CZE00:45:15+00:06:59.1300:21:22.1900:23:51.88Detail
10. Kroupa ŠtěpánPraha 4#48#48CZE00:47:30+00:09:14.1300:22:13.2400:25:16.19Detail
11. Moravec PavelKladno 4#64#64CZE00:47:39+00:09:23.1300:22:14.5600:25:23.66Detail
12. Šatra JanZbraslav#87#87CZE00:49:21+00:11:05.1300:22:44.9300:26:35.09Detail
13. Pražák StanislavPraha 11#110#110CZE00:49:58+00:11:42.1300:24:06.2600:25:51.18Detail
14. Hálkov OndřejPraha#354#354CZE00:50:14+00:11:58.1300:23:05.2600:27:08.57Detail
15. Bulis JanFOP#122#122CZE00:50:23+00:12:07.1300:24:43.9000:25:38.33Detail
16. Kopřiva Petr#44#44CZE00:51:38+00:13:22.1300:24:06.8000:27:30.62Detail
17. Marek Tomas#60#60CZE00:51:55+00:13:39.1300:23:58.9400:27:55.34Detail
18. Košťák Petr#46#46CZE00:52:41+00:14:25.1300:25:29.2000:27:11.58Detail
19. Svorad MariánPraha 4 - Opatov#103#103CZE00:53:16+00:15:00.1300:25:12.0000:28:03.39Detail
20. Zapletal JoslefPraha#104#104CZE00:56:09+00:17:53.1300:26:52.3200:29:15.77Detail
21. Kačerovský Josef#36#36CZE00:57:48+00:19:32.1300:26:52.2200:30:54.95Detail
22. Kudla MarekPraha#51#51CZE00:59:05+00:20:49.1300:25:56.1300:33:08.17Detail
23. Lewis David Praha#56#56GBR00:59:08+00:20:52.1300:27:49.1700:31:17.91Detail
24. Krylov Vladimír Praha - Petrovice#49#49CZE00:59:38+00:21:22.1300:27:50.2600:31:47.16Detail
25. Dvořák Jiří#25#25CZE00:59:40+00:21:24.1300:28:16.9300:31:22.59Detail
26. Švec JanPraha 11#353#353CZE01:00:01+00:21:45.1300:28:33.6600:31:26.37Detail
27. Aghabayov NazimPrague#7#7CZE01:00:49+00:22:33.1300:27:12.4900:33:36.14Detail
28. Semela RadomírPraha#75#75CZE01:01:49+00:23:33.1300:28:52.5100:32:56.23Detail
29. Strakoš KamilPraha#85#85CZE01:02:52+00:24:36.1300:29:21.3800:33:30.60Detail
30. Kumprecht ZbyněkDomov pro seniory Blaník#52#52CZE01:03:19+00:25:03.1300:28:58.5500:34:19.89Detail
31. Rajbhandari RiteshPraha#73#73Nepal01:04:47+00:26:31.1300:31:31.5400:33:14.55Detail
32. OBERHOLZER JOHANSOUTH AFRICAN EMBASSY#66#66JAR01:09:39+00:31:23.1300:33:40.5000:35:58.08Detail
33. Bílek JanPraha 11#18#18CZE01:10:41+00:32:25.1300:31:47.4700:38:52.72Detail
34. Ježek PetrPJ TEAM#35#35CZE01:16:10+00:37:54.1300:32:02.5500:44:06.89Detail
Šindler PetrPraha 4#88#88CZE00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz