Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Půlmaraton / Half Marathon / Halbmarathon Kategorie Gazely


Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Strakova TaťánafKlidu sport team#2290#F1.01:27:1701:27:13.91Detail
2. Treglerova DanielaAsk slavia praha#2435#F2.01:29:46+00:02:2901:29:43.03Detail
3. Kratochvílová LucieOMT Pardubice#1772#F3.01:30:32+00:03:1501:30:29.92Detail
4. Holakovská AdélaOpava#1532#F5.01:32:32+00:05:1501:32:28.23Detail
5. Šimůnková SimonaTriSK ČB#2345#F6.01:32:38+00:05:2101:32:35.23Detail
6. Lebedová OlgaHůrka#2687#F7.01:32:53+00:05:3601:32:48.09Detail
7. Novotná PetraBrtnice#2028#F8.01:32:56+00:05:3901:32:52.88Detail
8. Štěpánková EvaASK Slavia#2395#F10.01:35:19+00:08:0201:35:09.41Detail
9. Křížová AnežkaTJ VTŽ Chomutov#1799#F12.01:36:23+00:09:0601:36:18.98Detail
10. Benešová JanaJindřichův Hradec#1269#F13.01:36:50+00:09:3301:36:41.72Detail
11. Buchtová TerezaJesenice#2750#F14.01:37:06+00:09:4901:36:37.44Detail
12. Křížovà LibušeTJ VTŽ Chomutov#1800#F15.01:37:09+00:09:5201:37:03.26Detail
13. Matuščínová BarboraMost#1933#F16.01:39:39+00:12:2201:39:17.67Detail
14. Palivcová LindaVODIČI TEMPOMAKERS 1:40#2730#F19.01:40:03+00:12:4601:39:57.52Detail
15. Librová LucieOrientační běh Opava#1858#F23.01:40:40+00:13:2301:40:08.68Detail
16. Šindelářová MichaelaMnichovice#2769#F24.01:40:52+00:13:3501:40:40.33Detail
17. Mansfeldová PavlaPraha#1906#F25.01:41:43+00:14:2601:41:40.64Detail
18. Nečasová ZuzanaVK Slavia#2699#F26.01:41:47+00:14:3001:41:39.74Detail
19. David Tomáš#2622#F27.01:41:54+00:14:3701:41:38.30Detail
20. Adamová ŽanetaJeníčkovy Mařenky#1205#F28.01:42:38+00:15:2101:42:19.40Detail
21. Švecová LenkaČeské Budějovice#2408#F29.01:42:42+00:15:2501:41:51.32Detail
22. Fürst Eliška#1471#F31.01:42:55+00:15:3801:42:02.74Detail
23. Wallcon MartinaMusher klub JCC#811#F32.01:43:47+00:16:3001:43:28.45Detail
24. Blažková KatkaSOS Jindřichův Hradec#2635#F33.01:43:47+00:16:3001:41:38.41Detail
25. Benešová KristýnaKrakovské běhny#1271#F34.01:44:01+00:16:4401:43:47.73Detail
26. Vrchotová NikolaTábor#2554#F35.01:44:09+00:16:5201:43:32.91Detail
27. Králová SimonaJihlava#1766#F38.01:44:22+00:17:0501:44:07.02Detail
28. Zapletalová AndreaBěhny&Běhači#2576#F39.01:44:25+00:17:0801:44:09.01Detail
29. Marková JaroslavaVlčice#1912#F41.01:44:38+00:17:2101:44:23.48Detail
30. Kotápišová RenataASK Slavia Praha#1737#F43.01:44:47+00:17:3001:44:36.59Detail
31. Mlčochová KateřinaPraha#1960#F44.01:44:51+00:17:3401:44:14.56Detail
32. Nosilová AnnaVODIČI TEMPOMAKERS 1:45#2731#F45.01:44:57+00:17:4001:44:45.45Detail
33. Kašpárková MartinaVlčice#1671#F46.01:45:03+00:17:4601:44:47.56Detail
34. Joštová Karin#1638#F47.01:45:42+00:18:2501:45:05.58Detail
35. Odložilová AndreaPraha#2043#F48.01:45:54+00:18:3701:45:43.89Detail
36. Koubová Jitka#1747#F49.01:46:47+00:19:3001:45:36.72Detail
37. Nováková LucieNoDi Runners#2023#F50.01:46:52+00:19:3501:46:40.73Detail
38. Macháčová VeronikaČeské Budějovice#1886#F52.01:47:31+00:20:1401:46:03.00Detail
39. Tomíčková VěraKobylnice#2425#F53.01:47:38+00:20:2101:47:23.48Detail
40. Macho KerstinRunning Team Macho#2691#F54.01:47:48+00:20:3101:47:10.25Detail
41. Trnková KateřinaPraha#2438#F56.01:48:12+00:20:5501:47:01.53Detail
42. Motlová TerezaPraha#1966#F59.01:48:26+00:21:0901:47:23.97Detail
43. Čančurová LenkaSrubec#1351#F60.01:48:37+00:21:2001:48:21.44Detail
44. Filková NikolaStrakonice#996#F61.01:48:38+00:21:2101:47:34.60Detail
45. Topičová AnnaMoravan Louňovice#2429#F63.01:48:43+00:21:2601:48:25.82Detail
46. Parkinson LindseyZurich#2068#F67.01:49:33+00:22:1601:49:07.44Detail
47. Dvořáková EliškaŘímováci#1422#F72.01:50:30+00:23:1301:49:45.29Detail
48. Čechová PetraJeden měsíc běžce#1355#F73.01:50:32+00:23:1501:50:02.20Detail
49. Vondrovská MartinaJeden měsíc běžce#2536#F74.01:50:53+00:23:3601:50:23.89Detail
50. Tihelková JanaHostěrádky-Rešov#2417#F75.01:50:53+00:23:3601:49:47.23Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další