Výsledková listina Školní triatlon HK
18. 6. 2021

6. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Metelka TomášBiskupské gymnázium Hradec Králové#159#M1.00:15:58.9500:01:51.4100:00:50.2400:10:13.48 00:00:12.3500:02:51.45 Detail
2. Filip TadeášZŠ Štefcova, HK#148#M2.00:17:24.85+00:01:25.8900:01:28.6000:00:44.9800:10:56.07 00:00:13.7800:04:01.40 Detail
3. Suchan LukášZŠ Štefcova, HK#166#M3.00:18:59.95+00:03:00.9900:01:56.2900:00:48.7900:12:17.86 00:00:17.2000:03:39.79 Detail
4. Vomáčková MarianaZŠ Úprkova, Hradec Králové#174#F1.00:19:16.04+00:03:17.0800:01:42.3600:00:48.2000:12:17.51 00:00:13.6200:04:14.34 Detail
5. Dvořáková AnetaZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou#147#F2.00:19:20.79+00:03:21.8300:02:03.4200:00:35.9200:12:22.45 00:00:20.4200:03:58.56 Detail
6. Hájek TadeášZŠ SNP Hradec Králové#152#M4.00:19:50.75+00:03:51.7900:02:27.5300:00:52.8600:12:04.10 00:00:15.8200:04:10.41 Detail
7. Zasadilová TerezaZŠ Kukleny, HK#176#F3.00:20:14.75+00:04:15.7900:02:46.1900:00:49.7200:12:38.18 00:00:17.6400:03:43.00 Detail
8. Kodymová KristýnaZŠ Kukleny, HK#158#F4.00:20:32.72+00:04:33.7600:02:32.2700:00:32.9500:12:43.78 00:00:33.0700:04:10.63 Detail
9. Novotný JanZŠ Štefcova, HK#163#M5.00:20:33.79+00:04:34.8300:03:13.2100:01:24.0500:12:02.48 00:00:17.8500:03:36.18 Detail
10. Michaličková EliškaBiskupské gymnázium Hradec Králové#160#F5.00:20:42.89+00:04:43.9300:02:12.4800:01:09.9300:12:43.54 00:00:18.5700:04:18.36 Detail
11. Hájek JanZŠ SNP Hradec Králové#151#M6.00:21:05.16+00:05:06.2000:02:44.9200:00:55.4500:12:43.03 00:00:13.4900:04:28.27 Detail
12. Šujanová EsterZŠ Kukleny, HK#169#F6.00:21:07.29+00:05:08.3300:02:47.7500:01:12.5400:12:45.00 00:00:18.1500:04:03.84 Detail
13. Hruška JanBiskupské gymnázium Hradec Králové#154#M7.00:21:10.00+00:05:11.0400:02:46.2100:00:59.6700:13:22.15 00:00:15.4600:03:46.48 Detail
14. Špačková TerezaZŠ SNP Hradec Králové#168#F7.00:21:18.57+00:05:19.6100:02:55.4200:00:39.0600:12:42.91 00:00:18.9000:04:42.26 Detail
15. Hornychová KvětoslavaZŠ SNP Hradec Králové#153#F8.00:21:26.58+00:05:27.6200:02:45.4700:00:39.9700:12:43.78 00:00:16.5900:05:00.75 Detail
16. Moníková KristýnaZŠ Mandysova, HK#161#F9.00:21:36.61+00:05:37.6500:02:28.2300:01:08.5400:13:44.33 00:00:19.1500:03:56.35 Detail
17. Frydrychová SofieBiskupské gymnázium Hradec Králové#150#F10.00:21:39.56+00:05:40.6000:02:02.7400:01:07.0400:12:40.73 00:00:24.0300:05:25.00 Detail
18. Jenáček TomášZŠ Kukleny, HK#155#M8.00:21:44.65+00:05:45.6900:02:54.9200:01:12.8200:12:54.83 00:00:20.4200:04:21.63 Detail
19. Rada LukášZŠ Kukleny, HK#165#M9.00:21:50.45+00:05:51.4900:02:58.0600:01:02.9600:12:53.98 00:00:29.9300:04:25.50 Detail
20. Tomek HugoZŠ Štefcova, HK#171#M10.00:22:00.37+00:06:01.4100:02:18.7600:01:05.8900:14:02.83 00:00:15.6200:04:17.25 Detail
21. Werbnyj TomášZŠ Kukleny, HK#175#M11.00:22:51.56+00:06:52.6000:03:09.8600:01:08.2700:12:25.96 00:00:21.3200:05:46.12 Detail
22. Flégrová DenisaZŠ Kukleny, HK#149#F11.00:22:53.43+00:06:54.4700:03:11.8400:01:14.8000:13:44.35 00:00:20.3300:04:22.09 Detail
23. Šimáček MatějZŠ Mandysova, HK#167#M12.00:23:50.86+00:07:51.9000:03:16.4400:01:24.1100:13:28.17 00:00:20.4400:05:21.67 Detail
24. Vavřinková AnnaZŠ SNP Hradec Králové#173#F12.00:23:51.67+00:07:52.7100:03:20.1300:01:30.8500:14:09.11 00:00:22.9800:04:28.57 Detail
25. Jenáčková NelaZŠ Kukleny, HK#156#F13.00:24:06.54+00:08:07.5800:03:13.8000:01:12.3100:14:49.97 00:00:22.5500:04:27.88 Detail
26. Croftová AmelieZŠ SNP Hradec Králové#146#F14.00:24:28.96+00:08:30.0000:02:45.7300:00:40.9800:14:57.06 00:00:19.8600:05:45.30 Detail
27. Kačer JanZŠ Štefcova, HK#157#M13.00:24:35.18+00:08:36.2200:02:31.3100:00:56.4600:16:55.84 00:00:18.6500:03:52.90 Detail
28. Trampotová VeronikaZŠ SNP Hradec Králové#172#F15.00:24:36.20+00:08:37.2400:02:49.9200:01:00.3300:15:11.12 00:00:18.6700:05:16.14 Detail
29. Šuler JakubZŠ Štefcova, HK#170#M14.00:24:46.29+00:08:47.3300:03:12.5700:01:09.1600:14:23.57 00:00:23.0700:05:37.91 Detail
30. Baladová KristýnaZŠ Kukleny, HK#145#F16.00:25:40.04+00:09:41.0800:02:44.8100:01:44.3000:14:13.43 00:00:30.5400:06:26.95 Detail
31. Netušilová LucieZŠ SNP Hradec Králové#162#F17.00:27:26.29+00:11:27.3300:03:21.1800:01:37.5000:16:35.36 00:00:37.9000:05:14.35 Detail
32. Pánková KristýnaZŠ Mandysova, HK#164#F18.00:27:44.61+00:11:45.6500:02:59.6100:01:35.7700:15:47.37 00:00:32.5100:06:49.33 Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz