Oficiální Výsledková listina Czechman
4. 6. 2022

CZECHMAN Triatlon Kategorie M 40-44

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Džalaj KarolROCKTECHNIK TRIATLON#2#22002SVKM5.04:02:24.6600:25:44.3700:02:16.4002:10:30.0800:01:09.9501:22:43.85Detail
2. Racek TomášIronstars Beroun#300#22300CZEM14.04:15:15.86+00:12:51.1900:28:32.8500:02:40.4502:18:32.2300:01:42.3201:23:47.98Detail
3. Kudrna ZbyněkEnduraining#271#22271CZEM17.04:18:22.77+00:15:58.1000:30:55.3200:02:30.1802:23:32.7100:01:46.0701:19:38.48Detail
4. Kozel Tomáš SK Slavia Praha#266#22266CZEM22.04:22:23.73+00:19:59.0600:27:56.2900:02:07.3002:27:52.0300:01:22.7301:23:05.35Detail
5. Řídký LáďaBaSe TRI Team#305#23005CZEM23.04:22:59.34+00:20:34.6700:34:14.3100:02:54.8802:19:46.6200:02:01.7501:24:01.76Detail
6. Křivánek JosefRocktechnik triatlon#16#22016CZEM28.04:24:38.75+00:22:14.0800:29:01.9500:02:16.4502:23:09.8500:01:51.3901:28:19.09Detail
7. Polák RadekAD Team#297#22297CZEM32.04:26:13.66+00:23:48.9900:32:52.0700:02:05.6702:21:33.5700:02:05.5601:27:36.77Detail
8. Krohlák Milan Luštěnice#268#22268CZEM34.04:26:59.09+00:24:34.4200:29:45.3000:03:02.8902:23:38.4300:02:50.4701:27:41.99Detail
9. Sedláček OndřejTrisk České Budějovice#307#23007CZEM36.04:27:19.81+00:24:55.1400:30:17.5400:02:27.6502:26:12.0800:02:11.5501:26:10.97Detail
10. Teplý OndřejCafé racers#13#22013CZEM37.04:27:29.08+00:25:04.4100:28:27.7300:02:01.1702:21:33.0600:03:00.8701:32:26.23Detail
11. Galandr DanielLiberec#239#22239CZEM40.04:29:19.31+00:26:54.6400:32:58.1900:03:12.6002:25:59.8000:01:45.6401:25:23.05Detail
12. Horák Tomáš 2BWINNER TEAM#251#25251CZEM41.04:29:23.38+00:26:58.7100:32:55.6900:02:53.7002:24:49.4000:02:00.4101:26:44.16Detail
13. Šumpich Jakub SK Fuga#318#23018CZEM44.04:32:07.50+00:29:42.8300:32:20.4900:02:25.4702:22:37.0400:01:40.3101:33:04.18Detail
14. Ocelák Martin#286#22286CZEM49.04:33:53.00+00:31:28.3300:29:03.0700:02:12.2702:29:30.9500:01:42.4401:31:24.26Detail
15. Sajdl MartinŽižkovský Tygři#306#23006CZEM50.04:33:56.70+00:31:32.0300:32:08.6800:03:59.5302:28:50.8600:02:15.1501:26:42.46Detail
16. Klika PetrZelenec#263#22263CZEM51.04:35:20.43+00:32:55.7600:31:23.8700:03:43.0202:28:13.5300:02:23.7801:29:36.21Detail
17. Stahl Jaroslav #310#23010CZEM57.04:36:56.86+00:34:32.1900:31:56.8000:03:29.2802:33:06.3200:01:53.5601:26:30.88Detail
18. Roháček Jan3D Fitness Race Team#301#23001CZEM65.04:39:08.12+00:36:43.4500:34:42.4300:02:36.0302:27:17.1200:01:57.2101:32:35.29Detail
19. Holkup TomášBETRI#250#22250CZEM66.04:39:34.93+00:37:10.2600:32:30.2100:02:32.7802:29:20.2400:02:40.0901:32:31.59Detail
20. Matějovský JanUSK Akademik Cheb#279#22279CZEM71.04:41:28.27+00:39:03.6000:32:26.8400:02:33.5002:24:33.4000:01:25.4601:40:29.05Detail
21. Růžička PavelLipence (okres Hlavní město Praha)#304#23004CZEM76.04:42:06.90+00:39:42.2300:32:48.0000:03:32.8702:26:40.7400:02:19.0501:36:46.22Detail
22. Chudacek ZdenekTTK Slavia Plzen#254#22254CZEM77.04:42:15.44+00:39:50.7700:32:07.5800:01:53.9502:25:31.6000:01:50.3701:40:51.92Detail
23. Pichlik RomanPot a krev#292#22292CZEM100.04:47:39.20+00:45:14.5300:38:22.3000:02:47.5802:37:13.1500:02:24.0501:26:52.09Detail
24. Kurať TomášKPŠ NEREUS Žilina#273#22273SVKM108.04:49:02.93+00:46:38.2600:29:16.5500:01:54.1002:25:31.4500:02:26.2101:49:54.60Detail
25. Olejár PeterŠK Oravaman Nižná#287#22287SVKM109.04:49:07.82+00:46:43.1500:29:18.7600:02:08.5902:30:06.3600:02:02.4101:45:31.69Detail
26. Brabec TomášPežoťák#225#22225CZEM121.04:52:23.37+00:49:58.7000:36:39.6900:04:07.4702:33:10.0700:02:20.1901:36:05.93Detail
27. Rosenkranz DavidTriatlon Slaný#302#23002CZEM122.04:52:29.03+00:50:04.3600:35:51.7600:04:25.7302:37:26.6200:02:11.3001:32:33.60Detail
28. Vlček PetrKrálův Dvůr#330#23030CZEM127.04:53:42.91+00:51:18.2400:37:22.0500:04:00.5902:30:55.8000:02:29.1701:38:55.29Detail
29. Heran Robert Road2Kona#248#22248CZEM131.04:54:39.22+00:52:14.5500:37:14.5500:02:47.5502:35:27.1700:01:44.8401:37:25.09Detail
30. Dostál Vašek Brick by Brick #234#22234CZEM137.04:55:40.50+00:53:15.8300:36:08.9900:04:20.6702:30:32.2900:02:38.1001:42:00.43Detail
31. Běhůnek SvatoslavUničov 1#221#22221CZEM140.04:56:06.51+00:53:41.8400:29:50.7000:02:45.7802:33:03.4100:02:17.7901:48:08.80Detail
32. Brož MilanKilpi kome klub#227#22227CZEM156.04:58:49.43+00:56:24.7600:31:21.0900:03:57.6902:40:55.1900:03:13.4901:39:21.95Detail
33. Goncalves Ricardo#241#22241PortugalM158.04:59:01.69+00:56:37.0200:34:59.3600:03:37.9402:41:54.0800:02:11.1201:36:19.17Detail
34. Šatava AloisPraha 8#316#23016CZEM159.04:59:08.64+00:56:43.9700:30:53.1300:03:03.1002:35:21.2100:02:33.6101:47:17.57Detail
35. Chalabala PavelMratín#253#22253CZEM160.04:59:28.58+00:57:03.9100:35:22.9100:03:28.4302:36:49.6000:02:07.3401:41:40.27Detail
36. Poupa PetrKosí bratři#298#22298CZEM164.05:00:22.75+00:57:58.0800:33:16.7100:02:21.7602:40:10.0600:01:53.2401:42:40.96Detail
37. Suchomel MatoušCHRUDIM IV#313#23013CZEM165.05:00:34.35+00:58:09.6800:33:37.6700:03:26.0602:28:40.2500:02:42.2201:52:08.13Detail
38. Ruttner JiříRoztoky#303#23003CZEM166.05:00:40.12+00:58:15.4500:35:55.2700:03:10.9202:35:53.5700:02:29.5201:43:10.82Detail
39. Dundr Lukáš#237#22237CZEM171.05:02:18.57+00:59:53.9000:36:00.1000:02:44.9302:35:13.4000:01:40.4201:46:39.70Detail
40. Dolecek JosefFort SMC#233#22233CZEM181.05:04:59.57+01:02:34.9000:38:24.7900:03:16.2802:36:24.8900:02:26.0001:44:27.59Detail
41. Vlček JanAKCENTA CZ#528#23228CZEM183.05:05:27.44+01:03:02.7700:37:42.1700:05:14.7502:43:30.6300:03:20.1601:35:39.70Detail
42. Zatloukal OldřichŠternberk#335#23035CZEM187.05:06:10.96+01:03:46.2900:38:16.7900:03:01.2902:36:05.4400:02:06.6801:46:40.72Detail
43. Dienstbier OldřichRokycany#231#22231CZEM190.05:06:43.51+01:04:18.8400:34:15.6300:02:22.5202:41:51.4800:02:05.1801:46:08.67Detail
44. Kadlec OtaPraha#259#22259CZEM191.05:06:47.63+01:04:22.9600:36:51.7800:03:39.7502:42:29.0300:02:41.0301:41:06.01Detail
45. Šustr JiříSilný Team Uničov#319#23019CZEM193.05:07:04.30+01:04:39.6300:35:53.8300:03:08.9702:34:52.2200:02:06.1401:51:03.13Detail
46. Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim#230#22230CZEM202.05:09:50.85+01:07:26.1800:38:48.9300:02:59.7302:36:15.3800:02:01.9301:49:44.85Detail
47. Pavlíček Radek Tvrdonice TRI TEAM#291#22291CZEM205.05:10:45.68+01:08:21.0100:35:16.5200:03:31.4302:37:07.9200:02:07.9901:52:41.81Detail
48. Leč Dušan Triatlon Mladá Boleslav #274#22274CZEM208.05:12:01.69+01:09:37.0200:30:49.2600:03:27.4902:38:14.8800:02:24.8101:57:05.23Detail
49. Srubek LiborMizuno Czech #309#23009CZEM211.05:12:32.52+01:10:07.8500:37:04.6000:03:54.2102:30:31.9500:03:03.5301:57:58.21Detail
50. Steiner DavidHakoach#311#23011CZEM217.05:13:18.12+01:10:53.4500:36:26.4000:03:39.4502:47:29.6400:02:47.2201:42:55.39Detail
51. Kunz KamilKozel team#272#22272CZEM219.05:13:28.23+01:11:03.5600:39:29.8000:04:05.7002:42:00.4500:02:27.7401:45:24.53Detail
52. Král Tomáš #267#22267CZEM224.05:14:42.13+01:12:17.4600:32:01.1100:03:17.8902:42:19.6200:02:42.1901:54:21.29Detail
53. Polák MilošHradec Králové#296#22296CZEM226.05:14:55.81+01:12:31.1400:32:02.8100:04:00.6202:37:19.1200:02:58.8001:58:34.44Detail
54. Henych Tomáš Czechman Team#247#22247CZEM231.05:15:52.75+01:13:28.0800:35:28.8400:04:27.5802:30:58.9400:02:21.3102:02:36.07Detail
55. Tesar Antonin Letna Crew #320#23020CZEM232.05:15:54.81+01:13:30.1400:29:43.0500:03:56.1802:42:32.5200:04:29.7701:55:13.26Detail
56. Jelínek PetrKostelec u H.M.#255#22255CZEM234.05:16:34.50+01:14:09.8300:30:26.5000:02:52.3102:42:54.3500:02:35.9101:57:45.41Detail
57. Beran TomášAK Malešice Running Freaks#223#22223CZEM254.05:18:35.67+01:16:11.0000:36:08.1300:04:06.7002:52:04.0000:03:01.6801:43:15.13Detail
58. Pýcha ZdeněkTriatlonSlany#299#22299CZEM263.05:21:12.60+01:18:47.9300:39:44.5900:03:54.2602:45:38.7800:02:20.9401:49:34.00Detail
59. Gottwald JanAgentura 2G#242#22242CZEM275.05:23:54.08+01:21:29.4100:33:14.3100:03:13.9002:41:24.9200:03:04.2002:02:56.74Detail
60. Kinter Jiří#261#22261CZEM290.05:28:04.62+01:25:39.9500:36:16.1900:03:04.3802:45:02.3800:02:29.8502:01:11.80Detail
61. Michl RadekWEBA Racing Team#281#22281CZEM291.05:28:09.26+01:25:44.5900:39:17.9600:04:10.6902:45:06.3300:03:15.3201:56:18.93Detail
62. Macháček VladimírOlšany u Prostějova#275#22275CZEM297.05:29:13.30+01:26:48.6300:38:48.1900:03:26.3602:40:20.5600:02:49.1002:03:49.07Detail
63. Hanes MartinREBOOTS#245#22245SVKM304.05:31:06.85+01:28:42.1800:35:48.9600:03:54.6602:48:24.5100:02:30.6102:00:28.09Detail
64. Kohout PavelDlouhá Míle#264#22264CZEM307.05:31:55.17+01:29:30.5000:39:40.2100:03:33.5202:59:44.3100:02:00.6101:46:56.50Detail
65. Grulich TomášTRI Team Stražisko#243#22243CZEM317.05:34:36.36+01:32:11.6900:39:59.3900:03:52.8502:31:18.2600:02:30.8002:16:55.05Detail
66. Kleibl MichalPoděbrady IV#262#22262CZEM319.05:35:29.68+01:33:05.0100:48:22.8800:02:57.2702:48:28.5600:02:04.4801:53:36.48Detail
67. Štoček MilanPraha 114#317#23017CZEM321.05:35:58.90+01:33:34.2300:42:17.3800:04:20.2102:49:35.7300:04:06.8901:55:38.66Detail
68. Brnčal MilošVyskytná nad Jihlavou#226#22226CZEM328.05:38:01.05+01:35:36.3800:35:57.0200:04:11.9503:05:44.5000:03:13.9201:48:53.63Detail
69. Gavlas PetrSK ČNB#240#22240CZEM337.05:40:38.30+01:38:13.6300:38:05.1900:03:33.4802:42:39.8300:02:42.5702:13:37.20Detail
70. Plotěný Luboš#294#22294CZEM338.05:41:28.12+01:39:03.4500:38:51.4600:06:14.6802:59:11.7200:03:37.3101:53:32.93Detail
71. Kubec Karel Trutnov #270#22270CZEM341.05:43:19.36+01:40:54.6900:33:59.0400:03:53.9602:45:06.3400:02:26.2702:17:53.74Detail
72. Vítovec VáclavPlzeň#329#23029CZEM349.05:45:08.78+01:42:44.1100:40:03.7700:05:46.9302:56:16.6500:03:21.1301:59:40.27Detail
73. Marendiak Peter ATT Maraton.bike Žilina #277#22277SVKM353.05:46:20.51+01:43:55.8400:41:15.3100:04:08.3902:54:56.9000:02:22.9302:03:36.95Detail
74. Turek VojtěchVSK Přírodní vědy#323#23023CZEM354.05:46:32.60+01:44:07.9300:38:25.0200:06:52.1902:55:18.4500:04:27.8902:01:29.04Detail
75. Veith Lukáš Koa #328#23028CZEM355.05:46:41.64+01:44:16.9700:40:35.8500:05:12.7302:51:57.5000:02:39.8802:06:15.65Detail
76. Strachovský JanEtriatlon team#312#23012CZEM358.05:47:29.93+01:45:05.2600:40:22.7000:04:39.3702:54:40.5900:03:29.1702:04:18.09Detail
77. Dimitrov PetrPraha#232#22232CZEM365.05:50:26.29+01:48:01.6200:45:19.4500:06:07.1702:56:05.8100:05:06.9001:57:46.94Detail
78. Břečka Michal#228#22228CZEM375.05:53:50.62+01:51:25.9500:37:35.4900:03:45.7802:52:40.7200:03:27.9602:16:20.65Detail
79. Voráček JaroslavSGS Unterwassergruppe#331#23031CZEM378.05:54:35.51+01:52:10.8400:44:47.5900:06:06.2402:57:30.7900:03:37.4102:02:33.46Detail
80. Dundáček OndřejTriathlon Team Chrudim#236#22236CZEM380.05:55:07.79+01:52:43.1200:45:05.0700:03:37.0802:54:58.3300:03:10.3602:08:16.93Detail
81. meszaros danseznam.cz#280#22280CZEM381.05:55:28.08+01:53:03.4100:44:58.2600:04:27.2203:04:01.3500:02:05.0901:59:56.13Detail
82. Korellus PetrTriatlet Karlovy Vary#265#22265CZEM382.05:55:30.27+01:53:05.6000:42:52.2400:04:04.8503:06:19.7100:02:27.0301:59:46.42Detail
83. Barna Martin#220#22220CZEM383.05:55:39.09+01:53:14.4200:54:55.1000:04:30.9502:57:36.3200:03:15.6401:55:21.05Detail
84. Martiš Michal #278#22278SVKM384.05:56:02.84+01:53:38.1700:47:03.1500:05:24.2302:50:52.1100:03:07.9902:09:35.34Detail
85. Tesner Vladimír#321#23021CZEM402.06:02:41.11+02:00:16.4400:40:54.2500:04:00.1802:50:55.2100:02:32.7202:24:18.73Detail
86. Jukl JanJKT#257#22257CZEM405.06:03:52.83+02:01:28.1600:40:38.5300:02:51.5803:17:42.8900:01:52.1802:00:47.64Detail
87. Váša MarekTriatlet Karlovy Vary#327#23027CZEM407.06:05:26.52+02:03:01.8500:42:13.0000:03:00.3903:11:20.8100:03:15.4102:05:36.90Detail
88. Hamar MiroslavPraha#244#22244CZEM411.06:07:19.20+02:04:54.5300:39:49.4100:05:13.2103:02:53.7500:03:33.6402:15:49.16Detail
89. Mikel JiříZlín#282#22282CZEM412.06:09:00.09+02:06:35.4200:39:33.5400:03:59.0502:58:09.7300:04:34.3302:22:43.42Detail
90. Uhlíř Jan#354#23024CZEM416.06:10:57.63+02:08:32.9600:45:13.3400:05:08.1003:03:39.4300:06:04.6102:10:52.13Detail
91. Křivánek Lukáš Říčany#269#22269CZEM421.06:13:19.50+02:10:54.8300:41:47.8400:04:59.4102:52:19.1500:02:57.7102:31:15.37Detail
92. Pavlicek JiriŠestajovice#290#22290CZEM423.06:13:45.00+02:11:20.3306:13:45.00Detail
93. Kaderka TomášBřezová nad Svitavou#258#22258CZEM429.06:19:57.66+02:17:32.9900:49:24.7600:05:39.8603:11:01.3500:04:15.0102:09:36.66Detail
94. Havránek David Plzeň, Triatlon Plzeň#246#22246CZEM431.06:21:23.80+02:18:59.1300:26:32.6600:03:02.3703:01:31.2600:05:32.9802:44:44.51Detail
95. Suruvka KamilInTrener #314#23014CZEM432.06:21:36.23+02:19:11.5600:43:34.2300:03:39.4803:10:20.9000:02:47.8502:21:13.76Detail
96. Bubeník JiříVolárna!#229#22229CZEM435.06:22:26.13+02:20:01.4600:42:50.7900:05:54.6603:02:09.0300:05:09.6802:26:21.95Detail
97. Torhan PatrikŠenov#322#23022CZEM436.06:23:04.25+02:20:39.5800:37:27.2400:07:53.2903:11:51.5800:03:59.2202:21:52.91Detail
98. Nakládal JiříKolovraty#285#22285CZEM441.06:27:30.99+02:25:06.3200:49:45.0900:07:34.4803:22:06.2300:03:43.1402:04:22.03Detail
99. Plachý MartinBrno 28#293#22293CZEM445.06:29:18.96+02:26:54.2900:42:37.9900:03:15.0103:10:48.6100:03:48.1802:28:49.14Detail
100. Uhlíř KarelSK Fuga#325#23025CZEM448.06:34:28.53+02:32:03.8600:43:54.6900:07:35.6802:58:11.3900:04:49.6502:39:57.09Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další