Výsledková listina Školní triatlon HK
18. 6. 2021

3. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Holanec MatyášZŠ Štefcova, HK#45#M1.00:06:00.2900:00:39.0000:00:36.2800:02:21.49 00:00:14.9400:02:08.56 Detail
2. Sýkora ŠtěpánZŠ SNP Hradec Králové#63#M2.00:06:22.49+00:00:22.1900:00:42.5000:00:47.3600:02:26.35 00:00:13.6600:02:12.59 Detail
3. Husák MatyášZŠ Štefcova, HK#47#M3.00:06:40.74+00:00:40.4400:00:47.6900:00:25.1700:02:46.91 00:00:13.0900:02:27.85 Detail
4. Hornych VítekZŠ SNP Hradec Králové#46#M4.00:06:49.34+00:00:49.0400:00:45.5800:00:30.2700:02:44.16 00:00:13.3600:02:35.95 Detail
5. Fabián MarekZŠ Štefcova, HK#42#M5.00:06:49.93+00:00:49.6300:00:40.9600:00:47.0600:02:41.99 00:00:11.4400:02:28.46 Detail
6. Šindler MilanZŠ Štefcova, HK#65#M6.00:06:49.95+00:00:49.6500:00:35.6100:00:55.2600:02:28.48 00:00:16.1700:02:34.42 Detail
7. Dušková SofieZŠ SNP Hradec Králové#41#F1.00:07:00.11+00:00:59.8100:00:46.8300:00:48.5200:02:34.54 00:00:15.1900:02:35.01 Detail
8. Bonisch JanZŠ Štefcova, HK#38#M7.00:07:01.38+00:01:01.0800:00:38.3500:00:44.3900:02:42.16 00:00:15.2700:02:41.19 Detail
9. Tomek VincentZŠ Štefcova, HK#68#M8.00:07:01.41+00:01:01.1100:00:35.1500:00:56.8700:02:38.95 00:00:16.8800:02:33.54 Detail
10. Chrtek JanZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#48#M9.00:07:14.30+00:01:14.0000:00:49.2200:00:57.3700:02:48.87 00:00:12.5000:02:26.33 Detail
11. Jahelková HanaZŠ Štefcova, HK#49#F2.00:07:15.97+00:01:15.6700:00:40.9400:00:57.5000:03:11.46 00:00:14.8100:02:11.23 Detail
12. Michalica KryštofZŠ SNP Hradec Králové#57#M10.00:07:16.77+00:01:16.4700:00:43.5400:01:00.2400:02:48.19 00:00:26.1000:02:18.68 Detail
13. Bohdanecký FrantišekZŠ Úprkova, HK#37#M11.00:07:17.25+00:01:16.9500:00:51.3000:01:10.1500:02:41.15 00:00:16.4400:02:18.20 Detail
14. Krásný JakubZŠ Štefcova, HK#51#M12.00:07:18.03+00:01:17.7300:00:38.7800:01:15.5200:02:40.57 00:00:20.8600:02:22.27 Detail
15. Fiala MatyášZŠ Úprkova, HK#43#M13.00:07:19.06+00:01:18.7600:00:44.7000:00:59.6700:02:59.45 00:00:17.0200:02:18.20 Detail
16. Žák PetrZŠ Štefcova, HK#74#M14.00:07:29.76+00:01:29.4600:00:42.1800:01:03.1100:02:49.21 00:00:17.9500:02:37.30 Detail
17. Navrátilová SofieZŠ SNP Hradec Králové#59#F3.00:07:36.66+00:01:36.3600:00:50.0500:00:53.0800:03:09.54 00:00:14.2000:02:29.78 Detail
18. Bartok JáchymZŠ Štefcova, HK#35#M15.00:07:37.64+00:01:37.3400:00:36.1900:00:44.9300:00:28.21 00:02:52.6900:00:11.35 Detail
19. Kuthan PavelZŠ Štefcova, HK#53#M16.00:07:43.13+00:01:42.8300:00:34.6400:00:44.1500:02:55.88 00:00:15.3300:03:13.10 Detail
20. Škaloud VojtěchZŠ a MŠ Malšova Lhota#66#M17.00:07:47.89+00:01:47.5900:00:48.8500:00:46.9100:02:54.14 00:00:15.2300:03:02.74 Detail
21. Maivaldová NikolaZŠ Štefcova, HK#56#F4.00:07:50.00+00:01:49.7000:00:46.0600:00:43.6900:03:02.87 00:00:25.5300:02:51.84 Detail
22. Činčurová AnnaZŠ SNP Hradec Králové#40#F5.00:07:52.61+00:01:52.3100:00:41.9800:00:57.1200:02:51.85 00:00:26.5700:02:55.07 Detail
23. Šanda DanielZŠ Štefcova, HK#64#M18.00:08:06.74+00:02:06.4400:01:07.9600:00:56.2200:02:52.96 00:00:14.9000:02:54.68 Detail
24. Hlavatý LadislavZŠ Štefcova, HK#252#M19.00:08:09.92+00:02:09.6200:00:38.5800:00:50.2500:03:02.76 00:00:22.2100:03:16.10 Detail
25. Tužilová AnnaZŠ SNP Hradec Králové#70#F6.00:08:10.67+00:02:10.3700:00:51.1300:00:45.0600:02:51.72 00:00:19.7300:03:23.01 Detail
26. Zadrobílková NelaZŠ SNP Hradec Králové#73#F7.00:08:12.38+00:02:12.0800:00:51.3400:00:38.9900:03:05.39 00:00:12.9800:03:23.65 Detail
27. Vodák ŠtěpánZŠ SNP Hradec Králové#71#M20.00:08:15.65+00:02:15.3500:00:52.3200:00:45.7500:02:54.45 00:00:21.3700:03:21.73 Detail
28. Kuthan PetrZŠ Štefcova, HK#54#M21.00:08:27.38+00:02:27.0800:00:44.5900:01:03.2200:02:55.61 00:00:18.8100:03:25.13 Detail
29. Bártová SabinaZŠ SNP Hradec Králové#36#F8.00:08:34.46+00:02:34.1600:00:45.2200:00:56.3400:03:34.30 00:00:11.6300:03:06.95 Detail
30. Obrdlíková SimonaZŠ SNP Hradec Králové#61#F9.00:08:37.92+00:02:37.6200:00:42.0700:01:10.5400:03:17.27 00:00:21.5800:03:06.44 Detail
31. Rjabov VladimírZŠ Štefcova, HK#62#M22.00:08:50.67+00:02:50.3700:00:45.6700:02:00.1100:03:01.89 00:00:18.0600:02:44.92 Detail
32. Hanušová VeronikaZŠ SNP Hradec Králové#44#F10.00:09:06.40+00:03:06.1000:00:44.8000:01:15.6100:03:08.45 00:00:15.4800:03:42.04 Detail
33. Bakešová EllaZŠ a MŠ Malšova Lhota#34#F11.00:09:08.80+00:03:08.5000:00:59.9500:00:51.3800:03:13.30 00:00:16.8500:03:47.30 Detail
34. Budínský DannyZŠ Štefcova, HK#39#M23.00:09:30.00+00:03:29.7000:00:50.2800:01:16.9100:02:49.42 00:00:20.2700:04:13.11 Detail
35. Nováková LauraZŠ Štefcova, HK#60#F12.00:09:36.87+00:03:36.5700:01:09.6600:01:29.1200:03:10.15 00:00:27.8700:03:20.05 Detail
36. Lášková KarolínaZŠ a MŠ Malšova Lhota#55#F13.00:10:28.10+00:04:27.8000:00:54.4100:00:59.4000:03:44.23 00:00:19.3700:04:30.67 Detail
DNS Kopsová NellaZŠ Štefcova, HK#50#FDNS Detail
DNS Vondrouš DanielZŠ Štefcova, HK#72#MDNS Detail
DQ Špaček ViktorZŠ SNP Hradec Králové#67#MDQ 00:00:42.9800:00:57.7900:02:39.55 00:00:20.6800:00:18.08 Detail
DQ Křoustková EliškaZŠ SNP Hradec Králové#52#FDQ 00:00:47.6400:00:39.3900:02:49.02 00:00:23.3200:00:18.05 Detail
DQ Tomková DorotaZŠ Štefcova, HK#69#FDQ 00:00:52.8400:00:29.3600:03:03.07 00:00:16.4800:00:19.58 Detail
DQ Michalicová SáraZŠ SNP Hradec Králové#58#FDQ 00:01:23.9600:03:02.5500:00:16.52 00:00:21.6600:01:14.94 Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz