Oficiální Výsledková listina MLTuning - Tour de Ralsko 2020
18. 7. 2020

Hlavní závod Kategorie M19


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Šimek JakubKross Bikeranch team#437#01:33:31.92Detail
2. Procházka LukášJaroslav Kulhavý Cycling Team#320#01:37:31.17+00:06:08.70Detail
3. Lukeš JanCarla.kupkolo.cz#352#01:38:22.76+00:07:00.29Detail
4. Geisler MaximilianSebnitzer RV 1897 e.V.#404#01:39:42.30+00:08:19.83Detail
5. Hák JakubMapei Merida Kaňkovský#396#01:40:15.85+00:08:53.38Detail
6. Vlček MarekMM auto mtb team#238#01:40:19.94+00:08:57.47Detail
7. Švandrlík FrantišekBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM#262#01:42:30.06+00:11:07.59Detail
8. Barth MatějMS Bike Academy Racing#243#01:44:06.64+00:12:44.17Detail
9. Cmunt OndřejBitters Superior Cyklolive team#84#01:45:36.73+00:14:14.26Detail
10. Skrbek JanBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM#326#01:47:17.54+00:15:55.07Detail
11. Oswald JanTeamCyklotrener#67#01:47:44.87+00:16:22.40Detail
12. Bělka LukášAktivit Nový Bor#432#01:48:37.07+00:17:14.60Detail
13. Bantosiewicz BantoszMitutoyo AZS#427#01:51:49.10+00:20:26.63Detail
14. Strnad RomanGalaxy Cyklošvec Stevens#399#01:53:14.31+00:21:51.84Detail
15. Prchlík KryštofKSM Hrádek#232#01:54:10.49+00:22:48.02Detail
16. Hájek TomášIvar CS - Author Team#375#02:00:00.54+00:28:38.07Detail
17. Raab Vojtech#299#02:02:16.94+00:30:54.47Detail
18. Mikeš MatějŽdírec Bike#394#02:02:34.60+00:31:12.13Detail
19. Kváč DavidKooperativa#342#02:03:02.97+00:31:40.50Detail
20. Müller JanSK Horka#114#02:05:43.20+00:34:20.73Detail
21. Křišťál MartinMM AUTO MTB team#147#02:06:01.45+00:34:38.98Detail
22. Stárek Vojtěch#191#02:08:03.86+00:36:41.39Detail
23. Kramár Petrik#370#02:14:01.40+00:42:38.93Detail
24. Tér FilipS - sport Hronov#195#02:17:08.23+00:45:45.76Detail
25. Exner Adam#212#02:17:37.62+00:46:15.15Detail
26. Horáček Jakub#324#02:19:42.09+00:48:19.62Detail
27. Horký JakubCK 1967 Česká Kamenice#152#02:32:10.68+01:00:48.21Detail
28. Suk Josef#458#02:33:31.03+01:02:08.56Detail
29. marek jiříkc kutná hora#169#02:37:47.64+01:06:25.17Detail
30. Bavor AlbertDoksy#151#02:39:25.94+01:08:03.47Detail
31. Virág Samuel#319#02:40:45.40+01:09:22.93Detail
32. Vodička Filip#10#02:47:27.60+01:16:05.13Detail
33. Petrovič MarekÚstí nad Labem#290#03:16:05.21+01:44:42.74Detail
Sporysch DanielRoman Kreuziger Cycling team#353#Detail
Rieger MarekKovo Praha#452#Detail
DNF Hána ViktorSK-Svojkov-Haven MTB#374#DNF Detail
DNF Novotný Jiří#57#DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz