Výsledková listina Školní triatlon HK
18. 6. 2021

5. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Ecler FilipZŠ Jevíčko#112#M1.00:14:46.6200:01:45.2400:00:43.3100:09:00.21 00:00:12.1700:03:05.67 Detail
2. Šuda ŠtěpánZŠ Štefcova, HK#139#M2.00:14:48.44+00:00:01.8100:01:20.0500:01:13.6300:09:15.95 00:00:15.1100:02:43.69 Detail
3. Pospíšil MichalZŠ Zbuzany, Praha západ#130#M3.00:14:51.98+00:00:05.3500:01:24.1700:01:00.9000:09:28.30 00:00:13.9800:02:44.61 Detail
4. Guňka LukášZŠ Štefcova, HK#116#M4.00:14:54.66+00:00:08.0300:01:11.7100:00:50.0400:09:32.89 00:00:17.9100:03:02.09 Detail
5. Krejčík PavelZŠ Štefcova, HK#121#M5.00:15:41.68+00:00:55.0500:01:15.7900:00:52.2100:10:15.08 00:00:13.7600:03:04.83 Detail
6. Dus MatějZŠ SNP Hradec Králové#110#M6.00:15:44.16+00:00:57.5300:01:24.3300:00:41.2500:10:19.15 00:00:14.7000:03:04.71 Detail
7. Kněžour MatějZŠ Kukleny, HK#120#M7.00:16:06.26+00:01:19.6300:01:33.3000:00:52.9200:10:05.42 00:00:20.1100:03:14.48 Detail
8. Raim LadislavZŠ Štefcova, HK#131#M8.00:16:06.46+00:01:19.8300:02:08.3500:00:59.1500:09:44.94 00:00:12.1600:03:01.83 Detail
9. Štancl OndřejZŠ Mandysova, HK#137#M9.00:16:21.83+00:01:35.2000:01:48.1100:01:20.2300:10:00.25 00:00:18.9100:02:54.31 Detail
10. Dúcký OndřejZŠ Štefcova, HK#109#M10.00:16:33.92+00:01:47.2900:01:45.4400:00:56.2000:09:26.25 00:00:51.1500:03:34.86 Detail
11. Rutová RenataZŠ Štefcova, HK#132#F1.00:16:53.32+00:02:06.6900:02:00.3200:00:40.4900:10:39.28 00:00:16.1000:03:17.11 Detail
12. Mičánková MarkétaZŠ Štefcova, HK#127#F2.00:17:03.45+00:02:16.8200:01:29.1500:01:10.0000:10:39.61 00:00:21.6100:03:23.07 Detail
13. Hrin MichailZŠ Štefcova, HK#117#M11.00:17:17.72+00:02:31.0900:01:55.2200:01:04.3000:10:35.93 00:00:23.6200:03:18.63 Detail
14. Nouzovský DanielZŠ Štefcova, HK#128#M12.00:17:29.29+00:02:42.6600:01:43.9700:01:21.2900:10:26.81 00:00:25.8500:03:31.35 Detail
15. Lukášková EllenZŠ Štefcova, HK#125#F3.00:17:34.54+00:02:47.9100:01:27.8800:01:05.5300:11:07.62 00:00:14.8600:03:38.64 Detail
16. Šindlerová MagdalénaZŠ Štefcova, HK#136#F4.00:17:39.86+00:02:53.2300:01:13.1100:00:45.5800:10:55.72 00:00:13.8200:04:31.60 Detail
17. Socha AntonínZŠ Úprkova, HK#135#M13.00:17:44.95+00:02:58.3200:01:35.4200:01:00.4400:11:19.40 00:00:14.0100:03:35.66 Detail
18. Gabrielová VanesaZŠ SNP Hradec Králové#115#F5.00:17:46.17+00:02:59.5400:01:56.7800:01:09.8800:10:55.51 00:00:18.5000:03:25.48 Detail
19. Klížová MichaelaZŠ Mandysova, HK#119#F6.00:17:47.08+00:03:00.4500:01:55.3100:00:57.8200:10:43.11 00:00:19.9500:03:50.87 Detail
20. Dostálová VendulaZŠ Černožice#108#F7.00:17:50.62+00:03:03.9900:01:59.9700:00:56.9500:11:18.17 00:00:16.3600:03:19.15 Detail
21. Kvačková AnetaZŠ Štefcova, HK#122#F8.00:18:18.20+00:03:31.5700:01:53.4400:00:41.5200:11:22.85 00:00:20.0100:04:00.37 Detail
22. Machačková TerezaZŠ SNP Hradec Králové#126#F9.00:18:38.37+00:03:51.7400:01:52.4900:00:48.8700:11:39.99 00:00:13.7600:04:03.23 Detail
23. Lorencová LucieZŠ SNP Hradec Králové#124#F10.00:18:38.63+00:03:52.0000:01:21.8500:01:07.0100:11:36.19 00:00:14.3400:04:19.22 Detail
24. Brand LukášZŠ SNP Hradec Králové#106#M14.00:18:45.67+00:03:59.0400:01:48.8200:01:22.2400:10:47.74 00:00:22.0100:04:24.83 Detail
25. Tesař VítekZŠ Úprkova, HK#143#M15.00:18:52.20+00:04:05.5700:02:04.8900:01:15.6600:10:37.36 00:00:18.0600:04:36.21 Detail
26. Šustová KarolínaZŠ Štefcova, HK#140#F11.00:18:59.25+00:04:12.6200:02:03.7600:00:45.6300:11:27.97 00:00:12.7300:04:29.14 Detail
27. Bohdanecká AntonieZŠ Úprkova, HK#105#F12.00:19:03.47+00:04:16.8400:02:06.2200:01:09.7700:11:42.20 00:00:16.6700:03:48.59 Detail
28. Schovánková LucieZŠ Štefcova, HK#133#F13.00:19:38.10+00:04:51.4700:02:12.5000:00:55.1300:12:12.51 00:00:14.9600:04:02.99 Detail
29. Forejtek MarekZŠ SNP Hradec Králové#113#M16.00:19:45.03+00:04:58.4000:02:30.7600:02:49.2300:10:33.00 00:00:22.0300:03:29.99 Detail
30. Tojnarová NatálieZŠ Štefcova, HK#144#F14.00:20:11.40+00:05:24.7700:02:24.1000:00:53.4500:12:36.00 00:00:20.7700:03:57.06 Detail
31. Langášek MarekZŠ SNP Hradec Králové#123#M17.00:20:20.45+00:05:33.8200:02:07.9900:01:45.0600:11:58.23 00:00:20.0400:04:09.11 Detail
32. Dvořáková AmálieZŠ SNP Hradec Králové#111#F15.00:20:29.15+00:05:42.5200:02:39.3500:00:37.2300:11:36.01 00:00:13.9500:05:22.59 Detail
33. Sklenář FrantišekZŠ Štefcova, HK#134#M18.00:20:35.17+00:05:48.5400:01:34.3600:00:54.9200:11:10.82 00:00:23.5900:06:31.46 Detail
34. Tilšer JakubZŠ Štefcova, HK#141#M19.00:20:47.12+00:06:00.4900:02:34.9200:01:19.4100:12:49.80 00:00:26.9500:03:36.02 Detail
35. Jarkovský JaroslavZŠ a MŠ Malšova Lhota#118#M20.00:20:51.33+00:06:04.7000:02:46.8100:00:45.6200:11:29.51 00:00:15.8900:05:33.48 Detail
36. Andrejo PavelZŠ SNP Hradec Králové#104#M21.00:21:20.58+00:06:33.9500:02:29.1400:01:32.4300:12:20.11 00:00:23.7900:04:35.10 Detail
37. Bydžovský AdamZŠ SNP Hradec Králové#107#M22.00:23:26.43+00:08:39.8000:02:22.6600:01:43.2000:12:49.51 00:00:25.6400:06:05.39 Detail
38. Frýdlová EmaZŠ Štefcova, HK#114#F16.00:24:45.52+00:09:58.8900:02:48.8000:01:28.7600:13:18.57 00:00:31.3600:06:38.01 Detail
39. Tesař ŠtěpánZŠ Úprkova, HK#142#M23.00:25:57.30+00:11:10.6700:02:41.0400:01:18.1900:14:10.00 00:00:22.0100:07:26.06 Detail
Pišlová EvelínaZŠ Štefcova, HK#129#FDetail
Štefinová LauraZŠ Pouchov Hradec Králové#138#FDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz