Oficiální Výsledková listina Czechman
4. 6. 2022

CZECHMAN Kid’s Kategorie St. žákyně 14-15

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Pozlerová EditaOMT#415#3115CZE00:38:40.9500:05:52.8100:00:58.1700:18:54.0900:00:49.9300:12:05.93Detail
2. Chytilová KateřinaTriatlon Plzeň#409#3109CZE00:39:22.70+00:00:41.7400:05:47.8600:01:00.6000:18:56.2000:00:51.0800:12:46.95Detail
3. Rutarová KarolínaTriatlon Plzeň#416#3116CZE00:39:45.71+00:01:04.7500:06:23.7700:00:56.2400:19:16.9800:00:50.1100:12:18.60Detail
4. Tučková TerezaTriSK ČB#420#3120CZE00:40:08.66+00:01:27.7000:05:22.7500:00:56.5300:19:29.2700:01:01.9400:13:18.13Detail
5. Fixová AnnaLoko Trutnov#407#3107CZE00:40:32.17+00:01:51.2100:06:12.2100:01:05.4000:19:20.8900:00:55.9000:12:57.77Detail
6. Štramberská DorotaTITAN TRILIFE#419#3119CZE00:41:27.28+00:02:46.3200:06:21.0100:00:55.9800:19:21.1200:00:52.0500:13:57.09Detail
7. Kůrková KarolínaTCV Jindřichův Hradec#412#3112CZE00:41:54.62+00:03:13.6600:05:56.9500:00:55.1200:19:45.6400:01:03.8900:14:13.00Detail
8. Karbanová MarieTJ Nová Paka#410#3110CZE00:42:04.48+00:03:23.5200:06:19.9100:01:04.3700:20:24.7100:00:54.3000:13:21.17Detail
9. Bednářová NelaTJ Spartak Třebíč#401#3101CZE00:42:45.06+00:04:04.1000:06:30.0700:01:06.7400:20:13.7700:00:59.9500:13:54.52Detail
10. Budínová Blanka2BWinner#471#3171CZE00:43:13.81+00:04:32.8500:07:19.0600:01:10.5500:20:34.6400:00:53.3400:13:16.21Detail
11. Vodová NikolaTJ Spartak Třebíč#421#3121CZE00:43:16.76+00:04:35.8000:07:26.0300:01:02.3200:20:38.4100:00:52.1800:13:17.80Detail
12. Kuchařová AdélaTJ Spartak Třebíč#472#3172CZE00:44:11.45+00:05:30.4900:06:56.7600:01:06.0100:21:00.4400:00:51.7500:14:16.46Detail
13. Petráčková AnnaLoko Trutnov#414#3114CZE00:44:55.85+00:06:14.8900:07:55.3900:01:14.0700:20:25.3600:00:49.1100:14:31.90Detail
14. Mladenková Pepina#388#3088CZE00:45:23.90+00:06:42.9400:08:17.3300:01:43.1900:21:10.8100:00:59.1900:13:13.36Detail
15. Dobiášová RebekaCSG Tri Team#475#3175CZE00:46:10.20+00:07:29.2400:08:08.0100:01:09.2200:20:18.0800:01:26.8300:15:08.05Detail
16. Čunátová TerezaTriatlon Česká Lípa#404#3104CZE00:46:49.26+00:08:08.3000:07:27.4500:01:19.4200:20:49.6700:01:11.0400:16:01.66Detail
17. Pánková EmmaVOKOLOPOLE#413#3113CZE00:47:28.15+00:08:47.1900:07:08.6600:01:23.7400:21:06.2700:01:01.6500:16:47.82Detail
18. Černá KarolínaTri club Česká Lípa#403#3103CZE00:47:57.34+00:09:16.3800:07:00.0000:01:10.5000:22:02.6300:01:23.9500:16:20.24Detail
19. Dvořáková Markéta#406#3106CZE00:48:02.47+00:09:21.5100:09:05.0700:01:24.1100:20:58.2400:01:01.1100:15:33.93Detail
20. Šneidrová TerezaROAD2KONA#418#3118CZE00:48:14.36+00:09:33.4000:07:18.0000:01:23.6100:22:33.1100:01:08.0700:15:51.56Detail
21. Horňáková AnetaTriatlon Česká Lípa#408#3108CZE00:49:30.60+00:10:49.6400:07:22.0800:01:28.4200:20:48.0000:01:18.6900:18:33.39Detail
22. Koudelková LucieElite Sport Boskovice#411#3111CZE00:50:41.81+00:12:00.8500:08:00.0000:01:00.6300:22:00.9100:01:06.8500:18:33.41Detail
23. Kovaříková TerezaPraha#473#3173CZE00:54:57.16+00:16:16.2000:09:04.5600:01:46.6100:24:49.1800:01:57.0500:17:19.74Detail
24. Datinská Viola4SPORTS TEAM#405#3105CZE01:00:02.32+00:21:21.3600:08:17.1600:01:21.9400:28:09.7900:01:02.7100:21:10.70Detail
DNF Coufalová TerezaTJ Spartak Třebíč#402#3102CZE00:07:15.2100:01:40.74Detail
DNS Sarauerová AnnaCzechTRI K. Team#417#3117CZEDetail
DNS Zavřelová AdélaElite Sport Boskovice#422#3122CZEDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz