Výsledková listina Školní triatlon HK
18. 6. 2021

9. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Machová TerezaZŠ Štefcova, HK#237#F1.00:23:25.4800:02:49.8000:00:50.2600:15:30.85 00:00:17.0900:03:57.46 Detail
2. Chrtková AnežkaBiskupské gymnázium Hradec Králové#231#F2.00:23:27.80+00:00:02.3100:03:08.2400:00:50.6800:15:39.23 00:00:19.9700:03:29.67 Detail
3. Mičánková VeronikaZŠ Štefcova, HK#239#F3.00:23:34.57+00:00:09.0800:03:13.4800:00:46.0600:15:35.55 00:00:14.7300:03:44.73 Detail
4. Lequin André AntonioZŠ Štefcova, HK#236#M1.00:23:55.05+00:00:29.5600:03:37.7300:00:42.4900:15:47.11 00:00:16.5800:03:31.12 Detail
5. Ducháčová EmaZŠ Štefcova, HK#229#F4.00:24:13.43+00:00:47.9400:03:55.0400:00:40.3500:15:00.93 00:00:12.8900:04:24.20 Detail
6. Jakubec LukášZŠ Štefcova, HK#232#M2.00:24:25.58+00:01:00.0900:03:40.9600:00:41.8400:16:09.95 00:00:15.1500:03:37.66 Detail
7. Sýkora FilipZŠ Kukleny, HK#244#M3.00:24:37.28+00:01:11.7900:04:27.0200:00:43.5600:15:18.14 00:00:14.0900:03:54.46 Detail
8. Jedlan MarekZŠ Štefcova, HK#233#M4.00:25:10.27+00:01:44.7800:04:05.5600:00:48.0800:16:11.82 00:00:16.2900:03:48.48 Detail
9. Kacálek VojtěchZŠ Štefcova, HK#234#M5.00:25:43.35+00:02:17.8600:04:09.2300:01:10.3400:15:33.00 00:00:27.1300:04:23.63 Detail
10. Sklenář PavelZŠ Štefcova, HK#243#M6.00:26:10.82+00:02:45.3300:03:40.0700:00:58.2300:15:51.64 00:00:16.9300:05:23.93 Detail
11. Wolf JakubZŠ Štefcova, HK#249#M7.00:26:12.75+00:02:47.2600:04:45.3000:00:59.6400:16:34.44 00:00:14.6300:03:38.73 Detail
12. Špulák MartinBiskupské gymnázium Hradec Králové#246#M8.00:27:03.50+00:03:38.0100:03:48.7300:01:19.0300:15:02.87 00:01:00.0000:05:52.86 Detail
13. Marek AdamZŠ Štefcova, HK#238#M9.00:28:01.09+00:04:35.6000:04:30.6600:00:56.2500:17:17.91 00:00:13.1700:05:03.08 Detail
14. Žabka MarekZŠ Kukleny, HK#250#M10.00:28:19.84+00:04:54.3500:04:42.6800:00:54.0900:16:33.85 00:00:18.5600:05:50.64 Detail
15. Háněl TomášZŠ Štefcova, HK#230#M11.00:28:25.17+00:04:59.6800:04:33.3800:01:10.4200:17:49.38 00:00:29.4000:04:22.57 Detail
16. Špina JanZŠ Štefcova, HK#245#M12.00:28:25.55+00:05:00.0600:04:21.3700:01:24.6000:17:50.63 00:00:26.7500:04:22.17 Detail
17. Schovánek MartinZŠ Štefcova, HK#242#M13.00:28:27.22+00:05:01.7300:04:47.5400:01:01.1000:17:46.36 00:00:31.1800:04:21.02 Detail
18. Černý VáclavZŠ Kukleny, HK#228#M14.00:29:01.78+00:05:36.2900:04:19.2400:00:49.7100:18:16.04 00:00:15.9300:05:20.84 Detail
19. Štěrbová AgátaZŠ Štefcova, HK#247#F5.00:29:11.26+00:05:45.7700:03:55.2400:01:12.3200:19:18.89 00:00:19.1100:04:25.68 Detail
20. Andriy YundakBiskupské gymnázium Hradec Králové#226#M15.00:30:28.47+00:07:02.9800:04:46.8900:01:15.3400:18:48.64 00:00:30.9600:05:06.63 Detail
21. Kováčová DianaZŠ Štefcova, HK#235#F6.00:35:11.65+00:11:46.1600:04:31.4400:01:03.6700:23:18.89 00:00:23.0900:05:54.54 Detail
22. Olšáková TerezieBiskupské gymnázium Hradec Králové#241#F7.00:35:24.20+00:11:58.7100:05:36.6500:01:14.9100:20:24.25 00:00:24.2900:07:44.08 Detail
23. Mulačová AmélieZŠ Štefcova, HK#240#F8.00:38:10.56+00:14:45.0700:04:55.3400:01:32.4700:24:21.03 00:00:31.0100:06:50.70 Detail
DNS Čečková KarolínaBiskupské gymnázium Hradec Králové#227#FDNS Detail
DNS Tsubera VasylZŠ Štefcova, HK#248#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz