Oficiální Výsledková listina MLTuning - Tour de Ralsko 2020
18. 7. 2020

Hlavní závod Kategorie M19

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Šimek JakubKross Bikeranch team#437#01:33:31.92Detail
2. Procházka LukášJaroslav Kulhavý Cycling Team#320#01:37:31.17+00:03:59.24Detail
3. Lukeš JanCarla.kupkolo.cz#352#01:38:22.76+00:04:50.83Detail
4. Geisler MaximilianSebnitzer RV 1897 e.V.#404#01:39:42.30+00:06:10.37Detail
5. Hák JakubMapei Merida Kaňkovský#396#01:40:15.85+00:06:43.92Detail
6. Vlček MarekMM auto mtb team#238#01:40:19.94+00:06:48.01Detail
7. Švandrlík FrantišekBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM#262#01:42:30.06+00:08:58.13Detail
8. Barth MatějMS Bike Academy Racing#243#01:44:06.64+00:10:34.71Detail
9. Cmunt OndřejBitters Superior Cyklolive team#84#01:45:36.73+00:12:04.80Detail
10. Skrbek JanBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM#326#01:47:17.54+00:13:45.61Detail
11. Oswald JanTeamCyklotrener#67#01:47:44.87+00:14:12.94Detail
12. Bělka LukášAktivit Nový Bor#432#01:48:37.07+00:15:05.14Detail
13. Bantosiewicz BantoszMitutoyo AZS#427#01:51:49.10+00:18:17.17Detail
14. Strnad RomanGalaxy Cyklošvec Stevens#399#01:53:14.31+00:19:42.38Detail
15. Prchlík KryštofKSM Hrádek#232#01:54:10.49+00:20:38.56Detail
16. Hájek TomášIvar CS - Author Team#375#02:00:00.54+00:26:28.61Detail
17. Raab Vojtech#299#02:02:16.94+00:28:45.01Detail
18. Mikeš MatějŽdírec Bike#394#02:02:34.60+00:29:02.67Detail
19. Kváč DavidKooperativa#342#02:03:02.97+00:29:31.04Detail
20. Müller JanSK Horka#114#02:05:43.20+00:32:11.27Detail
21. Křišťál MartinMM AUTO MTB team#147#02:06:01.45+00:32:29.52Detail
22. Stárek Vojtěch#191#02:08:03.86+00:34:31.93Detail
23. Kramár Petrik#370#02:14:01.40+00:40:29.47Detail
24. Tér FilipS - sport Hronov#195#02:17:08.23+00:43:36.30Detail
25. Exner Adam#212#02:17:37.62+00:44:05.69Detail
26. Horáček Jakub#324#02:19:42.09+00:46:10.16Detail
27. Horký JakubCK 1967 Česká Kamenice#152#02:32:10.68+00:58:38.75Detail
28. Suk Josef#458#02:33:31.03+00:59:59.10Detail
29. marek jiříkc kutná hora#169#02:37:47.64+01:04:15.71Detail
30. Bavor AlbertDoksy#151#02:39:25.94+01:05:54.01Detail
31. Virág Samuel#319#02:40:45.40+01:07:13.47Detail
32. Vodička Filip#10#02:47:27.60+01:13:55.67Detail
33. Petrovič MarekÚstí nad Labem#290#03:16:05.21+01:42:33.28Detail
Sporysch DanielRoman Kreuziger Cycling team#353#Detail
Rieger MarekKovo Praha#452#Detail
DNF Hána ViktorSK-Svojkov-Haven MTB#374#DNF Detail
DNF Novotný Jiří#57#DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz