Výsledková listina Školní triatlon HK
18. 6. 2021

Triatlon pro každého - odpolední závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Pozler TomášEDPOTEAM L.Bohdaneč #260#M1.Muži 40-491.00:35:28.0900:05:13.1300:00:35.3300:16:28.76 00:00:33.3900:12:37.46 Detail
2. Splítek MartinHSK Cycling team#241#M2.Muži 20-391.00:35:32.43+00:00:04.3300:04:56.7400:00:31.9700:15:53.95 00:00:24.3300:13:45.42 Detail
3. Moravec PavelTC Dobruška#280#M3.Muži 40-492.00:37:02.01+00:01:33.9100:05:31.0500:00:32.3300:16:52.60 00:00:37.4000:13:28.61 Detail
4. Netík LukášSK RN Hradec Králové#282#M4.Muži 20-392.00:37:12.24+00:01:44.1400:05:12.1200:00:31.8300:16:31.57 00:00:26.6400:14:30.06 Detail
5. Dvořák JiříIndigo cycling team #264#M5.Muži 40-493.00:37:21.81+00:01:53.7100:05:18.8700:00:33.1500:16:44.16 00:00:25.6000:14:20.02 Detail
6. Pozlerová EditaOMT Pardubice #259#F1.Juniorky1.00:37:49.00+00:02:20.9000:04:22.2400:00:28.0500:18:46.49 00:00:25.2500:13:46.95 Detail
7. Veselka ZdeněkHSK cycling #254#M6.Muži 40-494.00:37:56.53+00:02:28.4300:05:50.6400:00:28.7500:16:12.71 00:00:25.3400:14:59.07 Detail
8. Mrňávek Martin#256#M7.Junioři1.00:38:17.93+00:02:49.8300:03:59.9400:00:30.2900:18:03.32 00:00:24.3700:15:19.99 Detail
9. Všetička JanTriclub Dobruška#262#M8.Junioři2.00:38:27.24+00:02:59.1400:05:09.7300:00:26.5300:17:03.40 00:00:34.2600:15:13.30 Detail
10. Mittner LeošPardubice#279#M9.Muži 50p1.00:38:41.55+00:03:13.4500:05:22.2200:00:46.2100:16:48.74 00:00:45.9600:14:58.40 Detail
11. Hrdinka JirkaRun4fun#271#M10.Muži 20-393.00:39:18.09+00:03:49.9900:06:40.0100:01:06.6800:18:39.43 00:00:17.5500:12:34.40 Detail
12. Moravec Štěpán Skp Nymburk Český Brod#268#M11.Junioři3.00:40:31.34+00:05:03.2400:04:42.4900:00:33.0500:17:38.96 00:00:42.0000:16:54.82 Detail
13. Chobotský DavidHradec Králové#272#M12.Muži 20-394.00:40:36.99+00:05:08.8900:06:16.1400:01:10.0800:17:19.52 00:00:35.5300:15:15.70 Detail
14. Nemec VaclavPardubice V#263#M13.Muži 40-495.00:41:00.87+00:05:32.7700:04:25.4700:00:32.6500:18:43.33 00:00:19.4600:16:59.93 Detail
15. Pavel TomášNN NIGHT RUN#275#M14.Muži 40-496.00:41:11.95+00:05:43.8500:05:37.4300:00:28.8800:16:51.00 00:00:29.1200:17:45.50 Detail
16. Dubrovský LukášHradec Králové#266#M15.Muži 20-395.00:41:22.59+00:05:54.4900:06:22.6400:01:02.0600:17:23.35 00:00:38.4500:15:56.07 Detail
17. Štěrbová Monika#270#F2.Ženy 20-391.00:42:23.46+00:06:55.3600:04:52.7100:01:11.0600:20:24.05 00:00:20.7800:15:34.84 Detail
18. Pitrmanová KateřinaLokomotiva Trutnov#281#F3.Juniorky2.00:42:35.63+00:07:07.5300:04:38.3400:00:28.5100:19:57.42 00:00:25.9300:17:05.41 Detail
19. Petráček MilanLoko Trutnov#267#M16.Muži 40-497.00:43:01.68+00:07:33.5800:06:43.3600:00:41.5800:18:57.24 00:00:42.8400:15:56.64 Detail
20. Lukeš TomLBS sport team#284#M17.Muži 50p2.00:43:37.82+00:08:09.7200:04:41.9400:00:44.9300:19:02.96 00:00:45.2400:18:22.72 Detail
21. Prokš MartinPraha#277#M18.Muži 40-498.00:43:51.16+00:08:23.0600:06:38.0600:01:15.0000:18:37.48 00:00:21.4700:16:59.13 Detail
22. Andrle Richard PKVM#273#M19.Muži 40-499.00:44:10.47+00:08:42.3700:04:36.9600:01:02.2500:18:52.36 00:00:21.1900:19:17.69 Detail
23. Nádhera PetrHradec Králové#257#M20.Muži 50p3.00:46:58.16+00:11:30.0600:08:29.0800:01:23.0000:20:27.62 00:00:59.5500:15:38.88 Detail
24. Košťálová OlgaHořice#274#F4.Ženy 40-491.00:47:54.31+00:12:26.2100:06:11.5000:01:06.5600:23:23.80 00:00:26.6900:16:45.75 Detail
25. Hradil PetrTopsports HK#255#M21.Muži 50p4.00:48:28.32+00:13:00.2200:07:17.1800:01:12.5900:20:48.58 00:02:30.2700:16:39.69 Detail
26. Dubrovská VeronikaHradec Králové#265#F5.Ženy 20-392.00:48:56.45+00:13:28.3500:07:53.6000:01:02.0400:22:39.25 00:00:44.6600:16:36.87 Detail
27. Aur ZdeněkVK Slavia HK#283#M22.Muži 50p5.00:49:35.22+00:14:07.1200:07:35.2400:00:56.5800:20:48.02 00:01:06.2400:19:09.12 Detail
28. Janovská KláraKramolna#269#F6.Juniorky3.00:49:36.43+00:14:08.3300:05:33.9100:01:11.4100:23:28.04 00:01:03.8900:18:19.16 Detail
29. Kubias OndřejPardubice#276#M23.Muži 40-4910.00:49:57.01+00:14:28.9100:06:30.8300:01:54.6100:21:55.45 00:00:32.5300:19:03.55 Detail
30. Prokš Jan Praha#278#M24.Junioři4.00:51:11.50+00:15:43.4000:05:52.0200:01:06.3000:22:38.70 00:00:31.6300:21:02.83 Detail
31. Nádherová HanaHradec Králové#258#F7.Ženy 50p1.01:07:33.32+00:32:05.2200:10:10.7400:01:22.8600:26:30.00 00:00:31.2400:28:58.46 Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz