Oficiální Výsledková listina MLTuning - Tour de Ralsko 2020
18. 7. 2020

Hlavní závod Kategorie M39

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Bubílek MichalKross Bikeranch team#279#01:31:22.46Detail
2. Linet PavelSport areál Klíny#189#01:33:26.97+00:02:04.50Detail
3. Wolf JanHPM Sport teplice#383#01:33:27.22+00:02:04.75Detail
4. Matoušek JanCYKLO-SPINN Racing Team#74#01:33:29.39+00:02:06.92Detail
5. Šlajchrt FilipHrob#249#01:33:30.86+00:02:08.39Detail
6. Stránský VojtěchCzech MTBO Team#315#01:37:23.13+00:06:00.66Detail
7. Staněk PavelProdoli racing team#359#01:37:32.29+00:06:09.82Detail
8. Heinze ThomasBohemianCoffeehouse#423#01:37:36.40+00:06:13.93Detail
9. Novota JanTeam CykloTrener#295#01:39:41.20+00:08:18.73Detail
10. Kubíček MichalBitters Superior Cyklolive Team#431#01:39:47.67+00:08:25.20Detail
11. Vanča MartinCK Lovosice#73#01:43:25.79+00:12:03.32Detail
12. Pelikan JiriProstě dýchej#288#01:43:57.25+00:12:34.78Detail
13. Šusta JanČeská spořitelna#240#01:44:01.86+00:12:39.39Detail
14. Kraus VáclavČistý sport#356#01:45:12.24+00:13:49.77Detail
15. Bělecký PetrBitters Superior CYKLOLIVE team#126#01:45:17.18+00:13:54.71Detail
16. Kolařík MartinTMC66/Hope Studio#77#01:46:49.03+00:15:26.56Detail
17. Pařízek VlastimilVELOcoach.cz#173#01:47:44.43+00:16:21.96Detail
18. Bednařík JanKross Bikeranch Team#50#01:49:30.21+00:18:07.74Detail
19. Horlebeck Marcel#445#01:51:37.47+00:20:15.00Detail
20. Djuliman Denisprostedychej.cz#78#01:51:49.22+00:20:26.75Detail
21. Fleischman JanPraha#260#01:52:02.52+00:20:40.05Detail
22. Stránský VítězslavFRUIT BIKE#341#01:53:17.97+00:21:55.50Detail
23. Křena Martin#229#01:53:24.25+00:22:01.78Detail
24. Šafrán Martin#216#01:53:28.45+00:22:05.98Detail
25. Wachtl VojtěchSlowsports Academy Špindlerův Mlýn#484#01:53:30.14+00:22:07.67Detail
26. Havran JiříOCK Osík#382#01:54:14.05+00:22:51.58Detail
27. Šatra ZdeněkBike-point Sorex Team Roudnice n.L.#72#01:54:32.74+00:23:10.27Detail
28. Kuřík TomášNová Paka#411#01:54:54.48+00:23:32.01Detail
29. Hrouda ŠtěpánLíný Drzý Holky#91#01:56:31.63+00:25:09.16Detail
30. Kudi AntonínDoksy#65#01:56:53.54+00:25:31.07Detail
31. Ecler JanUNLIMITED NUTRI CLINIC#142#01:57:35.73+00:26:13.26Detail
32. Rusý Jakub#287#01:58:08.63+00:26:46.16Detail
33. Pinhart PetrNovosedlice#205#01:58:15.57+00:26:53.10Detail
34. Mamaj JaroslavTeam Cyklotrener#247#02:01:06.95+00:29:44.48Detail
35. Plechač RadekSeverní VĚTRY#95#02:01:13.08+00:29:50.61Detail
36. Bečvařík AlešSkalákovi#395#02:01:44.78+00:30:22.31Detail
37. Zobal ZdeněkSeverní VĚTRY - Lídři chvostu startovního pol...#106#02:02:19.59+00:30:57.12Detail
38. Salát PetrLiberec#109#02:03:01.92+00:31:39.45Detail
39. Komárek Karel#345#02:03:35.86+00:32:13.39Detail
40. Nevařil MichalJitrava#93#02:03:46.40+00:32:23.93Detail
41. Píša LukášHostinné#263#02:05:21.52+00:33:59.05Detail
42. Bouček JiříCyklokroužek Příčná#179#02:06:02.37+00:34:39.90Detail
43. Bureš PavelNKT KABLO#301#02:06:43.66+00:35:21.19Detail
44. Vaszily LumirSK Skivelo neslyšících Olomouc#256#02:07:25.26+00:36:02.79Detail
45. Matzner MartinDukla Liberec#314#02:07:36.64+00:36:14.17Detail
46. Fírer DavidČeská Lípa#201#02:07:37.80+00:36:15.33Detail
47. Štros MartinNKT Kablo#362#02:08:02.41+00:36:39.94Detail
48. Nezbeda RadekŽdírec bike#336#02:09:06.53+00:37:44.06Detail
49. Dúžik Ján#11#02:10:18.59+00:38:56.12Detail
50. Simane Jaromir#88#02:11:58.31+00:40:35.84Detail
51. goga martinspinavy zada#221#02:12:45.48+00:41:23.01Detail
52. Tomek AlešB@L Mimoň#284#02:14:07.53+00:42:45.06Detail
53. Slabý MartinKČT MTB Kralupy#381#02:14:08.29+00:42:45.82Detail
54. Hylský JiříTřebenice#183#02:14:20.47+00:42:58.00Detail
55. Havara ZdeněkMLTuning#68#02:14:48.99+00:43:26.52Detail
56. Špaček MartinNový Bydžov#116#02:16:28.64+00:45:06.17Detail
57. Filip Foit#207#02:17:05.80+00:45:43.33Detail
58. Štajnc DavidANTI SKS#257#02:17:36.53+00:46:14.06Detail
59. Tic Martin#33#02:18:57.29+00:47:34.82Detail
60. Novotný OndřejKorejtko Crew#347#02:19:13.63+00:47:51.16Detail
61. Šupka Jan#1#02:19:43.37+00:48:20.90Detail
62. Šubert Michal#380#02:23:16.01+00:51:53.54Detail
63. Žežulka MartinBřezňáci#20#02:23:25.64+00:52:03.17Detail
64. Mucha Lukáš#419#02:24:43.69+00:53:21.22Detail
65. Ulrich MiroslavRoudnice#131#02:26:03.79+00:54:41.32Detail
66. Vlach Petr#368#02:26:15.48+00:54:53.01Detail
67. Hrabica Karel#348#02:27:25.60+00:56:03.13Detail
68. Babovák LukášNevix#294#02:27:27.16+00:56:04.69Detail
69. Vojtášek Daniel#275#02:30:02.88+00:58:40.41Detail
70. Kuthan TomášMačetascrew#104#02:31:16.03+00:59:53.56Detail
71. Romančík Hynek#387#02:31:20.02+00:59:57.55Detail
72. Holub PavelLouny#15#02:32:12.84+01:00:50.37Detail
73. Kormaňák MichalPraha#76#02:35:32.14+01:04:09.67Detail
74. Muláček RudolfDynaman team#138#02:37:49.30+01:06:26.83Detail
75. koutny JiříÚstí nad Orlicí#149#02:42:40.89+01:11:18.42Detail
76. Novák Jiří#397#02:44:33.66+01:13:11.19Detail
77. Vorlíček PavelOSŽ Mladá Boleslav#330#02:45:41.08+01:14:18.61Detail
78. Moravec Dalibor#409#02:47:16.05+01:15:53.58Detail
79. Volák MichalCyklokroužek Příčná#177#02:47:22.38+01:15:59.91Detail
80. Susík PetrLíbeznice#31#02:47:51.98+01:16:29.51Detail
81. Kuběna LukášZákupy#4#02:49:02.60+01:17:40.13Detail
82. Zíma JaroslavLoučeň#133#02:57:02.85+01:25:40.38Detail
83. Bárta JosefDobrovice#123#03:07:17.36+01:35:54.89Detail
84. havara Lukas#69#03:10:37.31+01:39:14.84Detail
85. Zborka Ronnie#134#03:11:43.41+01:40:20.94Detail
86. Straka PavelKralupáci#365#03:29:36.16+01:58:13.69Detail
87. Horňák MilanKralupáci#366#03:29:36.42+01:58:13.95Detail
DNF Zindulka LubošČeská Lípa#51#DNF Detail
DNF Aska Václav#461#DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz