Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Půlmaraton / Half Marathon / Halbmarathon Kategorie MLegendy


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Čuhel JiříKřtěnov#2656#M50.01:30:2001:30:14.81Detail
2. Pechek VladimírVlasenice 16 Kamenice n. L. 394 70#2776#M125.01:39:02+00:27:13.6001:38:58.42Detail
3. Zákostelecký FrantišekMokré#2572#M189.01:43:48+00:31:59.6001:43:38.16Detail
4. Smolicha JosefNový Malín#2255#M196.01:44:17+00:32:28.6001:44:03.18Detail
5. Izlandy ZoltánRadio Svobodná Evropa#2670#M208.01:44:31+00:32:42.6001:44:29.75Detail
6. Zámiš ZdeněkKladno#2575#M211.01:44:39+00:32:50.6001:44:23.89Detail
7. Novák JosefNoDi Runners#2015#M245.01:46:18+00:34:29.6001:46:08.01Detail
8. Lukáš JindřichPraha#1872#M253.01:46:34+00:34:45.6001:45:58.99Detail
9. Svítil VašekOlymp Praha#2765#M316.01:50:19+00:38:30.6001:49:30.33Detail
10. Svak VáclavSK Moravský Beroun#673#M355.01:53:22+00:41:33.6001:53:11.59Detail
11. Tuháček PavelMariánské Lázně#763#M367.01:54:16+00:42:27.6001:54:00.31Detail
12. Hájek JindřichČeské BUDĚJOVICE #1492#M463.01:59:15+00:47:26.6001:58:35.82Detail
13. Pešadík MiroslavHuhlici#2097#M482.02:00:27+00:48:38.6001:58:50.12Detail
14. Nekuža JiříRunners Zbysov#463#M484.02:00:42+00:48:53.6001:59:44.91Detail
15. Gantner AlainLomnice nad Lužnicí#2743#M493.02:01:18+00:49:29.6002:00:47.81Detail
16. Krofta JiříLiga 100 Praha#1785#M519.02:04:21+00:52:32.6002:04:15.36Detail
17. Novotný ZdeněkBěžec Vysočiny Jihlava#2036#M536.02:05:56+00:54:07.6002:04:57.93Detail
18. Bouček ZdeněkVelké Meziříčí#1307#M582.02:10:38+00:58:49.6002:09:58.36Detail
19. Bartoš DaliborRozběháme Tachovsko#1237#M587.02:11:34+00:59:45.6002:10:49.94Detail
20. Kuchař PetrMaratón klub Kladno#1823#M599.02:14:15+01:02:26.6002:13:21.70Detail
21. Chalupský ZdeněkLedenice#1580#M609.02:16:17+01:04:28.6002:14:07.86Detail
22. Šimánek MiroslavPraha 5#2335#M619.02:17:45+01:05:56.6002:16:39.76Detail
23. Žid Václav#848#M630.02:19:40+01:07:51.6002:18:30.46Detail
24. Štecher BedřichTřebič#2381#M632.02:19:42+01:07:53.6002:17:59.30Detail
25. Nagy JiříKladno#1981#M639.02:20:46+01:08:57.6002:19:01.51Detail
26. Štědrák KamilMariánské Lázně#2380#M649.02:22:31+01:10:42.6002:20:27.46Detail
27. Nohejl MartinPísek#2777#M665.02:30:07+01:18:18.6002:28:25.95Detail
28. Stach KarelČeské Budějovice#2273#M680.02:39:52+01:28:03.6002:37:43.11Detail
Kortan Pavel#1721#M00:00:00Detail
DNS Křepela FrantišekPlzeň - Jižní Předměstí#1795#MDNS Detail
DNS Outlý JosefTřeboň#2061#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz