Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Půlmaraton / Half Marathon / Halbmarathon Kategorie Vlci


Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Vaš DavidCompressport team / České Budějovice#2494#M1.01:11:49Detail
2. Vejmělka DanielCompressport team#2774#M2.01:13:50+00:02:0101:13:48.05Detail
3. Štěpáník PavelAK Škoda Plzeň#2394#M3.01:16:04+00:04:1501:16:02.21Detail
4. Beneš MatějČtyřkoly#2646#M5.01:17:51+00:06:0201:17:49.67Detail
5. Mahel TadeášSK Babice#1882#M7.01:18:33+00:06:4401:18:31.92Detail
6. Peřinka FilipTTT/Svět Běhu#2096#M8.01:20:01+00:08:1201:19:58.91Detail
7. Pekař MartinLesní Panovnící#2085#M10.01:20:53+00:09:0401:20:51.01Detail
8. Kořínek AdamDukla Praha#1722#M11.01:20:59+00:09:1001:20:56.66Detail
9. Bláha LukášJindřichův Hradec#1286#M14.01:22:23+00:10:3401:22:18.46Detail
10. Studnař LukášVAL-Veselí nad Lužnicí#2296#M15.01:23:10+00:11:2101:22:41.83Detail
11. Vohradský LukášKlub TEMPO MAKERS č. 047#2528#M16.01:23:23+00:11:3401:23:20.16Detail
12. Borovsky JindrichHradcany#44#M18.01:24:12+00:12:2301:24:09.73Detail
13. Čenec TomášCeske Budejovice#1358#M19.01:24:24+00:12:3501:24:22.21Detail
14. Vaněk Petr#2486#M22.01:25:44+00:13:5501:25:36.49Detail
15. Peška JakubRunsport team#528#M25.01:26:47+00:14:5801:26:41.96Detail
16. Ryšavý ZdeněkRunFórFun#2211#M30.01:27:17+00:15:2801:27:09.81Detail
17. Letko ZbyněkDrahoraz#1857#M32.01:28:15+00:16:2601:28:13.64Detail
18. Forejt Martin#1460#M33.01:28:18+00:16:2901:28:12.44Detail
19. Novák VojtaJ + V team#2619#M34.01:28:18+00:16:2901:27:47.97Detail
20. Zámiš LukášKladno#2573#M36.01:28:35+00:16:4601:28:30.89Detail
21. Hejlík Richard1.FC Jistebnice#1511#M39.01:29:08+00:17:1901:29:03.80Detail
22. Stach MichalJ.Hradec#2274#M40.01:29:25+00:17:3601:29:21.70Detail
23. Matoušek VáclavSlaný#2751#M41.01:29:32+00:17:4301:29:24.20Detail
24. Voborský MikolášPraha#2526#M44.01:29:38+00:17:4901:29:36.67Detail
25. Kaminskyi SviatoslavUkraine#1657#M47.01:30:00+00:18:1101:29:56.97Detail
26. Jung PatrikJabkoty Kdyně#1640#M49.01:30:16+00:18:2701:30:10.20Detail
27. Murčo DušanM.R.C.I.N.A.#2786#M52.01:30:26+00:18:3701:29:42.37Detail
28. Bouda JanVK Třeboň#1309#M58.01:31:20+00:19:3101:31:08.99Detail
29. Stanco Marek#651#M60.01:31:48+00:19:5901:31:18.90Detail
30. Minol DanPraha#1957#M61.01:31:59+00:20:1001:31:56.89Detail
31. Kopřiva ŠtěpánTábor#1719#M62.01:32:03+00:20:1401:31:35.66Detail
32. Mašek ZdeněkVivobarefoot Buďejce#1925#M65.01:32:26+00:20:3701:31:57.23Detail
33. Maleňák FilipAplikace záchranka#2767#M66.01:32:32+00:20:4301:32:28.29Detail
34. Beran LadislavČeské Budějovice#1273#M67.01:32:50+00:21:0101:32:44.87Detail
35. Vondrášek MartinTJ Jiskra Třeboň#800#M68.01:32:53+00:21:0401:32:47.51Detail
36. Marek VlastimilŠneci v běhu#2778#M70.01:33:30+00:21:4101:33:23.83Detail
37. Hodr DavidRudolfov#1524#M71.01:33:31+00:21:4201:33:27.36Detail
38. Janás PavelŽarošice#247#M74.01:33:52+00:22:0301:33:45.28Detail
39. Marvan VladimírSalming#430#M77.01:34:12+00:22:2301:34:05.68Detail
40. Nosál PetrSuchdol nad Lužnicí#2007#M78.01:34:16+00:22:2701:34:09.82Detail
41. Talaváňa JanBěhny&Běhači#2413#M82.01:35:06+00:23:1701:35:02.69Detail
42. Fiala StanislavČeské Budějovice#1450#M83.01:35:06+00:23:1701:35:01.97Detail
43. Peržina Vít#2095#M85.01:35:40+00:23:5101:35:27.41Detail
44. Rajmon OndřejPraha#2179#M87.01:35:43+00:23:5401:35:26.62Detail
45. Hladký JanMusher klub JCC#1517#M88.01:35:45+00:23:5601:35:41.38Detail
46. Štěpánek MichalČeské Budějovice#2392#M89.01:36:05+00:24:1601:35:48.26Detail
47. Maňák LubošLom/Magistrát města Mostu#1903#M91.01:36:15+00:24:2601:36:07.67Detail
48. Stumpf MichalM.E.N. Run team#2299#M92.01:36:16+00:24:2701:36:08.63Detail
49. Káš FrantišekDruhlice#1669#M94.01:36:20+00:24:3101:35:18.30Detail
50. Petrů MartinVeselí nad Lužnicí#2109#M95.01:36:37+00:24:4801:36:07.23Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další