Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Půlmaraton / Half Marathon / Halbmarathon Kategorie Veteránky


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Vítková ZuzanaRozběháme Most#2518#F37.01:44:2001:44:08.01Detail
2. Zárubová Jitka#2578#F102.01:53:44+00:41:55.6001:52:44.47Detail
3. Zelenková AliceKladno#834#F108.01:54:26+00:42:37.6001:54:09.05Detail
4. Bašusová MartinaPraha#1244#F112.01:54:30+00:42:41.6001:53:48.90Detail
5. Zítová AlenaMM Team#2597#F137.01:56:12+00:44:23.6001:55:49.02Detail
6. Smrčková JanaRSFK/Triexpert MILT Race Team#2259#F140.01:56:30+00:44:41.6001:55:34.29Detail
7. Kehárová KateřinaPraha#2679#F153.01:57:32+00:45:43.6001:56:51.17Detail
8. Fleissnerová BarboraPraha#2662#F181.01:58:41+00:46:52.6001:58:22.31Detail
9. Kosová MichaelaOB SRK#1730#F213.02:00:54+00:49:05.6002:00:19.70Detail
10. Kolská MonikaAdventní běhání#1715#F254.02:04:21+00:52:32.6002:03:38.02Detail
11. Vaníková RadkaAtlético Čížkov#2488#F297.02:08:22+00:56:33.6002:06:45.25Detail
12. Stejskalová AnnaPardubice#2285#F316.02:09:37+00:57:48.6002:08:23.99Detail
13. Šimánková EvaPraha 5#2336#F334.02:10:19+00:58:30.6002:09:13.89Detail
14. Růžičková JitkaMaraton klub Kladno#2207#F335.02:10:30+00:58:41.6002:09:19.20Detail
15. Červená OlgaBK Elán Zruč#1367#F346.02:10:55+00:59:06.6002:10:00.69Detail
16. Vaculíková MartinaUherské Hradiště#2470#F353.02:11:26+00:59:37.6002:10:45.87Detail
17. Neumannová LenkaKladno#2001#F358.02:11:54+01:00:05.6002:11:07.07Detail
18. Ronovská JanaPlzeň#2193#F364.02:12:23+01:00:34.6002:10:42.55Detail
19. Přibáňová VladislavaLibčice nad Vlt.#2169#F403.02:15:37+01:03:48.6002:14:28.64Detail
20. Jandová LenkaMost#1604#F419.02:17:47+01:05:58.6002:16:08.04Detail
21. Krajníková ZdeňkaPelhřimov#1759#F432.02:18:57+01:07:08.6002:17:04.99Detail
22. Vaňková MiloslavaČeské Budějovice#2490#F451.02:20:51+01:09:02.6002:19:29.53Detail
23. Buchinger MartinaIronBienen#1327#F456.02:21:04+01:09:15.6002:19:56.74Detail
24. Pauschková Eva#2074#F478.02:23:53+01:12:04.6002:21:46.34Detail
25. Košinová MarieTřeboň#1735#F485.02:24:29+01:12:40.6002:22:29.04Detail
26. Stellnerová MiroslavaTeplice#657#F499.02:26:43+01:14:54.6002:24:56.57Detail
27. Zikešová IvanaČeské Budějovice #2593#F503.02:27:00+01:15:11.6002:25:25.90Detail
28. Bělíková Zuzana#1258#F508.02:28:38+01:16:49.6002:26:50.97Detail
29. Sedláčková Eva#2222#F521.02:30:36+01:18:47.6002:29:06.31Detail
30. Pondělíková IvaPsychotéky#2138#F532.02:32:50+01:21:01.6002:30:36.81Detail
31. Klaubrová DanušeJen tak#1684#F548.02:39:01+01:27:12.6002:37:20.90Detail
32. Babišová IvaMnichovice#1215#F560.02:45:00+01:33:11.6002:42:53.05Detail
33. Šustová Marie#2404#F577.03:26:22+02:14:33.6003:24:53.02Detail
Malčová MichaelaZnojmo#2692#F00:00:00Detail
DNS Nová Ivana1.BTO#2011#FDNS Detail
DNS Pavlůsková Michaela#2077#FDNS Detail
DNS Horáková JindraPardubice#1547#FDNS Detail
DNS Išuninová ZuzanaPraha#1590#FDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz