Oficiální Výsledková listina Školní triatlon HK
18. 6. 2021
1. třída
MužiŽeny
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta | plavání | | D1 | kolo | | D2 | běh | |
1. |
Slavíček |
Antonín | ZŠ SNP Hradec Králové | #13# | M | 1. | 00:07:42.05 | | 00:00:58.83 | | 00:01:03.74 | 00:03:10.22 | | 00:00:15.62 | 00:02:13.61 | | Detail |
2. |
Štrofová |
Anna | ZŠ SNP Hradec Králové | #14# | F | 1. | 00:07:45.53 | +00:00:03.47 | 00:01:07.37 | | 00:00:39.26 | 00:02:50.94 | | 00:00:13.96 | 00:02:53.99 | | Detail |
3. |
Volfová |
Valentýna | LABE TRI CLUB HK | #16# | F | 2. | 00:07:46.36 | +00:00:04.30 | 00:00:59.02 | | 00:00:41.02 | 00:03:02.17 | | 00:00:18.94 | 00:02:45.20 | | Detail |
4. |
Bečvařík |
Teodor | ZŠ SNP Hradec Králové | #2# | M | 2. | 00:08:11.47 | +00:00:29.41 | 00:01:07.64 | | 00:00:46.85 | 00:03:02.36 | | 00:00:24.36 | 00:02:50.25 | | Detail |
5. |
Michálková |
Dora | ZŠ SNP Hradec Králové | #11# | F | 3. | 00:08:11.73 | +00:00:29.67 | 00:01:08.17 | | 00:00:42.18 | 00:03:09.38 | | 00:00:16.28 | 00:02:55.69 | | Detail |
6. |
Vích |
Dominik | ZŠ SNP Hradec Králové | #15# | M | 3. | 00:08:13.23 | +00:00:31.17 | 00:01:12.19 | | 00:00:47.27 | 00:02:53.75 | | 00:00:15.77 | 00:03:04.23 | | Detail |
7. |
Michálek |
Kryštof | ZŠ SNP Hradec Králové | #10# | M | 4. | 00:08:16.18 | +00:00:34.12 | 00:00:59.97 | | 00:00:57.07 | 00:03:02.89 | | 00:00:25.92 | 00:02:50.32 | | Detail |
8. |
Kubias |
Antonín | LABE TRI CLUB HK | #9# | M | 5. | 00:08:39.51 | +00:00:57.45 | 00:01:05.11 | | 00:00:58.02 | 00:03:41.94 | | 00:00:17.52 | 00:02:36.90 | | Detail |
9. |
Vlčková |
Agáta | ZŠ SNP Hradec Králové | #251# | F | 4. | 00:08:43.39 | +00:01:01.33 | 00:01:04.91 | | 00:01:28.20 | 00:02:50.15 | | 00:00:24.56 | 00:02:55.56 | | Detail |
10. |
Jakub |
Guňka | ZŠ Štefcova, HK | #8# | M | 6. | 00:09:20.30 | +00:01:38.24 | 00:01:00.37 | | 00:01:14.40 | 00:03:41.55 | | 00:00:14.59 | 00:03:09.38 | | Detail |
11. |
Hron |
Deniel | ZŠ SNP Hradec Králové | #7# | M | 7. | 00:09:37.03 | +00:01:54.97 | 00:01:04.72 | | 00:01:02.19 | 00:03:32.91 | | 00:00:17.75 | 00:03:39.44 | | Detail |
12. |
Bečková |
Anežka | ZŠ SNP Hradec Králové | #1# | F | 5. | 00:09:58.49 | +00:02:16.43 | 00:01:12.31 | | 00:00:55.35 | 00:03:35.13 | | 00:00:18.16 | 00:03:57.53 | | Detail |
13. |
Müllerová |
Adéla | ZŠ SNP Hradec Králové | #12# | F | 6. | 00:10:07.40 | +00:02:25.34 | 00:01:06.37 | | 00:01:04.37 | 00:04:31.61 | | 00:00:28.63 | 00:02:56.40 | | Detail |
14. |
Dvořáčková |
Viktorie | ZŠ SNP Hradec Králové | #4# | F | 7. | 00:11:07.40 | +00:03:25.34 | 00:01:17.92 | | 00:02:02.15 | 00:04:41.66 | | 00:00:20.71 | 00:02:44.93 | | Detail |
DNS |
Brzek |
Václav | LABE TRI CLUB HK | #3# | M | | | | Detail |
DNS |
Halíková |
Laura | ZŠ SNP Hradec Králové | #5# | F | | | | Detail |
DQ |
Hošková |
Viktorie | LABE TRI CLUB HK | #6# | F | | | | 00:01:08.13 | | 00:01:10.77 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |