Výsledková listina Školní triatlon HK
18. 6. 2021

7. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Volf ŠtěpánZŠ Dobrovice, okr. Mladá Boleslav#210#M1.00:15:35.6000:01:25.8500:00:34.2400:10:06.89 00:00:16.9600:03:11.64 Detail
2. Krátká ZuzkaZŠ Holubova Holice#191#F1.00:16:49.47+00:01:13.8600:02:08.8400:00:35.5800:10:08.75 00:00:29.6200:03:26.66 Detail
3. Kučírková AnnaZŠ Kukleny, HK#192#F2.00:19:00.59+00:03:24.9800:02:15.6600:00:58.6800:11:44.75 00:00:15.0800:03:46.39 Detail
4. Jakubovits ŠtěpánZŠ SNP Hradec Králové#188#M2.00:19:05.72+00:03:30.1100:01:56.3900:00:55.6400:12:10.25 00:00:17.2000:03:46.22 Detail
5. Štancl JakubZŠ Mandysova, HK#205#M3.00:19:15.75+00:03:40.1400:02:31.8100:00:55.8700:11:33.35 00:00:15.6300:03:59.06 Detail
6. Spejchal MartinZŠ SNP Hradec Králové#202#M4.00:19:16.48+00:03:40.8700:02:47.1000:01:12.3200:11:34.27 00:00:17.0000:03:25.77 Detail
7. Šanda MatyášZŠ Štefcova, HK#203#M5.00:19:20.21+00:03:44.6000:02:29.8100:01:02.2000:11:27.87 00:00:17.8000:04:02.51 Detail
8. Novák MatějZŠ SNP Hradec Králové#197#M6.00:19:41.39+00:04:05.7800:02:14.1300:01:16.1500:11:26.79 00:00:18.1700:04:26.13 Detail
9. Lounek DavidZŠ Kukleny, HK#193#M7.00:20:15.64+00:04:40.0300:02:41.1900:01:06.7800:11:43.81 00:00:19.1100:04:24.73 Detail
10. Vašinová Adéla AnnaBiskupské gymnázium Hradec Králové#208#F3.00:20:17.60+00:04:41.9900:02:19.3800:01:07.8100:12:16.21 00:00:21.3400:04:12.85 Detail
11. Taübner AlešZŠ SNP Hradec Králové#206#M8.00:20:22.00+00:04:46.3900:02:08.7200:00:57.6100:13:07.20 00:00:16.1800:03:52.27 Detail
12. Zoubek ŠimonZŠ Kukleny, HK#211#M9.00:20:23.15+00:04:47.5400:02:40.8600:01:07.9500:11:55.06 00:00:20.3400:04:18.93 Detail
13. Hrudková DanielaZŠ Kukleny, HK#187#F4.00:20:26.63+00:04:51.0200:02:17.6700:00:59.1800:12:21.76 00:00:20.0900:04:27.91 Detail
14. Bouša JakubZŠ SNP Hradec Králové#178#M10.00:20:40.50+00:05:04.8900:02:23.7400:01:02.5300:12:01.04 00:00:16.1600:04:57.02 Detail
15. Filip JakubZŠ SNP Hradec Králové#182#M11.00:20:48.91+00:05:13.3000:03:11.6200:01:07.7500:11:37.25 00:00:16.0400:04:36.22 Detail
16. Dušková KateřinaZŠ Kukleny, HK#179#F5.00:20:54.37+00:05:18.7600:02:46.5800:00:36.9600:12:06.20 00:00:15.1400:05:09.47 Detail
17. Houha MiroslavZŠ SNP Hradec Králové#186#M12.00:20:58.77+00:05:23.1600:02:01.1300:01:12.8500:12:25.22 00:00:23.3800:04:56.16 Detail
18. Nyklíček MaximZŠ SNP Hradec Králové#198#M13.00:21:08.18+00:05:32.5700:03:04.9600:01:04.6600:12:56.35 00:00:16.2400:03:45.96 Detail
19. Merenda DanielZŠ SNP Hradec Králové#195#M14.00:21:10.31+00:05:34.7000:01:32.6100:01:08.4000:13:04.65 00:00:14.7200:05:09.92 Detail
20. Haviger RudolfZŠ SNP Hradec Králové#185#M15.00:21:11.95+00:05:36.3400:02:05.6000:00:50.5900:12:46.15 00:00:20.7100:05:08.88 Detail
21. Formánková LucieZŠ SNP Hradec Králové#183#F6.00:21:15.25+00:05:39.6400:02:35.9600:00:36.6900:12:58.85 00:00:15.8600:04:47.88 Detail
22. Dušková KateřinaBiskupské gymnázium Hradec Králové#180#F7.00:21:49.03+00:06:13.4200:02:44.9500:00:55.7200:13:23.29 00:00:27.8400:04:17.21 Detail
23. Boumová JosefínaBiskupské gymnázium Hradec Králové#177#F8.00:22:50.16+00:07:14.5500:02:56.0900:00:45.6100:13:45.29 00:00:16.5400:05:06.61 Detail
24. Váňa AdamZŠ SNP Hradec Králové#207#M16.00:23:15.87+00:07:40.2600:03:16.3300:01:17.5100:14:31.97 00:00:26.9600:03:43.08 Detail
25. Štaffa MartinZŠ SNP Hradec Králové#204#M17.00:23:15.89+00:07:40.2800:03:11.0900:01:20.3400:13:41.46 00:00:24.8800:04:38.10 Detail
26. Machková EmaBiskupské gymnázium Hradec Králové#194#F9.00:23:54.88+00:08:19.2700:02:16.4900:00:50.7200:16:00.99 00:00:17.7700:04:28.90 Detail
27. Kohoutová KristýnaZŠ Kukleny, HK#190#F10.00:24:03.82+00:08:28.2100:02:57.5500:01:07.8000:13:56.80 00:00:25.8400:05:35.80 Detail
28. Kalina VojtěchZŠ Kukleny, HK#189#M18.00:24:42.18+00:09:06.5700:02:53.3400:01:05.3500:15:27.06 00:00:23.8000:04:52.61 Detail
29. Veldonová AnnaZŠ Kukleny, HK#209#F11.00:24:48.86+00:09:13.2500:03:07.4700:01:27.1700:14:32.64 00:00:48.4700:04:53.09 Detail
Ernst VojtěchBiskupské gymnázium Hradec Králové#181#MDetail
Havelka JakubZŠ SNP Hradec Králové#184#MDetail
Mrkvička DanielZŠ SNP Hradec Králové#196#MDetail
Pohořálková AnnaBiskupské gymnázium Hradec Králové#199#FDetail
Prausová LucieBiskupské gymnázium Hradec Králové#200#FDetail
Slánská KateřinaZŠ Kukleny, HK#201#FDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz